Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zbigniew Kowalczyk

Kraków

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zbigniew Kowalczyk

kula

HALO HALO widze ze nikt tutaj nie rozpoczal dyskusji a ja bym chcial wiedziec jak to jest z tam z praca. ostnio slyszalame jakis czas temu ze poszukiwali na stanowisko stolarza- ktory bedzie sie zajmowal cieciem plyt meblowych. z rocznym doswiadczenie, znajomi mi mowili ze mozna tam zarobic nawet do 2500 zł miesiecznie, sa tu inni jacys pracownicy zeby sie wypowiedziec?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zbigniew Kowalczyk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zbigniew Kowalczyk