Opinie o Flavon Group Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Flavon Group Polska Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flavon Group Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flavon Group Polska Sp. z o.o. w Kraków

Ukryty

Nie polecam nikomu tej pracy. Jeżeli szanujesz się człowieku to po prostu odpuść. (usunięte przez administratora) w tej firmie to chleb powszedni. Kierowniczka zamyka się u siebie w biurze i zajmuje się tylko zamawianiem ubrań i plotkowaniem przez tel. zajmuje jej to ok 6h dziennie po czym jedzie do domu. :D (za hajs męża baluj :D) obrażanie byłych pracowników oraz klientów, to również nic nadzwyczajnego dla pań, które tam pracują. Mam nadzieje, że w końcu ktoś zamknie to pseudo przedsiębiorstwo.

Monik Nowy wpis
Klient

Jestem w trakcie badania próbek produktów w laboratorium. Wynik przedłożenia na forum

Monik Nowy wpis
Klient

Proszę o wskazanie badań potwierdzających działanie.

Pytanie Nowy wpis

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Flavon Group Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ukryty Nowy wpis

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Flavon Group Polska Sp. z o.o.?

El Ca
Klient

Nie jest to godny polecenia pracodawca. Słabe zarządzanie firmą, zresztą rotacja pracowników najlepszym dowodem na to,że niewielu chce tu zostawać na dłużej niż kilka miesięcy. Desperaci chyba

Irena
@El Ca

@El Ca, pracujesz obecnie w firmie Flavon Group Polska Sp. z o.o. lub jesteś ich byłym pracownikiem? Rozumiem, że nie polecasz tej firmy, ale chciałabym się dowiedzieć więcej na temat warunków pracy w tym przedsiębiorstwie. Czy możesz rozwinąć swoją myśl i napisać, jakie są zarobki oraz atmosfera w tej frimie?

Adam

Dlaczego polecacie zmienić ta firmę. Napiszcie jakieś konkrety. Dzięki.

Marqo

Witam, Prosze o kontakt osoby ktore zechcą podzielić się ze mną swoimi dokładnymi historiami związanymi z pracą w biurze Krakow. Jestem dystrybutorem Flavon-u i niestety z uwagi na piętrzące się problemy z tym biurem i ich brak współpracy chciałbym to zgłosić do Biura na Węgrzech i w końcu to zmienić na coś co funkcjonuje. Myslę że nikt jak dotąd tego nie zrobił a już czas. (usunięte przez administratora)

Dociekliwy

Mam pytanie do osób, które napisały komentarze: Jak długo pracowaliście w tej firmie??

@Dociekliwy

Za długo

Abcd
@Dociekliwy

Na tyle długo żeby pomyśleć o zmianie

Grzegorz
@Abcd

To znaczy, że nie jest to przyjazne miejsce pracy? Napiszcie coś więcej, bo aktualnie trudno się domyślić, co sądzicie o tym pracodawcy. Podajecie bardzo tajemnicze informacje, których do końca nie rozumiem.

Wrocław

Jeżeli do pracy we Flavonie to tylko do Wrocławia. Nasza kierowniczka dba o swój team!

Adaa

Odnosząc się do jedynego pochlebnego komentarza pragnę potwierdzić informacje co do wysokich zarobków, dotyczyło to tylko dwóch osób, pani kierownik i pani księgowej, które dbały tylko o swoje interesy. Syty głodnego nie zrozumie. A jeśli chodzi o pieniądze pod stołem to nie ładnie tak kłamać, oj nie ładnie...

Aaa

Jadziu piękny komentarz i bardzo cenny czekamy na więcej ????

Obiektywny

A ja uważam, że to jedna z lepszych firm. I mam porównanie. Przede wszystkim zatrudniają uczciwie. Żadne tam najniższe na umowie, reszta pod stołem w zależności od widzimisię właściciela czy kierownika. Są dodatkowe benefity (opieka medyczna, obiady). Jest premia roczna i podwyżki też są...i kasa naprawdę dobra. Rotacji nie ma zbyt wielkiej, bo ludziom dobrze się pracuje i nie chcą się zwalniać. Awansów wielu nie ma bo ta firma zatrudnia do 15 pracowników, to jeśli ktoś oczekuje, że przy takiej obsadzie będą sami kierownicy, to nie ma pojęcia o działalności!!! To wszystko można sprawdzić w sprawozdaniu firmy! Nie trzeba być jakimś wielkim detektywem...Co do wykształcenia kierowniczki, to zastanowiłabym się nad jednym na miejscu osób, które stawiają te zarzuty: czy lepiej mieć wiedzę i doświadczenie czy papier, za którym nic nie idzie, i można się nim podetrzeć....Niestety zawiść ludzka nie zna granic...Atmosfera jest taka jaką stwarzają ludzie w niej pracujący, a byli tacy którzy swoje osobiste niepowodzenia przynosili do pracy...teraz już nie pracują tylko straszą innych jak tam jest źle. A ja napisze obiektywnie: Ta firma zawsze zaprasza na dzień próbny, i wtedy obie strony mogą się poznać i zobaczyć czy praca im pasuje, i to jest uczciwe bo nie zabiera niczyjego czasu.

Jacek

Ostatnio narzekaliście na niskie zarobki, czy teraz coś się poprawiło? Warto aplikować?

S.K.
@Jacek

Jest coraz gorzej. Prywatny folwark kierowniczki. Rotacja ludzi ponad normę. Pracownicy uciekają.

@Jacek

Wieczne obietnice bez pokrycia...

Grzegorz
@Adaa

Oznacza to, że pracodawca obiecuje podwyżki, a nie ma to pokrycia w rzeczywistości? Często w firmach są także inne możliwości podwyższenia wypłaty na przykład pracując w nadgodzinach lub starając się o premie. Ciekawi mnie, czy jest możliwa taka opcja.

S.K.
@Grzegorz

Premia raz w roku,z tym że co roku mniejsza. Za nadgodziny nie płacą

Adi

Jak wygląda praca w tej firmie?

Adi1
@Adi

Dokładnie tak jak w komentarzach poniżej. Nic dodać nic ująć.

Aaa

Szkoda czasu. pieniądze marne, otmosfera fatalna. Kierowniczka bez żadnych kompetencji mobinguje pracowników. Juz nikt tam nie chce pracować. Szkoda czasu nawet na rozmowę kwalifikacyjną.

Sewcio

Mobbing,mobbing i jeszcze raz mobbing. Ponieważ nikt już tu nie chce pracować,kierowniczka robi łapankę wśród rodziny i znajomych. Efekty tego są marne. Poziom przełożonego taki jak jego wykształcenie- niski. Unikać tego pracodawcy.

Adaa

Tragedia! kasa marna, kierownictwo bez wykształcenia, pomiatanie pracownikami, niesprawiedliwe traktowanie pracowników (uzależnione od humorów kierowniczki). Omijać szerokim łukiem!!!

Ppp

Na początku wyglądało w porządku. Obietnice, koleżeńska atmosfera. A potem fochy i atmosfera w zależności od humoru pani kierownik. Czyli raczej kiepska. O żadnych podwyżkach oczywiście nie było mowy. Jeżeli szukasz pracy,szukaj gdzie indziej.

strzeżcie się

Niskie zarobki, brak szacunku do pracownika, zerowe szanse na awans.

Zostaw merytoryczną opinię o Flavon Group Polska Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Flavon Group Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowosądecka 68
    30-683 Kraków
  • NIP: 6792958821 KRS: 0000294633
Flavon Group Polska Sp. z o.o.