Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie APTIV SERVICES POLAND S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

były_pracownik

Jak tam w Delphi? Kawa dalej płatna?

deco
@były_pracownik

Płatna, ale na tyle dobrze płacą, że stać nas :P

Kamil

Zastanawiam się czy jest tak dobrze w firmie i dlatego nikt nie pisze?

Gregor

Jeśli te niektóre wpisy były naszpikowane wulgaryzmami to nie dziwię się, że zostały usunięte. Trzeba zachować pewną kulturę i nie narażać ludzi na takie teksty!!

marcin

Ciekawe co stało się z ostatnimi opiniami. Czyżby były niezbyt korzystne dla wizerunku firmy? ;) Może admin wyjaśni sytuację...

Mistrz
@marcin

Jakimi wpisami? Obserwuję opinie o Delphi od dłuższego czasu, ale nie zauważyłem żeby jakieś usunęli. Pojawiły się starsze opinie na górze, bo ktoś na nie odpowiedział niedawno, a te według Ciebie usunięte są pewnie niżej

Staż

2 etapy - wstępna rozmowa przez telefon, następnie właściwa rozmowa. Dość wysoki poziom - szczegółowe i dociekliwe pytania.

Po polsku - masz projekt, kolega miał zrobić część, ale nie zrobił, jak z tego wybrniesz? Pytania z rysunku technicznego, projektowania Po angielsku - wolisz pracować sam czy w zespole, co wiesz o firmie?

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Koordynator serwisantów - praca biurowa
Automat Spec
Lajkonik

Warto aplikować na stanowisko Specjalista ds. zakupów z niemieckim ?! Mam doświadczenie, zarówno w PL, jak i w rejonie DACH. Obawiam się tylko ....... wynagrodzenia ......PS. Haczyki( Multisport, Karta medyczna , czy bony obiadowe to było dobre 8 lat temu, poza tym i tak część jest strącana z wynagrodzenia ... ) mnie nie interesują, bo liczy się to co dostaje na konto, z którego sam sobie tworzę fundusz socjalny ( dla mnie i mojej rodziny ... ).

aptv
@Lajkonik

Nic nie jest strącane.

Hanna

@Krzysiek, @Mistrz myślę, że nie ma już powodu by dalej to roztrząsać. @Krzysiek musisz się pogodzić z tym, że nie dostałeś się do firmy Delphi Poland SA i z tego powodu nie robić jej złej opinii. Bo można gdybać cały czas, co było tego powodem, a wie to tylko rekruter. Zatem powoduje to dyskusję, która prowadzi donikąd. A trzeba się skupić na tym by na forum były informacje o samej już pracy w firmie.

Mistrz
@Hanna

Ty tam pracujesz jako jakiś rzecznik czy co, że ciągle piszesz to Delphi Poland SA itd.?

Hanna

@Tt no właśnie, dlatego nie rozumiem oceniania firmy tylko z perspektywy tego, że nie dostało się tam do pracy. Nie znamy kryteriów i swoich przeciwników w rekrutacji na dane stanowisko, więc trudno ocenić czy się było najlepszym.

Hanna

@Krzysiek oczywiście masz dobre CV, ale jednak nie masz pewności, że nie było lepszych osób i nie trzeba od razu posądzać firmy Delphi Poland SA o zatrudnianie pracowników po znajomości. @anonymous jakie Twoim zdaniem ma znaczenie posiadanie kredytu w przypadku wyników rekrutacji?

@Hanna

jakich lepszych, ja jestem najlepszy

Hanna

@Krzysztof nie zawsze musi tylko doświadczenie odpowiadać za pewność zatrudnienia. Pracodawcy teraz coraz częściej patrzą na inne aspekty. Musisz pamiętać, że zapewne nie byłeś jedynym kandydatem na to stanowisko i po prostu ktoś okazał się lepszy. Chcesz przybliżyć jak wyglądały te rozmowy w Delphi Poland SA?

Krzysztof
@Hanna

To znaczy jakie aspekty trzeba miec zeby tam dostać pracę?

@Krzysztof

trzeba miec kredyt we frankach :)

Hanna

@Krzysztof nie wiem jakie konkretnie trzeba spełniać aspekty zatrudniając się w firmie Delphi Poland SA, ale również kwalifikacje, wykształcenie, aparycja, zainteresowania są istotnymi elementami. Nie wiem na co zwracał uwagę akurat Twój rekruter, ale no niestety coś musiało zaważyć o tym, że się nie udało.

Krzysiek
@Hanna

kwalifikacje mam 10 letnie, mila aparycje, swietny angielski, dzisiaj prace dostaje sie po znajomosci

Lolek

Jakie teraz proponują wynagrodzenia brutto na Category Buyera? Konkretnie w Aptivie.

BBB-
@Lolek

Też mnie interesuje wynagrodzenie. @ Krzysztof - może za dużo kasy powiedziałeś...

Hanna

Wszystkie osoby, które brały udział w rekrutacji do firmy Delphi Poland SA wypowiedzcie się na jej temat i powiedzcie czy już dostaliście odpowiedź zwrotną. Może w przypadku, gdy jej jeszcze nie dostaliście skontaktujcie się z firmą w tej sprawie.

Future_me

Czy ktoś z Was był na rozmowie kwalifikacyjnej w Delphi na stanowisko techniczne (Technik laboratorium)? Jak wyglądała taka rozmowa? Z góry dzięki za informacje :)

Edi
@Future_me

Czy ktoś jest kto pracuje w laboratorium? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? wynagrodzenie?

Patryk1234

Witam, pracuje/pracował ktoś lub był na samej rozmowie rekrutacyjnej do grupy inżynierii kablowej i materiałowej? Jak przebiegała rozmowa, jakie pytania?

agent

Czy ktos orientuje sie po jakim czasie od rozmowy mozna realnie oczekiwac odpowiedzi od Delphi?

elise

elise
@agent

ja podobnie

Hanna

@Kadrowa pewnie Twoje wynagrodzenie byłoby zależne od wielu czynników, a przede wszystkim od Twoich kwalifikacji i doświadczenia. Może po prostu zaaplikuj do firmy Delphi Poland SA i na spotkaniu wypytaj o szczegóły zatrudnia dla Twojej osoby?

Kadrowa

Witam, chciałam zapytać w jakim przedziale kształtują sie zarobki w dziale kadr i płac i jak wygląda proces rekrutacji ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Hanna

@deco skoro masz inny obraz o firmie Delphi Poland SA to może warto, żebyś je przedstawił na forum? Na pewno zainteresuje wiele osób Twoja perspektywa pracy. Zaglądają tu osoby poszukujące pracy i takie informacje lub porównywanie informacji jest dla nich ważne.

Hanna

@Future_me może warto samemu spróbować zaaplikować? Jeżeli w przypadku stażu jest sprawdzana znajomość języka angielskiego i zostało przeprowadzone assesment center to podejrzewam, że Cie to nie ominie. @anonymous nie odpowiem Ci na to pytanie, ale myślę, że zawsze warto spróbować i może uda Ci się zdobyć pracę w Delphi Poland SA.

Rewelacyjna firma. Zarobki i ludzie OK. Polecam!

@pracownik

Zarobki na poziomie 4000 zl to zarobki ok?:D

Tomasz
@Marcin

masz na mysli 4000 brutto czy netto?

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.