Grodzki Urząd Pracy

Kraków

Opinie o Grodzki Urząd Pracy

kasia
użytkownik zarejestrowany

Jak to niemal w każdym urzędzie @salko wszędzie można spotkać jakąś niezadowoloną panią..nie wiem jak ze stacjonarną pracą ale na pewno warto składać tutaj papiery na staż :)

pani dante

Pracowałem jeszce niedawno w urzędzie zarobki minimalne, koledzy walczą o swoje pupy nikt nikomu nie pomaga, byle by podlizać się szefostwu....rekruty ja na nowo młode niedoświadczone osoby. sam zrezygnowałem bo ileż można być traktowanym jak chinczycy.....a klienci zarzucają powolność :( rozmowy kwalifikacyjne jak rozmowy ale zawsze wygrywa stażysta lub z umowy na zastestwo zostaje przeniosieony na niby konkursie na prawidłową umowę o pracę.....dodatków zadnych i ciągłe pretensje o wszystko-----ponadtto dokumentacji wciąż przybywa

Ktoś

Praca w tym urzędzie to koszmar. Cały czas niekompetentne osoby wydają niekompetentne polecania. Do tego wszystkiego zarobki są niskie (Większość zarabia, tzw. minimalną krajową).

Zostaw opinię o Grodzki Urząd Pracy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grodzki Urząd Pracy