Opinie o Granum Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Granum Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Granum Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Granum Sp. z o.o. w Kraków

Była

Nie płacą składek emerytalnych!!!

potwierdzam

@Była

Potwierdzam- lekarz nie chciał mnie przyjąć. Był kolor czerwony przy moim ubezpieczeniu. Wstyd jak nie wiem co.

ja pierd.........

Szkoda tych ludzi którzy robią tam , myślę o starych pracownikach i akceptują to co się tam dzieję ,a i tak szefostwo ma ich gdzieś tylko zysk się liczy , a nie normalna umowa o pracę " z płaconym zusem i ubezpieczeniem " bo w tej firmie nie ma coś takiego jak składki zus dla pracownika i ubezpieczenie masę ludzi z tego powodu odeszło jeszcze na składowej 24 jak byli , panie Dar... lepiej chlać w pracy bo i tak pana nie zwolnią

Rodo Nowy wpis
@Była

Tak jest w tej firmie do tej pory. Wypłaty spoźnione,ciągłe tłumaczenia brakiem pieniędzy i odwracanie kota ogonem z użyciem głupawych uśmieszków. A jeszcze chcą podobno zrobić kolejny przekręt ze zmianą nazwy firmy by dostać unijną dotację i kontynuować to błędne koło. Tylko kto tym razem będzie kolejnym słupem, tym razem d.

Karolina Nowy wpis

Można mieć u was umowę b2b?

Ale bzdury wyssane z palca i wypisywane przez tych pracowników, którzy wylecieli z roboty ! Wasza zjadliwość świadczy tylko o waszym poziomie. Macie zacząć pracę o 8.00 a do zakładu wchodzicie o 8.20... macie pracować do 16.00 ale o 16.02 już w firmie was nie ma ! Żenująca złośliwość. Gdybym był w zarządzie Granum to wielu bym wyrzucił po tygodniu a nie pozwalał obibokom na kilka miesięcy i jeszcze płacił za kradziony czas. Idźcie do "ochrony" dostaniecie po 7zł za godzinę ! PS. Mam 55 lat i umowę na czas nieokreślony...

phyy

Co z tego że na czas nieokreślony jak na 1/2 etatu albo 3/4 a reszta pod stołem .

@phyy

Przecież chyba nikt Was na łańcuch nie przykuł... każdy widzi co podpisuje czy tu czy w innej firmie.... jaki sens jest na coś się zgadzać a potem płakać i narzekać ?? :D To takie polskie hahaha

Ciekawy

Haha, ciekawe od kiedy członkowie zarządu mają po 55 lat :P Opinia pisana na zlecenie właściciela, śmieszne, że ktoś tak się próbuje bronić. Pewnie kaski szkoda na kasowanie komentarzy, to nie są tanie rzeczy :P

Yyhp

To określenie związane z łańcuchem...takie bardzo popularne w tej firmie.. Panie T ,ludzie nie są tacy jak ty. Próbują zaufać i wierzyć w to co mówicie. Mamy nadzieję że już niedługo stosowny urząd zweryfikuje to co jest tu napisane. Wpis pani Moniki mówi wszystko. Zacznijcie w końcu traktować ludzi poważnie i szanować że mimo wszystko dalej dla was pracują. Tak na marginesie-kiedy reszta pieniedzy za lipiec?

@Yyhp

Każda osoba nierozliczona za lipiec - zapraszamy do biura :) bp wg. naszej wiedzy wynagrodzenia lipcowe już daaaawno zostały zakończone ;)

@Ciekawy

Uczymy się czytać ze zrozumieniem ;) ---->

@Yyhp

Jedna ciekawa sprawa - dlaczego nikt nie ma odwagi się podpisać ?? :) Wiele oskarżeń , zarzutów .... zero wiarygodności ;)

@:)

Sam zostaw swój podpis a później wymagaj od innych, przy okazji plac podatki i składki emerytalne bo przy rozmowie kwalifikacyjnej tego nie mówicie tacy jesteście szczerzy i wiarygodni ????????????????????????

Żenujący to sam jesteś, jedyna taka stara osoba tam jest ta gruba księgowa. Wiem że potraficie rozliczać człowieka co do złotówki szkoda tylko że jak nie płacicie wypłaty po dwa tygodnie i więcej to jakoś odsetek nie dajecie to jest dopiero oszustwo i żerowanie na pracownikach. Po za tym traktuj pracodawcę jak on ciebie:)

Haha
@:)

Dlaczego do biura? Co znowu koperta? Niech Pan zrobi przelew uczciwie :) :) :)

Macie dawać wypłatę 10 każdego miesiąca a nie dwa tygodnie później. Takiego pracodawcę już dawno powinna podać się do sądu pracy i do urzędu skarbowego :)

obcy Nowy wpis
@Yyhp

Polski Projekt - Polskie Przedsięwzięcie - praca i emerytura przed 30 501-36-45-45

Jak wygląda podstawa w Granum Sp. z o.o.?

Odp. Nowy wpis

Minimalna krajowa

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Granum Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Była

Osoby które mają nieopłacalne składki emerytalne przez MTS i GRANUM proszę zgłaszać się do placówek ZUS i poinformować urząd o zaistniałej sytuacji

wyrąbany

Uwaga , ludzie powiązani z dawnym MTS-i tyle w temacie

true
@wyrąbany

Szkoda nerwów na tą firmę , jest ogłoszenie pracy z tej firmy na olx , dostaniecie umowę o pracę ale marne 1/2 etatu(o pełnym etacie zapomnijcie) jest tam z 5 osób z dawnej MTS później granum ,buisnes solution ( Kry.. ,Agn... ,Goś... , Dom... , Dar.. ) reszta osób to nowi z okolic tych wsi wola ,Niepołomice itd.

@true

W ogłoszeniu o pracę jest mowa o zredukowanym etacie, czy dopiero podczas rozmowy rekrutacyjnej dowiedziałeś się, że dotyczy to połowy etatu? Ciekawi mnie, czy przy dłuższej współpracy można przejść na pracę w pełnym wymiarze godzin. Czekam na Twój komentarz.

true
@Jerzy

Staży pracownicy pracujący tam 3-4 albo więcej lat,nigdy nie mieli pełnego etatu tylko 1/2 ,bo nawet biuro nie ma całego etatu tylko 3/4 , co co jest na olx to tym się nie sugeruj wystarczy spytać kogoś z pracowników jak jest naprawdę

Umowa?
@Jerzy

Na umowie część etatu, a w praktyce praca na cały etat, pieniążki(usunięte przez administratora) taki myk. To akurat prawda. Nie polecam.

Umowa?
@Umowa?

Dlaczego administrator usuwa informację o wpłatach, a ściślej mówiąc o formie ich przekazywania pracownikom? Prawda jest jaka jest ... po co ta cenzura. Minimalna krajowa na konto, a reszta idzie do ręki! Na rozmowach o pracę nie boją się tego proponować, a tu się wstydzą prawdy i tego jak działają? A to dobre.

Olej kokosowy

W firmie nadal nic się nie zmieniło. Totalny brak organizacji... Ale jak mogłoby być inaczej jak nie wiadomo kogo słuchać(usunięte przez administratora) Wypłaty wg umów mają być wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca.(usunięte przez administratora) Ogólnie jeśli szukacie uczciwej pracy, za którą otrzymacie SWOJE zarobione pieniążki to polecam omijać Granum szerokim łukiem! Taką prace znajdziecie wszędzie od kopa. Szkoda nerwów( No chyba, że chodzicie do pracy z nudów i możecie sobie pozwolić na wielodniowe czekanie na wypłatę).

Oj trolu trolu
@Olej kokosowy

(usunięte przez administratora)wystarczy jeden troll, który pisze co chce. Owszem czasem są poślizgi z wynagrodzeniem - po prostu takie życie - ale zawsze wszyscy dostają co do złotówki. (usunięte przez administratora)Dlaczego pisząc takie oszczerstwa brakuje ci smarku odwagi żeby się podpisać ? Zweryfikować prawdę......

nick
@Oj trolu trolu

(usunięte przez administratora). Proszę wskazać zdanie, które jest nieprawdziwe. (usunięte przez administratora) Czy Pan (usunięte przez administratora)ma na cokolwiek wpływ?(usunięte przez administratora) Czy kiedykolwiek pracownicy otrzymali pieniądze ( mówię tutaj o całości)w terminie?????Proszę się już bardziej nie kompromitować pisząc, że „czasem są poślizgi”. Zawsze jest coś. Bo jeden kontrahent nie zapłacił, bo musiał Pan kupić nową kosiarkę do swojego dom, bo nie ma i póki co nie będzie bo.... przykłady bo mogę wypisywać przez najbliższą godzinę, ale przecież nie o to chodzi. Pan to sam wie najlepiej. Mnie zależało, żeby ostrzec nieświadomych potencjalnych przyszłych pracowników przed tym co ich może spotkać(usunięte przez administratora) A gdyby Państwo, którzy czytacie te opinie rozważając aplikacje do Granum mieli wątpliwości do autentyczności powyższych komentarzy - zarówno moich jak i innych pracowników to proszę popatrzeć na powyższą odpowiedz do tego postu. (usunięte przez administratora)

@Oj trolu trolu

czasem to wynagrodzenie bywa w terminie, życie nie usprawiedliwia nawet dwutygodniowych regularnych opóźnień w wypłacaniu wynagrodzeń. nikogo nie interesuje to, czy pracownik ma z czego opłacić czynsz czy ratę kredytu, bo prywatne wydatki właścicieli są ważniejsze.

Komornik
@Oj trolu trolu

TOmus zaplac lepiej zalegle faktury za MTS

olej kokosowy z Krakowa ;)
@Olej kokosowy

A gdzie tomus mieszka,bo chcialem podejsc porozmawiac o zaleglych fakturach,o ktorych zapomnial zaplacic. Tomus,nie dzwonisz,nie piszesz,nie placisz,co sie dzieje...

wyrąbany
@Komornik

Święta prawda , kiedyś to się zemści.

@Oj trolu trolu

To dlaczego sam się nie podpiszesz a wymagasz od innych?

rampampam
@olej kokosowy z Krakowa ;)

może u konkubiny siedzi

Okradziona

Zapraszam do dyskusji tutaj (podaje link do strony) niech inni ludzie dowiedzą się co to za firma https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23998515

Sprawiedliwość

Trzeba nazywać rzeczy po imieniu te zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

heh
@Sprawiedliwość

ludzie bez perspektyw ,to było wiadomo od dawna że nie płacą składek więc taka umowa o pracę jest nic nie warta , niech się zajmie tą firmą PIP i urząd skarbowy panie Tomk..nie ukryje się pan przed spłaceniem wszystkich długów

Haha
@heh

Niech w końcu ktoś się za nich weźmie i niech odpowiedzą nawet za to jak tam się traktuje ludzi

kkkl
@Haha

co to za firma jak (usunięte przez administratora) na przerwach, ta co ma najwięcej do powiedzenia myśli że jest kierowniczką a jest zwykłym (usunięte przez administratora)

Racja
@kkkl

A ta ich księgowa co siedząc zajmuje dwa fotele która pomaga tym dwóm prowadzić cały podejrzany proceder na nią też się coś znajdzie

wyrąbana brak szcunku
@Haha

tylko taka Kryśka ,agn. goś Domin darek to siedzą w tym (usunięte przez administratora) ,zwłaszcza pan magazynier(usunięte przez administratora) a trzymają go tylko z tego powodu bo nikt normalny no to miejsce nie przyjdzie .

kl

To do czasu ,jeszcze trochę i będą leżeć(usunięte przez administratora)

Firma Granum teraz nazywa się Oil-Cos. Więc uważajcie Państwo na to firmę bo to ci sami ludzie.

true:)
@:)

Prawda Oil Cos trzęsą ci sami ludzie co w granum ,MTS , buissnes solution tylko TOmuś już nie może założyć firmy na siebie tylko szuka słupów np. pana Daw.. Granum , teraz Oil cos podwieszona jest pod inną osobę ,trzymać się z daleka co roku są jakieś kombinacje jak nie zmiana lokalizacji firmy to nawa firmy

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Granum Sp. z o.o.?

Ale jaja

Pewnie ze tak haha

Małgorzata
@Ale jaja

Widzę, że dobry humor dopisuje - to oczywiście bardzo dobrze. A czy takim osobom, właśnie bez doświadczenia, firma Granum zapewnia jakieś specjalne szkolenia przygotowujące do pracy? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

heh
@Małgorzata

W tej pracy głównym zajęciem jest sypanie konfekcja kosmetyków naturalnych zwanym peelingiem kawowym (body boom ) do tego trzeba czasu żeby dużo i szybko sypać wprawić się oczywiście , ta firma głównie z tego się utrzymuję i ze sprzedaży różnych olejków ,olei itp

Lelula

Same zle opinie a z tego co mi wiadomo to firma prosperuje a skoro prosperuje to znaczy ze ma pracownikow. Jestem ciekaw opini pracownikow bo gdyby bylo az tak zle jak tu piszecie to raczej by nie pracowali bo jest duzo innych ciekawych ofert. Poszukuje pracy akurat I nir zamierzam sie sugerowac tymi opiniami lecz zasiegnac opini ludzi pracujacych na codzien w firmie.

hehe
@Lelula

Skoro trzeba zamykać jedną i otwierać kolejną (nie drugą, trzecią - kolejną) firmę, a rotacja pracowników jest ogromna, to chyba nie tak dobrze. Ale powodzenia!

@hehe

@hehe a słyszałeś kiedyś o podziale przedsiębiorstwa na część produkcyjną i sprzedażową ? I że robi się to najczęściej na dwóch podmiotach ? :) Tak to jest jak coś się gdzieś usłyszy, resztę dopisze samemu i już bajeczka gotowa....

@Lelula

Jeżeli jesteś zainteresowana zatrudnieniem, to najwięcej dowiesz się od rekruterów na rozmowie kwalifikacyjnej i zdecydujesz czy warunki pracy Ci odpowiadają. Konieczne napisz o swoich doświadczeniach z rekrutacji.

q23
@:)

A mts to produkcja czy sprzedaz? ;))

q23
@:)

podbijam pytanie - granum to produkcja czy sprzedaz?? ;))

hhhhy
@q23

Granum ma pod sobą pan prezes Daw... umowy o prace na granum mają ci z biura i sprzedaż jest na tą firmę , produkcja to inna firma Business Solutions

Tak jak wcześniej napisano, każdy swój rozum ma - poczyta opinie i zdecyduje co robić. Fakt jest taki, że pracownicy nie są szanowani. Nieregularne wypłaty, dziwne umowy, zwolnienia z dnia na dzień - to nie są zarzuty wyssane z palca ani pisane przez osoby zwolnione dyscyplinarnie, tylko przez ludzi, na których odbiła się nieudolność w prowadzeniu biznesu i brak elementarnej przyzwoitości. Obrażanie tutaj kogokolwiek i wymyślanie nieprawdziwych oskarżeń wobec pracowników niczego nie zmieni, tak jak bezsensowne przepychanki słowne i próby pisania sobie laurek podszywając się pod pracowników. Ci co czytają te komentarze są w o tyle dobrej sytuacji, że wiedzą wcześniej czego mogą się spodziewać, i o to na tym portalu chodzi. Chyba że w końcu właściciele zrozumieją, że to droga donikąd i zaczną postępować uczciwie, czego należy sobie życzyć.

Kazimierz
@:|

Przyjazny i spokojny pracowniku, ponieważ weryfikuję wiele firm na tym portalu i próbuję znaleźć jakieś pozytywne opinie i nie na temat Goworka (na próżno) to stwierdzam jednoznacznie że osoby które tu piszą są flustratami i nieudacznikami, na przestrzeni 4 lat sprawdziliśmy IP i przebieg pracy wielu osób 4rekordzista a raczej rekordzistka obsmarowała 14 firm i założyła ok 6 nowych profili, czyli uśredniając co 3 mies zmieniała pracę i żadna nie była odpowiednia a szefostwo zawsze ją niszczyło. w tej firmie też pracowała i w mojej też. Jeśli tak nie lubicie szefów i uważacie że można lepiej zostawcie to, i otwórzcie swoje firmy bądźcie mili i wyrozumiali, pozwólcie na to, na co oni wam nie zezwalają. Może pojawi się pierwszy profil z samymi pozytywnymi opiniami. :)

@Kazimierz

Forum Gowork.pl służy do zostawiania opinii o pracodawcy, a nie sprawdzaniu ile osób pisze w różnych firmach. W tym wątku szukam informacji o firmie Granum, więc jeśli możesz zostaw swoją merytoryczną i obiektywną opinię o warunkach pracy. Właśnie takie informacje przydają się na forum.

Hello

Te wszystkie komentarz zlosliwe sa pisane przez ludzi,ktorzy nie maja nic do.roboty tylko pisac jakies bzdety ktore nikt nie bierze na powaznie a tylko sie osmieszacie. A "ludzie bez perspektyw np.Pani K,A,G" pisze napewno osoba z PERSPEKTYWA ale głupoty.

Były

Garażowa firma, która uciekła z Krakowa do Niepołomic, tam szukać jeleni, którzy na 1/4 etatu będą robić, robić, robić... (usunięte przez administratora) słupem za 5 złotych- pojedzie na wakacje, albo będzie udawał tygodniami, że nie istnieje. Kolejny biznes gościa, który nic na siebie mieć nie może i tylko kombinuje jak (usunięte przez administratora)system i ludzi przy okazji. Od dwóch lat mało kto dostał w terminie całość pensji- i to nie spóźnienia po parę dni, jak pisze poniżej właściciel, bo normą są całe tygodnie, nawet ponad miesiąc! (usunięte przez administratora). Kolejne firmy, ale ten sam zarząd, decyzje bezmyślne, bez pomysłu na rozwój(usunięte przez administratora) Nieważne czy to MTS, Business Solutions, Granum czy ten nowy krzak w Woli Batorskiej- ludzie, trzymajcie się z daleka!

Pracownik od dawna

Aż smutno czytać co tu jest pisane- i jak kilka osób może zszargac opinie zarówno o firmie jak i osobach tam pracujących. Nie mogę się zgodzić z większością zarzutów pod adresem tej firmy. Owszem , czasem są niewielkie (zazwyczaj 2-3) dniowe opóźnienia z wypłatami - ale pisanie o ciągłych , permanentnych spoznieniach..... zarząd faktycznie to młodzi ludzie - w moim odczuciu całkiem normalni i sympatyczni :) transparentni na każdym kroku :) zamiast sugerować się głupotami tutaj pisanymi , może lepiej podejść i po prostu zapytać :) oj ludzie ludzie , przecież nikt nikogo w żadnej pracy nie trzyma :) wiec po co tutaj pracujecie skoro tak Wam zle ?? Śmieszne ze powyżej pisząca osoba została zwolniona - o czym wiedza wszyscy a teraz przedstawia się w roli „to ja odeszłam”.... zero ambicji

klapki na oczach
@Pracownik od dawna

Te 2-3 dniowe spóźnienia to zdarzają się z przelewem na konta pracowników to co jest na umowie 800 pare zł co na rachunki starcza ( umowy w tej firmie to max 3/4 etatu którzy mają pracownicy biura zwykli pracownicy albo zleceniówka lub 1/2 etatu to max w tej firmie i tak zdarzały się sytuację z nie wpłacaniem składek zus paranoją !!! resztę pieniędzy wypłaty" pod stołem " czeka się 2-3 tygodnie bo pan (usunięte przez administratora)się nie śpieszy bo jest w prawię zapłacił ludziom to co było w umowie .

Pracownik od dawna
@klapki na oczach

W taki razie chyba o dwóch innych firmach piszemy :)

Firma Granum to parodia biznesu. Pracowałam tam kilka miesięcy i zostałam potraktowana jak wszyscy przedemną, czyli nieuczciwie.(usunięte przez administratora) Generalnie wszyscy w " zarządzie" to nieokrzesani młodzi ludzie kompletnie nie wiedzący na czym polega prawdziwa praca i uczciwy nowoczesny styl zarządzania. Napiszę kilka informacji , aby przestrzec kazdego kto miałby pomysł poświęcić swój czas i energię dla tych ludzi i tej firmy. (usunięte przez administratora). Taka motywacja .... "Natula" , bo ta marka tak się będzie nazywać będzie miała te same składniki ale ceny o wiele niższe. Po za tym Granum zostanie powoli wyciszone aby zatrzeć ślady tej nieudolnej działalności gospodarczej. (usunięte przez administratora)Pracowałam z nimi przez kilka miesięcy próbując wprowadzić trochę profesjonalizmu, kultury pracy i światła w te mroczne konszachty i relacje. Pracowałam nad rozwojem marki i dużym projektem dotacyjnym , aby firma mogła się rozwijać w nowych technologiach. Pomysł całego projektu był mój , ale kiedy wprowadzałam nowych ludzi i nawiązywalam kontakty instytucjonalne oraz osobowe aby wesprzeć projekt na warunkach które umożliwiają fundusze europejskie pojawiały się osoby tak samo (usunięte przez administratora)i trudne we współpracy jak państwo w Granum. Więc firma jest tak bardzo pogrążona że przyciąga do siebie same trudne sytuacje i ludzi. Na koniec kiedy po naprawdę ciężkich bataliach aby wszystko doprowadzić do jakiegoś finału udało mi się dopiąć wniosek prawie do końca państwo z Zarządu zażądali sprawozdania z tego co zrobiłam w ostatnim miesiącu. Po złożeniu go zażądali ponownego bardziej szczegółowego, i jeszcze jednego. W końcu powiedziałam dość. (usunięte przez administratora)Wszystko przez SMS, gdyż na moje prośby o spotkanie nikt nie miał odwagi odpowiedzieć. Doprowadzili więc do sytuacji abym sama podjęła decyzje o końcu współpracy ale oczywiscie nie otrzymałam wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy. Czyli klasyk - zrobiłaś swoje, to dowodzenia. Myślą że poradzą sobie dalej z projektem sami... To pozostawiam już bez komentarza. Ciążyła mi ta współpraca i mimo że miałam serdeczne podejście do tych ludzi trudno było zachować spokój i partnerskie relacje z kimś na tym poziomie ... Absolutnie nie polecam współpracy z tą firmą. W Niepołomicach czy gdziekolwiek się kiedyś udadzą . (usunięte przez administratora)

Ciekawa
@Monika

Pani Moniko Co Pani ma na myśli, pisząc że firma Granum, zostanie wyciszona?

@Ciekawa

Myślę że nie powinnam pisać wszystkiego co napisałam , bo to napędza tylko obopólne wysuwanie argumentów i obrażanie się na wzajem. To co napisalam jest prawdą, natomiast każdy moze się przekonać o warunkach pracy tam. I faktycznie jeśli jest tyle złych opinii to każdy ma swój rozum. Te pochlebne opinie sa ewidentnie pisane przez jedną lub dwie osoby co czuć i myślę że nikt się nie nabiera na tego typu manipulacje. Ja bym tym osobom radziła zmienić siebie, zacząć uczciwie podchodzić do interesów a nie obrażać innych na stronach internetowych. Jeśli mogę poradzić cokolwiek innym - jest dużo pracy na rynku. Nie zatrudniajcie się w firmie która i tak zawsze znajdzie pracowników którzy nie czytają tego portalu. Houk i miłego dnia dla wszystkich oraz powodzenia w szukaniu pracy!

Jak teraz jest w przedsiębiorstwie Granum Sp. z o.o. w mieście Kraków z zatrudnieniem, bo nie ma wieści o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda teraz, pomożecie?

brak słów

Było źle ,ale teraz to jakaś masakra .

Totalny brak organizacji , brak wypłat w terminie do 10 jest w umowie a zwykle 3 tygodnie albo dłużej ,(usunięte przez administratora) i olewanie pracowników i nie wypłacanie w terminie wynagrodzeń to dostateczny argument żeby omijać tą firmę z daleka , pracują tam ludzie bez perspektyw życiowych na przyszłość np. pani (K ,A ,G) bo nie oszukujmy się pracy na rynku jest sporo .

Nie każdy potrafi

Smutne ze zwolniony pracownik za picie w magazynie w ten sposób się odgrywa panie W.... zero ambicji - dlaczego się nie podpiszesz ? Brak odwagi cywilnej ?

Mela

Hej, jakies nowe informavje o tej firmie bo przenosza sie do niepolomic! Jestem zaintwresowana i nie wiem czy warto ?? Pomóżcie?

trrr
@Mela

Niestety ,ale w tej firmie to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) ,brak zorganizowania bałagan nie dają umów na pełny etat max to 3/4 etatu lub pół , jest problem z wypłacaniem pieniędzy do 10 , zwykle tydzień albo dwa po terminie trzeba chodzić i się prosić o własną zarobioną kasę, jak trafisz na szefa bo nie zawszę jest szkoda nerwów .

Zostaw merytoryczną opinię o Granum Sp. z o.o. - Kraków

Granum Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Fabryczna 13
    31-553 Kraków