Opinie o Edisonda Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Edisonda Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edisonda Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edisonda Sp. z o.o. w Kraków

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Chciałbym pracować jako Designer w mieście Katowice. Czy rzeczywiście można zarobić 3500 PLN? W jakich firmach?

Na plus Nowy wpis
Pracownik

Pracuję w Edisondzie od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Proces rektutacji był przejrzysty, a komunikacja sprawna, wiedziałam jakie są jej poszczególne kroki i dostałam feedback, co nie jest takie oczywiste. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do pracy, pod każdym względem ;) Po tych kilku miesiącach wiem, że zdobędę tutaj sporo doświadczenia, bo jest od kogo się uczyć. Byłam zaskoczona że zostałam tak ciepło przyjęta i chętnie uczona, czuję się świetnie w zespole i na ten moment nie znajduję minusów. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna, oczekiwania są przejrzyste, mogę się rozwijać w takim kierunku w jakim chcę. Po prostu dobrze tu być, wszystkim życzę podobnego pracodawcy

EjAj Nowy wpis
Pracownik

Praca od samego początku była niesamowitym spotkaniem z ludźmi: otwartymi, na hiper wysokich obrotach intelektualnych, a przy tym skromnymi. Totalni mistrzowie UX, a do tego jeszcze wysoka kultura pracy. W życiu nie pracowałam w miejscu z tak klawymi ludźmi (nastawienie na samorozwój, ale i teamworking, ogromne nakłady i zaangażowanie już od momentu onboarding, ale i potem - constans. Czuję codziennie życzliwość i nie słabnący zachwyt firmą. Jak tu trafiłam (po pracy w wielu (usunięte przez administratora)miejscach prowadzonych przez JanuszyBiznesu) nie mogłam uwierzyć, że takie miejsca w ogóle istnieją. Tak szczerze, to czekałam, aż okaże się, że tak naprawdę zaraz ktoś mi powie ŻART i wyjdą jakieś świństewka. No i nadal czekam, bo jest SUPER i MEGA

Nie polecam Nowy wpis
Kandydat

Proces rekrutacyjny na stanowisko Visual Designera (cokolwiek to dla nich znaczy), w którym brałam udział, był bardzo długi i nieprofesjonalny. Zostałam poinformowana o trzech etapach, a ostatecznie ich liczba wzrosła do 5, plus oczywiście bardzo rozbudowane zadanie rekrutacyjne. Na początku feedback był bardzo pozytywny jednak w trakcie kolejnych rozmów firma nie była w stanie jednoznacznie określić, kogo tak naprawdę szuka. Wymagania co do otwartej pozycji a także zadania były interpretowane przez każdą osobę rekrutującą inaczej, co skutkowało brakiem spójności w procesie i było mocno dezorientujące. Nie polecam tej firmy innym kandydatom, ponieważ traktuje ona swoich potencjalnych pracowników z brakiem szacunku a cały proces doprowadza do frustracji. Uważam, że marnowanie czasu kandydata jest nie do przyjęcia i powinno być otwarcie krytykowane.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Edisonda Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Senior Product Designer/UX powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Ner
Inne

W rekrutacji dają zadania w których specyfikują wymagania odwrotnie proporcjonalne dobtego czego oczekiją. Jeśli im zadasz pytania to nie odpowiadają, poczym informują Cię że nie podoba im się jak wykonałeś zadanie choć merytorycznie uważają, że dobrze je zrobiłeś.

Sebastian
Były pracownik

Firma zatrudniła mnie do zbioru sezonowego borówek w gorczańskich lasach latem 2013 roku. Początkowo nieufnie podchodziłem do sposobu wynagradzania w postaci nadmiaru zebranego surowca, ale wytrwale gromadziłem go w piwnicach mojej ciotki. W toku kolejnych lat udało mi się zakupić najpierw niewielkie zamrażarki turystyczne, a później samochody chłodnie. 2019 rok był rokiem przełomowym, bo w czasie zbiorów poznałem swoją obecną żonę i powołałem do życia spółkę “FPHU Jagoda” (na cześć mojej ukochanej). Dziękuję do dzisiaj firmie za umożliwienie mi zrealizowania kroków kariery, które doprowadziły mnie do sukcesu.

17
Tabum
Kandydat
@Sebastian

Piękna historia.

zainteresowany

Może ktoś podpowie co firma robi i czy prowadzi rekrutacje, jakieś wskazówki?

alberto
Były pracownik
@zainteresowany

Firma zajmuje się projektowaniem UX stron internetowych, sklepów itp. Nie rozumiem, skąd wzięło się kilka poniższych opinii, bo raczej nie dotyczą one wspomnianego projektowania. W każdym razie dobrej opinii o tej firmie i tak nie mam. Pozdrawiam.

Gabriela
@alberto

Witaj, dlaczego nie masz dobrej opinii o pracy w Edisonda? Czy jesteś lub byłeś długo ich pracownikiem? Chciałabym się dowiedzieć czemu nie byłeś/jesteś zadowolony z zatrudnienia w tym miejscu. Możesz sprecyzować? Byłabym wdzięczna.

Kris
Inne
 Rekomendacja

Jestem wędkarzem muchowym od 25 lat. Nigdy nie spotkałem się z tak dobra obsługa sklepu. Doskonale doradztwo w zakresie linek i przyponów. Dzięki kilku poradom znacznie poprawiłem połów lipieni i troci. Szczególnie pozdrawiam bardzo uprzejmą panią Ewę i Paulinę

13
Patrycja
Inne

Skandaliczne zachowanie lingwistyczne osób i to na wysokich stanowiskach. Osoby w korespondencji nadużywają zdań złożonych, niejednokrotnie pojawia się spontaniczna strona bierna. Bynajmniej zrobiłam z nimi jeden projekt i mogę z całą pewnością stwierdzić, że nie potrafią, również, używać przecinków. Rzekome literówki w zwracaniu się do mnie ("Partycja") uważam za niesmaczne żarty. Nie polecam!

11
Jehiczka
Inne

Bardzo nieprofesjonalna firma bez kompetencji w tym co robią.

1
anty

Dziwna firma, która potrafi pokłócić się z klientami i się na nich obrazić (serio).

freud

taka trochę pożal się boże agencja UX jakich wiele wyrosło na przestrzeni ostatnich kilku lat. słabo też utrzymują klientów. nie polecam, bo poziom wiedzy i projektów jest odwrotnie proporcjonalny do ego pracujących tam osób.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Edisonda Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Edisonda Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Edisonda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Edisonda Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edisonda Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 7 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Walerego Sławka 3a
  30-633 Kraków
 • NIP: 6793017492 REGON: 121019230 KRS: 0000335987
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Edisonda Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii