Opinie o Edisonda Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Edisonda Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edisonda Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edisonda Sp. z o.o. w Kraków

Sebastian

Firma zatrudniła mnie do zbioru sezonowego borówek w gorczańskich lasach latem 2013 roku. Początkowo nieufnie podchodziłem do sposobu wynagradzania w postaci nadmiaru zebranego surowca, ale wytrwale gromadziłem go w piwnicach mojej ciotki. W toku kolejnych lat udało mi się zakupić najpierw niewielkie zamrażarki turystyczne, a później samochody chłodnie. 2019 rok był rokiem przełomowym, bo w czasie zbiorów poznałem swoją obecną żonę i powołałem do życia spółkę “FPHU Jagoda” (na cześć mojej ukochanej). Dziękuję do dzisiaj firmie za umożliwienie mi zrealizowania kroków kariery, które doprowadziły mnie do sukcesu.

Tabum Nowy wpis
Kandydat
@Sebastian

Piękna historia.

zainteresowany Nowy wpis

Może ktoś podpowie co firma robi i czy prowadzi rekrutacje, jakieś wskazówki?

alberto Nowy wpis
@zainteresowany

Firma zajmuje się projektowaniem UX stron internetowych, sklepów itp. Nie rozumiem, skąd wzięło się kilka poniższych opinii, bo raczej nie dotyczą one wspomnianego projektowania. W każdym razie dobrej opinii o tej firmie i tak nie mam. Pozdrawiam.

Gabriela Nowy wpis
@alberto

Witaj, dlaczego nie masz dobrej opinii o pracy w Edisonda? Czy jesteś lub byłeś długo ich pracownikiem? Chciałabym się dowiedzieć czemu nie byłeś/jesteś zadowolony z zatrudnienia w tym miejscu. Możesz sprecyzować? Byłabym wdzięczna.

Kris
 Rekomendacja

Jestem wędkarzem muchowym od 25 lat. Nigdy nie spotkałem się z tak dobra obsługa sklepu. Doskonale doradztwo w zakresie linek i przyponów. Dzięki kilku poradom znacznie poprawiłem połów lipieni i troci. Szczególnie pozdrawiam bardzo uprzejmą panią Ewę i Paulinę

Patrycja
Klient

Skandaliczne zachowanie lingwistyczne osób i to na wysokich stanowiskach. Osoby w korespondencji nadużywają zdań złożonych, niejednokrotnie pojawia się spontaniczna strona bierna. Bynajmniej zrobiłam z nimi jeden projekt i mogę z całą pewnością stwierdzić, że nie potrafią, również, używać przecinków. Rzekome literówki w zwracaniu się do mnie ("Partycja") uważam za niesmaczne żarty. Nie polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Edisonda Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Senior Product Designer/UX powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jehiczka
Klient

Bardzo nieprofesjonalna firma bez kompetencji w tym co robią.

anty

Dziwna firma, która potrafi pokłócić się z klientami i się na nich obrazić (serio).

freud

taka trochę pożal się boże agencja UX jakich wiele wyrosło na przestrzeni ostatnich kilku lat. słabo też utrzymują klientów. nie polecam, bo poziom wiedzy i projektów jest odwrotnie proporcjonalny do ego pracujących tam osób.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Edisonda Sp. z o.o. w mieście Kraków? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Edisonda Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Edisonda Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Edisonda Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 5 ocen.