Grupa Wadowscy Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Wadowscy Sp. z o.o.

Damian

Pracowałem tam przez chwilę. Atmosfera dość fajna ale po przepracowanym okresie szefowie nagle stwierdzili że zapłacą tylko 2/3 wynagrodzenia, skapcy jakich mało.

darek

Bez znajomosci to praca porazka.. ludzie nie wysylajcie tam nawet cv... szkoda czasu.

Alehandro

Słonce a ile tam juz pracujesz:)??Jesli lubisz kombinacje, uklady ukladziki to prosze bardzo. Tam albo ktos siedzi dlugo po znajomosci albo wylatuje, jesli chce czegos wiecej i ma dosc patrzenia na to jak formuuja się grupki:)pozatym jest milusio- ps to samo tyczy sie wadowscy spzoo

Zostaw opinię o Grupa Wadowscy Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Wadowscy Sp. z o.o.