Opinie o Job Impulse Polska w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Job Impulse Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Job Impulse Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Impulse Polska w Poznań

Rafał

Cześć. Ile minimum zarabia koordynator/kierownik inwentaryzacji w tej firmie? W poprzedniej otrzymywałem wynagrodzenie do 6 000 zł w lepszych miesiącach i minimum 3 000 zł dobre kilka lat temu jako koordynator. Teraz jestem na stanowisku kierowniczym na etacie za 3 500 zł i zastanawiam się czy warto rzucić tą rutynę. Nie interesują mnie opinie na temat firmy, pracy czy pracowników, bo wiem jak czasami potrafi wyglądać praca przy inwentaryzacji. Proszę tylko o liczby.

@Rafał

Mozna spytac jaka to byla firma?

@Rafał

Dostaniesz 2500-3000 jako starszy kierownik. Godzin zrobisz 2 etaty To (usunięte przez administratora). PIP zrobił im kontrolę, ale mimo dowodów, które dostali wydrukowane nic nie zrobili...

Opina Łódź

Dzień dobry, Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy w firmie Jobimpulse na stanowisku Specjalisty ds. Pracy Tymczasowej w jednym z łódzkich oddziałów. Moje odczucia po zakończeniu stosunku pracy są bardzo negatywne. Osoby postawione wyżej nie robią nic prócz funkcji reprezentacyjnej, a kierownicy oddziałów i koordynatorzy często zamiast dawać przykład potrafią wyśmiewać i obrażać klientów na forum całego biura. A jeżeli nie chcesz tego robić lub zwrócisz uwagę to cię zwalniają. Wobec pracowników stałych centrala często zachowuje się wbrew przepisom prawa pracy i tak było tez w moim przypadku. Po tym jak opisałam w meilu sytuacje wraz z załączonym listem z Pip potwierdzającym moje stanowisko, nie otrzymałam po prostu odpowiedzi tak jakby nic się nie stało. Pisząc to mam nadzieje ze mi również odpowie chociaż tutaj Rzecznik pracownika powiewaz od HR nie otrzymałam odpowiedzi w ciągu ostatniego pół roku.Zarobki nie przekraczają 3000 tys brutto. A twoich danych osobowych używają po okresie zatrudnienia i nie pomagają nawet prośby o zaprzestanie. Jeżeli chcesz jakieś referencje lub dokumenty po zatrudnieniu to wymaga to sporej cierpliwości i argumentów. Referencje? Zapomnij. Opina w branży na temat tej firmy jest słuszna i nie polecam sprawdzac dla własnego zdrowia i spokoju.

Mariusz

A w jakich regionach działa ta firma ?

@Mariusz

w całej Polsce

Niestety nieporządna firma, nawet nie wyśle wcześniej pitu do rozliczenia, tylko na ostatnią chwilę, nie polecam u nich pracować, nawet nie można zrezygnować ze zlecenia gdy człowiek się rozchoruje. Nie polecam.

Rzecznik Pracownika JobImpulse

Wszystkie deklaracje PIT za rok 2019 wysłane zostały w lutym 2020 roku. Odbyło się to drogą elektroniczną na adresy mailowe podane w kwestionariuszach. W niektórych przypadkach wiadomość mogła "wpaść" do folderu ze SPAM-em.

Co za bzdury, pity masz wysyłane mailem i to w lutym ! Zrezygnować też można wystarczy chcieć

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Poznań
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
ola

Na jakiego maila mogę napisać w sprawie ponownego przesłania rozliczenia PIT?

@ola

W tej sprawie proszę się skontaktować ze specjalistami odpowiedzialnymi za region, w którym brała Pani udział w zleceniach.

Marta00

Byłam zapisana na inwentaryzacje wyjazdową. Nie dostałam informacji o miejscu i godzinie zbiórki. Póki co nie mogę dodzwonić się do konsultanta i firma nie odpowiedziała na moje 2 mailowe zgłoszenia. Czy będę musiała płacić karę za to zlecenie?

@Marta00

Jeśli nie otrzymała Pani nadal odpowiedzi, prosimy o ponowienie maila do specjalistów zajmujących się tym zleceniem.

Jak mogę zrezygnować ze zlecenia? Dodzwonić się nie da. Wysłałam wypowiedzenia emailem tak jak jest w regulaminie ale zero odzewu

Dlaczego nikt z tej firmy nie kontaktuje sie ze zleceniobiorca przed wykonaniem zlecenia? Skad mam wiedziec gdzie dokladnie sie udac, do kogo? Zadnej informacji mailowej, sms czy tel ... nic ... a widze na swoim koncie siebie na liscie podstawowej. Co z tym dalej robic?

nati

Zostałem (usunięte przez administratora) na godzinach pracy(inwentaryzacja Kaufland).Trudno. Byłem tam ostatni raz. Niech sobie szukają innych frajerów.

nati
@nati

możecie mnie kasować, co nie zmienia faktu, że pracowałem 11 godzin, a policzono mi 8. Skandal. Janusze biznesu...

nat
@nati

skoro byłeś 11 to dostaniesz za 11 a to , że masz wpisane 8 trzeba było się pofatygować i wyjaśnić z jobem a nie pisać opinie na goworku

@nati

W przypadku niezgodności liczby godzin, proszę o kontakt ze specjalistami z odpowiedniego oddziału.

Magdalena
@nati

Na zleceniach w Kauflandach na platformie zczytuje się 8h, reszta wg platformy naliczana jest jako godziny nadliczbowe. Wypłacane jest oczywiście wszystko, stąd naprawdę żenująca forma komentarza oraz pretensje. Wystarczyło zadzwonić do konsultanta.

Xyz

Zapisałam się na inwentaryzacje, katastrofa. Nie mili, ironiczni opiekunowie. Dziewczynę wyrzucili za "wolne liczenie" do wszystkiego się czepiaja. Poganiaja, zabraniają rozmawiać. No i co najważniejsze ZERO WYROZUMIAŁOŚCI DLA OSÓB, KTÓRE PRZYSZŁY PIERWSZY RAZ.!! NIE POLECAM TRZEBA PRACOWAĆ JAK ROBOT. NIE ZNACZNIE CO ROBISZ I TAK POSPIESZAJA.

@Xyz

Kadrę zarządzającą na inwentaryzacje zapewnia Inventory Solutions. Nie mamy więc niestety wpływu na jej dobór. W przypadku niewłaściwego zachowania, prosimy jednak o wiadomość mailową na adresy specjalistów, którzy zajmowali się danym zleceniem.

Były pracownik.
@Rzecznik Pracownika JobImpulse

Żeby nigdy nie otrzymać informacji zwrotnej??

Malwina
@Były pracownik.

No jak masz takie podejście to gratuluję. Jak liczysz za wolno to się nie dziw, że Cię wyrzucają. Oni też mają pewne normy ustalone i muszą je spełnić. Nie każdy się nadaje to takiej pracy - nie oszukujmy się.

Na jakie benefity można liczyć w Job Impulse Polska?

ktośka

Pytasz o inwentaryzacje ? Jeśli to pierwsze to możesz mieć multisporta za 75 zł, kasę za polecanie znajomych do pracy i premię za frekwencję

xyz

W ciągu jednej doby dostałam 3 wiadomości o odwołanych inwentaryzacjach, w tym o jednej, która miała się odbyć tego samego dnia. Człowiek sobie układa cały plan pod te inwentaryzacje tylko po to, aby zostać odesłanym z kwitkiem. Koordynatorzy ze swoją kulturą też pozostawiają wiele do życzenia. Niepoważna firma.

alicja

W ciągu miesiąca w ostatniej chwili zostałam odwołana z 5 inwentaryzacji... dzień przed lub w tym samym dniu... to jest jakaś parodia ja rezerwując u nich inwentaryzacje rezygnuje z innych zleceń i tu takie numery... ile można ..... a jak chce się dowiedzieć czemu to odpowiedz brzmi ze klient odwołał....

@alicja

Niestety, zdarza się, że my również informację o odwołaniu projektu otrzymujemy na ostatnią chwilę. Staramy się możliwie jak najszybciej Państwa o takich zmianach poinformować.

magda

Na co wy tak narzekacie? ja pracuje juz 3 lata, jak dla mnie jako DODATKOWA praca jest ok

Dawid12

Nie zapisujcie się na to, byłem jedna z pierwszych osób zapisujących się na zlecenie, mimo to zostałem usunięty z listy bo klient zmniejszył ilość miejsc. Oczywiście nikt mnie nie poinformował, czytając opinie na ten temat sam sprawdziłem konto. Wygląda mi to na wyłudzenie danych, nie polecam.

@Dawid12

W niektórych lokalizacjach wolne miejsca szybko znikają. Może się więc okazać, że pomimo wrażenia o szybkości zapisu, był Pan jedną z ostatnich osób. Informacje o zmniejszeniu przez klienta zamówień wysyłane są zazwyczaj drogą SMS-ową. Jeśli nie otrzymał Pan wiadomości, proszę sprawdzić, czy podany przez Pana w kwestionariuszu numer jej poprawny.

Junior345

Nie polecam!!! Miałam ostatnio sytuację, w której zapisałam się na inwentaryzacje sklepu Tesco. Miała się ona rozpoczynać w sobotę wieczorem, na drugi dzień niedziela handlowa. Nie wiem z jakiego powodu firma nie ogarnęła, że nie mogą w niedzielę niehandlowe być na sklepie. Inwentaryzacja sklepu została odwołana o czym nie zostałam poinformowana. Zostałam także przerzucona na inwentaryzacje magazynu która rozpoczynała się 6 !!!godzin wcześniej o czym również nie zostałam poinformowana. Dopiero w dniu danej inwentaryzacji rano otrzymałam wiadomość o zmianie godziny. Nie mogłam iść na tą inwentaryzacje ponieważ musiałam iśc do własnej pracy. Dodatkowo była to sobota co wiązało się z brakiem możliwości kontaktu z firmą.Zaznacze także ze otrzymywalam od agencji informacje odnośnie innej inwentaryzacji, także numer na pewno był prawidłowy. Teraz agencja chce mi naliczyć karę za to że nie pojawiłam się na zleceniu. Rozmawiałam już z Panią konsultantka która najpierw upierała się że to moja wina ponieważ powinnam codziennie wchodzić na strefę i obserwować zlecenia. Później Pani stwierdziła zebym napisała maila aby ona miała podkładkę to anuluje mi karę. Napisalam maila i otrzymałam wiadomość że niestety nie może przychylić się do mojej prośby, nie wie dlaczego system nie wysłał do mnie informacji, a może sama ja przeoczyłam!!! Robicie z ludzi (usunięte przez administratora) Dlaczego mam płacić za awarie waszego systemu. Tym bardziej że ja nawet nie zapisałam się na inwentaryzacje magazynu żebym miała śledzić godziny. Zapisałam się na sklep, zlecenie odwołano i bez mojej wiedzy przerzucono mnie gdzie indziej. Uważam że to skandal że ja mam jeszcze ponosić za to kary. Co do samych inwentaryzacji to Panie koordynatorki traktują ludzi jak(usunięte przez administratora) To nie jest wina pracowników, że przyszło za mało osób a sklep jest duży i nie możecie się wyrobić że zleceniem. Testy typu: "czy w końcu dotarło?" sa na porządku dziennym. Nie polecam, wcześniej byłam trzy lata temu na inwentaryzacji i teraz jest o wiele gorzej. Po ostatnim doświadczeniu na pewno już nigdy nie zapisze się na żadne zlecenie i każdemu będę to odradzała.

@Junior345

Miałem podobnie. Ja już z bydlakami nie współpracuje. Są inne agencje: RGIS, Invent, Mirth itd. Wszystkie mają zdecydowanie wyższą stawkę i nie kradną. Może trzeba pomyśleć o jakimś pozwie zbiorowym np. przez pozywamy-zbiorowo.pl?

@Junior345

Proszę o informację o jakie zlecenie chodzi lub o jaki oddział. Postaram sie zweryfikować opisaną sytuację. O każdej zmianie na liście są Państwo powiadamiani smsowo więc ciężko mi uwierzyć że nie było żadnego powiadomienia. Ale oczywiście postaramy się to wyjaśnić.

@Marcin21

Proszę doprecyzować co ma Pan na myśli pisząc " nie kradną ". Sugeruje Pan, że okradamy własnych pracowników?

MECEK

Popieram co do pozwania Strefy Job. Mój email : szafranskia4@gmail.com

MECEK
@Rzecznik Pracownika JobImpulse

Nie mam dobrej opini o firmie STREFA JOB ale faktem jest, że informują o zmianach zleceń i to kilka dni do przodu.

Fiona
@MECEK

Taa... informuja... w dniu zlecenia o 2 po poludniu. Tak tez sie zdarza.

Sylwia
@MECEK

Co za bzdura. O odwolanych zleceniach czasem dowiadywalam sie tego samego dnia co bylo zlecenie.

Sylwia
@Marcin21

I kara 200zl w invencie. A rgis maja jakies zlecenia? Mirth co to?

lusia
@Sylwia

rgis ma ciagle

Napiszę dzięki.

@Sylwia

Tak, ale w invent masz wezwanie do zapłaty i możesz wyjaśnić a w razie czego bronić się przed sądem. Wytłumaczyłem się i było ok. A JI sam sobie kradnie wypłatę i nie możesz się bronić.

@Junior345

Oczywiście... Jest wiele sytuacji, że ten zleceniodawca sam se narzuca kary umowne, sam se stwierdza ich zasadność i sam je odciąga z wynagrodzenia. Nie potrzebuje tytułu wykonawczego Niezawisłego Sądu, ale na swoje potrzeby (usunięte przez administratora) co chce i zwala bezprawnie konieczność dochodzenia wypłaty wynagrodzenia na orzeczenie sądu, które w domyśle nie nastąpi.

kk
@Rzecznik Pracownika JobImpulse

bzdury! dzisiaj też zostałam wywieziona w pole,przyjechałam do pracy na swój koszt no i pech- termin zmieniono o czym mnie nie poinformowano -mało tego,zadzwoniłam 2 godz wcześniej by potwierdzić godz,lecz niestety pracują niekumate osóbki i jest po prostu burdel.Szybko konkurencja na tym zyska

@kk

Proszę skontaktować się ze specjalistami z oddziału, któremu podlegało to zlecenie. Postaramy się tę sprawę wyjaśnić.

kk

Kto zwraca za koszt dojazdu w momencie pomyłki pani Specjalistki ,która wprowadziła mnie w błąd ,a mianowicie zadzwoniłam do owej pani którą nazywają specjalistką nie wiedzieć czemu i prosiłam o potwierdzenie inwentaryzacji 2h przed czasem.Potwierdziła ,zapytała o nazwisko ,miejsce i że jak są jakieś zmiany dostanę sms. Ok-super pojechałam i okazało się że przesunięto na następny dzień a pytałam 2 h wcześniej!! Czy nasze koszty za niepotrzebny dojazd zostaną nam zwrócone i za niedotrzymanie umowy?Bo w drugą stronę STREFA JOB nas każe pieniężnie -prawo działa chyba w 2-e strony???????

Beata

Nie polecam najpierw odwołują inwenturę rano w tym samym dniu,a zmiana godzin inwentury to norma, piszą że inwentura będzie 4-12 godzin a nie trawa nawet 3, gdzie koszty dojazdu się zwracają? Koordynator cały czas chodzi i powtarza tempo dla nowych pracowników stres więc mylą się i po 2 godzinach kończą pracę.

Rafał
@Beata

Zgadzam się w 100% firma jest strasznie dziadowska, koordynator chodzi i drze mordę, ty się pomylisz to zabiera ci skaner i wyrzuca cię na dwór bez znaczenia czy na dworze jest temperatura minusowa, potem blokują ci konto i pozamiatane. Jedziesz swoim samochodem to musisz (usunięte przez administratora) jak mały motorek a wracając liczyć na opiekę świętych że nie zaśniesz za kierownicą.

do Rafał
@Rafał

Opisując Koordynatorów na zleceniu wiesz, że powinieneś wypowiedzieć się na stronie poświęconej Inventory a nie Job ? Job zatrudnia Cię na zlecenie, wystawia umowy, zaświadczenia i wypłaca kasę. Masz kontakt z ich specjalistami itp. a jak już jesteś na zleceniu to jesteś z pracownikami Inventory - tak ku ścisłości

Danka, Kraków

Pracowaliście kiedyś w Invent? Lepsza czy gorsza atmosfera niż w Jobie? Myślę żeby łączyć zlecenia w obu firmach.

Wojciech

Szanuję Twoje zdanie, szkoda że nie jesteś zadowolony z pracy w Job Impulse Polska, może jednak powiesz coś więcej? Na czym polegała praca w tej firmie i na jakie wynagrodzenie można było tam liczyć? Piszesz, że pensja Cię nie zadowalała, jestem więc ciekaw jaka to może być mniej więcej suma. Napisz proszę jeśli wiesz coś na ten temat.

@Wojciech

chodzi o to , że jak komuś można proponować pracę za 20zł za dzień gdzie nie kiedy dojazd zajmuję 4h w dwie strony i kosztuję 15 zł to raz , a dwa jeśli jest więcej godzin zazwyczaj jest to trochę oszustwo bo jest to ciężka praca na magazynie bo nie wiem czy ktoś chciałby pracować za taką stawkę codziennie na magazynie za taką stawkę wiedząc jaka to jest praca

@Wojciech

i jaki jest problem w tym , żeby brać trochę mniej ludzi i żeby zamiast 2 h inwentaryzacje trwały gwarantowane 4h? albo , żeby było napisane zawsze kiedy jest magazyn , że jest to magazyn i zapłacić za magazyn 2-3 zł więcej? to samo kary ... jak kara może wynieść 4x inwentaryzacja krótka bo to odejmując bilety to trzeba iść na jakieś 8 krótkich inwentaryzacji , żeby mieć bilety na 0 i kare na zero

@Wojciech

bo weźmy krótkie inwentaryzacje pod lupę chodząc cały miesiąc do pracy czyli powiedzmy 20 dni w miesiącu od poniedziałku do piątku zarobek 500zł minus bilety wychodzi mniej niż 400zł na czysto przez cały miesiąc pracy każdego dnia poza wekendami do tego dochodzi spore ryzyko dostania kary w kwocie 100zl 1-2 razy na miesiąc więc zarobek wychodzi po odjęciu kosztów dojazdu i potencjalnych kar jakieś 200-300zl pracując cały miesiąc, a znowu przy dłuższych inwentaryzacjach czyli magazyny stawka na godzinę jest zaniżona , a i ludzie wprowadzani są w błąd bo nie ma mowy o magazynie podczas podpisywania umowy

Rzecznik Pracodawcy Strefajob
@Wojciech

Wojciechu, dopowiem do Tomasza. Tomasz się nie przejęzyczył. Nie 20 zł za godzinę pracy. 20 zł za dzień pracy:) wyjazdowej w nocy. Dodatkowo zapisujesz się na zlecenie 2 tygonie na przód, dostajesz się na listę podstawową i w 50% przypadków piszą ci SMS że masz na zlecenie nie przychodzić bo nie jesteś jednak potrzebny. A najlepsze, że decyzję o tym czy jesteś potrzebny potrafią jeszcze zmieniać po kilka razy. Bardzo wesoła firma. A tu na gowork, prowiec prezesa określa się Rzecznikiem Pracowników, więc ja w tym kabarecie biorę sobie rolę Rzecznika Pracodawcy. ;) A wiesz co jest najlepsze? Że oni od wielu lat mają ludzi do pracy! To jest fenomen. Musisz się zapisać na jakieś zlecenie i sam sprawdzić ten fenomen by uwierzyć, bo wiem, że może być ciężko uwierzyć na słowo.

@Rzecznik Pracodawcy Strefajob

20 zł za dzień pracy w Job Impulse Polska? Prawo ustala pewne kwoty minimalne zarobków, zarabianie 20 zł za dzień pracy raczej nie jest możliwe - możesz wyjaśnić tę kwestię? A co do odwoływania zleceń w dany dzień, to jest to niestety częsta sytuacja w takich zakładach pracy, na tego typu umowie.

@Marta

A gdzie dodatek nocny!!!!????

Dodatek nocny a umowa zlecenie

Dodatku za pracę w godzinach nocnych na umowie zleceniu nie ma. Taki zaszczyt tylko na umowie o pracę.

Brak wiedzy na temat umowy zlecenie... Na zleceniówka nie obowiązuje żaden dodatek za noc :D :D :D W szkołach podstawowych powinna byc wiedza o pracy żeby ludzie przestali pleść głupoty. Wiedza młodych osób jest porażająca. xD

ex-audytor
@Marta

Pracuje sie przy zleceniu godzine, gdzie stawka wynosi 20 zl. Ot, cala filozofia.

@ex-audytor

prawda a jak zrezygnujesz dowalą ci karę za dwieście

olo

Podpisywałeś umowę? Podpisywałeś. Zatem widziały gały, co brały - w umowie stoi wyeraźnie, że nietawienie się na inwentaryzację kosztuje 100 PLN. Dwa razy nie przyjdziesz - i masz w plecy dwieście - proste.

Zostaw merytoryczną opinię o Job Impulse Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Job Impulse Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Job Impulse Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Impulse Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 11 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job Impulse Polska?

Kandydaci do pracy w Job Impulse Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job Impulse Polska