Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

Niepracujacy

Powiem tak Pracowałem długo na różnych brygadach maszynach i stanowiskach... Ale jak Tylko miałem na brygadzie Mistrza T w duecie z Boma i Panem Karteczka donosicielem Piasek odpuściłem Jeden na drugiego gadał i każdy chciał rządzić na tej brygadzie!!! Tak naprawdę to żaden się do tego nie nadaje słyszałem że B... Chcą zatrzymać tylko nie wiem po co jak on się nigdzie nie dogada to już jest taki typ człowieka lizus i donosiciel jak pozostała dwójka Każdy by każdego w łyżce wody utopił Szkoda bo firma naprawdę fajna a trzymają toksyczne osoby w postaci tych 3 Panow

Niewarto
@Operator

i do tego słabe szkolenia zwlaszcza jak na tę odpowiedzialność gdzie każdy błąd może wiele kosztować. I te mikro przerwy w równoważnym systemie pracy czyli 4brygadach gdzie pracujesz 12 godzin i masz 20 minutowe 2 przerwy z czego niebiorą pod uwagę że częć przerwy marnujesz na doście na stołówkę czyli właściwie to masz przerwy tyle lub nawet mniej niż w normalnych firmach gdzie pracujesz po 8 godzin. Odbijanie sie kartą powinno być przy stołówce i tyle. Sam fakt liczenia każdej sekundy wiele mówi o podejściu do pracownika gdzie jak pujdziesz 2 razy wciagu 12 godzin do wc to taki Dariusz robi ci problemy. Brak sprzetu do pracy gdzie po każdą pierdołe np klemy musisz biegać po całym zakładzie a potem opóżnienia to oczywiście twoja wina to absurd. Częsty brak maseczek ochronnych. Czas pracy wg Dariusza liczony wg jego metody,a jak ktoś dojeżdza komunikacją miejską to jego problem bo zawsze mozna godzinę wcześniej przyjechać by zdążyć a nie na ostatni autobus. Najlepsze były szkolenia i podsumowania na podłodze w małej mistrzówce zamiast w sali konferencyjnej która po to właśnie jest. 40 minut na siedzeniu na podłodze gdy pózniej mamy styczność z wyrobami medycznymi i suplementami to również przesada bo nie wystartczy umyć ręce ,a jakoś nie widziałem by ktoś zmieniał cały strój tylko wszyscy na hura do przerwanej roboty. Długo by pisać absurd goni absurd i te niskie płace również.

WHY-NOT

Praca nie warta uwagi. Ludzie masowo się zwalniają, praca jest jest przy głośnych urządzeniach oraz różnych chemikaliach. Praca odbywa się w systemie 4 brygadowym przy średnich zarobkach 4.5 netto. Przy aktualnym stanie kadr trzeba wziąć pod uwagę ciągłe nadgodziny, ponieważ średnio wypada jedna osoba na 2 maszyny. Kolejną sprawą to ludzie mianowicie mistrzowie. Pani E. potrafi obrażać ludzi oraz traktować ich przedmiotowa, najczęściej agencję(tam najwięcej osób się zwalnia). Pan T. najbardziej fałszywa osoba z produkcji, potrafi obgadać wszystkich oraz narobić koło tyłka ale nigdy nie powie w twarz a wręcz wyprze się zganiając na innych. I na końcu wisienka na torcie już jeden mistrz po przegranej w sądzie za mobbing musiał odejść, oczywiście sprawa zamieciona pod dywan.

Klarysa

Z takim podejściem? A generalnie pozostali zatrudnieni jakie wykazują? Zastanawia mnie co wobec tak prezentowanych morale oferuje sam Pracodawca. Czy w niedawnym czasie zostało cos wprowadzone w formie motywacji?

Kasandra Nowy wpis

cześć. Czy dalej Analityk R&D musi mieć 2 lata doświadczenia żeby móc aplikować? znalazłam dawniejsze ogłoszenie, w którym było tak napisane. Ja akurat mam rok za sobą i zastanawiam się czy nie próbować się zgłosić. Jest tu ktoś z działu i mógłby polecić?

Pracownik Nowy wpis
@Kasandra

Niekoniecznie, wszystko zależy od tego jak wypadniesz na rozmowie kwalifikacyjnej.

Jan Nowy wpis

Co myślicie na temat uznań od walidacji? Dlaczego ciągłe tylko jedna zmiana dostaje uznania? Nie jest to dziwne?

Dawid K. Nowy wpis

Cześć wszystkim. Chciałbym zaznaczyć że nigdy nie udzielałem się na tym portalu. Bardziej czytam to dla śmiechu. Większość ludzi z którymi współpracuje wie jaką mam opinię o tym co tutaj jest wypisywane (nigdy jej nie ukrywałem). Ale skoro zostałem wywołany do tablicy to postaram się ten jedyny raz odpowiedzieć na postawione wyżej pytanie. Odpowiedzieć nie jest trudna. Nie jest to dziwne:) Mianowicie do mnie osobiście nie przychodzą zbyt często Operatorzy z jakimiś znalezionymi lukami w procesie co mogło by być kwalifikowane do buziki:) Myślę że do pozostałej dwójki z Nadzoru również (pozdrawiam was mocno 2xK) nikt nie wali oknami. Ale zachęcamy do zgłaszania wszystkich luk w procesie czy to osobiście przez email produkcyjny czy za naszym pośrednictwem. Zawsze służymy pomocą. Może na zmianie o którą chodzi jest inaczej (pozdrawiam was). Proszę was udzielających się tutaj o nie tworzenie plotek. A teorię spiskowe proszę wysyłać do strefy 51 tam napewno to wszystko wyjaśnią. Jeśli wzbudza coś wasze wątpliwości to najlepiej zawsze udać się do źródła i poprostu zapytać (to taka rada). Teraz była możesz powiedzieć że ten tekst który teraz czytasz to ja napisałem:) i tak potwierdzę to masz do mnie nr tel możesz zawsze zadzwonić:) bo w gruncie rzeczy nie myślcie że jesteście anonimowi pisząc tutaj. Pozdrawiam wszystkich

Baśka

Hejka. ;) czy możecie opisać mi proszę atmosferę na dziale jakości? widziałam ,ze wcześniej była dodawana oferta, nie jest już niestety aktualna. Pracuje na podobnym stanowisku i zastanawiam się jakby mi było tutaj, gdyż u mnie atmosfera jest średnio-neutralna. Ciekawa też jestem czy zarobki byłyby porównywalne?

Firma fajna, podoba mi się Tylko przełożony ma słaby stosunek do pracownikow- strasznie się wywyższa A operatorow ma głęboko w .... Kierownik to jego kumpel nic z tym nie robi Jak przełożony może powiedzieć do pracownika że jest beznadziejny, tylko dlatego że on jest mistrzem a ja operatorem Ten człowiek to zenada nie dziwię się że nikt nie chce przyjść na tą zmianę Dopóki będzie ten człowiek nic się nie zmieni On nie robi nic a zbiera gwiazki - bo ma ludzi od czarnej roboty :(

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Czy w Curtis Healthcare zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy teraz po nowym roku zaszły w ogóle jakiekolwiek zmiany? wcześniej nawiązywano jeszcze do odejść i szukania nowych miejsce pracy. jak jest z tym tematem teraz? po prostu widnieją oferty dla operatorów i zastanawiam się czy by nie spróbować. jak teraz wygląda kwestia zarobków? pisano o premiach wynikowych. Czy były podwyżki?

Pracujacy

Kiedy ktoś przejrzy na oczy i zobaczy jak mistrz T... traktuje ludzi z pogardą.... ile jeszcze musi poniżyć operatorow aby podzielił los kolegi... Czy kierownictwo nie widzi że nikt z nim nie chcę pracować!!!! Ludzie nie chce u Niego pracować na zmianie jest fałszywy wszystko zrobi i przestawi tak sytuację aby on nie musiał robić nic!!!! A jak coś jest nie po jego myśli to szuka winnych ale on jest czysciutki bo chodzi w koszuli a Nas traktuje jak (usunięte przez administratora) Nich wkoncu kierownictwo przejrzy na oczy!!!! A nie zasłania się bo nie ma ludzi - ludzie są ale nikt nie chce pracować z Panem T... Tylko ladnie umie tworzyć opowiadania na potrzeby danej sytuacji....

OPERATOR
@Pracujacy

Kierownictwo to (usunięte przez administratora), ile się nachodziliśmy w sprawie Darka i nic nie robili bo udawali zeby temat przemilczeć, tak samo i będzie tu. Mozecie sprobowac iść na rozmowe najpierw do Kierownika a jak nic z tym nie zrobi to do dyrektora. Jak to nie przyniesie skutku przeniesc sie do innej firmy tam gdzie wiekszosc .

Były Pracownik
@OPERATOR

Pracowałem w Curtisie kilka Lat i nie mogłem już znieść tej buty, chamstwa i dwulicowości, zamiast wypisywać gorzkie żale sam zmieniłem prace i życie bez Chc jest piekniejsze :) a atmosfera w innej firmie duzo lepsza tak jak i wynagrodzenie… a Co do Da rka, To mka Rudego kierownika i Pana od 5S to moje motto jest takie aby nie otaczać się głupkami bo z kim przystajesz takim sie stajesz… Wy nadal nimi sie otaczacie, ja już nie musze :)

Lenie

Kiedy w końcu ktoś weźmie się za przeszkolenie pracowników na maszynach ? I kiedy się ktoś weźmie za leni niebieskich co tylko chodzą po zakładzie i śpią gdy połowa maszyn jest niesprawna albo ma wszystkie śruby zniszczone. Wszyscy ściemniacze

Leniuchy
@Lenie

A kto ma szkolić ? Nadzór ? Który sam nic nie wie . W tej firmie liczy się tylko to żeby zebrać podpisy i to starczy. A ci niebiescy od dawna byli traktowani jak święte krowy przez swoich przełożonych.

@operator
@Leniuchy

Zawsze można wystawić karte awarii wtedy niebiescy bedą musieli to naprawić! Ja tak robie i jakoś na swoją maszyne mocno narzekać nie moge… a co do niebieskich to fakt jeden ciągle (usunięte przez administratora)w pracy i każdy udaje że nie widzi, ile razy słyszałam że ich kierownik jak to widział to odrazu uciekał do domu, i udawał że sprawy nie ma,(usunięte przez administratora) tylko pouczenie dostał, w każdej normalnej firmie za taki coś dyscyplinarka a tutaj pogłaskany po głowie i prosili żeby wiecej tego nie robił…

WHY-NOT

Operation
@WHY-NOT

Potwierdzam, firma dno, omijać z daleka , ludzie sami odchodzą , wszystko wymienione wyżej szczera prawda. Nawet nowy Prezes przyszedł do firmy i po kilku miesiącach uciekł bo takie tu (usunięte przez administratora)

@Operation

A co konkretnie zostało podane jako powód odejścia? To o czym teraz piszesz to tylko przypuszczenie? I czy częściej jeszcze były rotacje w tych wyższych strukturach czy to jednorazowa sytuacja? I jak to wpłynęło na warunki? nic się nie zmieniło?

@Kasia

Mają to gdzieś że ludzie się zwalniają,nikogo nie starają się zatrzymać.nikt nie chce pracować w święta.jak masz w grafiku np .1 listop.to musisz iść do pracy,nikogo to nie obchodzi.potwierdzam ta firmą to (usunięte przez administratora).

przodownik
@WHY-NOT

ach, to pokolenie Z.... chemikalia? głośne maszyny? grafik? jak się nie chce pracować w taki systemie to nie pracuj, ciekawe jakie chemikalia można stosować w produktach przeznaczonych do spożycia, a hałas? trudno raczej spotkać cichą produkcję przemysłową.... zapraszam na budowę, tylko 8-10h, na świeżym powietrzu bez względu na warunki pogodowe, kasa pod stołem....

Była pracownica

Dodać tez by należało ze brygadzistka M inteligencja nie grzeszyła , najsłabsza ze wszystkich brygadzistów , a trzymaja ja dalej a inni musza się z nią użerać , nie raz brygadziście komentowali jej współpracę .

@Była pracownica

Brygadzistka M (usunięte przez administratora),ale czego można się spodziewać po osobie bez wykształcenia,nic nie umie mistrzyni ją kryje.Jedna drugiej warte.

Klarysa

kandydat

Ostatnio byłam na rozmowie rekrutacyjnej z kierowniczką R&D, słyszałam, już wcześniej, że jest dość specyficzna, ale po rozmowie wiem, że to zwykła wieśniara

Jak wygląda sprawa grafiku w Curtis Healthcare. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tudi

Masz 4 brygady i grafik dostajesz na cały rok np pon wt 6 18 Sr ,czw wolne pt sob niedz 18 -6 pon wt wolne Sr czw 6-18 pt sob nied wolne i od tego nie ma odstępstwa.

@Tudi

Okej a jak przy tym wychodzą sami pracownicy biurowi? Jak ich sytuację można ocenić w tym ujęciu? W tym przypadku są mniejsze rotacje? Jaka jest struktura tego biura, czy ktoś wie ile osób się w nim zatrudnia i jaka jest obecna atmosfera?

Tudi

Pracownicy biurowi chodzą po 8 godz.na pewno jest mniejsza rotacja niż na produkcji.

Jadzia
@Tudi

Nie ma w biurze nadgodzin? To jaką oni pracę wykonują? Nie ma żadnych prowadzonych projektów ani niczego takiego? Zaczyna mnie także interesować zakres obowiązków. na forum były wzmianki o premiach rocznych, a w biurze cokolwiek się dostaje? Następuje weryfikacja wyników?

kandydat

Zostałam zaproszona na rozmowę, formę mogłam wybrać -online super. W ogłoszeniu i na rozmowie z rekruterką info że praca hybrydowa, z biura miesiąc, zapytałam czy oczekiwania mieszczą się w ich widełkach( po co marnować czas inaczej). Rozmowa teems 3 osoby, 3 mc stacjonarnej pracy, 2 razy pytanie o relokację(?), czułam lekkie przesłuchanie, a nie rozmowę partnerów, spełniałam wszystkie warunki. Po 2 dniach dostałam odmowę- spoko. Poprosiłam o feedback, co nie pasowało, i tu głucha cisza. Pani z HR nie ma czasu odpisać, rekrutuje. Jak już zmarnowałam czas na rozmowę z Wami, o zgrozo dobrze, że nie facetoface, miło by było dostać feedback. Nawet jakby miał brzmieć: wybraliśmy tańszego kandydata. Myślałam, że firmy z MIASTA mają trochę więcej ogłady, niestety słoma z butów.

Niepracujacy

@Niepracujacy

Nie szkoda Ci odchodzić skoro dobrze Ci się pracowało ,a pewnie też całkiem niezłe miałeś wynagrodzenie ?

Tutaj dobre wynagrodzenie? Wątpię.

Agata

Czemu wątpisz? Jeśli występują jakieś rozbieżności to dlatego, że stanowisko się różni lub staż pracy? Zdarza się też, że sam jej nakład i wysiłek się różnicuje? na których stanowiskach stawka zdaje się być najbardziej adekwatna i dlaczego?

Pracujacy
@Niepracujacy

Firma fajna i z potencjałem - naprawdę Dobrze ze firma przejrzała na oczymi co niektórzy już odchodzą (usunięte przez administratora) Tylko dlaczego on jeszcze chodzi do pracy? nie idzie na urlop ?tak nic nie robi tylko na stołówce przesiaduje i mówi jaki to on zmęczony jest - chyba życiem bo.napewno tu się nie napracował Firma powinna się oczyszczać z Takich toksycznych osób jak Dar... To... i parę innych osób

@Pracujacy

Potwierdzam , powinna oczyszczać ale tego nie robi. Takie osoby jak Darek i Tomek doprowadziły swoim zachowaniem ze sporo doświadczonych operatorów odeszła, była dobra atmosfera, ludzie byli zgrani i panował dobry klimat. Teraz to są zgliszcza. kierownik udaje ze nie widzi , jak i nie słyszy , tyle co było rozmów z nim na temat Darka i nic nie zrobił tolerował jego nygustwo , były uwagi ze w nocy Darek nic nie robi a na dniowkach się podlizuje jaki to on zaangażowany jest i co i nic , boi się podejmować odważne decyzje niestety. Firma zamiast się rozwijać potracila dobrych doświadczonych operatorów.

Niewarto

Nowy oddział

Czy to prawda że firma buduje nowy oddział w Niepruszewie?

@Nowy oddział

nikt jeszcze nie zdążył odpowiedzieć ale jeśli faktycznie by tak było to co jest ostateczną przyczyną? mam na myśli ewentualny wybór lokalizacji, czemu akurat ta miejscowość? i czy takie inwestycje wpływają na warunki zatrudnienia w pozostałych miastach?

@Agata

Bo wszyscy co się zwalniają idą tam .a nie że budują nową.tu już nie ma kim pracować,

Operatorka
@Tudi

I bardzo dobrze , nie potrafili docenić pracowników to teraz jest jak jest. Nowa kadra kierownicza która nie ma swojej decyzyjności i boi się samodzielnie podejmować decyzje też doprowadziła do tego że mocno się pogorszyło. To jest efekt złych decyzji tych Panów.Dodatkowo nowy manager firmy dołożył swoją błędną decyzją o zwolnieniach grupowych i jest jak jest...

Oki
@Operatorka

Stopień wspomnianych zwolnień jest grupowy? były jakieś wzmianki na ten temat ale chyba nie do takiej skali. jak ostatecznie było to argumentowane? i które działy to dotknęło najmocniej?

Operator

Powiem szczerze że pracowało mi się dobrze w tej firmie ale za Czasów innych rządów... W chwili obecnej Mistrz (usunięte przez administratora) to porażka siedzą a inni za nich robią UDAJA ZE COS robią a ich przełożony tego nie widzi... do podwyżek to Dar...pierwszy ale zeby to on operwtorom dal to nie tylko o siebie dba i swoich (usunięte przez administratora) którym daje po dodatkowej premi... Uważam że w kwietniu i maju spora ilość osób

@Operator

Zwróć uwagę ile przez niego już osób ubyło. Niestety kadra Dyrektorsko Kierownicza tego nie widzi. Normalnie to takie toksyczne osoby są usuwane z organizacji, ile było skarg na gościa i kazdy miał to gdzieś, jaka fajna byliśmy brygada aż chciało się pracować . Od osób zarządzających zależy czy jest zgrany zespół czy jest dobra atmosfera. Ten gosc sprawia tylko pozory ze coś robi a normalnie ma wywalone na wszystko , niczym się nie interesuje.(usunięte przez administratora)

Agata

Nie wiem czy faktycznie tak tam jest ale jeśli występują jakieś problemy to do kogo z tym się idzie, żeby daną sytuację zgłosić? Piszesz, że kierownictwo tego nie widzi, więc komu się o takich rzeczach mówi?

Kiedyś

Kiedyś to było. Tak jak piszesz kadra Dyrektorsko Kierownicza nic nie widzi. Albo widzi tylko to co im lizusy nagadaja. Kto pierwszy na kogoś naskarzy ten wygra. Kiedyś to trzeba było mieć jeszcze jakieś dowody teraz wystarczy iść z kierownikiem na myjnie i mu nagadać. Nie wiem jak to jest z kierownikiem na szarej ale pozytywów też nie słyszałem. Na szczęście już długo nie będę na to musiał patrzeć. Okres wypowiedzenia leci i z każdym dniem jestem coraz bliżej podpisania obiegowki.

Pracownica

Jak dobrze, że takich jak Ty będą zwalniać. W pracy się pracuje a nie leni. Niejedna z osób, którym źle w (usunięte przez administratora) nic nie robi, bierze L4 bez powodu itd. Weźcie się w końcu do roboty a nie narzekacie, że podwyżki za nic nie dostajecie.

@Pracownica

na podstawie czego stwierdzasz, że ktoś faktycznie mniej pracuje? padło też stwierdzenie o braku zainteresowania sytuacją wśród pracowników. Czyli się z nim nie zgadzasz? Jak w takim razie mogłoby ono na bieżący okres się przejawiać? Kiedy w ostatnim czasie wprowadzono cos co pozytywnie wpłynęło na warunki pracy?

Jaki jest styl zarządzania w Curtis Healthcare?

Operator

Wy zasuwajcie a ja mistrzunio „D” przed komputerkiem słuchający muzyczki lub na kawie w biurowcu - len nic nie robiący.

Lol
@Operator

A ty myślisz ze mistrz będzie stał z tobą przy maszynie? Brygadziście i operatorzy maja robić na maszynach, plus brygadzista coś tam małego przy kompie. A mistrz? Mistrz ma prace w biurze przy kompie. Boli cię to? I dobrze.

@Lol

Dlaczego to Mistrz nie może pracować przy maszynie ja pracuje na drugiej Strefie i zawsze jak poproszę mistrzynie B.. to pomoże, wymieni ona się pracy nie boi - jest dla ludzi a nie przeciwko Nim Nie wyobrażam sobie lepszego przełożonego Konkretną, konsekwentna , umie rozmawiać z ludźmi To osoba która tworzy Zespół Chce się z Nią pracować

Wytwarzanie

Dobrze ze wkoncu się Dar... pozbyli jeszcze To...k i wtedy będzie naprawdę fajnie Nie wiem po co trzymali go tak długo - osobę które stosowała (usunięte przez administratora) na innych Może i wrócę do pracy bo firma naprawdę fajna ludzie na zmianie też spoko

Tudi

Alarm pożarowy najlepsze jest to że pani od BHP przeprowadza szkolenia i co "wychodzimy tak jak stoimy,, a sama w kurteczce .jak się ma to do szkoleń

Agata

A skąd wiecie jak była odziana przed alarmem. W sumie kto konkretnie go wtedy włącza? I jak wam te ćwiczenia wychodzą, ile czasu pracy jesteście w plecy? Trzeba to odrabiać?

Mrówka

Mądry nowy dyrektorek zwolnił mnóstwo osób, chwaląc się że stawia na silny zespół. Szkoda tylko że pozbył się osób z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Długo nie trzeba było czekać aż nożyce się odezwą. Reszta osób z wiedzą, która cudem została, na którą zaczęło spływać dziesięć razy więcej obowiązków nagle zaczyna składać wypowiedzenia. Nic dziwnego, za te psie pieniądze które oferują nikt o zdrowym rozsądku by tu nie chciał zostać. Inne firmy biją się o takich pracowników! Firma przejrzy na oczy dopiero gdy znajdzie się na dnie, ale wtedy będzie za późno.

@Mrówka

Ma ktoś wiedzę ile faktycznie osób zwolnili i z jakich działów najwięcej . Czy mówią kiedy znowu ruszy normalnie produkcja ?Były jakiekolwiek podwyżki od Nowego roku z uwagi na wzrost minimalnego wynagrodzenia .

Poco

Ponad 50, nie ruszy, nie były. Nie będzie premii rocznej, nie będzie wczas pod gruszą. Nie ma perspektyw zamówień. Jest ogłoszenie na produkcję ale tylko z tego powodu, że się (usunięte przez administratora) ludzi zwolniło i nie wiedzą kim dziury załatać. Odpuść i uciekaj. CHC już na dnie.

@Poco

Padła wzmianka o tym, że podobno osoby, które musiały odejść miały sporą wiedzę i doświadczenie. Podacie szczegóły? Sądzicie, że są w firmie inne osoby, które powinny znaleźć się na ich miejscu? To nie jest tak, że każdy w firmie ma odmienne predyspozycje i trudno byłoby "wybrać"?

Sumienny

Co za firma! Ludzie nie idźcie tam do pracy. Ludzi zwalniają bez uprzedzenia. Wstyd! Popracujesz kilka ładnych lat, sumiennie wykonując swoje obowiązki, przychodzisz do pracy i cie zwalniają bez uprzedzenia. Jak tak można potraktować jakiegokolwiek pracownika. Kasta nierobow włącznie z mistrzami produkcji.

Emilia
@Sumienny

Długo tam pracowałeś? właśnie myślałam złoży cv na stronie...dużo osób zwolnili w ten sposób?

Hj
@Emilia

Zwolnili właśnie 50 osób bez uprzedzenia bądź nie przedłużyli umów. Wstyd. Prezes to jeden z najbogatszych w Polsce

@Hj

Zwolnili i zwalniać jeszcze będą podobno. Dlaczego mistrza z B nie zwolnili ja się pytam. Nic nie robi , zastrasza tylko pracowników, nie pozwala nam siedzieć na siedziskach przy 12 h pracy gdzie na innych brygadach normalnie siedzą. Stosuje mobing wobec pracowników , ma nawet założona sprawę prawna przez jednego z pracowników. Na nockach nic nie robi , a na dniowkach wchodzi w (usunięte przez administratora) kierasowi. I takie osoby dalej trzymają.

@Emilia

Dodam jeszcze, że poleciały osoby, które miały umowy na czas nieokreślony

Anonimka
@Operator

Kierownik udaje ze problemu nie ma, od ponad roku nadzór zgłaszał problem z tym wrzodem, niestety kierownictwo jak i dyrekcja są głusi na problemy na brygadzie. Przez niego zmiana się rozsypała która była zgranym teamem. Nie wiem na co oni czekają dramat z tym gościem. Oby prawnie odpowiedział za takie traktowanie ludzi.

@Anonim

A mam pytanie, bo nie wiem czy mi to nie umknęło. w jaki sposób zostały wybrane właśnie te osoby? I ile tak naprawdę w firmie ich teraz zostało?

zwolniony
@Agata

Jak zostały wybrane? Tak, że dyrektorek jeden z drugim siedli przy kawie i powiedzieli ten ten i tamten, byle żeby nie mój (usunięte przez administratora) Zwolnionych zostało full ludzi i z produkcji i z biur, z biur niektórzy jebali jak psy, robili dobrą robotę, ale sa niepotrzebni.

Sumienny

Za długo!

@zwolniony

aha... a słuchaj oni jakoś zbiorczo wyniki mają zebrane i je badają? bo piszesz, że ostro pracowali i serio się zastanawiam czemu tak na oko by miel to robić, to firmie nie zależy na ostatecznym efekcie? oni jako kierownicy nie mają za to profitu jakiegoś?

zwolniony
@Agata

ta firma to tonący statek. Powinna sie nazywać " nie mamy kasy S.A."

@zwolniony

skoro tak to na dany moment ilu pracowników mają do utrzymania? i co w temacie jakiś ostatecznych redukcji, bo ktoś tak kiedyś pisał? ma coś być czy nie?

aaaaaaaaa
@Agata

a ty co ? za kreta robisz? mają jeszcze z 300 osob , ale z takim podejsciem to oby ich wszystkich w (usunięte przez administratora) kopneli. niech kierownicy zapieprzaja i sami pracują na maszynach.

@aaaaaaaaa

masowych odejść ze strony ludzi to jeszcze tu nie było skoro piszesz "oby"? tylko, że padła liczb 300 osób to ile wcześniej miałoby być skoro pisaliście o większych zwolnieniach? chyba, że dorównują teraz, żeby nakład pracy się zgadzał?

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare