Curtis Health Caps

Wysogotowo

Opinie o Curtis Health Caps

Możecie opisać nową sytuację Curtis Health Caps? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

jobek/2016

Curtis. Masakra - popierdalanie do brygadzistek itd. Lepiej niech sprawdzą kto u nich pracuje: Jak wiem nie powinny pracować osoby chore na zakaźną chorobę a pracują. Chciałbym powiedzieć że HIV jest chorobą zakaźną i nie powinno się pracować przy produkcji pseudoleków. A tak tutaj jest. Zauważyłem również że na dwóch zmianach tolerowane jest obgadywanie osób ze zmiany swojej jak i innych ze zmian (A i B). Jesli chodzi o pracę to lekka bez obciążenia finansowego, spokojna i czasami męcząca monotonią. Kto chce zarabiać i czuć sie obgadywany na okrągło to zapraszam do agencji na podpisanie współpracy z Curtisem. A co do przyjmowania przyjmą każdego nawet na etat możesz być z Hivem lub inną chorobą. Nie patrzą na konsekwencje. A co do choroby to wiem ponieważ widzę te osoby w poradni. Sprawdzić polecam grupę A, B i C.

Konsekwentny
@jobek/2016 09.08.2016 12:13

Witam, Twoja wypowiedź jest totalnie wyciągnięta z palca, skoro twoja osoba obawia się chorób które zostały wypisane niech zapozna się z lekturą (usunięte przez administratora) Po zapoznaniu się z treścią powyższego linka niech osoba oskarżająca "jobek" wypowie się bo uważam że jest nie douczona. Jeżeli kto kolwiek oskarża niech najpierw dowie się co pisze, bo czytając tego posta intelekt osoby piszącej jest na poziomie zwierzęcia jedzącego banany w ZOO.

Roger

Chyba w snach Nie wiesz co piszesz. Albo sam jesteś wyjątkiem.

Roger

Co jest nie tak, firma bez dyrektora, z osobą decydującą która po awansowaniu nie ma najmniejszego szacunku do pracownika a oczekuję wiele, nie ma możliwości zaistnieć co by się nie robiło. Socjal co rusz obcinany, źadnych profitów na korzyść pracownika, brak podwyżek. O produkcji nie wspomnę.. Przyjdź przekonaj się sam.

gggg

a ktos wie jak jest w ksiegowości, i jakie sa zarobki?

.....

Widzę,że niewygodne wpisy zniknęły!BRAWO

bezrobotna

agnecja pracy proponuje mi tą pracę dojazd jest z Poznania słaby, czy ktoś dojeżdża z Poznania do tej firmy i ma wolne miejsce w aucie? :)

Oszukany

Szkoda cokolwiek pisać i kogokolwiek ostrzegać przed pracą w tej firmie. I tak wszystko zostanie usunięte. To jest portal dla nieuczciwych pracodawców a nie pracowników. Ludzi którzy zostali skrzywdzeni w tej firmie są już dziesiątki, a Pani drukarka jak była tak jest.... Dla pocieszenia wszystkich skrzywdzonych i oszukanych przynajmniej prywatnie jej się pier.....:)

CIEKAWSKI

Witam.Może ktoś napisze jakie są warunki pracy w tej firmie ,jak płacą i czy warto się tam zatrudnić przez agencje pracy.Pozdrawiamrh

Martynka

Firmę można określić w dwóch słowach: nepotyzm + donosicielstwo. CHC = CHaos Całkowity

Zostaw opinię o Curtis Health Caps - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Curtis Health Caps