Curtis Health Caps
counter
2 15 65 5 1

Najlepsza to jest ta kobieta lidera.Przychodzi o 7 ,ściemnia chodzi cały czas na bajery,szweda się po stołówce,toaletach i wypłata jest.Wysypow nie robi.Powiedzcie za co ona ma płacone? I na jakim stanowisku pracuje? Bo zachowuje się jakby pracowała u gory. A zapomniałem plecy są to może poleciej w h... I to ostro a co tam kto mi powie....Bezczelna

Tak22Nie1
Mily

Ta firma to chyba powinna zmienic nazwe na Ukrainska bo wiekszosc to Ukraincy. Najlepsze sa brygadzistki blondynki ktore nic nie robia nawet etykiet nie nadazaja wydrukowac we dwie na zmiane proponuje zatrudnic na etat 3 brygadzistow na brygade i dwoch mistrzow zeby mogli filmy i muzuke sluchac albo spac !! (usunięte przez administratora)

Tak7Nie1
Tytus Nowy wpis

Dużo zabezpieczeń wprowadziła firma w związku z pandemią?

Niewarto Nowy wpis
@Tytus

Tyle co inne firmy,jak na branże to zdecydowanie za mało,ryzyko większe ze względu na ukraińców tak mi się wydaje,i przepychanie się przez sluzy przez wiele osób wychodzących w chodzących w tym samym czasie . taka jest moja opinia. Najgorsza nie jest pandemia tylko co najmniej jeden szef zmiany który jest gorszy ,i jego zachowanie .

Tak9Nie1
Mhf Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 108 dni.
Kandydat

Witam, mógł by ktoś opisać jak wygląda praca na magazynie? Jakiej firmy są wózki oraz jak to wygląda zarobkowo? Z góry dzięki

TakNie1
Mily

Tak7Nie1
xxx
@Mily

Teraz brygadzistki sa przeciwko Tobie jak powiesz prawde co sie dzieje to leci skarzyc na Ciebie i wielki halas... Mam nadzieje ze w koncu ktos z tym zrobi porzadek jakie niektore sa do ludzi niemile

Mati
@xxx

I potem za brak naklejki pan 5s zabierze ci znaczną część premi bo nie nakleiłeś na folie od kosza,bo musisz biegać po całym zakładzie by nakleić naklejkę ,potem musisz biegać dalej bo okazuje się że 2 naklejki lub 3 też nie ma,a bywało tak że te 3 naklejki musisz wziąść z 3 róznych pomieszczeń robisz wtedy mikroślady ( bo nie łudżmy się zawsze coś naniesiesz ) w tych 3 pomieszczeniach . Tak wyglądają zasady higieny w Curtis który nic z tym nie robi bo po co,przynajmniej pan 5S ma robotę. I tak ,ze wszystkim niestety te negatywne komentarze odnośnie pracy są niestety prawdziwe ,włącznie z chęcią odejścia z firmy wykorzystaniem urlopów których nie chcą dawać. Jest jeszcze rozwiązanie załorzyć związek zawodowy lub komitet ,bo inaczej pozostaje tylko odejście nawet pomimo ryzyka.

Tak9Nie
Olga Nowy wpis
@Mati

Bardzo szczegółowo piszecie o tym, co dzieje się w Curtis Health Caps :) Piszesz o wykorzystaniu zaległego urlopu - skoro jest to często utrudnione, to w takim razie firma bez problemu wypłaca ekwiwalent pieniężny?

$

Odradzam pracę w CHC na stanowisku MAGAZYNIER.Dowodzi tam ''burak'' Piotr, który jest nie właściwą osobą na tym stanowisku.Totalny brak kompetencji...Wybitne prostactwo biję od niego z daleka.Do tego firma ma jakieś chore zasady ''5 S''(odłożysz długopis w nie odpowiednim miejscu i zabierają premię.SKANDAL.Chciałbym ostrzec innych. Były pracownik $

Tak6Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak22Nie1
Bożena
@Pracownik

A samą pracę w tym miejscu polecasz? Jaki macie rodzaj umowy? Myślę, że osoby potencjalnie zainteresowane pracą w Curtis Health Caps i trafiające na to forum bardziej byłyby zainteresowane takimi właśnie informacjami.

Jack
@Bożena

(usunięte przez administratora). Zasuw po 10 godzin i więcej.

Wiem kim jesteś
@Pracownik

Trzeba było odsunąć od maszyny i samemu stanąć. Widocznie miała więcej haryzmy by Cię wygonić na wysyp.

Tak4Nie2
Współzałożyciel
@Pracownik

Chłopie, nie wiesz co piszesz! Ta rzekoma "kobieta lidera" jak to ją ciekawie nazwałeś jest najbardziej doświadczonym pracownikiem Firmy CHC! Pracowałem z tą osobą wiele lat, sam ją uczyłem od A do Z i wiem, że takich jak ty "wciąga" nosem jeszcze przed śniadaniem! Prawidłowo zachowała się wysyłając cie na wysypy, najlepsza szkoła, od tego zaczyna się nauka kapsułkowania. Jeśli nie pojmiesz sztuki robienia wysypów nie masz prawa myśleć o tym, że kiedyś będziesz dobrym operatorem maszyny XGel 2000 :) "Kobieta lidera" jest najcenniejszą skarbnicą wiedzy i powinieneś się od niej wiele nauczyć, chyba że wolisz stać w miejscu i wypisywać jakieś (usunięte przez administratora) na portalach tego typu. Nie pracuje już w tej firmie od jakiegoś czasu ale wiem, ale widzę że za wiele to się tam nie zmieniło ... Pozdrawiam starych kumpli :)

Tak4Nie7
StanowiskoPrzydupas
@Współzałożyciel

Słyszałem jaka, jest dobra.Szczególnie jak 2 razy w tygodniu zle zlozyla glowice i "facet" jej mowi do Nas co ona ku.. robi taka rzecz latwa (usunięte przez administratora) Szczegolnie dobra jak na 12h nie ma jej 9 h nawet w pomieszczeniu .To co ona do cholery robi,jak jest ze mna na zmianie?? Wali w hu... i to ostro i każdy o tym wie.Leser to jej drugie imie.

Volvo
@Współzałożyciel

Doświadczona chyba jeśli chodzi o staż pracy a nie kompetencje.Brakuje jej dużo ,zaczynając od pracy zgodnie z zasadami czyli na swoim stanowisku pracy,a nie latanie i szukanie miejsca do pogadania.Jeśli mówisz ,że dobrze zaczyna się o wysypach to mało wiesz.Może pracownik nowy być na wysypach nie mówię ,że nie ale skoro wysypy są co jakiś czas to powinny być traktowane pół na pół.Na prawdę taka leniwa jest i nie umie zrobić wysypu? Żelu też nie zmieni na zmianę bo jej nie ma? A gdzie jest? Cały czas? To nie moja obserwacja jako młodego pracownika,tylko wszystkich.Pracowników starszych również,więc chyba coś jest nie tak z nią.Przypadek ,że mąż jest liderem? Nie sądzę,bo normalnie to poleciała by z tąd (usunięte przez administratora). Jeśli chodzi o kadrę to nikt Tobie nic nie wytłumaczy przez 3 miesiące.Szkoleń brak.Jak w tej firmie się zwolni pracowników kilku to firma pada. Najlepszy przykład traktowania lider jest na nocce,a o 10 jest spotkanie i musi urwać się wcześniej z pracy żeby zdarzyć na rano dojechać na spotkanie z szefową hahahah.W normalnej firmie takie spotkania są na każdej zmianie i wcale szef/dyrektor nie musi być obecny chyba ,że akurat jest na 1 zmianie.Zaufanie to podstawa.W tej firmie brakuję wszystkiego.

....
@StanowiskoPrzydupas

Ludziska, zajmijcie się praca na produkcji, a nie wpisywaniem opinii o osobie której ponad pół roku nie ma w pracy. Obgadywanie na forum, a w twarz nikt nic nie potrafi powiedzieć. Żenada.

Rambo
@Bożena

Nie polecam,praca dla RAMBO.Dla takich gdzie idą na wojnę do Afganistanu nie patrzą na rodzinę bo wypadek się możne zdarzyć i łapy możesz nie mieć.Loteria czy kapsułka wyjdzie czy nie jak z mina.Nikt Tobie nie pomoże jesteś sam.Jest kilka osób wporządku, i gość który jeździ Mercedes coupe i jego przyjaciółeczka też mercedesem jeździ tak sobie w d.upk.e wchodzą ,że się dziwię ,że nie są parą jak to przystało na Lewacki Poznań i kolorowe miasto.Lider tez niezły z żonka.Prawda jest taka ,że ludzie są w porzadku chca sobie pomoc jak moga.A tacy ktorze maja wyjj... w Ceibie to poznasz odrazu.Sztuczna atmosfera.

Tak2Nie1
Poznaniak
@Rambo

Masz coś do Poznania przyjezdny prawiczku ze wschodniego zadupia , zapewne z Podkarpacia czy jakiegoś Podlasia .

Tak2Nie2
Zadowolony

Przynajmniej dobrze, że firma dobra praca pewna i zarobki całkiem przyzwoite.

TakNie1
zainteresowana

Witam wszystkich serdecznie. Jestem świeżo po studiach i chciałabym zdobyć doświadczenie w branży farmaceutycznej. Obecnie pojawiło się ogłoszenie na operatora maszyn. Czy jest tu ktoś, kto po studiach zaczynał od operatora maszyn i potem awansował? Czy jest to możliwe w tej firmie? Widziałam, iż zmiany są po 12h, natomiast praca jest na jedną/dwie czy trzy zmiany? Jaka w firmie panuje atmosfera? Jak wygląda kwestia pierwszej/kolejnej umowy? Na jakie zarobki mniej więcej można liczyć. Będę wdzięczna za szczere odpowiedzi.

Niewarto
@zainteresowana

Tutaj teraz stawiają na ukraińców bo nikt inny nie chce dłużej pracować. Mało Polaków na produkcji. Premie za Grudzień obcinane ,bo szala goryczy się przelewa im zawsze na gwiazdkę. ( Tak jest co roku,niedługo zmieniam robotę) Coraz rzadziej przechodzone audyty -od nich zależą premie. 12H pracy 2 przerwy 20 minutowe. Urlopów mimo,że ci się należą nie chcą dawać nawet jak im mówisz z 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Niedługo będzie więcej audytów i egzaminy . Coraz gorzej . Ogłoszenia o pracę śmiech na sali: Zgrany zespół-co to ma być biedronka tym samym może sie pochwalić Dobra atmosfera-jak zgrany zespół to musi być dobra atmosfera co za bzdury Rekrutacje wewnętrzne- i to ma być wartość Kawa i herbata- to akurat jest Catering-jak sobie kupisz Nieformalny strój-kłamstwo w farmacji i tak masz strój zgodny z standardami. Szkolenia wewnętrzne- słabe i właściwie ich nie ma. Imprezy integracyjne Konkursy pracownicze Wspólne świętowanie-ale mi zaleta gdy nie dostaniesz premi za grudzień lub ci ją zmniejszą. Elastyczne godziny pracy-nic mi o tym nie wiadomo jak masz grafik na ro do przodu po 12 godzin dzieńnie to o elastycznych godzinach pracy nie ma mowy. Multisport- jak zapłacisz Ubezpieczenie grupowe-jak zapłacisz Prywatna opieka medyczna-jak zapłacisz Zarobki słabe lepiej prubować tam gdzie uczciwiej podchodzą do człowieka i nie matakiej rotacji. Pozdrawiam

Tak10Nie
Tomasz

Zastanawiam się nad złożeniem CV w charakterze elektryka, elektromechanika automatyka z uprawnieniami na wysokie napięcie, co są mi zaoferują czy wstrzelę się w wynagrodzenie 6000zł ? za mniej to nie będe zainteresowany

CurtisHC

Przygladam sie tak obiektywnie pracy w tej firmie i zastanawiam skad te brygadzistki wzieli....zero wiedzy na temat maszyn....wymiana na blistkarce nie oznacza jeszcze, że potrafia....nic tam b. skomplikowanego....najlepsze w siedzeniu i dzwonieniu po mechanika jak tylko na maszynie sie dzieje źle....Swoja droga jak nie wzieli ludzi z agencji i brakuje Wam ich na zmianie to dlaczego ta zastepujaca brygadzistki chodzi i nic nie robi....

On
@CurtisHC

Brygadzistki niektóre to porażka podstaw nie umieją nie wspominając o raportach one tylko donoszą zamiast pomagać czy uczyć na maszynach

Tak2Nie
Mike
@On

Niestety to stanowisko wymagajace,brygadzista powinien potrafic sam wykonywac prace takie jak jego zespol a nawet lepiej i rownoczesnie ich przebieg kontrolowac. W tej firmie o tym zapomnieli.

Tak4Nie

Czym Curtis Health Caps zachęcają? Jakie mają dodatki?

pantofelek
@Pytanie

Nie liczyłbym na dodatki którymi się chwalą bo co to za dodatki za które musisz płacić np te medyczne,Catering itp. Poza tym jak firma farmaceutyczna która zatrudnia Ukraińców,ma czymkolwiek przyciągać idą na tania siłę roboczą niech jeszcze ściągną Wietnamczyków, Pakistańców, Chińczyków. Nie chodzi mi o narodowość tylko podejście firmy dla których nie jesteś wartością tylko tanią siłą roboczą. Tak dużo mówią o jakości,jaka ma być jakość jak idzie się na tanizne. Poza podstawą i premią nie liczyłbym na jakiekolwiek dodatki.

luki

(usunięte przez administratora) oszukują wszędzie od rozmowy rekrutacyjnej po umowę

nick

co tam się dzieje, że szukali zastępcy głównego księgowego a teraz już głównego szukają? co finansowi wieją z pokładu?

Bożena
@nick

@nick Pracujesz w Curtis Health Caps? Nigdzie nie widzę żadnych ofert pracy w tym miejscu. Mógłbyś mi pomóc, gdzie je mogę znaleźć?

Luki

Witam,wszyscy piszą,mila atmosfera i wogóle pieniążki na czas a ja chciałabym zadać pytanie za jakie pieniążki się tam pracuje np.na stanowisku opertora maszyny .Jaka jest różnica między ludzmi zatrudnionych przez firmę pośredniczącączy liczy się staż pracy?Jakie są zasady zatrudnienia.Czy ponosi się koszta finsowe za niewywiązanie się z warunków ustalonych przez pracodawce.Wiem tylko że jest system pracy po 12 godzin.

Nowy
@Luki

Ja przychodząc miałem 5200 brutto. na start.Pracy nie polecam

Bibas
@Nowy

Od kiedy tam tak dobrze płacą?

Sales Manager - rekrutacja

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji na w/w stanowisko. Rekrutacja przeprowadzona profesjonalnie i z zachowaniem wszystkich standardów. Niestety obie strony tj. Firma Curtis i ja niepotrzebnie zadaliśmy sobie trud rozmów i spotkania - była to obustronna strata czasu. Dlaczego ? 1) Proporcje pracowników biurowych to 8:1 (kobiety:mężczyźni), 2) średnia wieku w Firmie to max. 30-32 lata (oba parametry wynikają z moich obserwacji w trakcie pobytu w biurze), 3) bezpośrednim Przełożonym byłaby Osoba, która do niedawna była Przedstawicielem, 4) adnotacja w anonsie, o dopuszczalnym wykształceniu średnim i doświadczeniu w spożywce , na to stanowisko już sugerowała widełki płacowe. Tak więc.....jeśli nie spełnia się Ad 1,2 i 4 oraz dodatkowo ma się większy dorobek zawodowy od Ad 3 .........nie powinno się wysyłać aplikacji z drugiej strony Panie z HR niepotrzebnie do tego procesu mnie zakwalifikowały :-) Mimo wszystko mam pozytywne odczucia i życzę Firmie dalszego rozwoju biznesowego :-) pozdrawiam

młody

Cześć, Mam pytanie dotyczące godzin pracy zakładu oraz transportu. Czy pracodawca zapewnia jakiś transport z Poznania, czy trzeba samemu dojeżdżać?

Polak
@młody

Musisz dokładnie się określić jaki dział Cię interesuje. Transport we własnym zakresie.

Młody
@Polak

Badania i rozwój, bądź jakość.

Młoda
@Młody

Niestety dojazd we własnym zakresie. Zawsze jest jednak opcja zabrania się z kimś, nie tylko ze swojego działu.

Emil
@młody

Pracodawca zapewnia helikopter????

Luidzi

Interesuje mnie praca w firmie. Wiecie może coś więcej kogo potrzeba?

Magdalena

@Grażyna, nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Jeśli jesteś pracownikiem firmy mogłabyś rozwinąć swoją opinię i przybliżyć pracę u tego pracodawcy? Czy firma zapewnia motywujące dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Jak według Ciebie wygląda atmosfera w firmie? Masz dobre relacje z przełożonym i współpracownikami? Firma szuka pracowników na stanowiska: magazynier, mikrobiolog w dziale kontroli jakości, opiekun klienta biznesowego. Pracodawca gwarantuje pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, udział w ciekawych projektach w młodym, dynamicznym zespole, stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę w pracy, szkolenia wdrożeniowe, bogaty pakiet benefitów.

Zbychu

Powinni sprawdzić kontolę jakości. nic nierobią. jedna chodzi tylko na fajki i kawę a na obchodach to urządza sobie pogawędki. nie umie nic doradzić niemówiac o pobieraniu surowców, chłopaki z magazynu mają ubaw.

Grażyna
@Zbychu

Chłopaki z magazump mają ubaway z Ciebie Anno????

Grażyna
@Zbychu

Chłopaki z magazynu mają ubaw ale z ciebie anno!pozdrawiam

Bartek

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem pewien, że będzie zadowolony.

Tak5Nie

Magdalena

@Elasa, pracujesz na produkcji? Czy możesz się starać u pracodawcy o kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy to podniosłoby Twoją motywację? Napisz konkretnie co zawiera pakiet socjalny? Czy są bony na święta, prywatna opieka zdrowotna lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? To zawsze miły dodatek do pensji. Jakiego rodzaju umowy gwarantuje pracodawca? Czy po okresie próbnym można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Health Caps - Wysogotowo

Curtis Health Caps