Curtis Health Caps

Wysogotowo

Curtis Health Caps

Opinie o Curtis Health Caps

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Magdalena

@Elasa, pracujesz na produkcji? Czy możesz się starać u pracodawcy o kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy to podniosłoby Twoją motywację? Napisz konkretnie co zawiera pakiet socjalny? Czy są bony na święta, prywatna opieka zdrowotna lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? To zawsze miły dodatek do pensji. Jakiego rodzaju umowy gwarantuje pracodawca? Czy po okresie próbnym można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe?

Magdalena

@Isia, dziękuję za Twoja opinię. Ciesze się, że firma daje Ci możliwość rozwoju i awansu. To bardzo ważne dla pracownika, że jest doceniany i motywowany. Czy razem z awansem mogłaś liczyć na podwyżkę? Masz jakieś informacje na temat obecnych rekrutacji w firmie? Takie informacje będą ważne dla osób poszukujących pracy.

Elsa
@Magdalena 19.07.2018 19:48

Osoby na produkcji nie są doceniane ani motywowane, socjal raczej niski, podwyżek nie ma, pieniądze na czas ale to chyba jedyny plus

Magdalena

@Luela, jesteś zadowolona z pracy. Piszesz o rozwoju. Czy firma oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy według Ciebie z czasem będziesz mogła liczyć na awans? Atmosfera w pracy Ci odpowiada, a jak wyglądają relacje z przełożonym? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Isia
@Magdalena 13.07.2018 15:26

Awansowałam po 2 latach pracy także można tylko trzeba się postarać i ciężko pracować. Firma bardzo przyjemna, zostanę tu na dłużej.

Magdalena

@morw, dziękuję Ci za Twoją szczegółową opinię. Dodaj jeszcze co obejmuje pakiet socjalny. Czy masz zapewnioną prywatną opiekę zdrowotną, dopłatę do wypoczynku letniego, bony na święta? Możesz liczyć na premie lub kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe? Piszesz, że jesteś zadowolona z atmosfery w pracy i relacji z przełożonymi. To bardzo ważne dla pracownika, żeby pracować w przyjaznym otoczeniu. Co miałaś na myśli wspominając o zwiększeniu przestrzeni do pracy? Czy firma mieści się na małej powierzchni? Każda informacja, którą dodasz pomoże innym użytkownikom poszukującym pracy.

Luela
@Magdalena 06.07.2018 09:22

Firma bardzo fajna rozwojowa. Mnie pracuje się dobrze. Pieniądz zawsze na czas, mili ludzie, ogólnie na plus

morw

przyjelam ofertę pracy w CHC ponieważ zależało mi na rozwoju wiedzy w konkretnej dziedzinie. moj poprzedni pracodawca to duża korporacja. bylam tam jednym z trybikow a znaczenie mojej pracy bylo znikome - korporacja musi dzialac tak aby pokryc kazdy pracowniczy brak. W CHC jest inaczej z uwagi na mniejszy format. przez caly dotychczasowy okres zatrudnienia zdobylam konkretna uniwersalna wiedze branzowa. bywalo bardzo intesywnie, stresujaco, nerwowo. ta praca daje mi jednak satysfakcje, bo widzę swoj wklad w rozwoju chc. pracowalam w roznych miejscach i wszedzue byla presja czasu i stres więc przestalam juz wierzyc ze sa etaty bez tego a zaczelam szukac sposobu zeby sobie z tym poradzić. to co chc czyni w moim odczuciu "fajnym miejscem pracy" to ludzie. dobrze sie czuje w otoczeniu młodych, którzy moze nie pozjadali jeszcze wszystkich rozumow i nie wiedza od razu jak wykonac zadanie, ale próbują, wymyslaja, ponosza kleski, wsraja i znow probuja. to sprawia ze chc jest mi bliskie. podoba mi sie tez otwarta postawa zarzadu. niekoniecznie kazdy pomysl bedzie zrealizowany, ale zawsze wysluchany. mam nadzieje, ze kiedy firma ma swoje dobre czasy przed soba a kiedy rozkwitnie uwaga zacznie sie skupiac na poprawie warunkow placowych, socjalu i zwiekszeniu przestrzeni do pracy bo tej zaczyna brakować ???? na rynku pracy dobrze sie teraz dzieje, niezadowoleni bez wiekszych problemów moga zmienic pracodawcę. mimo ofert skladanych przez inne firmy z uwagi na te właśnie atmosfere nie zdecyduje sie predko na zmianę, chyba, ze przymusi mnie sytuacja materialna, bo faktycznie "inni" oferowali korzystniejsze warunki.

Magdalena

Dawno nie pisaliście na temat pracy w Curtis Health Caps - czym spowodowana jest cisza na forum? Może jednak któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy zechciałby napisać, jakie warunki oferuje ten pracodawca? Na stronie internetowej znaleźć można kilka wolnych,interesujących stanowisk pracy - szczegóły znajdziecie tutaj: http://chc.com.pl/kariera/work2.php . Zamierzacie aplikować na któreś z nich? A może ktoś już bierze udział w procesie rekrutacyjnym?

Możecie opisać nową sytuację Curtis Health Caps? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

jobek/2016

Curtis. Masakra - popierdalanie do brygadzistek itd. Lepiej niech sprawdzą kto u nich pracuje: Jak wiem nie powinny pracować osoby chore na zakaźną chorobę a pracują. Chciałbym powiedzieć że HIV jest chorobą zakaźną i nie powinno się pracować przy produkcji pseudoleków. A tak tutaj jest. Zauważyłem również że na dwóch zmianach tolerowane jest obgadywanie osób ze zmiany swojej jak i innych ze zmian (A i B). Jesli chodzi o pracę to lekka bez obciążenia finansowego, spokojna i czasami męcząca monotonią. Kto chce zarabiać i czuć sie obgadywany na okrągło to zapraszam do agencji na podpisanie współpracy z Curtisem. A co do przyjmowania przyjmą każdego nawet na etat możesz być z Hivem lub inną chorobą. Nie patrzą na konsekwencje. A co do choroby to wiem ponieważ widzę te osoby w poradni. Sprawdzić polecam grupę A, B i C.

Konsekwentny
@jobek/2016 09.08.2016 12:13

Witam, Twoja wypowiedź jest totalnie wyciągnięta z palca, skoro twoja osoba obawia się chorób które zostały wypisane niech zapozna się z lekturą (usunięte przez administratora) Po zapoznaniu się z treścią powyższego linka niech osoba oskarżająca "jobek" wypowie się bo uważam że jest nie douczona. Jeżeli kto kolwiek oskarża niech najpierw dowie się co pisze, bo czytając tego posta intelekt osoby piszącej jest na poziomie zwierzęcia jedzącego banany w ZOO.

Roger

Co jest nie tak, firma bez dyrektora, z osobą decydującą która po awansowaniu nie ma najmniejszego szacunku do pracownika a oczekuję wiele, nie ma możliwości zaistnieć co by się nie robiło. Socjal co rusz obcinany, źadnych profitów na korzyść pracownika, brak podwyżek. O produkcji nie wspomnę.. Przyjdź przekonaj się sam.

gggg

a ktos wie jak jest w ksiegowości, i jakie sa zarobki?

.....

Widzę,że niewygodne wpisy zniknęły!BRAWO

bezrobotna

agnecja pracy proponuje mi tą pracę dojazd jest z Poznania słaby, czy ktoś dojeżdża z Poznania do tej firmy i ma wolne miejsce w aucie? :)

Oszukany

Szkoda cokolwiek pisać i kogokolwiek ostrzegać przed pracą w tej firmie. I tak wszystko zostanie usunięte. To jest portal dla nieuczciwych pracodawców a nie pracowników. Ludzi którzy zostali skrzywdzeni w tej firmie są już dziesiątki, a Pani drukarka jak była tak jest.... Dla pocieszenia wszystkich skrzywdzonych i oszukanych przynajmniej prywatnie jej się pier.....:)

CIEKAWSKI

Witam.Może ktoś napisze jakie są warunki pracy w tej firmie ,jak płacą i czy warto się tam zatrudnić przez agencje pracy.Pozdrawiamrh

Martynka

Firmę można określić w dwóch słowach: nepotyzm + donosicielstwo. CHC = CHaos Całkowity

Zostaw opinię o Curtis Health Caps - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Curtis Health Caps