Opinie o Curtis Healthcare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Curtis Healthcare. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Curtis Healthcare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Healthcare w Poznań

operator

Po prostu Ktoś powinien Rozbic ten klan Bliskarkowy na Zmianie A bo nawet brygadzistki nie mają nic do powiedzenia bo dziewczyny rządzą a jak bliskarka nie jedzie to one siedzą i gadają bo na preinspekcje nie pojdą! Ludzie chcieliby iść na bliskarke ale skoro jest stały skład, one narzekaja ale jak maja isc na inna maszyne to juz chce urlop...Nikogo nie chce nauczyć i nikogo tam nie wpuszczają

Tara
@operator

Na każdej zmianie jest klan blistkarki , i na każdej zmianie jest tak samo, jak nie jedzie to potrafią się zwolnić do domu bo jeszcze nóżki by musiały stać na preinspekcji, ale jak ktoś inny chce się zwolnić do domu to nie bo jest dużo pracy ! To nie jest sprawiedliwe tamte osoby mają przywileje ale Brygadzistki twierdzą że tak samo traktują wszystkie osoby taaaaa... Dobre gadanie!!! Powinny raz na jakiś czas spróbować pozasuwac na sortomacie jak inni!!

Blistkarka
@Tara

Nie zgodzę się z tym że na każdej zmianie! Zależy wszystko od brygadzistek! Najlepsze podejście brygadzistek jest że każdy powinien umieć wszedzie pracować a nie jest przypisany do jednej konkretnej maszyny.

Brysia
@Blistkarka

Ale doskonale wiesz że tak nie jest, co z tego że się zmieniają operatorzy szarą czysta czysta szarą jak nadal obsługują tylko te dwie maszyny , w tej firmie nikt poza nimi nie ma szans na tam na naukę !! Szkoda

Jay

To co się dzieje w tej firmie na przestrzeni lat to jest porazka. Coraz większy bajzel na kołach. Liczy się w tej firmie tania siła robocza -> Ukraińcy!!! Lepiej traktowani niż My Polacy!!! Kto tu jest do pomocy My czy Oni??? Preinspekcja największą porażką tej firmy stój sobie 12h i wgapiaj się w kapsułki które w większości są do niczego i musisz wypierać odpady i to szybko bo Brygadzistka stoi sobie nad tobą z biczem , bo liczy się szybkość słupki jakość zapomnij tego że się będziesz starać nikt nie doceni!! Ty będziesz stał i stał a koledzy do pomocy będą sobie składać kartoniki na szarej ! Szanse na rozwój żadne!!! Operatorzy z głównej blistkarki marudza że nie podoba się im praca ale trzymają się jej rękami i nogami bo mogą siedziec i gadać i nic nie robić konkretnego , w razie awarii można pogadać sobie z mechanikiem i dzień zleci , nawet jak nie pojedzie maszyna to święte krowy dostaną lepszą pracę bo nie pojda na preinspekcje ani sortomat !! Porażka mamy umiec niby wszystko haha wybrancy nie .... Tam jest tak zamknięta klika że nie ma szansy na naukę i rozwój !

Blistkarka
@Jay

Wszyscy tak narzekacie na te święte krowy z blistkarki ale jak ktos ma przyjść pomóc np łuskać to nagle paluszki bola.. jak na innych stanowiskach jest wiecej osób nie potrzebnych niż powinno byc to nikt nie widzi tylko ze bistkarka stoi to widac...

Jay
@Blistkarka

Jak jest dobry operator i w porę zauważy błędy to nie produkuje odpadów , ale w tej firmie jest tylko jedna taka osoba która się nadaje na to stanowisko reszta jest z "łapanki'. Oczywiście do łuskania potrzeba pomocy bo święte Krówki muszą mieć ładne rączki ! :)

Czy to całe 5S jest nam potrzebne w tej firmie ?! Zabieranie ludziach aż 40% premii za coś co jest nie dopracowane w 100 procentach to chyba lekka przesada ?! I to praktycznie co miesiąc prawie każda brygada jest bez premii. Cały ten Patryk który niby zajmuje się 5S to nic innego nie robi oprócz czepiania się o nie opisane kontakty/gniazdka może jeszcze mamy opisać ściany i okna na produkcji jak by ktoś nie wiedział co to jest ... Mamy sobie sami wprowadzić w poszczególnych pomieszczeniach to całe 5S ale ten cały Patryk nawet nie przyjdzie później zobaczyć czy tak może być tylko w trakcie audytu wytyka błędy i patrzy żeby zabrać premię żeby mieć na swoją wypłatę. Próbuje w naszej firmie wprowadzić swoje zasady z Hoppa. W takim razie pracujemy w Hoppie czy w CHC ?

@Gość

No właśnie to Nie HOPP tylko CHC zabierają nam premie na coś na co nie mamy wpływu zaślepek nie ma od 3 lat a teraz co premie zabiorę lepiej niech Nam je kupią a później mogą wymagać. Czepia się bo tak naprawde on nie ma zajęcia!!! więc sobie je znajduje Wszyscy wkoło mają dużo zajęć MISTRZ BRYGADZISTKI PRACOWNICY robią wszystko żeby zdążyć z planem produkcji a on idzie i powie że śrubka leży to niech ją podniesie. 5S mogli wprowadzić dawno temu a teraz Patryk zbiera laury a To my wszystko oklejamy itd a on Powinien Nam powiedzieć jak to ma wyglądać a nie... Po co standardy robić jak tak robi je po swojemu Bo twierdzi ze zrobi lepiej a my jesteśmy tylko ludźmi którym premie zabiera Dla niektórych premia to fundusze na dojazd do pracy...

A jeszcze do tego jak jakaś kapsułka leży na podłodze to zamiast ją podnieść to zrobi zdjęcie żeby tylko premię zabrać ! Co korona z głowy spadnie ?! Przychodząc do pracy na rano w tygodniu to pierwsze co robimy zajmujemy się przygotowaniem tego całego 5S żeby tylko nam nie zabrali premii. A później że nie wyrabiamy się z planem produkcji bo zamiast zająć się produkcją to zajmujemy się tylko 5S . Więc już nie wiem co jest ważniejsze wykonanie planu czy 5S ?!

Mechanik

Witam,skąd biorą się ciągłe poszukiwania elektryków - mechaników w firmie? Atmosfera? Kierownictwo? Czy problematyczne maszyny?

Mechanik z doswiadczeniem
@Mechanik

Firma sie rozrasta A nowy mechanik przychodzi i zły że na nocce nie pozwalają mu spać tylko coś od niego chca... Firma takich ni potrzebuje. Coraz więcej na maszynach robią operatorzy gdzie 2 lata temu jeszcze nawet mechanik zmienial date w tej chwili mechanik jest wolany naprawde do rzeczy któtych operator nie jest w stanie zrobić! A tak przychodzi zły bo mu przerwano 6 kawe albo był na papierosie albo oglądał ciekawy film. Nikt ich nie rozlicza z pracy i są efekty

@Mechanik z doswiadczeniem

Można się z Tobą w kilku kwestiach zgadzać lub nie ale nie ulega wątpliwości, że w każdej firmie wynagrodzenie otrzymujemy poprzez zleconą pracę. Czy według Ciebie ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? A może masz jakieś sugestie, co powinno się w firmie zmienić by pracownikom na Twoim stanowisku pracowało się lepiej? A może nic nie trzeba zmieniać? Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curtis Healthcare? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Operator

Firmie nie zależy na ludziach tylko na kasie, nie liczą się z tym że pracownicy którzy mają wiedzę i doświadczenie zostali potraktowani przez nich źle. To był cios poniżej pasa, żeby operator zarabiał więcej od nadzoru. śmiech na sali - która inna firma sobie na to pozwoli.... Sami sobie odpowiedzcie Firma nie widzi problemu, dopiero wtedy szukaja winnych jak coś żle jest zrobione, wypełnienie, za cienkie szew itd. Sami są sobie winni po co sie starać jak przyjdzie nowy i dostanie więcej a że nic nie potrafi trudno. Tylko od kogo ma się uczyć Niech ktoś tam do góry się zastanowi bo szukaja później winnych za źle zrobione rzeczy a tak naprawde to oni są SAMI SOBIE WINNY

Polak

Niby podział na młodszych i starszych operatorów, a pensje dzielone są na młodszych, starszych i nowych bo już wszyscy wiedzą ile oni zarabiają. I jak firma chce trzymać w tajemnicy zarobki pracowników to powinna to jakoś bardziej zabezpieczać. Kartki od wypłaty krążą po produkcji...

Firma traci pracowników i nawet nie próbuje nic z tym robić. Pracuje na zmianie gdzie operator wiodacy ma władzę, wyróżnia swoich kolegów resztę traktuje jak śmieci, odzywki jego do wspolpracownikow na poziomie szkoły podstawowej! Coś trzeba z tym człowiekiem zrobić

TuskRodowityNiemiec

W firmie ogromny chaos.Ludzie przychodzą i odchodzą po 2-3 dniach. Tylko Ukraina już im pozostała.Dziwne? Pracownik obsługujący sam maszynę za 700 euro.To do tego 6-18,18-6.Niemiec za większą kwotę na zasiłku siedzi w ciepłym i ma jeszcze na jedzenie.

Agnieszka

@Patryk, nie da się ukryć, że ludzie są różni i wiele zależy także od naszego podejścia do współpracowników. Możesz doprecyzować swoją opinię? Co takiego dzieje się w firmie? @Zaskoczona, czy powiesz nam coś na temat możliwości rozwoju w firmie?

Zaskoczona

Wszyscy tak narzekają a ja pracuje od niedawna i Praca mi się podoba zmiana też mi się podoba. Brygadzistki też ok zawsze pomocne nie traktuja źle pracownika bo jest z Ukrainy... Dla nich nie ma podziału, traktują wszystkich równo. Jak potrzebuje pomocy zawsze pomoga, zapytaja czy wszystko ok czy coś maja jeszcze raz wytłumaczyć. Widzę że mają dużo pracy ale dla pracownika zawsze maja tez czas i to należy docenić. Jak komuś się nie podoba to przecież zawsze może prace zmienić ale niech pamieta wszedzie trzeba pracować .

Patryk
@Zaskoczona

Ja też uważam że firma fajna dużo się dzieje. Ludzie naprawde wszedzie są różni w każdej firmie tak jest i bedzie.

Agnieszka

@Ona, co dokładnie chciałabyś wiedzieć? Sformułowanie konkretnego pytania zdecydowanie zwiększa szanse na odpowiedź od któregoś z użytkowników. @Dariusz, jesteś obecnie pracownikiem firmy? Z Twojej opinii wynika, że atmosfera w firmie nie jest napięta. Czy rzeczywiście to miałeś na myśli?

@Agnieszka

Chciałabym wiedzieć na czym polega ich praca kj. Czy pracuje się tam na mocnych zmianach ? Jaka jest atmosfera w dziale? Czy pracuje w Kontroli jakości raczej młode czy stare osoby.

@Ona

Dział źle zarządzany. Atmosfera zła. W KJ będziesz zasuwała po hali i magazynie, do tego współpracownicy - lepiej nie mówić. Wszyscy się śmieją z tego działu.

@Dariusz

Rozumiem. Dziękuję za informację. Szkoda że atmosfera jest keipska. A mógłby mi Pan powiedzieć czy DJ pracuje na 3 zmiany?

@Ona

Z tego co widać to pracują na 1 lub 2 zmiany. mają jakieś dziwne systemy pracy. zależy jakie masz wykształcenie i gdzie cię ulokują. prosta kontrola chodzi po produkcji i magazynie - cały zakład ma ubaw a największy chłopaki na magazynie, jak widzę ich pracę to kabaret. reszta pracuje w laboratorium. zakład wykorzystuje KJ - praca w soboty i niedzielę nie płacą im za to tylko do odbioru - jeden gość który przyszedł wytrzymał ok miesiąca.

ONa
@Dariusz

tow takim razie kiepsko to wygląda :

@ONa

Nie polecam firmy, sam myślę poważnie o odejściu i zmianie na inną.

Miła

Praca na produkcji jest ok. Ludzie wporzadku. Mistrzowie do bani. Nowi pracownicy dostają więcej niż starzy i to jest jedyny minus tej firmy.

Zadowolony

Szczerze to firma spoko ale nie którzy ludzie Tragedia - wymaga cos od kogos a ona wysyła Cię dalej bo też nie wie mówie tu o Pani M... i nikt tego nie widzi ... Pracuje już tu pare lat i naprawde spoko Dużo fajnych ludzi poznałem, nabyłem doświadczenia, też nawiązałem przyjaźnie. Firma widać że idzie do przodu na produkcji Ciągle się coś dzieje nowe produkty , linie tylko gratulować Firmę Tworza ludzie dlatego Warto inwestować w dobrych a nie tych co tylko Stoja i mają plecy i wysługują się innymi

Q
@Zadowolony

Pani M to sie zachowuje dość czesto jakby z choinki sie urwała... niedługo to wprowadzi prace na akord...nie pamięta wół jak cielęciem był

obiektywny

Nikt nie chce przyjść do tej firmy bo płaca jest poniżej tego co oferuje konkurencja. Dodatkowo nadgodziny, bezpłatne oczywiście. Firma rozwija się w bardzo szybkim tempie, nagrody dla najlepszych, awanse dla tych co potrafią się zakręcić obok zarządu, przybywa pracy, ludzi nie... mało kto się wyrabia i mało kto się już tym przejmuje. Jeżeli chcesz znaleźć cokolwiek i lubisz pracować w pracy i po pracy to polecam. Jeżeli chcesz mieć stawki rynkowe to omijaj szerokim łukiem, obietnice rozwoju nie mają pokrycia, ponieważ nie ma żadnego rozwoju. Nie ma na to funduszy, nie ma czasu, nie ma na to zezwolenia. Ostatnio przyjmują bardzo młode osoby, bo tylko ktoś świeżo po studiach, bez doświadczenia jest w stanie pracować za oferowaną stawkę. Stawkę, która jest godna stażysty.

Lusia
@obiektywny

Ja bym dodała, że jest grupka ulubieńców zarządu, którym pensja rośnie jak na drożdżach. Jest ich mało i trudno się tam dostać, oni dostają podwyżkę za podwyżką, nawet co kwartał. Dochodzi do absurdu gdzie specjalista zarabia więcej niż kierownik innego działu. Resztę, czyli prawie wszystkich traktuje się jak śmieci. Tylko słychać podziękowania za pracę, ale nie przekłada się to na zarobki. Nawet dostałyśmy od firmy ubezpieczenie w ramach dobrych wyników za cały zeszły rok, to odciąga się nam za to podatek od pensji, to jest bardzo smutne. O karcie multisport, za którą pracownik sam musi płacić było już pisane. Zgadzam się z tym, że pracy przybywa i to w szybkim tempie. Nie są wstanie znaleźć tylu osób, a tym bardziej wyszkolić świeżo upieczonych absolwentów, w tak krótkim czasie. Ma szukam innej pracy, pewnie inni też będą, bo kraj się rozwija, bezrobocie spada, a my stoimy w latach dziewięćdziesiątych. Nawet nie można tego zgłosić do zarządu bo dostęp maja tam tylko wybrani.

morw
@obiektywny

problem z dostępnością specjalistów i pracownikow w ogóle jest mozna powiedzieć globalny w wlkp. o prace jest łatwo a o pracownika trudno. Wiele firm ma teraz z tym problem.

@obiektywny

Zarobki nie są tragiczne, chociaż nie tak dobre jak w innych firmach tego typu. Zarząd wciąż traktuje firmę jak startup, dlatego oszczędzają na wszystkim, żeby nawet na gwiazdkę nie było bonów... Problemem są też ludzie, wiele osób to istna tragedia, po prostu karierowicze. Przy pierwszej lepszej okazji wbiją koleżance nóż w plecy, byle się wybić. Inni mają w nosie wszystko, KJ jest dobrym przykładem, gdzie nie ma nikt żadnej kontroli. Zarząd pewnie nawet nie wie co się wyrabia tam na dole. Awansowanie ludzi niekompetentnych tylko dlatego, że brakuje kadry kierowniczej nie jest rozwiązaniem problemu. Ogólny brak zaufania, wrogość, podział na lepszych i gorszych, tak to wygląda.

bazyli

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Ziomek z produkcji
@bazyli

Są cały czas, zapraszamy serdecznie. Większość osób negatywnie piszących to frustraci którzy myśleli że wypłatę dostaną za darmo. Ogłoszenia dostępne na stronie firmy.

Ona

Czy ktoś mi może opisać pracę działu jakości? Widzę że poszukują mikrobiologa do laboratorium. Czy ktoś może napisać coś o pracy tego działu.

Dariusz

Syfolandia i układy. Najlepsi są z KJ tylko jedzą i gadają o p..ach. Szczególnie te dwie kumy od poboru.

Zły
@Dariusz

Jaka syfolandia ? Jakie układy ? Masz człowieku nie równo pod sufitem! Takich rzeczy na forum NIE powinno się pisać .

@Zły

Co prawda kole w oczy. Rozejrzyj się. Niektórzy naprawdę tylko siedzą, jedzonko, kawka, pogawędki i załatwianie prywatnych spraw. Bryluje w tym KJ i Lab. A wszyscy o tym mówią po cichu bo wyciekły info z monitoringu.

Madzia

Curtis zamawia pudełeczka w firmie która nie ma ISO z firmy z Łap Uciekajcie od nich jakość wątpliwa

Maniek
@Madzia

pudełeczka to pikuś. ja mam wątpliwości do gotowych wyrobów Curtisa. Jedno (usunięte przez administratora)

@Madzia

Takich rzeczy NIE WOLNO pisać na forum ! Zapoznaj się najpierw z regulaminem który kiedyś podpisałaś / podpisałeś w tej firmie . Za takie wpisy powinni wszystkich ukarać ! Nie podoba się wam praca? Bo trzeba robić? Za siedzenie niestety nie płaca :) pozdrawiam

teddy@autograf.pl

Cześć Mam kilka prywatnych pytań do byłych/obecnych pracowników CHC. Z tego co udało mi się oficjalnie dowiedzieć to Curtis jest firmą o dobrej renomie. Czy zechcielibyście napisać do mnie na teddy@autograf.pl ? Nie jestem związany z firmą a szukam wiarygodnych informacji, które nie koniecznie nadają się na GoWork. Dzięki :)

Agnieszka

@Xyz, co dokładnie masz na myśli? Możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Czy zgłaszałeś opisaną sytuację do szefostwa? @AN, nie każdy ma możliwość i chce "przekonać się na własnej skórze" jak wygląda praca w danym miejscu. Dlatego też użytkownicy zaglądają na to forum by zasięgnąć opinii osób, które w firmie pracują/pracowały. Niemniej jednak dziękuje za Twój komentarz. Powiesz nam coś więcej na temat pracy w Curtis Healthcare? Jaka atmosfera panuje w tym przedsiębiorstwie?

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Healthcare - Poznań

• Jak się pracuje w Curtis Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curtis Healthcare