Opinie o Rem-Bud-Dach. Jarosław Komisarek-Blacharstwo-Dekarstwo w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rem-Bud-Dach. Jarosław Komisarek-Blacharstwo-Dekarstwo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rem-Bud-Dach. Jarosław Komisarek-Blacharstwo-Dekarstwo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem-Bud-Dach. Jarosław Komisarek-Blacharstwo-Dekarstwo w Poznań

Arenda Nowy wpis

Pan wypożyczył sprzęt z naszej wypożyczalni, skłamał, że dokonał zapłaty za wynajem przelewem. Żadna wpłata nie wpłynęła, nie odbiera telefonów. Po prostu nas oszukał!

Liman Nowy wpis

Powiem tyle. Prawie 10 lat temu juz pan J.K podpisal umowe i pobrał zaliczkę 6400. Ani materiału ani roboty. Rozebrał dach, spowodował zalanie kamienicy powodując straty na kilkadziesiąt tysięcy zł i zniknął! Sprawa trafiła na Policję Grunwald dalej sąd, mało tego okazuje się że podchodzi pod wydział karny bo to nie pierwszy taki numer jego. Sprawa wygrana p. J.K z wyrokiem karnym i nakazem zapłaty. NIEWYPŁACALNY pomimo komornika!!! Jakim prawem ten człowiek prowadzi jakąkolwiek działalność jeszcze?? Dlaczego ludzie dają sie oszuliwać nadal? Czytajcie najpierw opinie a pózniej zlecajcie robotę ale kasa na końcu. Powodzenia w odzyskiwaniu ale raczej bez szans...

Aldi

Barbara
@Aldi

A to jesteś pewny że po takich sytuacjach te jego firmy nadal działają ?

Aldi Nowy wpis
@Barbara

Tak, mimo wyroku sądu i nakazu zapłaty /dodam ze wydział karny/ działa spbie dalej. Jak widać nadal wykorzystuje zaufanie ludzi i wszystkich ma w (usunięte przez administratora) ale karma wróci panie Jarek - predzej czy później..... ZAWSZE WRACA!

Kamila Nowy wpis
@Aldi

Serio, a to legalne żeby działali dalej? Nie powinni dostać jakiegoś zakazu?

Lidia

Moze ktoś wyjaśnić dlaczego od niektórych osób tutaj komentujących pobrali zaliczkę i zniknęli? Oczywiście można to tłumaczyć złymi intencjami ale może istnieje jakieś mniej dramatyczne wyjaśnienie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rem-Bud-Dach. Jarosław Komisarek-Blacharstwo-Dekarstwo się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
TUREK

(usunięte przez administratora) Pobrał zaliczkę w wysokości 3000 zł i zapadł się pod ziemię.

Lidia
@TUREK

Czy naprawdę firma Rem-Bud przyjęła od Ciebie zaliczkę, jednak nie wykonali usługi? W takim wypadku usiłowałabym się z nimi skontaktować i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Pisałeś lub dzwoniłeś już do nich?

Zyczliwy
@TUREK

Radzę zgłosić sprawę na Policję, kwalifikacja prawna (usunięte przez administratora) i z daleka omijać tych panów przez małe p, bo mają mało wspólnego z porządnym dekarstwem jak nie znikną to wszystko co zrobią do ponownego remontu. Strata pieniędzy i zdrowia !!!!

Karol

@zleceniodawca jakie problemy?

Czy Rem-Bud-Dach. Jarosław Komisarek-Blacharstwo-Dekarstwo oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Życzliwy

Dobra rada uciekaj od nich jak najdalej człowieku!!!! To nie firma to (usunięte przez administratora)

Gt

Witam ma ktoś aktualny nr do rem-bud-dach bo wplacilem zaliczke i brak kontaktu???

Mieczysław

W jaki sposób zostałeś (usunięte przez administratora) przez właściciela Rem-Bud-Dach?

@Gt

Prosze o kontakt 696 684 447

Naiwny

Życzę Wszystkim takiego Szczęścia, żeby nigdy na swojej drodze życia, nie spotkać i nie mieć do czynienia z firmą dekarską ( dokładnie firmą przez małe f i d ) Pan Jarosława Komisarka. Omijać z daleka !!!!!! Dramat pod każdym względem.

Lena
@Naiwny

Dokładnie też szukam namiarów na tego Pana.Absolutny brak kontaktu po wykonanej pracy.

Kamila

Proszę państwa proszę o pomoc! czy ktoś posiada aktualny numer telefonu do pana Komisarka ? Może u kogoś aktualnie "pracuje". Wykonywał u nas remont dachu, prac nie zakończył, dach przecieka zacieka na mury budynku , papę która położył można, podnieś w miejscach połączeń, papa nie zgrzana! podnosi się. Byli inni fachowcy nie chcą poprawiać po "papudrakach" tak się wyrazili. Naprawdę dramat, proszę o pomoc. Pozdrawiam

Patryk

Firma dość przyzwoita w miarę ceny rozsądne robota dobrze wykonana. Pozdrawiam i mogę polecić daną firmę.

do Ja

Tak, tak to prawda, nie pierwszy raz próbuje się przedstawić w pozytywnej opinii. Domyślam się, że ten telefon do kontaktu w sprawie pozwu zbiorowego to też jego działanie, ciekawość.

Mark

Firma bierze zaliczkę i nie kończy roboty,zwykli (usunięte przez administratora) i ciągle telefony zmieniają!!!! Nie polecam wręcz ostrzegam przed nimi

Kaja
@Mark

Niestety straszni (usunięte przez administratora) zgłosiłam sprawę na policję, mam nadzieję, że znajdą się inni, którzy zgłoszą oszustwo.

dach

Brak kontaktu z firmą po wykonaniu usługi. Firma nieuczciwa. Zdecydowanie nie polecam!!!

mark

(usunięte przez administratora) do kwadratu. Dobra rada - trzymać się z dala.

Zortix

Uprzedzam ta firma jest nieuczciwa i kompletnie zawodna. (usunięte przez administratora) ostrzegamy.

Grażyna
@Zortix

Chętnie się z Panem skontaktuje. Nas też (usunięte przez administratora)

Babona

Jestem zadowolona z wykonanej uczciwej pracy. Pozdrawiam Pana Jarka i dziękuję.

Bolo

Dobra firma polecam godna zaufania dobrzy fachowcy którzy naprawdę potrafią dobrze wykonać swoją robotę. Pozdrawiam. Piotr

Zostaw merytoryczną opinię o Rem-Bud-Dach. Jarosław Komisarek-Blacharstwo-Dekarstwo - Poznań

Rem-Bud-Dach. Jarosław Komisarek-Blacharstwo-Dekarstwo
  • Husarska 1 lok. 3