Opinie o Commercex Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Commercex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Commercex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Commercex Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Wnuczka zadowolona, dostawa przebiegła pomyślnie. Z czystym sumienie mogę polecić ten sklep :)

Julia O.

Zamówienie złożone o 18:00 dostawa następnego dnia o 11:00 EXPRESS!!! Paczka zapakowana solidnie

Monika Cz.
@Julia O.

Jakim kurierem wysyłają?

Julia O.
@Monika Cz.

Do mnie dotarła paczka InPostem :)

@Julia O.

Ewelina K.

Towar super jakości!

Dorota K.

SuperQ

Firma Commercex Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Niezadowolony

Jakiś kontakt telefoniczny do Państwa istnieje???(usunięte przez administratora) Podejście i obsługa klienta to szczyt ignorancji z waszej strony. (usunięte przez administratora) . Gdzie ten formularz zwrotu?

Mateo
@Niezadowolony

Ten sam problem brak kontaktu (usunięte przez administratora)

ewa
@Niezadowolony

Witam znalazłam pana opinię o sklepie z którym ja próbuję się skontaktować, choć to chyba mało prawdopodobne. Czy udało się coś wywalczyć? ja odesłałam towar pod koniec grudnia i myślę, że zwrotu pieniędzy nie otrzymam . Pozdrawiam

@ewa

Otrzymała Pani jakiś zwrot?

wkurzony

zakupiłem dla wnuczki projektor żyrafa i tak jak już wcześniej przeczytałem w innych podobnych przepadkach produkt nie odpowiada reklamowanej zabawki jest duuuuzo mniejszy wyraźnie trudny do zamontowania przez male dziecko i ogólnie nie spełnia swojej funkcji uważam ze cena jest drastycznie wysoka w porównaniu do tego co oferuje ta atrapa zapłaciłem 120 zl za produkt który wart jest max 50 zl!!! nie pisze reklamacji bo z tego co przeczytałem trudno o pozytywne załatwienie sprawy chce jednak przestrzec wszystkich przed zakupem z tej firmy

Mol
@wkurzony

Dokladnie, tak jest z tą firmą...zresztą o tym świadczą te komentarze które sami piszą żeby nie pokazywać prawdy :)

@Mol

Dokładnie mam tak samo 140 zł w plecy - produkt niezgodny z opisem...!!!!

Tablica do rysowania projektor – żyrafa - CHIŃSKA PODRÓBKA – na allegro kosztuje 99 zł z darmową przesyłką SMART.. Towar niezgodny z opisem – brak kontaktu ze sprzedawcą. Stanowczo odradzam kupowanie w tym sklepie internetowym! Zamówiłem na stronie (usunięte przez administratora) otrzymałem chińskie badziewie od firmy Commercex Sp. z o.o. - Góra Kalwaria. Brak kontaktu ze sprzedawcą - nadaje się do zgłoszenia do odpowiednich służb.

Ok!

Polecam!

Adam O.

Super!

B.O

Proszę o wystawienie faktury za zakupiony towar.Pisałam prośbę oraz podałam dane. Faktura powinna być przy paczce. A jest jej brak.

Commercex
@B.O

Do każdego zamówienia jest wystawia FV w formacie PDF przesyłana na email podany w zamówieniu. Proszę sprawdzić ponownie.

Sprawie i zgodnie z opisem. Ok!

Olga U.

Bez zastrzeżeń. Towar bardzo dobrze zabezpieczony.

Beata O.

5/5

Monika Cz.

Super!!!

Olga H.

Bez zastrzeżeń. Szybko i sprawnie!!

Wioletta P.

Jestem zaskoczona szybką dostawą. Duży plus +!

Wszystko sprawie. Bardzo dobra jakość :)

Paulina O.

Bardzo dobra jakość :) Polecam!

Robert K.

Zgodnie z opisem! Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Commercex Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

• Jak się pracuje w Commercex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Commercex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Commercex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 26 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Commercex Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Stefana Batorego 25
    05-530 Góra Kalwaria