Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Commercex Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Niezadowolony

Jakiś kontakt telefoniczny do Państwa istnieje???(usunięte przez administratora) Podejście i obsługa klienta to szczyt ignorancji z waszej strony. (usunięte przez administratora) . Gdzie ten formularz zwrotu?

Pracodawca

COMMERCREX to dynamiczna firma działająca z powodzeniem w branży e-commerce. Prowadzimy sklepy Internetowe, przez które realizujemy sprzedaż wysyłkową. Nasze produkty są sprzedawane zarówno w Polsce jak i za granicą. Rocznie realizujemy wysyłkę ponad 100 000 paczek. Ofertę kierujemy zarówno do klientów detalicznych jak i hurtowników. Większa część asortymentu produkowana jest przez nas lub bezpośrednio na nasze zlecenie u sprawdzonych producentów. Dlatego właśnie możemy zaoferować dobrą jakość w bezkonkurencyjnej cenie. W przypadku pytań czy też reklamacji z Twoją paczką zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta, który rozwiąże Państwa problem. commercex.company@gmail.com

Klient

Zamówiłam 2 zestawy "Zbuduj fortecę". Produkt jest niezgodny z oczekiwaniami- elementy są zbyt małe. Mylące są zdjęcia reklamujące produkt, gdyż patrząc na nie odnosi się wrażenie, że elementy zestawu są dużo większe. Dodatkowo trudno montuje się rurki - kilkuletnie dziecko nie jest w stanie samo połączyć kulki z rurką, gdyż niektóre otwory są zbyt małe. Kilku Waszych klientów ma podobne obserwacje po zakupie tych zestawów- co przeczytałam w powyższych komentarzach Chcę dokonać zwrotu, jednak przeczytałam także mało pozytywne opinie na temat Waszej firmy-niektórzy klienci jeszcze nie otrzymali zwrotu na konto, gdy odesłali produkty. Wczoraj wysłałam do Was maila commercex.company@gmail.com Proszę o odpowiedź na jakich zasadach dokonamy odstąpienia od umowy kupno-sprzedaż. Nie chciałabym robić Wam nieprzyjemności przed końcem roku Numer zamówienia: 19672

Henryk Y.

Rewelacja! Pełen profesjonalizm

marzena
Klient

Towar nigdy nie dotarł, tak samo jak nie dotarł zwrot moich blisko 600 zł. Sprawa w dniu dzisiejszym skierowana na prokuraturę. to (usunięte przez administratora) uważajcie.

Mariusz
@marzena

Koniecznie daj znać jak się to zakończy! Masz już jakieś terminy ustalone?

Marta Nowy wpis
@Mariusz

Też się dowiem jak i kiedy się to zakończy/ło.

Małgorzata
Klient

Czuję się (usunięte przez administratora) Wysyłają popsuty sprzęt. Dokonalam reklamacji... Oddali po ponagleniach pieniadze za zabawkę natomiast nie otrzymałam zwrotu za przesyłkę!!! To Państwa wina. Oczekuje na zwrot całości!!!!

@Małgorzata

ja też czekam na zwrot pieniędzy za odesłane, wadliwe zabawki i -widząc po komentarzach jak firma Commercex Sp. z o.o. traktuje=oszukuje klientów będę szczęśliwa jak je otrzymam!! koszty przesyłki to tylko 10%kwoty Jestem na etapie składania dokumentacji u Rzecznika Praw Konsumenta i proponuję to zrobić- w każdym mieście jest miejski RPK

Commercex - obsługa klienta Nowy wpis
@ka_zet

@ka_zet prosimy o zaprzestania umieszczania negatywnych i obraźliwych treści w naszym kierunku. W samym grudniu zrealizowaliśmy ponad 50 000 transakcji. Wszystkie reklamacje są rozwiązywane pod adresem email danego sklepu. Klienci po odesłaniu towaru otrzymują zwrot w ciągu 14 dni liczone od momentu otrzymania przez nas paczki. Pani umieszcza oskarżenia w naszym kierunku odnośnie DOMNIEMANEGO (usunięte przez administratora) pomimo że nie minął termin na zwrot lub nawet nie wiemy czy Pani odesłała paczkę.

ka_zet Nowy wpis
@Commercex - obsługa klienta

Paczka jest już u Was _w niej opisany powód zwrotu wraz z zdjęciami wadliwego towaru. Paczka nadana była Pocztexem w dn.5.stycznia. Byl w niej formularz zwrotu z dnia 27 grudnia- który również przesłałam na Waszego maila- commercex.company@gmail.com -do dziś bez odpowiedzi. Jeśli otrzymam zwrot do końca tego tygodnia czyli 21 stycznia, to nie będzie powodu do pisania tutaj - jest to jedyny kanał komunikacji z Waszą firmą. Numer mojego zamówienia 19672

Wojtek S.

Rewelacja

ka_zet Nowy wpis
@Wojtek S.

a jakieś konkrety?

Iwona
@ka_zet

Dokładnie mam taką samą sytuację, nie odpisują na maile. W dodatku nie otrzymałam żadnego dokumentu sprzedaży co nadaje się do zgłoszenia firmy do urzędu skarbowego.

Commercex
@ka_zet

Do każdego zamówienia jest wysyłana faktura w formacie PDF na email podany w zamówieniu. Zwroty środków są realizowane w ciągu 14 dni liczone od dnia otrzymania paczki zwrotnej.

@Commercex

Co za bzdury wypisuje, żadnych paragonów nie dajecie i faktury też nie wysyłacie!!unikacie kontaktu z klientem, usuwacie negatywne opinię, jesteście OSZUSTAMI, NACIĄGACZAMI I OKRADACIE LUDZI Z PIENIĘDZY!!!!!

@Commercex

Świetna wiadomość! Przesyłkę już otrzymaliście Czekam zatem jeszcze kilka dni na zwrot niemal 200zł Numer zamówienia:19672

@Monika

proponuję złożyć zawiadomienie do Miejskiego Rzecznika Konsumenta- w każdym większym mieście est ktoś taki - darmowe profesjonalne porady, sama skorzystałam

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Commercex Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Samodzielna Księgowa/ Księgowy
Góra Kalwaria
Janoschka Polska Sp. z.o.o.
(107 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Henryk Y.

Rewelacja! Pełen profesjonalizm

nick
@Henryk Y.

chyba sami sobie piszecie te pozytywne komentarze

Paulina C.

Beata J.

Super!

Urszula C.
Klient

Polecam sklep, dostawa następnego dnia :)

Klient

Paczkę ukradł kurier. Firma pomogła w procesie reklamacji. Polecam w 100%!

Pracodawca

Anna
@Commercex Sp. z o.o.

To może w końcu zaczniecie odpowiadać na te maile. Wysłałam kilka i w dalszym ciągu cisza dodzwonić też się nie można. Chciałam zareklamować to coś co mi wysłałaliscie, bo znacznie odbiega od tego co zamówiłam poza tym w zestawie miały być żarówki a ich nie ma. (usunięte przez administratora)

Marek
@Commercex Sp. z o.o.

Jak długo trzeba czekać na odpowiedz pod tym adresem?

Tomasz
@Anna

Dzisiaj dałem negatywną opinię bo to (usunięte przez administratora) bez telefonu i kontaktu i sami sobie wpisują pozytywne komentarze a negatywne usuwają , ale ja tego (usunięte przez administratora)tak nie zostawię jutro zgłoszę na POLICJE I opiszę sytuację gdzie tylko się da i nie ważne czy to usunięcie ja zaczynam działać , może też wybiorę się do was osobiście (usunięte przez administratora)

Tomasz
@Commercex Sp. z o.o.

Dwa tygodnie temu kupiłem lustro , miało być wysłane po 2 dniach niestety minęły 2 tygodnie i nic nie przyszło. W tym czasie pisłaem do nich emaile , szukałem kontaktu , ale nie było żadnej odpowiedzi . Telefon do nich nie istnieje . (usunięte przez administratora)

Klang Beata
@Commercex Sp. z o.o.

Zamówiłam biały hamak, dostałam szary. Zgłaszam na maila, przez facebook, piszę wszędzie nikt nie odpisuje. Brak telefonu. Brak kontaktu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

Kamila
@Anna

Witam, czy udało się pani skontaktować z tą firmą?

@Commercex Sp. z o.o.

Wg was asortyment dobrej jakości to towar zepsuty, niekompletny!podajecie e-mail na którego nie odpowiadacie, usuwacie negatywne opinie i blokujcie!!

Bartek C.

Polecam!

Anna U.
Klient

Kurier zgubił paczkę, pomogli z odzyskaniem środków. Polecam :)

Dorota B.

Wszystko super! Polecam

Niezadowolony

Mateo
@Niezadowolony

Ten sam problem brak kontaktu z cebulionami

ewa
@Niezadowolony

Witam znalazłam pana opinię o sklepie z którym ja próbuję się skontaktować, choć to chyba mało prawdopodobne. Czy udało się coś wywalczyć? ja odesłałam towar pod koniec grudnia i myślę, że zwrotu pieniędzy nie otrzymam . Pozdrawiam

Agnieszka U.

Dostawa na następny dzień! Polecam

Helena
@Agnieszka U.

Dostawa szybka tylko że zwrotem pieniędzy to już jest problem!!!!

Klient

Ja niestety zamówiłam(Smart Gadżety) Mikołaja przed świętami,dostawa expresem ale….no i tu się zaczyna,drabina Mikołaja miała 50 cm,nie dużo wyższa od butelki 1.5 l to co było wystawione na zdjęciach to daleko odbiega od rzeczywistości,nie było dołączonego ŻADNEGO PARAGONU,FAKTURY, FORMULARZA ZWROTU, e-mail mają fałszywego, zwróciłam ten badziew na adres który mają podany (Adamowicza 4,G.Kalwaria)za potwierdzeniem odbioru,towar odebrali lecz pieniędzy już nie zwrócili!!!teraz na FB podają się za kolejną firmę bloozie.NIE POLECAM!!!!

Iurii
Klient

Nie odpowiadają na maile. Napisałem do bloozie że rezygnuję z zakupu przedsprzedażowego i proszę nie wysyłać towaru i zwrócić koszty. Nie dostałem żadnej odpowiedzi. Paczka dzisiaj ma przyjść. Chociarz pisałem że rezygnuję z zakupu. Kontakt tragiczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Commercex Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Commercex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Commercex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Commercex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Commercex Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Commercex Sp. z o.o., to 72, z czego 40 to opinie pozytywne, a 27 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Commercex Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stefana Batorego 25
    05-530 Góra Kalwaria
  • NIP: 1231369852 REGON: 368336841 KRS: 0000696274

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Commercex Sp. z o.o.