Opinie o Commercex Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Commercex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Commercex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Commercex Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

zazenowany

Zamówienie na stronie bloozie.pl nie dotarło do dziś. Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia i fv na maila brak kontaktu. Sprzedawca nie odpowiada, brak informacji o stanie realizacji zamówienia, brak kontaktu telefonicznego. Omijać tego sprzedawce z daleka, firma krzak wciskająca chińszczyzne.

Monika S.

Dział obsługi klienta pomógł w odrzuconej reklamacji firmy kurierskiej. Polecam!

KLient

Firma najgorsza z możliwych. Właścicielka - laska-Ali-Express, zero pojęcia o profesjonalnym businessie, obsłudze klienta. Odpisują na @, oczywiście, bez stopki, brak telefonu oraz brak w ogóle informacji o nich w internecie. KOLEJNA FIRMA-WIDMO, zamówisz i zapłacisz to ich nie ma. Okropna obsługa, jak na firmę ze wsi przystało. Napsuli mi nerwów, a potem jeszcze na mnie zrzucili winę, że próbowałem się kontaktować. (usunięte przez administratora) UNIKAĆ!!!

Renata

w większości wpadają tu opinie od klientów a zastanawiam się jak aktualnie wygląda praca na obsłudze klienta. Podobno pomocni to raczej atmosfera na dzień dzisiejszy sprzyja? A finansowo to jak to aktualnie wygląda, ktoś pracuje i da znać?

Firma Commercex Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn

Renata N.

Express wysyłka

Mariusz
@Renata N.

To ile się czeka na paczkę?

Arek
@Mariusz

Kilka dni

Tomek S.

Zgodnie z ofertą. Szybka wysyłka!

Beata S.

Ok!

Polecam firmę. Bardzo pomocna Pani z obsługi klienta!

Marza

Mija kolejny tydzień i brak odzewu. Pieniędzy, czyli zwrotu brak. Kontaktu ze mną brak. Tragedia. Kurier podeptał butem? To jego obciążcie, a mnie zwróćcie moje 107 zł.

Izabela
@Marza

odzyskalas pieniadze bo to juz sporo czasu mienlo ?

Marza

Ostrzegam! Nigdy wi,ęcej! Brak telefonu nie pozwala na kontakt. Mały badziew, (usunięte przez administratora) za przeproszeniem za 100 zł. Paczka rozdarta uszkodzona. Dziś dostałam, jutro odsyłam. Jeśli stracę te 107 zł, zawiadamiam Policję o nieuczciwości tej firmy. Omijajcie szerokim łukiem.

@Marza

Jak długo trzeba czekać na zwrot kasy? Już mija tydzień.

@Marza

Z reguły do 14 dni ale jakby ci od razu oddali to pewnie szybciej. W regulaminie sprzedaży powinno być. Sprawdzałaś?

Anna O.

Polecam serdecznie! Wszystko bezproblemowo. Towar bardzo dobrej jakości :)

@Anna O.

A co możesz polecić? W jakiej cenie wogóle mają towary? Jest przystępnie?

Izabela

No rzeczywiscie duzo piszecie o zadowoleniu ze strony klientow, chyba to rzadkie ze wszyscy chwala. Ciekawi mnie dlaczego nie ma za duzo komentarzy ze strony pracownikow/bylych pracownikow ? nikt nie chce napisac jak w 2022 r wyglada praca w tym miejscu? czy zadowolenie klientow przeklada sie na dobra atmosfere i moze jakies premie?

Olga T.

Rewelacja!

Commercex - obsługa klienta
@Olga T.

Dziękujemy za komentarz i zapraszamy ponownie :)

@Commercex - obsługa klienta

Jaki czas oczekiwania na dostawę?

Olga T.

Zamówienie złożone o 14 paczkę dostałam następnego dnia. Kurier inpost doręczył, dobrze zapakowane

Paulina G.
@Olga T.

ok

Paulina G.
@Paulina G.

Dzięki za odpowiedz

Paulina T.

Jestem pod wrażeniem jakości obsługi klienta. Paczkę zdewastował kurier InPost. Ewidentne ślady butów na kartonie, chodzenie paczce. Firma zajęła się reklamacją i wysłali nową paczkę. 100% POLECAM ????

Olga U.

Bez zastrzeżeń. Towar dobrze zapakowany, dostawa następnego dnia :)

Mariola Pruchniewska

Chciałbym zwrócić towar ,ale nie znalazłam telefonu jak by ktoś znał numer to super,podejrzewam że firma krzak

Eliza

Próbuję się z Państwem skontaktować od złożenia zamówienia, by zmienić adres dostawy...nie mam odpowiedzi na swoje maile, nie ma do Państwa podanego nigdzie numeru telefonu. W tych czasach to absurd...Proszę o informacje na jaki adres została skierowana moja przesyłka? SztukaElla Eliza Głowacka

Ilona P.

To już kolejne zamówienie. Jak zawsze na plus!

Ilona E.

5/5 Bez zastrzeżeń :)

Zostaw merytoryczną opinię o Commercex Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

• Jak się pracuje w Commercex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Commercex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Commercex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 26 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Commercex Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Stefana Batorego 25
    05-530 Góra Kalwaria