Opinie o Commercex Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Commercex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Commercex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Commercex Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Paczkę ukradł kurier. Firma pomogła w procesie reklamacji. Polecam w 100%!

COMMERCREX to dynamiczna firma działająca z powodzeniem w branży e-commerce. Prowadzimy sklepy Internetowe, przez które realizujemy sprzedaż wysyłkową. Nasze produkty są sprzedawane zarówno w Polsce jak i za granicą. Rocznie realizujemy wysyłkę ponad 100 000 paczek. Ofertę kierujemy zarówno do klientów detalicznych jak i hurtowników. Większa część asortymentu produkowana jest przez nas lub bezpośrednio na nasze zlecenie u sprawdzonych producentów. Dlatego właśnie możemy zaoferować dobrą jakość w bezkonkurencyjnej cenie. W przypadku pytań czy też reklamacji z Twoją paczką zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta, który rozwiąże Państwa problem. commercex.company@gmail.com

@Commercex Sp. z o.o.

To może w końcu zaczniecie odpowiadać na te maile. Wysłałam kilka i w dalszym ciągu cisza dodzwonić też się nie można. Chciałam zareklamować to coś co mi wysłałaliscie, bo znacznie odbiega od tego co zamówiłam poza tym w zestawie miały być żarówki a ich nie ma. (usunięte przez administratora)

@Commercex Sp. z o.o.

Jak długo trzeba czekać na odpowiedz pod tym adresem?

@Anna

Dzisiaj dałem negatywną opinię bo to (usunięte przez administratora) bez telefonu i kontaktu i sami sobie wpisują pozytywne komentarze a negatywne usuwają , ale ja tego (usunięte przez administratora)tak nie zostawię jutro zgłoszę na POLICJE I opiszę sytuację gdzie tylko się da i nie ważne czy to usunięcie ja zaczynam działać , może też wybiorę się do was osobiście (usunięte przez administratora)

@Commercex Sp. z o.o.

Dwa tygodnie temu kupiłem lustro , miało być wysłane po 2 dniach niestety minęły 2 tygodnie i nic nie przyszło. W tym czasie pisłaem do nich emaile , szukałem kontaktu , ale nie było żadnej odpowiedzi . Telefon do nich nie istnieje . (usunięte przez administratora)

Klang Beata
@Commercex Sp. z o.o.

Zamówiłam biały hamak, dostałam szary. Zgłaszam na maila, przez facebook, piszę wszędzie nikt nie odpisuje. Brak telefonu. Brak kontaktu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

Kamila
@Anna

Witam, czy udało się pani skontaktować z tą firmą?

@Commercex Sp. z o.o.

Wg was asortyment dobrej jakości to towar zepsuty, niekompletny!podajecie e-mail na którego nie odpowiadacie, usuwacie negatywne opinie i blokujcie!!

Bartek C.

Polecam!

Anna U.

Kurier zgubił paczkę, pomogli z odzyskaniem środków. Polecam :)

Firma Commercex Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Regionalny Manager Klientów Biznesowych

Agnieszka U.

Dostawa na następny dzień! Polecam

Helena
@Agnieszka U.

Dostawa szybka tylko że zwrotem pieniędzy to już jest problem!!!!

Iurii

Nie odpowiadają na maile. Napisałem do bloozie że rezygnuję z zakupu przedsprzedażowego i proszę nie wysyłać towaru i zwrócić koszty. Nie dostałem żadnej odpowiedzi. Paczka dzisiaj ma przyjść. Chociarz pisałem że rezygnuję z zakupu. Kontakt tragiczny.

Beata G.

Polecam. Dostawa na następny dzień :)

Wioletta

Super!

Tomasz

zachęcony barwną reklama na facebooku zamówiłem zestaw Zbuduj Fortecę, ale dopiero po wysłaniu zamówienia i opłaceniu zorientowałem się, że są 3 rodzaje: ZESTAW (36 kulki + 51 rurki + 1 narzuta), ZESTAW XL (72 kulki + 102 rurki + 2 narzuta), ZESTAW XXL (108 kulki + 153 rurki + 3 narzuta). Informacja o tym jest ukryta, a na fakturze nie nie jest też podane, który z nich zakupiłem. Przesyłka jest już w drodze, jeśli to nie będzie XL - odstąpię od umowy. Przy składaniu zamówienia nie ma też możliwości wyboru wielkości zestawu. Na wysyłane w dniu 29.11.2021r. maile brak odzewu. Na stronie brak numeru telefonu. Nie polecam. Tomasz

@Tomasz

Miałam podobne odczucia po obejrzeniu reklamy na FB- fajna kreatywna zabawka! Zamówiłam 2 paczki- bo to fajne do zabawy dla dzieci np do ogrodu, o wielkościach zestawów nawet nie miałam pojęcia! Generalnie produkt jest niezgodny z oczekiwaniami- elementy są zbyt małe. Mylące są zdjęcia reklamujące produkt, gdyż patrząc na nie odnosi się wrażenie, że elementy zestawu są dużo większe. Dodatkowo trudno montuje się rurki - kilkuletnie dziecko nie jest w stanie samo połączyć kulki z rurką, gdyż niektóre otwory są zbyt małe. Jestem właśnie na etapie wypełniania formularza zwrotu- ale czytam, że nawet odesłanie produktów zgodnie z regulaminem( do 30 dni) nie powoduje zwrotu pieniędzy przez firmę COMMERCEX SP. Z O.O. na konto klientów!. Jest jeszcze jedna Klientka z podobną do naszej, nagatywną opinią - może połączymy siły? będę śledzić ten wątek Numer mojego zamówienia: 19672

Iwona
@ka_zet

No to jestem już trzecią niezadowoloną klientka, zakupiłam 3 zestawy które chce zwrócić.

@Iwona

nigdy nie byłam w takiej sytuacji- rzadko kupuję też przez Internet, ale może na początek sprawdzimy nasze prawa i znajdziemy kontakt do Rzecznika praw Konsumenta? Proszę zainteresowane osoby o kontakt do mnie przez maila: katarzyna.zawistowska@asp.gda.pl,

@Tomasz

Nie radzę Panu wysyłać towar z powrotem. Firma nie zwraca pieniędzy i nie odpowiada na maile.

@Kasia

Tak, wstrzymałam wysyłkę po przeczytaniu opinii innych klientów. Odezwał się do mnie na maila jeden z (usunięte przez administratora)klientów i chce działać zbiorowo. Jesli państwo również chcą się dołączyć, prosze o maila do mnie-jest w powyższym poście.

Witam. Chciałam podzielić się swoją opinią na temat zakupionego produktu. BUILD YOUR OWN DEN. Tam są kulki i plastikowe rurki do wkładania i składania różnych rzeczy. w y=tych kulkach niestety nie są otwory okrągłe tylko kwadratowe lub szesciokątne w które ledwo co wchodzą te rurki. one nie pasują w ogóle do tego! Na rysunku są okrągłe otwory i to miałoby sens. ja nie mogę tego włożyć a co dopiero 6 latek. bardzo zniechęcił się do tego i nie chce w ogóle układać bo się nie da. na reklamie jest to takie lekkie we wkładaniu a tutaj masakra. Czy ja mogę oddać ten towar? Anna 661255525 proszę o kontakt.

@Anna

Niestety mam podobne obserwacje po zakupie 2 takich zestawów- w j.polskim: Zbuduj fortecę. Produkt jest niezgodny z oczekiwaniami- elementy są zbyt małe. Mylące są zdjęcia reklamujące produkt, gdyż patrząc na nie odnosi się wrażenie, że elementy zestawu są dużo większe. Dodatkowo trudno montuje się rurki - kilkuletnie dziecko nie jest w stanie samo połączyć kulki z rurką, gdyż niektóre otwory są zbyt małe. Właśnie zamierzam odesłać ( do 30 dni można to zrobić wypełniając formularz zwrotu) produkty do COMMERCEX SP. Z O.O. na nazwisko Pani Prezes: Boguszewska Natalia Katarzyna. Numer mojego zamówienia: 19672

Olga U.

Zgodnie z opisem. Polecam

Wszystko zgodnie z opisem polecam!

Express dostawa na następny dzień!

Kasia111

Zamowiony towar otrzymałam uszkodzony!!! Nie odpisują na maile. Brak kontaku telefonicznego. Jestem obcokrajowcem i nie wiem gdzie i jak mogę zglosic (usunięte przez administratora) Zabawka kosztowała 100 zł i to mial być prezent od babci :( Proszę o pomoc. Moj adres mailowy katyazaharova2015@gmail.com

kraina

Nie otrzymałam Faktury do zakupionego towaru, Czekam 3 dni od dzisiaj, a potem zgłoszę do Urzędu Skarbowego.

@kraina

Do każdego zamówienia jest wysyłana FV e-mailowo w formie PDF na adres podany w zamówieniu. Proszę o wiadomość na adres: commercex.company@gmail.com Prześlemy ponownie.

Agata
@Pracodawca

Witam, kiedy otrzymam zwrot pieniędzy za ten chiński badziew Pani Natalio????

MAGDA

Dostałam towar niezgodny z opisem na stronie brak telefonu na meile nikt nie odpisuje. UWAGA (usunięte przez administratora)

Klient

Czy istnieje jakiś kontakt telefoniczny do firmy? Bo na maile nie odpowiadają?

Marcin u.

Express dostawa. Super jakość

Wioletta B.

Dostawa następnego dnia! Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Commercex Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

• Jak się pracuje w Commercex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Commercex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Commercex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 26 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Commercex Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Stefana Batorego 25
    05-530 Góra Kalwaria