Mamacube Kamila Hendrysiak

Łowicz

Opinie o Mamacube Kamila Hendrysiak

podwykonawca

Omijajcie firme Mamacube z daleka - nie płaca firmą którym podzlecają prace od kilku lat!!!!!

pan P.

Śmiech na sali ta pseudofirma wisi mi pieniądze pan J. ma taki styl życia naciągnąć a potem nie odbierać telefonów i udawać że nie wie o co chodzi pozostaje tylko żal że tacy ludzie są w branży reklamowej konkurencja duża oj duża to co złe zawsze wróci nie polecam odradzam

Zdziwiony

Kasują niepochlebne opinie i kupują pozytywne? "Brawo"! Tylko na to Was stać? Pracowałem dla nich i zgadzam się z przedmówcą - NACIĄGACZE, którzy zrobią wszystko, żeby nie wypłacić należnego wynagrodzenia

on

Z tego co widzę komentarze na tej stronie są kasowane. Co się stało z komentarzami od 2011 do 2015? Dziwne! Trzymajcie się z daleka!!!! Chyba, że lubicie pracować charytatywnie. Atmosfera w biurze bardzo luźna? To super! Szkoda, że nie wszystkim płacą należne wynagrodzenie! Jeszcze raz OSTRZEGAM!

kiki

Pracowalam u nich kilka miesiecy i nigdy nie bylo problemu z wyplatami, za to atmosfera w biurze bardzo luzna :) Nie ma duzej rotacji pracownikow, ja odeszlam ze wzgledu na przeprowadzke

Adalbert
@kiki 04.02.2016, 12:07

To gdzie teraz mają siedzibę?

marek

serio? u mnie i terminu i płatności się trzymali.

Mobi

Czy mogę poprosić o kontakt ? Chciałem uzyskać więcej informacji w tym temacie.

Hohoho

hej, czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Zostaw opinię o Mamacube Kamila Hendrysiak - Łowicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mamacube Kamila Hendrysiak