Entliczek - Pentliczek Dziecięce Centrum Handlowe

Kraków

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Entliczek - Pentliczek Dziecięce Centrum Handlowe

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Entliczek - Pentliczek Dziecięce Centrum Handlowe

ania

pracowałam w entliczku 2 lata, lubiłam swoją pracę ze względu na asortyment który miałam na swoim dziale. Panie Marta K. i Aneta B. mam nadzieję, że już nie kierowniczki ponieważ niestety są bez predyspozycji na to stanowisko. Pójdziesz na L4 to Cię zwolnią. Zarobki bardzo małe. Wyzysk studentek.

gfhj

niestety nie masz na chwilę obecną na co liczyć @zośka90, ponieważ Entliczek - Pentliczek Dziecięce Centrum Handlowe na chwilę obecną nie szuka ludzi.

Krk

Mało tego - nikt taki tam nigdy nie pracował!!

anonim

coś mu tu smierdzi! w entliczku nie pracuje od kilku lat nikt o imieniu Lech...

tinka

piszesz że nie wierzyłeś że będziesz tam pracował - skąd taki brak wiary w swoją osobę? jest to tylko sklep dziecięcy spokojnie :)

Zostaw opinię o Entliczek - Pentliczek Dziecięce Centrum Handlowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Entliczek - Pentliczek Dziecięce Centrum Handlowe