Opinie o PGD Euro Car Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PGD Euro Car Kraków. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PGD Euro Car Kraków o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGD Euro Car Kraków w Kraków

W internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko sprzedawcy samochodów Hyundai Korea Motors. Firma oferuje wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej. Jeśli chodzi o premię, to są jakieś wytyczne, które trzeba przestrzegać, aby otrzymać te dodatkowe pieniądze? Również napisano coś o corocznym konkursie "Tytany", gdzie nagrodą jest atrakcyjna wycieczka zagraniczna. Na czym ten konkurs polega? Co trzeba zrobić, by wziąć w nim udział? Na pewno złożę tu CV

Szanowny Panie, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko diagnosty. Wszystkie nasze aktualne oferty pracy znajdzie Pan na naszej stronie Kariera. Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

Marcela Nowy wpis

Na stronie firmy widzę ofertę pracy na stanowisko młodszego specjalisty ds. produktów finansowych i ubezpieczeń . Oferowana jest umowa o pracę i stabilne warunki zatrudnienia (pierwsza umowa na rok – brak okresu próbnego) . A co z kolejną umową ? Na jak długo się ją dostaje ? Jest szansa na czas nieokreślony ? W jakiej części dofinansowany jest pakiet MultiSportu ? Wyjaśnijcie , bo myślę nad aplikacją .

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Na oferowanym stanowisku pracy – Sprzedawca samochodów w marce Hyundai – oferujemy wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii miesięcznej za realizację indywidualnych planów sprzedażowych. Szczegółowe warunki wynagrodzenia dotyczące zmiennego składnika omawia podczas spotkań rekrutacyjnych z kandydatami Menedżer Marki. O wszystkich benefitach opowiadamy w szczegółach również na spotkaniach z kandydatami. Zapraszamy do udziału w rekrutacji! Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

@Pracodawca

Na którym etapie się można dowiedzieć o stawce, skoro mowa o spotkaniu z menadżerem? Pytam, bo szczerze po doświadczeniach z innymi firmami mam już trochę dosyć sytuacji, że przechodzę przez 5 etapów rekrutacji gdzie zarobki są tajemnicą tylko po to, żeby na końcu usłyszeć minimalną. A negocjować można chociaż jak coś?

Pracodawca Nowy wpis

Szanowny Panie/Szanowna Pani, o szczegółach zatrudnienia, a w tym wysokości wynagrodzenia rozmawiamy z wybranym kandydatem na finalnym etapie procesu rekrutacji. Ilość etapów rekrutacji uzależniona jest od stanowiska, na jakie poszukujemy pracownika. W przypadku stanowisk handlowych realizujemy zwykle dwa etapy rekrutacji. Dział Rekrutacji

@Pracodawca

Czyli @EZ nie dowiedział się, ile zarobi, więc pewnie nie podejdzie do naboru :) A propos naborów, czy w 2024r. szukacie Państwo diagnostów i ile etapów ma nabór na to stanowisko? Dodam, że uprawnienia to od tysiąca zł w górę, tak na marginesie sprawy zarobków itp. :3

Pracodawca Nowy wpis

Robert

Zgłosiłem się do Volvo PGD w Krakowie ul. Powstańców Śląskich z naprawą uszkodzonej blacharki prywatnego samochodu Nissan. Przyjął mnie Pan Krzysztof Bystry. Zostałem obsłużony bardzo profesjonalnie i uprzejmie. Pan Krzysztof doradził mi jak przeprowadzić procedurę postępowania z firmą ubezpieczeniową, Naprawa została wykonana "na piątkę", przed ustalonym terminem. Naprawdę wszystko było super. Polecam ten serwis.

Izabela

Ktoś z pracowników może szczerze napisac, jak to jest w firmie? Jak warunki, zmieniło się coś w przypadku tej najniższej krajowej? Szukają Doradcy do salonu, mąż byłby bardzo chętny, ale nie ukrywamy, że najważniejsze są widełki, jakie oferuje firma. Jak wygląda atmosfera w zespole? Dogadujecie się?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PGD Euro Car Kraków? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Szanowni Państwo, odnosząc się do poniższych opinii, pragniemy podkreślić, że mimo wielu możliwości na bardzo dynamicznym rynku pracy, możemy się pochwalić wyjątkowo stabilną kadrą pracowniczą na wszystkich jej szczeblach. Świadczy o tym zarówno zwiększające się o kilkadziesiąt osób grono pracowników, którzy w tym roku uhonorowani zostaną za piętnasto- i dwudziestopięciolecie pracy w naszej firmie, jak i osoby młodsze stażem, które drogą awansów wewnętrznych rozwijają się w strukturach firmy. Informujemy również, że wynagrodzenia są ustalane w naszej firmie między pracodawcą i pracownikiem na etapie rekrutacji oraz w trakcie zatrudnienia – ponieważ jest to kwestia poufna, nie zamierzamy publicznie się do niej odnosić.

Serio???
@Pracodawca

Serio??? Stek bzdur. Co sie stalo w Krakowie, że wszyscy wam uciekli do konkurencji ???

MG
@Pracodawca

Zgadzam się z opinią. Dla mnie fajna Firma.

Mag
@MG

Jak dla kogoś kto pracował wcześniej na infolinii może i fajna. Osoby z doświadczeniem pouciekały ;) Może sam „pan kierownik” z Krakowa się pochwali „wyjątkowo stabilną kadrą w dziale finansów”?

@Mag

Pouciekali do konkurencji bo płacili więcej? To był powód? Powiesz jaką stawkę dają tutaj? Przydałyby się mi chociaż widełki żebym miał rozeznanie.

Byly

Najniższa krajowa

@Byly

To mało. Każdy dostaje tak niską wypłatę czy tylko na początek? A co z premiami? W ten sposób bym dorobił czy bez szans?

młody
@Rafał

Każdy i to nie na początek ale cały czas.

Agata
@młody

Serio? A jakieś inne stanowiska? Plus taki chyba w tym, że od stycznia będzie więcej w takim razie?

@Pracodawca

To wszystko prawda. Bardzo fajna firma. Poznałem tam przyjaciół, z którymi mam nadal kontakt. Zmieniłem pracę ze względów osobistych. Ale kto to wie, może za parę lat powrócę.

Agata

A napiszesz o nim coś więcej? Co robi, że kłody przytaczasz?

Rafał

Dzielę się z wami opinią na temat tej "firmy" z poziomu klienta. Na początku roku kupiłem tam nowego forda mondeo. Na drugi dzień po wyjeździe zauważyłem masę problemów> 1. całą karoseria pokryte niebieskimi plamami. 2. porysowane plastiki w środku 3. źle spasowane elementy nadwozia 4. linie na dachu - odcięcia polakierowaniu, które wyłaniają się np przy przymrozkach gdy mamy kondensat na dachu. (usunięte przez administratora) I wiele innych. Zainteresowanym prześlę mój film na youtube pokazujący wszystkie wady. Wkrótce rozszerzę swoją akcję "promocyjną" również o znanych youtuberów motoryzacyjnych aby przedstawić dziadostwo marki ford i w ogóle podejście grupy PGD do klienta. Oczywiście od razu sprawę przejęła kancelaria prawna firmy PGD - kancelaria Chudoba z Krakowa, takie standardy w stosunku do klienta. NIE POLECAM, NIE KUPUJCIE TAM. OD RAZU JESTEŚCIE NA STRACONEJ POZYCJI.

Krzysztof
@Rafał

Witam. Mam podobny przypadek jak Pan, bardzo proszę o przesłanie linku do filmu i prosiłbym o kontakt na email kristalag364@gmail.com

Patryk

Wynagrodzenia szeregowego pracownika na tle ogólnopolskiej tendencji raczej niskie. Kolejno czas pracy wydłużony o 30 minut dziennie, dalej (usunięte przez administratora)zatrudniani przez szefów jako niby kierownicy, absurdalna niczym nie uzasadniona biurokracja w prostych sprawach i jakaś niemożliwa do zrozumienia presja na czas, na wyniki, na dyscyplinę, na czas pracy, na widzimisię pseudokierownika czy gównoburze kogoś gdzieś z biura. Rezultat - w firmie pracuje się źle, jest ogromna rotacja. Absurdalne zachowania i decyzje niby przełożonych u inteligentniejszych wywołują niezrozumienie i spadek chęci do pracy, durniów motywują do lizusostwa i (usunięte przez administratora) się na wzajem o cokolwiek. Finalnie ktokolwiek ma trochę oleju w głowie opuszcza firmę w trosce o samego siebie, pozostają miernoty, (usunięte przez administratora), lizusi i nieudacznicy - mierni, biernie ale wierni - gotowi utopić w szklance wody wszystkich wkoło za swoje 2500 do łapki i karty multisportu i enelmedu. Nie polecam.

Lolek
@Patryk

Coś mi się (usunięte przez administratora)wydaje że to ty byłeś tą miernotą. Normą na stanowiskach handlowych dobrych i zaangażowanych pracowników jest 4 - 5 tyś brutto. Na szczęście dla firmy już tu nie pracujesz.

Hanna
@Lolek

Proszę Cię, żebyś na forum nie wypowiadał się o nikim w tak nieprzychylny sposób. Rozumiem, że nadal pracujesz w PGD Euro Car Kraków, a więc najlepiej byłoby, jakbyś opisał nam warunki pracy, na jakie można tam liczyć. Wiemy już coś odnośnie tamtejszych zarobków. A co z dodatkami pozapłacowymi? Czy masz dostęp na przykład do świadczeń urlopowych czy też dodatkowego ubezpieczenie medycznego?

Roman
@Lolek

Lolek ... twoja wypowiedź mówi wszystko o poziomie kadry zarządzającej... jeżeli uważasz że dla handlowca wynagrodzenie w wysokości 5 tyś złotych to dużo to powiem Ci ze magazynierzy w mojej firmie przy dwóch dodatkowych sobotach zarabiają więcej. ja jako handlowiec sprzedający produkty średnio za 3 tyś na fakturę zarabiam prawie trzy razy tyle... a sprzedaje coś co mnie nie fascynuje ot praca, chciałem spróbować w motoryzacji bo to tym się fascynuje, ale do was chyba nie będę nawet aplikował

@Patryk

Niestety muszę potwierdzić- wieloletni pracownicy uciekają do innych pracodawców w trosce o siebie i swój rozwój. Firma nie docenia doświadczonych pracowników. Najgorzej dzieje się niestety w działach finansowych.

Ex
@Patryk

To prawda Kto ma chociaż trochę oleju w głowie opuszcza to miejsce. Po kilkunastu latach pracownicy uciekają z krzykiem - takie teraz rządy tam nastały

Mikołaj
@Patryk

Miałeś aż 2500 zł do łapki ? O losie to zazdro. Teraz na stanowiskach handlowych najniższa krajowa. Poziom rotacji większy niż ich ambicje. Niestety PGD straciło na jakości jako pracodawca. Jednak czy coś z tym ktoś zrobi ?? Raczej nie.

Orange

Potwierdzam i uciekam

Pablo

Nie zdarzyło mi się a pracuję tutaj, bym miał problem z odbiorem nadgodzin. Co roku są mikołajki, paczki dla dzieci i to nie byle co tylko porządne prezenty. Mamy wyjazdy integracyjne. Wigilia jest co rok. Na miejscu jest dobra restauracja ze zniżkami dla pracowników. Zarząd jest ok. Coś Cię dręczy możesz iść i załatwić temat. Kasa większa niż gdzie indziej na porównywalnych stanowiskach. Wiadomo, czasem ktoś przyjdzie do firmy i tego nie czuje, więc zawsze można poszukać pracy gdzie indziej.

G_FELEK
@Pablo

Nie bierz tego więcej bo ci szkodzi :) wszyscy pracownicy chodzą do elektroluxa jeść bo w Patio umieralnia. Kasa? haha wszędzie indziej dają więcej, w tej firmie to stałego niema nic po za prezesami:) dyrektorów szukają ale nikt nie chce przyjść do pracy chcą ci dać odpowiedzialność z kosmosu za pieniądze jakie można zarobić nawet na stanowisku magazyniera w Polsce.... Benefity 100 płatne z kieszeni pracowników. Ot typowa firma Z Polskim kapitałem

@G_FELEK

Cześć Nie zgodzę się. Mam inne zupełnie zdanie na temat kasy. Może są miejsca gdzie można więcej zarobić, ale nie wszędzie. Nie wszędzie jest taka atmosfera jak tu. Mam na myśli dobrą atmosferę. Co do prezesów. Jak mają się zmieniać, skoro bardzo dobrze zarządzają Firmą. Świadczą o tym fakty, fakty ciągłego rozwoju Firmy.

@G_FELEK

Gdzie dają więcej? Jestem ciekaw, jestem bardzo ciekaw.

do - Pablo
@Pablo

czy muszę wymieniać prawie wszystkie salony motoryzacyjne w Warszawie

Pastor

Prawdą jest że pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do swojej pracy. Kasa w zależności od obrotów. Można zarobić na handlowych stanowiskach 3000 a nawet 5000 i więcej. Trzeba się co prawda natyrać, ale jak zobaczysz kwitek z wypłatą to wiesz za co. Znam ludzi którzy pracowali w u kogoś i narzekali na kasę że wyzysk. Jednak kiedy założyli własne działalności, to dopiero oni robili wyzysk. Myślcie pozytywnie. Jak jesteście odporni na stres, macie energię do spożytkowania i chcecie ją zamienić na kasę, to PGD jest Firmą do Was. Ja tu ciągle pracuję i wiem jedno. Jak praca w motoryzacji to tylko tu. Jeżeli odejdę to tylko do gastronomi, bo jestem dobry w gotowaniu. Marzy mi się gwiazdka Michelina. Gdyby były przyznawane dla firm motoryzacyjnych to PGD by miało trzy.

@Pastor

Jak długo pracujesz już w firmie? Twoja opinia jest bardzo pozytywna, nie wspomniałeś jednak nic na temat szkoleń- czy są one organizowane dla nowych pracowników? Ciekawi mnie ta kwestia, więc mam nadzieję, że powiesz mi coś na ten temat.

Roman
@Pastor

nawet pięć tysięcy to zarabia przeciętny magazynier w Panattoni, odwala 8 godzin i idzie do domu i nie myśli o robocie, a jedyny stres jaki ma to czy zamknął szafkę w przebieralni.

NiewYork

Czy pracodawca zapewnia narzędzia pracy tj laptop, telefon??

Krzysztof

Model XC60 oglądałem w wielu salonach, jednak na zakup zdecydowałem się w salonie PGD w Krakowie przy ul. Powstańców Śląskich. Salon trochę mały, ale za to obsługa na najwyższym poziomie. Wszelkie formalności ograniczyły się do kontaktów telefonicznych i mailowych. Sprzedawca pan Kamil A. pomógł mi dobrać wyposażenie do moich oczekiwań, natomiast dyrektor działu sprzedaży pan Sebastian W. wydał mi go wszystko objaśniając. Pani Katarzyna .P z działu ubezpieczeń zaoferowała ubezpieczenie na bardzo dobrych warunkach. Polecam Pana Jakuba Jankowskiego z mleasingu, z którym miałem bardzo dobry kontakt, który wszystko mi wyjaśnił i który w błyskawicznym tempie załatwił wszelkie formalności z rejestracją pojazdu włącznie. Polecam też pana Tomasz Z. z działu części zamiennych, który zaoferował bardzo atrakcyjną cenę na zamówione akcesoria i który na bieżąco informował mnie na jakim etapie jest zamówienie. Jeśli samochód spełni moje oczekiwania, to jest duża szanse, że kupie go znowu właśnie w PGD Kraków. Serdecznie polecam salon PGD z Krakowa przy ul. Powstańców Śląskich!

Zbigniew Łucka

Dodaj treść twojego wpisuZakupiłem Mikre w październiku 2019 roku ale nie zostały zamontowane w niej dodatkowo płatne czujniki odległości z przodu samochodu. W umowie odnotowaliśmy to i zapisane było zobowiązanie sprzedającego że do dnia 21.11.2019 zostaną zamontowane. Oczywiście nikt nie zadzwonił do mnie a sprzedający nie odbierał telefonów. W dniu 06.12.2019 dzwoni przedstawicielka Nissan i pyta o zadowolenie z eksploatacji zakupionego pojazdu !!!! Nie wiem czy to bezczelność czy tupet !!!! Opowiedziałem jej całą historię przyrzekła że jeszcze w tym samym dniu ktoś się ze mną skontaktuje !!! I co ? mija prawie rok i nikt nie odzywa się !!! Dostaję powiadomienie na początku października o przeglądzie gwarancyjnym . Czyli telefon do mnie firma posiada. Przyjeżdżam aby się umówić na termin i rozmawiam z sprzedającym mi rok wcześniej samochód i z jego przełożonym. Łaskawie dowiaduję się że za to co zapłaciłem rok wstecz mogą przy przeglądzie zrobić na swój koszt !!! Nie wiem jak dziękować !!! Szkoda że nie muszę zapłacić jeszcze raz !!! Nie ma słowa" przepraszam" lub jakiegokolwiek wytłumaczenia tylko podejście natrętny klient upomina się o swoje !!! Oddałem samochód do przeglądu zamontowano czujniki !!!! I tu kolejne niespodzianki !!! Oczywiście przy sprzedaży samochodu pan sprzedawca co innego mówił a co innego zostało zamontowane. Dowiedziałem się że Nissan nie ma wizualizacji czujników na ekranie , a przy sprzedaży zapewniano mnie że będą takie zamontowane !!!! Nie otrzymałem książki serwisowej w dniu odbioru samochodu ponieważ miała być uzupełniona po zamontowaniu czujników. dzisiaj okazało się że oni jej nie posiadają. Na koniec wisienka na tort !!! Przy odbiorze zauważyłem zarysowanie z przodu samochodu i bezczelnie jeszcze świeżą zaprawką zatuszowane !!! Pokazuję to przedstawicielowi Nissana a on to pewnie stare !!! Bezczelność i chamstwo !!! Odbierałem samochody z w swoim życiu z kilku salonów ale to co prezentuje oddział Nissana jest poniżej zera !!!! Odradzam wszystkim to miejsce !!!!

Mam pytanie: co dalej z salonem i serwisem Infiniti po 1.04.2020?

@Gość

Serwis będzie funkcjonował bez zmian ( przyjęcie klientów będzie się odbywać w salonie Nissana zaraz obok, naprawy będą wykonywane przez mechaników Infiniti). Salon kończy swoją działalność i będzie czekał na nową markę

Przyszły Pracownik
@Andrzej

Czy już jest wiadomo jak to będzie marka ?

Olsen

Witam , jestem ciekawy godzin pracy na stanowisku asystenta serwisu Forda. W jakich godzinach odbywa się praca i jak wyglada grafik?

Najlepszy autoryzowany serwis Volvo w Krakowie moim zdaniem. Technicy personalni a zwłaszcza pan Jakub S. naprawdę zrobił na mnie pozytywne wrażenie swoją profesionalnością i wiedzą techniczną. Podczas serwisu/naprawy można live śledzić każdy „ruch” techników albo na monitorze albo spoglądając przez szybę. Polecam w 100%.

emirat24

Jestem klientem na wymianę opon na letnie dostałem termin za 10 dni To kpina . Mam opony w hotelu i mam czekać 10 dni i 2 godziny na wymianę. ? Zmienię firmę

szemirat42
@emirat24

Kogo to obchodzi? Zmieniaj sobie gdzie chcesz. Pomyliłeś strony. A tak w ogóle to myślałeś że jak mają z 200-300 kpl opon w hotelu to wszystkim wymienią w 3 dni? A może myślałeś, że skoro jesteś klientem ASO to powinni wymienić ci je w kazdej dla ciebie dogodnej chwili? Mam dla ciebie radę wymieniaj na letnie w lutym a na zimowe we wrześniu - gwarantuję że zostaniesz obsłużony prawie od ręki.

Doradca serwisowy
@emirat24

Pracownicy mają to w (usunięte przez administratora) Jaka kasa taka praca. Dla nas możesz jeździć nawet całe lato na zimówkach ...

Zbyszek

Obsługa serwisowa bardzo miła i profesjonalna. Szybko zdiagnozowano i usunięto usterkę oraz dokonano przeglądu auta. Do tego w wolnej chwili byłem zobaczyć ich nowe propozycje w salonie (oczywiście z pomocą porządnej obsługi). Mam nadzieję, że utrzymają ten wysoki poziom

do zbyszek
@Zbyszek

To nie jest strona do wyrażania opinii klientów tylko pracowników więc nie spamuj tutaj takimi wpisami

Witajcie. Wiele pytacie na temat Grupy PGD a konkretów jakoś nie widać... Jako długoletni pracownik firmy przedstawię Wam kilka faktów na ten temat. Sami zdecydujcie czy w takiej grupie watro pracować. Grupa PGD jest typową korporacją, posiada pewne plusy ale też wiele minusów. Na pewno jest to stabilna firma na rynku, wypłaty zawsze na czas. Cała kasa jest "na papierze" a nie w kopercie czy w innej formie. Przejdźmy do konkretów. Wypłata zależna od wyników, podstawę na większości stanowiskach dają około 1900zł netto. Zwykli pracownicy np. mechanik, sprzedawca, doradca, finanse czy ubezpieczenia rzadko mają 3000tys zł, realnie około 2500 na rękę. Ta sytuacja dotyczy wszystkich salonów w Polsce! benefity w ogłoszeniach o pracę są pięknie ubarwione!!! Tanio auta NIE kupisz. Jest taki benefit, który nazywa się "Autonówka", możesz wynająć samochód na rok, np za Focusa zapłacisz prawie 600zł za miesiąc, za Nissana 900zł na miesiąc. Czyli tyle ile trzeba zapłacić za zwykły kredyt! Spotkania integracyjne są uzależnione od stanu finansowego danego oddziału i polega to na wyjściu np. na piwo, Wigilia jest co roku. Bezpłatna opieka medyczna (podstawowe usługi) są w Lux-Medzie. Jest też karta na siłownię lub basen jednak prawie nikt z tego nie korzysta bo nie ma na to sił i czasu. Inne benefity to bzdura bo za większość musisz zapłacić. NIE MA paczek na święta, NIE MA żadnych bonów na koniec roku, NIE MA wczasów pod gruszą ani innych dodatków urlopowych!!! Duży problem w firmie to odbiór nadgodzin, takie coś praktycznie nie istnieje! Robocza dniówka wszędzie ma 8,5godziny, tak jest w umowie. Masz płacone tylko za osiem godzin a te pół to bezpłatna przerwa, której pracownik nie jest w stanie wykorzystać. Czyli realnie pracujesz pół godziny więcej. Soboty w większości są nie do odbioru. Pracodawca twierdzi, że dzięki sobotom i dłuższemu zostawaniu w pracy masz więcej kasy. Poza tym trzeba przyjść wcześniej do pracy i zostać dłużej jak jest taka potrzeba. Realny dzień pracy wielu pracowników to dziewięć godzin za które nikt nie płaci. Praca jest ciągle pod presją czasu, stres jest wszechobecny. Co roku jest przeprowadzana analiza potencjału pracownika i na jej podstawie masz podwyższone progi dot. premii. Co chwilę masz więcej i więcej obowiązków. Wszyscy robią wszystko. Dotyczy to wszystkich oddziałów w Polsce. W jednym może jest trochę lepiej a w innym gorzej. Dlatego też stale szukają pracowników, jest duża rotacja bo ludzie nie wytrzymują presji i nadmiaru obowiązków. A poza tym jeśli na początek dają 1800zł na rękę to już kpina. Rozmowa kwalifikacyjna jest tak przeprowadzana, że kandydat myśli, że firma jest cudowna. Ale na obietnicach i pięknych słowach się kończy. Niektórzy czytający ten post może zaprzeczą, że tak jest. Ale sami się przekonacie jak jest naprawdę. Podsumowując, firma stabilna, zorientowana na sukces... czyli wyzysk pracownika.

pracował w pgd

zgadza się w 100 %

@Andrzej

Zgadzam się w 100% Tzw Polska Grupa Dyrektorów kombinujacych by właściciele się nie dowiedziedzieli o ich przekrętach i braku wyników . Żenada...

Były niewolnik
@Andrzej

Niezwykle rzeczowa i pomocna opinia!!! Wisi już dosyć długo, ale na pewno zostanie zdjęta :)

@Andrzej

To prawda. Ze wszystkim się zgadzam. Możesz starać się ze wszystkich sił być świetnym pracownikiem a jedyne na co możesz liczyć to poklepanie po plecach. Stresują klienci, parcie kierownictwa na wyniki, co parę dni ranking na którym jesteś miejscu w danym miesiącu. Premia przyznawana raz na kwartał uzależniona od Twoich wyników -nie jakościowych! Oczywiście od marży - bo tylko kasa liczy się dla firmy. Czyli CI którzy nakierowują się na ilość za wszelką cenę (np. klienci mówią że nigdy tu już nie przyjadą, że zostali beznadziejnie obsłużeni, nawet oszukani) dostają większe wypłaty i do tego większą premię a z danego działu ten co najwięcej w roku zarobi to i na wycieczkę pojedzie sfinansowaną przez PGD. Ci natomiast co załatwiają trudne sprawy, łagodzą spory z klientami, tworzą dobrą opinię wśród klientów i do których klienci wracają, którzy budują firmę - są klepani po plecach. Premia to jakieś kilka stówek - co kwartał się szło do kierownika w tej sprawie i wypunktowywał Ci czego sprzedałeś za mało z listy 20 pozycji i kolejno odejmował z kwartalnej premii tu 5 tu 10% itd. Zostawił Ci zazwyczaj 1/3 z tej puli czyli 200-300 , a bywały nie raz przypadki, że z powodu zawalenia czegoś z góry było wiadomo że nie będzie premii. Praca dla ludzi którzy nie lubią mieć wolnego czasu po pracy. Natłok spraw jest taki, że 10-12h to norma. Oczywiście nikt Ci nie każe tam siedzieć tyle. Możesz wyjść o swoim czasie, tylko pamietaj, że nikt nie zrobi za Ciebie Twojej pracy a Ty jak tego nie zrobisz to nie dostaniesz wypłaty. Nie raz w wolne dni przychodzili koledzy jak i ja żeby się odrobić z zaległości. To nie dotyczy oczywiście wszystkich działów - mówimy o pracy biurowej. Zazwyczaj co druga co trzecia sobota pracująca ale jak jej nie odbierzesz to kierownictwo zadowolone no bo Ty więcej zarobisz - z racji większego wyniku, firma zarobi no i nie trzeba się martwić , że jednego mniej w tygodni. Mimo wszystko przepracowałem tam dwucyfrową liczbę lat czyli dało się wytrzymać. Na pewno tam nigdy nie wrócę jest mi teraz lepiej ale zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach jest wiele korporacji i podobne warunki pracy. Jednak nie musimy zgadzać się na takie wyzyskiwanie. Jedyną opcją jest rotacja by znaleźć coś spokojniejszego bo płace zazwyczaj wszędzie są podobne nawet na kasie w biedronce obecnie zarobi się tyle co i w PGD. Podnieśli kasjerom bo nie miał kto robić .

G_FELEK
@Andrzej

Po 10 latach podpisuje się rękami i nogami pod tym tekstem. Jakże jestem szczęśliwy już u innego pracodawcy. Pamiętajcie u Polaka nigdy nie zarobisz bo ona zawszę się dorabia...

M

Pracowałem w PGD od lat. Zmieniłem firmę, gdyż szukałem bardziej zielonych pastwisk. Po latach wróciłem na powrot do PGD. Jedno wiem i nikt mnie nie przekona że w Firmie jest źle. Lata w innych miejscach, utwierdziły mnie o dużej wartości Firmy. Szacunek do pracownika, dobry kontakt z przełożonymi, możliwość awansu jest realna. Wszystko co osiagnąłem w motoryzacji zawdzięczam PGD, a to czego nie osiągnąłem zawdzięczam sobie i tylko do siebie mogę mieć pretensje. Jak chcesz pracować i jesteś w tym dobry, to osiągniesz wiele, jak nie czujesz tematu to czas na zmiany. Trzeba wziąść się za siebie a nie pisać niepotrzebnych, krzywdzacych przemyślen.

P
@M

Słuchaj zgwałcony HR-em pracowniku PGD ... jak lubisz robić loda przełożonemu za "wspaniałe" komentarze to Twoja sprawa . Ci co osiągnęli najwyższy pułap w tym obozie dawno odeszli gdzieś indziej ,zostali tylko korpo szczury

Szaweł
@P

Uważam że w PGD nie jest źle. Ludzie spłacają z tej pracy kredyty na mieszkania. Jak ktoś dobrze pracuje to i ma. To że ludzie odchodzą i robią kariery to dobrze świadczy o PGD, gdyż dostali dobre przygotowanie pod ten grunt. Awans można dostać jak powstaje kolejny dział.

P
@Szaweł

Ciekawe ile wam płaci PGD za te komentarze :) ? Jaki awans ? skoro zrezygnowaliście nawet z kierowników ?

Kredyty. Robie
@P

Komentarze są forma nagrody dla pracowników, ????

Zostaw merytoryczną opinię o PGD Euro Car Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w PGD Euro Car Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy PGD Euro Car Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGD Euro Car Kraków?

PGD Euro Car Kraków