Opinie o PGD Euro Car Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PGD Euro Car Kraków. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PGD Euro Car Kraków o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGD Euro Car Kraków w Kraków

Missss

Pracowalem w tej firmie. Tak i to było takie fiu bzdziu. .. Nikt nic wie albo Raczej nie chcesz komuś pomóc albo po co ma ktoś lepiej niż TY? A na Śląsku słyszy się o zaginięciach pracowników lub uczestników PLANY? (to ta część poezji dzięki, której Żyjesz.)

Iwona

@Taki tam z wiochy, rotacja może wynikać przykładowo z wewnętrznych awansów, relokacji- nie zawsze jest to związane z faktem, iż pracownicy rezygnują z pracy. @Jan-Ko, co możesz dodać na temat pracy w oddziale w Krakowie? Pamiętajcie,że każdy post zamieszczany na forum Gowork.pl musi być zgodny z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

Zniesmaczony

Tylko osoby bez odrobimy kultury mogą porównywać pracę w firmie do obozów!!!

nICK

Witajcie, Pracuje długo w PGD i jedno co mogę powiedzieć, że Ci którzy chcą pracować, a nie przeglądać allegro cały dzień zarabiają bardzo dobrze. Wszyscy mają bardzo dobry socjal (Multisport, Lux Med). Rzecz w tym, że Ci którzy byli zwalniani nie robili nic aby polepszyć swoje wyniki, a później oczywiście zdziwienie. Widzę, że tutaj działa złota zasada: jak jesteś niezadowolony to napisz negaty w 10 miejscach, a jak jest wszystko ok nie musisz w ogóle o tym mówić :) Z drugiej strony bardzo się ciesze, że Ci którzy się zwolnili znaleźli lepszych pracodawców. Powodzenia wszystkim w poszukiwaniu pracy!!

@nICK

Ty chyba piszesz na zlecenie pgd.

@nICK

Widać że pisze sługus prezesa PGD ... tyłek Was boli że wszyscy odchodzą ?

Jan-Ko
@nICK

Szwagier robi na serwisie w Krakowie będzie już z 10 lat i sobie chwali i mnie namawia. Ale nie wiem czy tak samo wporzo jest na Śląsku. Tomek, jak piszesz, że ludzie odchodzą to z którego oddziału masz informacje?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PGD Euro Car Kraków? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Taki tam z wiochy

Zastanawiam się skąd wynika rotacja w firmie?? Co jest powodem? Natłok obowiązków, nadgodziny? Jak często się trafiają, czy są odpłatne? Jak często trzeba pracować w soboty? Czy częściej pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani?? Jaki jest średni staż pracy w tej firmie? Czy plany sprzedażowe są choć w miarę łatwe do wyrobienia, tak aby można było popracować dłużej niż kilka miesięcy czy pół roku...? W jakich sytuacjach pracownik jest zwalniany?

Jestem handlowcem w Warszawie, plusy to extra szef w salonie, koledzy, atmosfera, chociaż jest bardzo dużo pracy i na życie prywatne nie ma czasu. W pracy jestem codziennie po 12 godzin, nie jest płacone za nadgodziny, nie ma premi za zaangażowanie i za dodatkowa pracę. Nie mam kiedy odebrać nawet dnia za prace w sobotę. Chyba trzeba jakaś kontrola im załatwić :). Brak jakiegokolwiek socjalU, nawet wigilia w tym roku była zrobiona za nasze prywatne pieniądze, wstyd dla dyrekcji. Czy w naszej firmie istnieje ZFSS? Może jak zaczniemy odchodzić w tedy pomyślą o podwyżkach dla pracownikow

Taka sytuacja o której piszesz panuje w całej Grupie PGD. Nadgodzin w tej firmie nikt nie potrafi odebrać. Socjalu nie ma ponieważ jak twierdzi pracodawca, firma stale się rozwija i inwestuje więc nie musi dawać coś więcej pracownikom. Poza tym mają wspaniałych prawników i niewiele wskórasz. Są korporacją i zwykłych szaraków się nie boją. Większość osób po prostu odchodzi z tej firmy i nie chcą mieć z nią więcej do czynienia.

Krzycho

Jakie obowiązki? Jakie zarobki ?za mistrza hali

Iwona

@Karol praca na jakim stanowisku tak właśnie wygląda? Przeglądam właśnie oferty pracy jakie są zamieszczone na stronie internetowej firmy. W ich treści są informacje o dodatkowych benefitach, prowizjach, możliwościach rozwoju oraz konkursach dla sprzedawców. Pokazuje to zupełnie inny obraz pracodawcy, niż przedstawiają ostatnie wpisy. Czy aż takie różnice są w warunkach zatrudnienia w zależności od działu firmy? Czy też może również macie dostęp do choć części tych dodatkowych benefitów? Bardzo pomocna byłaby informacja jakiego stanowiska dotyczy konkretna opinia.

Iwona

@Patryk rzeczywiście rzeczy, o których wspominasz są niepokojące. Chętnie usłyszymy również na ten temat od innych pracowników firmy. A w jakim dziale/stanowisku firmy praca właśnie tak wygląda?

Karol
@Iwona

Potwierdzam , Musisz przychodzić 30min wcześniej za darmo plus nigdy nie będziesz miała czasu odbierać sobót .

Iwona

Pracujesz w PGD Euro Car Kraków? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

Patryk
@Iwona

Od razu miej na uwadze, że za nadgodziny nie płacą ,soboty nie do odebrania ,pensje głodowe i co najlepsze masz za darmo przychodzić 30min wcześniej do pracy ... tyle w temacie

Jak wyglada praca handlowcow w Katowicach? Narzekacie ogolnie na firme czy dane stanowisko? Jakbym zamiatał ulice to tez bym narzekal na rodzaj kurzu i pyłu :)

buahaha

ziako są benefity ale musisz uważać żeby kierownik Cię nie nakrył jak będziesz je wynosił.

ziako

Nawet jeśli to jest stopień zaawansowania to nie jest tak źle, bo w końcu wiedzą, że odpowiednią dbają nie tylko o zarobki, ale również o to, żeby zatrudnienie odbywało się w przyjacielskiej atmosferze. Zastanawiam się tylko czy są jeszcze jakieś benefity, wiecie?

Kiero D.S

Pracowałem tam jako kierowca w oddziale w Krakowie,zarobki około 2500zł,a pracy tyle że masakra,do tego trzeba znosić humorki Wojciecha S. którego nikt nie lubi a każdy się go boi. Praca tam to jakis wyzysk człowieka i do teego trzeba miec stalowe nerwy.

Drs

Witam, przegladajac opinie widac ze poglady sie roznia ale w wiekszosciosob na forum odradzacie pracy w PGD. A tak dla uscislenia wkoncu jak klaruja sie zarobki ? Szeregowy, doradca serw, kierowcy itp jakies widełki ile na poczatek i jaka dorma zatrudnienia? Wypowiedzi z narzekaniem ale 0 konkretow.. Pozdrawiam

james bond 007

Od ilości klientów zależna jest wypłata ale co najwyżej w szaletach. W tej firmie wszystko zależy od tego ile klientowi sprzedasz. Jeżeli dla kogoś szczytem marzeń jest wypłata na czas - to firma naprawdę warta polecenia.

aladyn

Nie polecam tej firmy oddział Partner, kłamią podczas rekrutacji o warunkach prowizyjnych. Jeśli planuje ktoś pracę, wcześniej przed podpisaniem umowy o pracę, zażądaj na piśmie ustaleń, które zostały tobie przedstawione, Nie odkładaj tego w czasie!!!!!. Dokładnie czytaj umowy są kruczki dotyczące naliczania prowizji po osiągnięciu poziomu gwarantowanego tzw podstawy naliczane są minusy. Jedynym plusem to handlowcy super ludzie tworzą fajną atmosferę.

Pracowałem w innym oddziale tej firmy. Tam nie ma pracowników są tylko wyrobnicy. Pracownik szeregowy jest zerem i nawet jak ma rację to nie ma racji i ma robić tak jak nic nie znający się kierownik, bo kierownik jest na wyższym stanowisku.

kiro

To dlaczego odchodą najlepsi pracownicy?

kiro

W pracy w PGD wymagania ogromne a wynagrodenie marne.

Zostaw merytoryczną opinię o PGD Euro Car Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w PGD Euro Car Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy PGD Euro Car Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGD Euro Car Kraków?

PGD Euro Car Kraków