Opinie o PGD Euro Car Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PGD Euro Car Kraków. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PGD Euro Car Kraków o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGD Euro Car Kraków w Kraków

iii

W PGD pracują sami bogaci ludzie - bo tylko oni mogą sobie na to pozwolić

Chybasiezwolnie

Wiem, że jest mnóstwo zadowolonych .. to ci dla których umowa o prace i wypłaty na czas to szczyt marzeń i powód do chwały. Jak ktoś ma większe ambicje to szybko zacznie się tam męczyć. W tej firmie awansują tylko wyjadacze rodzynek z dyrektorskich rowów. Jeden z nich tak się pchał do dupska, że doznał spłaszczenia w tylnej części głowy

Kamil

aby określić pracę/płacę szeregowego pracownika PGD najlepiej posłużyć się anegdotą: - co jesz na obiad? - dumę że pracuje w PGD ...

najemnik
@Kamil

tam pracujesz za prestiz - i za niego sobie kupisz wzystko

giga

Taką firmę jak PGD należy szerokiem łukiem omijać,eksperci niezależni zatrudnieni za gigantyczne pieniadze,udawanie"pseudokorporacji",praca3 etaty na głowę oczywiście za pensję niezmienna od kilku lat i wciskanie ludzoim kitu,ze sobie pracy nie potrafią zoragnizować,słowem tylko tandenty pijar o sukcesach firmy dla zwykłego pracownika nie przekładajacy się na nic,HR jest ale tylko od pisania wypowiedzeń,jak chcesz rekrutować to tylko na stanowisko kierownicze tam się dobrze bawią i kasa płynie odpowiednia,dla zwykłego pracownika wynagrodzenie dalekie od średniej rynkowej,o rozwoju i awanasie zapomnieć tez mozecie,najlepiej robić za trzech i cieszyć się,ze się..pracuje w PGD..odradzam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PGD Euro Car Kraków? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Pyro

Jaki socjal? W Katowicach nie ma niczego takiego. Po cichu się mówiło,że restrukturyzacja w latach 2010-2012 była prowadzona pod kontem sprzedaży firmy. Była prowadzona inwentaryzacja całego majątku. Był nawet jakiś zagraniczny zainteresowany jednak po dokładnej analizie finansów firmy tak szybko jak się pojawił, tak szybko zrezygnował. Owszem redukcja starej kadry była ale kilka lat temu i niestety od około roku znowu dyrektorów jest coraz więcej.Co do zarobków to jest słabo o czym świadczą dość częste odejścia pracowników do konkurencji. Zostają ludzie, którzy nie oczekują niczego lepszego.

tores

no tak, każdy by tylko narzekał na nich i narzekał, a pracowac to nei ma komu już. Mi się wydaje, z eoni juz sporo na rynku istnieją i jakieś większe kryzysy to im się nie szykują chyba, nie nie? sam zastawiam się czy by do tego euro car nie iść do pracy, tlyko nie wiem jak u nich jest z płynnością pracowników.

przyjaciel
@tores

Kryzys samej firmy nie dotyczy tylko jej pracowników ;) Pod przykrywką kryzysu kilkanaście stołków poleciało w latach 2010-2012.Nawet kilka działów firmy ;) W sumie to nie był kryzys tylko restrukturyzacja zatrudnienia w całej Grupie.(redukcja kosztów) pod przykrywką kryzysu :). Znaczy sprzątanie starej kadry która dużo zarabiała. :) A tak po za tym to jest tam Spoko ;) Social jest OK

Pyro

Skrót PGD powinien oznaczać Polska Grupa Dyrektorów. Pracowałem 7 lat i o 7 lat za długo. Typowa korporacja. Pracownik to śmieć, nigdy niema racji i zawsze można go wymienić. Zwolniłem się z ogromna przyjemnością

lol

Dno totalne. Zwalniają bo uważają, że szeregowi pracownicy stoją za drzwiami i czekają na pracę u nich BA! proszą na kolanach żeby ich zatrudnić. A prawda jest taka, że jak ktoś przyjdzie to szybciej ucieka. Kasa? Chore plany chorych głów. Prezesi zarabiają, dyrektorzy zarabiają a robol zawsze zarabia za dużo. Nie polecam. Szukają WSZĘDZIE oszczędności, a nie moga zamontować automatycznych wyłączników światła i naprawić kranów...

Pyro

Wiesz czym różni się robotnik od pracownika korporacji? Robotnik kopie rowy, a pracownik korporacji je liże. Jak chcesz dojść do i tak nędznego stanowiska koordynatora albo kierownika z nędzna kasę to musi (usunięte przez administratora)dyrektorom (najlepiej mailowo). Mieliśmy kilku takich mistrzów oddziale w Katowicach.

poVinie

Powiem ci tak. Jeżeli aplikujesz na stanowisku handlowe, które wyrabia jakąś tam marże to nie powinno być tak źle. Stanowiska nie marżowe do najlepiej opłacanych nie należą. Ale fakt istnieje tam zjawisko "Szukanie wszędzie oszczędności" i to kosztem pracowników niestety.

Trytyty

Najlepsza? Mówisz o [usunięte przez administratora], traktowaniu człowieka jak [usunięte przez administratora]? Szukanie wszędzie oszczędności- zwolnijmy dwóch, dajmy jednemu robotę za trzech i jeszcze dziwmy się że to nie działa, dobrze ze odszedlem

PGD worker

Czytając te opinie, wiem że osoby które tu pisały nie spisały się w pracy, nie osiągały wyników więc opinie są mocno subiektywne - PGD jest najlepszą firmą dealerską w Polsce również od strony pracowniczej - pracuje tu 12 lat i polecam każdemu takiego pracodawce!

klient

Cos nie tak z tą firmą .... Co lepsi pracownicy odeszli ... niestety Chyba poprzednie opinie były prawdziwe bo tylko kierownik ten sam .. Generalnie jako klient lepiej podjechać na zakopianke - polecam

juzNieWPGD

uwaga frajerzy nakurwia tornado i wymiata żuczków Na obecna chwile polowa pracowników to keirownicy/ dyrektorzy. Pozdrawiam tych, którzy zostali i będą na nich robić.

Taka struktura jest w każdej dużej firmie. W dobie śmieciowych umów i różnych kombinacji, taka firma to skarb! Najważniejsze, że wypłata na czas i ludzie fajni :)

skrzat

Miło się tam pracuje za marne wynagrodzenie. Atmosfera jest ok. Najfajniejsza jest struktura firmy. 1. Szeregowy pracownik ( mały żuczek) 2. Koordynator żuczków 3. Kierownik działu 4. Dyrektor oddziału 5 Zarząd x chyba 4 6. Właściciele firmy x 2 Nie wiem jak jest ,ale wychodzi na to że pozycja 1 robi na pozostałe. Stąd jak się domyślam niska płaca małego żuczka. Minusy : - Kasa - Działy handlowe presja na wynik Plusy : - Program Benefit - Kasa na konice zawsze 10 - Prywatna opieka medyczna za dopłatą - Atmosfera ok

haha

ja tam pracowalem i nie nauczylem sie niczego. no chyba ze jak w nadgodzinach (do odbioru) odklejac nalepki z punktami z promocyjnych butele z olejem i zaniesc je dyrektorowi panu [usunięte przez administratora]

były

taa tylko szeff powinien być na poziomie -chociaż troche wyższym od podłogi .

Serwis - jedna wielka pomyłka

Dla kogoś komu nie chce się pracować każda firma i przełożony będzie zawadą. To, że PGD wyciska soki z pracowników to wiadomo nie od dziś. Ale nigdzie nie nauczysz się więcej niż od wymagającego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o PGD Euro Car Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w PGD Euro Car Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy PGD Euro Car Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGD Euro Car Kraków?

PGD Euro Car Kraków