Abatech Janusz Trzyna

Kraków

Opinie o Abatech Janusz Trzyna

Oszukany

W 2015 roku kupiłem pompę Abatech poleconą przez eksploatatora . Awaria pompy - (pompa na gwarancji) dzwonię do Firmy Abatech- nikt nie odbiera .Firma już nie istnieje . Polecający firmę twierdzi ,że pierwszy raz o takiej słyszy . Wołam fachowca prywatnie i okazuje się, że pompa ta nie ma szans na dalszą eksploatację ,że to dziadostwo i nie poleciłby jej nawet wrogowi .Jednym słowem coś tu śmierdzi ... .

Bartko

zdecydowanie nie polecam tej firmy , wszystko dobrze z chwila zakupu. Jeśli wystąpi awaria , człowieku martw się sam . Zdecydowanie nie polecam i żałuje ,że sam dałem się nabrać . Dlatego pisze te opinię aby więcej ludzi się nie nabrało .

Kubka

Ludzie ta firma to jakaś ściema , mam awarię pompy nikt w firmie nie odbiera telefonów. Jak dzwonię do Pana od serwisu to mówi ,że wie na czym polega problem ale nie może pomóc bo firma nie przysyła mu żadnych części , porażka kanciarze

Zostaw opinię o Abatech Janusz Trzyna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abatech Janusz Trzyna