Opinie o MARKET POINT w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MARKET POINT. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MARKET POINT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET POINT w Kraków

Witam zastanawiam się nad pracą w w tej firmie.czy się opłaca?jak z wolnymi weekendami?czy chociaż jeden w miesiącu otrzymam?

@Ona

Tu się z Tobą nie zgodzę. Wszystko zależy jak sobie pozwolisz i na ile. Mnie zapytali czy dam radę przyjść następnego dnia na 6 do 14 a wcześniej miałam do 22. Krótko powiedziałam nie bo obowiązuje mnie 11 godzin przerwy między końcem a początkiem zmiany. Jeśli dasz im palec to wezmą całą rękę, ale jeśli znasz kodeks pracy to nie są tacy cwani ;)

JA

Słyszałam,że będą otwierać sklep w Dojazdowie.Czy to prawda?

@Dominika

Generalnie oferty do market Point znajdziecie na olx szukają do pracy na dojazdów, w borku faleckim, na alei pokoju, na francesco Nullo i do Wieliczki

Łucja Nowy wpis

W zeszłym roku pisała tu jedna Pani o minimalnej krajowej. Ale nie wiem, czy chodziło o kasjera-sprzedawcę, czy merchandiser i pracownicy stoisk też zarabiają tak samo? Fajnie, że to polska sieć i ja jestem gotowa pracować w takiej na pohybel zagranicznym, no ale wiecie, pytanie za ile? Zagraniczne co roku w styczniu podwyższają pensje kasjerkom :3

jaja

NIestety jest to 100% prawdy, zrzucanie nadmiaru obowiązków na i tak niepełny skład pracowników, kierownictwo (szczególnie jedna osoba) ogranicza się do krzyków o byle głupoty i wyzywania pracowników którzy starają się pomóc i zostają nadgodziny, ew. chodzi z telefonem przez 50% dnia, 0 kierowania zespołem ani jakiegokolwiek ludzkiego podejścia do pracownika. A wszystko to za totalną minimalna pensję i nadgodziny poniżej minmalnej stawki umowy zlecenie, pozostaje jeden wielki niesmak.

point biezanowska Nowy wpis
@jaja

Kupuję tu regularnie od otwarcia, dziś rano jak zawsze wysiadlam z auta z dwoma wielkimi paczkami, żeby przed dużymi zakupami nadać je w pobliskim paczkomacie ( trwa to 1min)i zatakował mnie jakiś dziadek mianujący się strażnikiem Pointa, coś tam notował, nie miał nawet plakietki, stroju ochrony. Zaczął krzyczeć na mnie i jakąs inną kobietę, o dziwne pan dziadek atakuje tylko kobiety, bo do mężczyz się boi, stał na przystanku autobusowym. Ja miałam aplanowe duze zakupy na swieta!! Juz nigdy tu nie wroce!!! firma praktyki jak januszex z gdowa,kobiet nie szanujecie?? szkoda, ze cieć nie pobil tam mnie i innej pani,ktora tez atakowal!!! obok jakis nowy miesny sklep i co boicie sie konkurencji i straszycie klientow, dzieki ktorym macie ten sklep??? kupuje tu ja i rodzina od otwarcia!!! nie bede juz tu kupować skoro nie czuję się bezpiecznie. Krzyczał za mną całą drogę, rozstrzęsiona wróciłsm do auta to zaczął krzyczeć,że nie poszłam na zakupy!!! to jest nie do wiary!! w Gdowie tak się paktykuje?? bo ja nie przywykłam do agresji i ataku na ulicy na kobietę, nic nie zrobiłam!! spytałam go,czy wg niego mam dzwigać 2 wielkie paczki do sklepu i potem zakupy?? gratuluję zarządzania rodem z (usunięte przez administratora) wiejskiego targu.

Agnieszka Nowy wpis

Dziewczyny, co powiecie o stanowisku merchandisera? Ile sklepów ma do "zrobienia", czy jest się tylko w jednym? Czy rzucają to tu to tam? Jakie płace są, gorsze od sprzedawcy-kasjera?

Co wchodzi w socjal MARKET POINT?

Ktoś

Żadnego socjalu nie ma w market Point

@Ktoś

A co jest? Może chociaż premię oferują? A jeśli nie, to jak wynagrodzenie? Ile można się spodziewać na start, możesz podać chociaż tak mniej więcej albo przedział?

Ktoś Nowy wpis

Zależy do którego sklepu Market Point chcesz się zatrudnić. Jeśli są to sklepu które znajdą się między innymi w Gdowie, Dojazdowie, Niepołomicach, Kłaj, Wieliczka, Kraków ale tylko na ulicy Pułkownika Francesco Nullo 42 To śmiało możesz się zatrudniać dają więcej wypłaty, premii, stażowe, ekwiwalent za pranie raz do roku bodajże. Od mojego odejścia mogło się dużo zmienić, ale gdy rozmawiałam z koleżankami które tam pracują dalej to nie ma aż takich zmian w sumie. Jeśli chodzi pozostałe że 3 sklepy które należy już nie do Pana Józefa, czyli Bieżanowska, Borek Fałęcki oraz Aleje Pokoju, to nie powiem Ci dokładnie, idzie tu wyczytać że kasa jest mizerna ponoć, gdzieś tam niżej znajdziesz że kierowniczki robią grafik pod siebie itd itd

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MARKET POINT spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

@Tomek

Zależy czy jesteś studentem jeśli nie jesteś studentem to pensja jet 2.500 na rękę na konto ostatniego dnia miesiąca jeśli przepracujesz rok otrzymasz starzowe 50 zł

@Migotka

Z tego co wiem zastępca dostaje 3100-3200 na rękę...a jak z weekendami?

@Tomek

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz 1 sobotę masz wolną w miesiącu czasami się zdarza że nie masz weekendu wolnego w miesiacu

@Migotka

A tak z ciekawości do którego market pointa chcesz się zatrudnić

Aplikuje na zastępcę kierownika

@Migotka

Student ma więcej tak? A chętniej przyjmują studentów, czy normalnie osoby na pełen etat z pełną dyspozycyjnością?

@Aleksandra

Studentów i normalnie też szukają do pracy zapraszam na ul.francesco nullo 42 tam szukają do pracy na pełny etat

@Migotka

A za pełny etat na umowę o pracę ile płacą?i jak jest z robieniem grafiku?a wogole ilu na całym sklepie jest kierowników?główny i 2 zastępców czy jak?pozdrawiam

@Tomek

Na pełny etat masz 2.500 tysiąca na rękę na konto ostatniego dnia miesiąca ile zarabia kierownictwo tego nie wiem . jest dyrektor, główna kierownik 2 kierowniczki zmianowe i zastępca zmianowej

@Migotka

Grafik zawsze robią zmianowe dla całego sklepu oprócz działu mięsa bo tam robia im grafik osobno zawsze na tydzień przed końcem miesiąca grafik jest

@Migotka

Wymagają do wykładania towaru badań sanepid? Ile trwają zmiany - 8 godzin czy więcej? Istnieje możliwość przeszkolenia na kasie fiskalnej, czy trzeba zrobić kurs we własnym zakresie?

Migotka

Tak książeczka sanepid obowiązkowa zmianyw tygodniu trwają 8 godzin, niedziela chandlowa to 12 godzin, sami przyuczaja na kasę i lotto jeśli ktoś wcześniej pracował na kasie to dodatkowy plus

@Tomek

Odradzam każdemu szkoda czasu na rozmowe o prace nawet, dają umowe zlecenie i sami nie wiedzą czy chcą wogóle potrzebują

Bożena

Nie no jak mogą nie wiedzieć podczas zatrudniania kogoś czy w ogóle go chcą? Po co wtedy mieliby się fatygować... Masz na myśli jakiś kontekst sytuacyjny odnośnie tego?

Ona
@Tomek

Jak chcesz zachować zdrowie psychiczne nigdy w życiu. Cześciowo zależy to od sklepu zapewne ale generalnie kierownik jest niesłowny, sobota wolna można zapomnieć, wolne w dni typu weekend majowy, nie ma szans. Obiecane podwyżki kończą się na obietnicach. Jak już podniesiono najwyższą krajowa dla równowagi obcięli premie. Inna sprawa że premie pod stołem. Spodobało by się skarbowce ???? Co tam jeszcze. Masz zmianę od 14 do 22 a następnego dnia 6 do 14. Niejednokrotnie kazali pracować i w wigilię i w sylwestra. W środku zimy ogrzewanie praktycznie wyłączone bo prąd drogi. Nawet klienci się skarżyli że jest w sklepie koszmarnie zimno. A premia także obcinana jeśli śmiesz się rozchorować i iść na L4. Chociaż na jeden dzień. Opinie "koleżanek" z różnych ich marketów są różne. Doświadczenia z pracy w poincie przy bieżanowskiej dramat.

Gabriela
@Ona

Słabo to brzmi, a jeśli chodzi ogólnie o grafik to idzie się dogadać jeśli chodzi o godziny? Ja np. mam dni kiedy nie mogę pracować na popołudnia i zastanawiam się czy by to przeszło. Czy jakieś rozmowy z kierownikiem w ogóle mają sens jeśli chodzi o te nieprzestrzeganie norm, próbowaliście coś zdziałać?

@Ona

Jakie są mocne strony pracodawcy MARKET POINT?

Ktoś

Niestety nie ma żadnych. Minimalna krajowa + premia od 100 zł do 400/500 zł Gdy zmienia się minimalna krajowa to zabierają z premii i na pasku wypłat masz podstawowe wynagrodzenie o np. 200 zł więcej ale też masz 200 zł mniej. Taka to logika

JA

Słyszałam,że będą otwierać sklep w Dojazdowie.Czy to prawda?

Jerzy
@JA

Byłoby super bo oznaczałoby to że będą potrzebować nowych pracowników. To nie jest jeszcze sprawdzona informacja jak pytasz? Sam chętnie się dowiem więc jak będziesz coś wiedział na pewno to daj znać.

@Jerzy

Mają otwierać podobno 1 czerwca

Dominika

Skąd wiesz? Orientujesz się, czy mają już skompletowany zespół pracowniczy? Albo może wiesz, gdzie znaleźć takie oferty pracy? Bo na stronie firmy jest ogólna oferta, a nie do poszczególnego sklepu. :/ Czy tej placówki też ono się tyczy?

@Dominika

Czy MARKET POINT zapewnia kartę multisportu?

Ona

No chyba żart. Zapewniają tylko nerwy nieslownosc obcinanie premii za nic i pracę niezgodna z kodeksem pracy

Jan

Chcę wysłać CV na kasjera i teraz w 2023 roku, ile na rękę dają? Ubranie robocze, czy swoje? No i jeszcze najważniejsze, czy premie co miesiąc jakieś są, czy jak wyglądają dodatki do pensji? No bo pisaliście widełki ostatnio asystenta ale mnie interesuje typowo na kasjera.

Lejdis
@Jan

Masz 3.500 brutto na umowie o pracę premie masz co miesiąc w zależności jak się starasz od 50zl do 250 zł z ubrań firmowych masz podkoszulek polo i polar szukają pracownika w marketpoincie ul.francesconullo 42

TADEUSZ

PRZYCHODZE DO TEGO SKLEPU BARDZO CZESTO TOWAR NA WYSOKIM POZIOMIE WCZORAJ BYEM W SPRAWIE ZAMÓWIENIA RYB BARDZO MIŁA MŁODA PANI NIESTETY IMIENIA NIE ZNAM BO NIE MIAŁA PLAKIETKI BARDZO SYMPATYCZNA I POMOCNA PANI NA WARZYWACH TAK SAMO Z CHĘCIA WRACAM DO TEGO SKLEPU POLECAM ZAKUPY W TYM SKLEPIE NIE DOŚĆ ZE ZAKUPY TO JESZCZE PYSZNA KAWA :))

Arkadiusz

Porządny sklep grzeczny i kompetentny personel. Szczególne wyrazy wdzięczności dla Pań z działu mięsnego za perfekcyjną obsługę. Cenie też przestronność aranżacji tzn szerokie przejścia. Tak dalej Bravo i lubię u was kupować tam blisko Ronda Mogilskiego najlepszy sklep w Krakowie.

@Arkadiusz

Odnosząc się do tej pozytywnej opinii odnośnie tych Pań zastanawiam się czy przyznawane są tu jakieś premie czy coś? Bo taką obsługę to fajnie byłoby jakoś docenić chyba

Ktoś

Z plusów... mili klienci (klient w krawacie jest mniej awanturujący się), fajni współpracownicy, duży i czysty sklep oraz ciekawy towar zwłaszcza premium. A teraz minusy. 1. Za mało pracowników na zmianie, zwłaszcza na piekarni. 2. Grafik: układany pod pupili kierowniczki, z tygodnia na tydzień. Nic sobie nie zaplanujesz, o wolnej sobocie możesz sobie tylko pomarzyć lub wziąć UŻ. Często też niezachowana jest jedenastogodzinna przerwa pomiędzy zmianami. Czasem też zmieniają grafik bez twojej wiedzy i przychodzisz rano, a masz na popołudnie. Nie możesz zrobić zdjęcia grafiku, żeby mieć dowód swojej racji. Możesz tylko przepisać go na karteczce. 3. Poranna zmiana rozliczana jest już po godzinach pracy. Niby kończysz o 14, ale z biura kierownika zmiany wychodzisz 14:20 lub później. 4. Totalny chaos z cenami. Dostajesz nowe cenówki do włożenia, wydrukowane masz dwie różne ceny na ten sam towar. Albo zmiana ceny na niższą, a po godzinie znowu na wyższą (najczęściej tę, która była wcześniej). Dodatkowo cenówki promocyjne musisz sobie sam kolorować na żółto. 5. Opieka nad działem z jednej strony to fajny pomysł, ale głównie sprowadza się do poprawiania po innych i ponoszenia odpowiedzialności za innych. Co z tego, że masz wszystko ułożone zgodnie z zasadą FIFO i według własnego klucza. Następnego dnia nie poznasz swojego modułu. 6. Zbyt duża różnorodność. Tak, wiem, im więcej, tym lepiej. Ale wykładanie tego wszystkiego to droga przez mękę. Często kończy się upychaniem nowości w losowych miejscach. Żeby tylko weszło. Ku rozpaczy opiekuna działu. A kierownik zamawia więcej i więcej. Reaktor wytrzyma ;) 7. Nadmierne obciążenie jedynki obowiązkami. Zamówienia, użeranie się z przedstawicielami handlowymi, dokładanie alkoholu i papierosów, Lotto, cenówki, opieka nad strefą kas i jeszcze kasowanie klientów. 8. I jako ostatni minus ON. Ulubieniec właścicieli. Na początku wydaje się milutki, ale po czasie widzisz jaki on koszmarny. Niejedną kasjerkę doprowadził do płaczu. I to wszystko.

PH

Mówisz o Mirku ?

@PH

Pytasz o tę osobę, która podobno kogoś do płaczu doprowadzała? Jakim sposobem? :(

byly pracownik
@Ktoś

Zgadzam się, szczególnie z ostatnim. Miruś powinien sam na kasie robić, zobaczyłby jakie to łatwe. Za takie pieniądze tak poganiać ludzi to wstyd.

@PH

Mowa o Karolku, oczywiście.

@Ktoś

a co ty masz do niego ? chłop ma takie parcie od góry i próbuje to wyszstko pogodzić. Mi się super pracuje z nim. Miałam wielu gorszych przełożonych

@Ktoś

Skoro rozliczenie tyle trwa, i wychodzi się 20 minut później jest to liczone jako nadgodziny?

@Aleksandra

Oczywiście, że nie.

@Ktoś

a skąd ty masz takie info ? A ile razy wychodziłaś wcześniej lub byłaś dłużej na przrwie czy fajce... pracowałaś za to dłużej ? chyba nie...

@pracująca

Czyli jak to ostatecznie jest?

@Bożena

tzn ?

@pracująca

No z tym rozliczaniem za jakieś nadgodziny jak dłużej się siedzi, bo ta dyskusja wprowadziła u mnie pewne wątpliwości. :(

Liczba

Nie polecam tego sklepu i zakupòw u nich.

Iza
@Liczba

Jestem ciekawa dlaczego? Miałam tam jechac ale teraz już sama nie wiem...

Brzydal

Jeśli chodzi o Market Point w Borku to: częsty problem ze zgodnością cen, częsty problem z właściwym naliczaniem przez kasjerki na przykład skasowane za dużo sztuk lub coś czego się nie kupiło. Pani kasjerka warczy na klientów i mówi że nie może się skupić jak ma kolejkę.

Weronika
@Brzydal

ale czy to nie jest wina po prostu małej ilosci osób do pracy, ze te które sa nie nadązaja ze zmiana tych cen ?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z MARKET POINT? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ktoś

Rezygnują sami,bo nie wytrzymują tej presji jaka jest na ich wywierana.Lub zostają zwolnieni,na pytanie czemu,bo tak.Nie polecam tam pracy,umowa zlecenie,o umowę o pracę trzeba się prosić .

@Ktoś

Czemu presja? Co takiego pracownicy muszą robić w takim razie? Dostają chociaz jakies odprawy za te zwoleniania bez powodu? :/

PRZYBITY

Ja bym się do pracy chciał przyjąć .Bo akurat pracy szukam .

Jaki dress code obowiązuje w MARKET POINT?

Migotka

Masz firmowe podkoszulki i zapaskę w lecie dopuszczalne są spodnie do kolana buty zabudowane

Rina

Jestem ciekawa jak sie ma atmosfera i warunki pracy na sklepach w Wieliczce? Moze sie ktos podzieli doświadczeniami?jest znośnie?warto aplikować?jak ludzie z którymi sie pracuje?

Dariusz

@ola a jakie macie benefity ?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w MARKET POINT?

ola

nie

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET POINT - Kraków

• Jak się pracuje w MARKET POINT?

Zobacz opinie na temat firmy MARKET POINT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MARKET POINT?

MARKET POINT