Opinie o Anna Mętel P.H.U. Trans-Expres w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Anna Mętel P.H.U. Trans-Expres, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anna Mętel P.H.U. Trans-Expres o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Mętel P.H.U. Trans-Expres w Kraków

Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Anna Mętel P.H.U. Trans-Expres? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pytanie Nowy wpis

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Anna Mętel P.H.U. Trans-Expres?

Agi Nowy wpis

Tylko polski wystarczy

.... Nowy wpis

Samochody widzę ze idą na sprzedaż ale jaki mały przebieg mają zawsze poniżej 300

zadowolony

Czyli nic nowego bo większość firm preferuje taki rodzaj umowy ale najważniejsze , że dobrze się pracuje.

Mozart
 Rekomendacja
@zadowolony

Trzeba pandemie przeczekać i znów będzie kasa ,październik i listopad to tragedia siedzimy bez pracy

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Anna Mętel P.H.U. Trans-Expres na stanowisko Zatrudnię mechanika samochodowego dorywczo. Siedlce? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Anna Mętel P.H.U. Trans-Expres?

Problem
@Pytanie

Szef unika umów o prace a tym bardziej na stałe ,preferuje umowę zlecenie .Obecnie sytuacja w przewozie osób jest kiepska

Klient

Autobus w tej firmie zniechęca to korzystania z przewozów ,wolałbym drożej zapłacić a jechać małym busem przez to jestem kolejną osobą co zmieniła przewoźnika ,a biuro w Krakowie to szczyt arogancji .

M

Czy Transexpres jeździ już busami?

Grzegorz
@M

Jeździ co kilka dni bo chętnych za mało

X

Gdzie są pieniądze z tarczy ? trzeba chyba zgłosić do mediów

Jaki dress code obowiązuje w Anna Mętel P.H.U. Trans-Expres?

Marek
@Pytanie

Dowolny każdy ma jaki chce.

Jan

Idą zmiany na gorsze dla pracowników ,umowy śmieciowe

Łucja
@Jan

Trochę mnie zaniepokoiłeś tym wpisem. Mówisz, że firmę Trans-Expres czekają zmiany na gorsze. Mógłbyś wyjaśnić, o co chodzi? Zmieni się rodzaj umów?

@Łucja

Szef jest bogaty ale nie ma na opłaty i umowa o prace za drogo kosztuje ,wiec jak komuś się skończyła to daje umowę zlecenie taką na 200 zł w skali miesiąca albo wysyła na bezrobocie żeby darmowo robić kurs na kat D. W międzyczasie można pracować na czarno ,zarobki spadają kierowcy rezygnują albo myślą o odejściu z tej pseudo firemki .

Zuza

@uczeń może warto gdzieś to zgłosić ?

Aga

Z piątku na sobotę (02-03 marca) wydarzył się tragiczny wypadek na autostradzie A4 w którym zginął niewinny, a zarazem najstarszy stażem kierowca tej oto firmy przewozowej. Wspaniały przyjaciel i ojciec 2 letniej dziewczynki. Wstyd, ze firma nie podała nawet krótkiej wzmianki o jego tragicznej śmierci. Ale cóż innego można spodziewać się od tej firmy. Słowa kieruje do właściciela firmy( mojego sąsiada). Pokazał Pan swoje „ogromne serce” i szacunek wobec drugiej osoby w tym momencie.

RAFAEL
@Aga

Najstarszy stażem i nie tylko jeszcze jeździ,Agnieszko

Uczeń

Spotkałem się w tej firmie z dziwną tajemnicą poliszynela. Co dziwne szef podobno też o tym wie ale nic z tym nie robi. Mam tu na myśli kradzież paliwa przez Kierowców. Spalanie w autach musi być na poziomie minimum 10-12 litrów na sto. Kierowcy nagminnie wożą kanistry i zlewają na postojach. Nowi kierowcy już na początku pierwszej trasy są informowani o takim procederze i jeżeli widać że z którymś będą problemy ( uczciwy) to "zażyna się go pierwszą trasą" aby wiedział że ty nie pasuje. To jest prawdziwy powód dlaczego szukają cały czas kierowców.

R
@Uczeń

Przychodzi taki jeden z drugim, jeździć nie umie,słów krytyki nie przyjmuje a oszczerstwa rzuca na lewo i prawo. Prawko ledwo co zdał i już mu się wydaje że wielki kierowca z niego. Naucz się dobrze jeździć i dopiero przyjdź do poważnej firmy na odpowiedzialne stanowisko kierowcy wożącego ludzi.

@R

Nick (jeśli wiesz co to znaczy) nie zawsze odzwierciedla osobę która za nim się kryje ???? Co do komentarza jaki wyskrobałeś to nawet nie wiesz jak dobrze znam cały ten wasz wewnętrzny swiatek kłierowców. Szajka jest zmowa na kradzież paliwa tym bardziej. Niech Klienci którzy z wami jeżdżą zobaczą co trzymacie w kartonach które wozicie. A co do doświadczenia za kółkiem to swiezaczkiem sądzę że jesteś sam patrząc po komentarzu jaki naskrobaleś ????????

Uczeń

Dla ciebie mogę być kazdym nazwiskiem jakie podasz ( widać wielu sądzi jak ja skoro już wytypowales osobę która to pisze "scherlocku" Ps- Rodo obowiązuje w internecie i za umieszczanie nazwisk bez zgody właściciela są surowe kary..... Liczę że administrator tej strony zajmie się sprawą.

Virus91

Ktore ścierwo pisze o mnie samemu nie potrafiąc podpisać się nazwiskiem? Gdybym miał czas i ochote pisać o czym kolwiek i kim kolwiek z texa byłbym na tyle bezczelny ze podpisał bym się. A nie uciekal do publikowania czegokolwiek jako osoba trzecia. I ludzie którzy mnie znają dobrze o tym wiedzą. Więc? Przedstaw się gamoniu chyba że odwagi brak. W przeciwnym razie klej te wary i lecz swoje kompleksy przy niedzielnym obiedzie. Tam będziesz bohaterem. Bez odbioru.

Virus91
@Uczeń

Mail w tej sprawie juz poszedł. Nie pozwolę na to aby któraś ku@!a pisała podając moje nazwisko samemu kryjąc sie pod jakims śmiesznym pseudonimem. Zakompleksione scierwo

@Virus91

Dziwię się że z automatu wycierają Tobą wszystkie informacje jakie napisałem, chociaż napisałem naprawdę i wiem że nie potwierdzisz bo politycznie nie wypada ale dziwię się że ten proceder tak długo trwa.... I zarazem szkoda bo firma gdyby nie miała tych tajemnic poliszynela była by całkiem spoko.....

Gtv

Znów ogłoszenie na olx ze szukają kierowców to chyba kierowcy tak dobrze nie mają w tej firmie chyba coś jest nie tak.

Kris
@Gtv

Nie ma to jak wpis od konkurencji. W GTV to tak może super jest? Macie mieszkania w Niemczech dla kierowców?

Adam
@Gtv

Firma się rozwija jak widać, dlatego potrzebuje kierowców.

Kris

Kto chce pracować i zarabiać 5tys zł ten musi trochę chcieć . Warunki są przyzwoite, busy nowe i wypłaty zawsze na czas. Firma zapewnia dobre warunki odpoczynku w Niemczech. Są mieszkania a nie tak jak gdzie indziej spanie w busie i jazda do upadłego. No ale niektórym się nigdy nie dogodzi, zawsze będą narzekać. Chcieliby zarobić a nic nie robić.

Marek

Firma wielka a parkingu dla prywatnych aut kierowców to niema tylko parkowanie przy okolicznych uliczkach !

Były kier

Więcej kierowców niż jazdy ,bezpłatne siedzenie kilka dni i czekanie w Niemczech na kurs powrotny płatne od kursu 430 zł a 5 kursów to już jest dobry miesiąc Praca na umowę zlecenie ,psychotesty i badania na koszt kierowcy.

Zadowolony

Jeżeli ktoś długo wytrzymuje w nocy bez spania to praca idealna bo jazda jest od 16 do 6 rano a zarobki tez niczego sobie .ale dużo osób rezygnuje bo spanie silniejsze kawa i energetyki nawet nie pomogają .

@Zadowolony

Jedno pytanie mam , ilu kierowców jedzie w trasę jednym busem?

@Pytanie

Jeden kierowca jeżeli chodzi o busa 9 osobowego ,a 2 w autobusach .

Krzysiek

Nikt nie twierdzi , że w firma jest ideałem ale generalnie jest dobrze i nie ma co narzekać.

Nikt tu nic nie chce opisać to chyba nie jest źle ,ponoć płatne od kursu około 500 zł kursów 5 do 6 to 3000 to jak na Kraków to tak średni może z przesyłek są jeszcze dodatki ale nie ma się od kogo dowiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Mętel P.H.U. Trans-Expres - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anna Mętel P.H.U. Trans-Expres
2/5 Na podstawie 4 ocen.