Dom Książki S.A. Księgarnia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego

Adres: ul. św. Marcin 51 /57, Poznań

Dom Książki S.A. Księgarnia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego

Opinie o Dom Książki S.A. Księgarnia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego

Masz już dość plotek na temat firmy Dom Książki S.A. Księgarnia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego? Wejdź na nasze forum i podziel się z innymi wiedzą.

Zostaw opinię o Dom Książki S.A. Księgarnia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Książki S.A. Księgarnia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego