Opinie o Program Królów Renata Król w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Program Królów Renata Król. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Program Królów Renata Król o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Program Królów Renata Król w Poznań

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Czekamy na Wasze opinie! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Program Królów Renata Król w miejscowości Poznań? Wiesz jak wygląda tu praca? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Program Królów Renata Król - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Program Królów Renata Król
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Naramowicka 45 lok. 9
    61-622 Poznań
  • NIP: 7871607453 REGON: 365093007

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188