Szron - Bud IMEX

Opinie o Szron - Bud IMEX

żaba

Opinia jest obiektywna, bez złośliwości!!! Plusy firmy: niezłe wynagrodzenie, miła atmosfera pracy, kultura wobec pracownika, stabilność na rynku, często dłuższe przerwy śniadaniowe Minusy firmy: przeciąganie okresu próbnego (bez umowy) u każdego nowego pracownika, a jak już wywalczysz podpisanie umowy o pracę, to tylko od najniższej stawki (oczywiście reszta do ręki). Maksymalne oszczędzanie na bezpieczeństwie pracowników (zwlekanie z naprawą/wymianą podstawowych części samochodowych jak hamulce, wahacze,itp.). Opóźnienia z wypłatami wynagrodzeń. To są najważniejsze plusy i minusy. Do tego można by dodać minusiki które można znieść (bo nie takie się tolerowało). Pierwszy: kiedyś wszyscy pracownicy wiedzieli co należy do ich obowiązków i po ich wykonaniu mieli święty spokój, jednak później się to zmieniło i kierownik szukał najgłupszych zajęć na siłę, byle tylko pracownik nie stał. Niby prawo pracodawcy, ale z drugiej strony w zamian za 220 godzin w miesiącu można trochę wyluzować. Drugi minusik to właśnie wspomniane ok.220 godzin w miesiącu (średnio), o których każdy był wcześniej informowany (dlatego też nie czepiam się zbyt mocno). Jednak nie są dodatkowo płatne, a tym samym niezgodne z prawem. Trzeci minusik (i raczej ostatni) to charakter kierownika. Z pozoru sympatyczny, jednak jak na to stanowisko ma jedną ogromną wadę: jest zupełnie bezkrytyczny wobec samego siebie. Wszystko co powie jest najlepsze, idealne, wspaniałe. Poza tym kolejnymi swoimi "zarządzeniami" często zaprzecza poprzednie swoje decyzje. Jak nie chcesz dostać głupiej roboty do zrobienia, to nawet nie waż się zwracać mu uwagę. Podsumowanie: Polecam tego pracodawcę osobom, które chcą się zaczepić na kilka lat zanim nie znajdą normalnego pracowadcy (chyba tylko państwówka i nieliczni prywaciarze). Oferuje niezłe wynagrodzenie na poziomie 2tys.zł jednak przy niekorzystych warunkach umowy (umowa od najniższej stawki i dopiero po wielu miesiącach, oraz mocno przesadzony czas pracy ponad 220godz w miesiącu-nie płatne dodatkowo). Nie polecam osobom które szukają pracy na warunkach firm państwowych, czyli: pełne wynagrodzenie umowne w terminie, ustawowe 170godzin w miesiącu i "wczasy pod gruszą". W tej firmie czegoś takiego po prostu nie ma.

Zostaw opinię o Szron - Bud IMEX - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szron - Bud IMEX