Opinie o Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o. w Kraków

Jerzy Nowy wpis

Firma wypracowała sobie opinię bardzo dobrego pracodawcy ale widzę, że i tak maruderzy się znajdą.

Tymek Nowy wpis

Czy dużo zmian zabezpieczających pracę z powodu koronawirusa wprowadziła firma?

xxx Nowy wpis
@Tymek

jedyne co zostało wprowdzone to na ladzie stoi płyn do decynfekcji. TYLE.

xyz Nowy wpis

W Słoniu pracowałam przez kilka miesięcy. Stawka jest dość niska w porównianiu z ilością obowiązków. Godziny otwarcia galerii są bardzo długie, a przez rozmiary sklepu jest się cały dzień samemu więc przez cały dzień nie można ze sklepu się ruszyć (ewentualnie do toalety na max 15min). Do samej pracy zostałam przeszkolona i to jest na plus. Promocje ciągle ciągnęły się te same więc zbytnio nie było nawet czym klienta zainteresować. Jeśli chodzi o umowę to co 2-3 miesiące jest podpisywana nowa zleceniówka na kolejne 2-3 miesiące więc trochę słabo, a jeśli chodzi o godziny to raczej nigdy nie wychodzi tyle samo w miesiącu więc nigdy nie wiadomo ile się zarobi. Praca fajna, ale nie na dłuższą współpracę.

Zuzanna

@Ja, a mogłabyś powiedzieć jak wyglądają Twoje obowiązki w Słoń Torbalski? Jeśli chodzi o atmosferę to bardzo ważne, aby pracownicy byli dla siebie mili i pomocni, bo to wpływa na efektywność wykonywanej pracy. Piszesz, że zostałaś przeszkolona. Jak dokładnie wyglądało to szkolenie? Szybko nauczyłaś się jak pracować w tym miejscu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zuzanna

Czy ktoś z obecnych na forum mógłby się wypowiedzieć na temat Słonia Torbalskiego jako o miejscu zatrudnienia? Jakie mają tam warunki zatrudnienia i co z atmosferą tam panującą? Zachęcam Was do wyrażenia swoich opinii, gdyż mogą się one okazać pomocne dla innych użytkowników forum.

Ja
@Zuzanna

Pracuję w tym sklepie od niedawna i nie narzekam pracownicy są bardzo mili dla siebie i pomocni. Gdy zaczęłam pracę nie miałam żadnego doświadczenia, zostałam przeszkolona, jedyną wadą są godziny otwarcia galeri ponieważ jestem w pracy cały dzień bez innej osoby na zmianę lecz jeśli jest potrzeba wyjść wcześniej jest to do dogadania. Bardzo lubię tą pracę i polecam.

Aga

W piątek i sobotę Galeria za długo otwarta !! Ogarnięta ekipa ale trzeba więcej promocji (na te walizki co klienci po nich skakali a nie tylko na torebki )

Od ostatniej opinii związanej z Słoń Torbalski Sp. z o.o. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

kangurek

marka jeszcze nie jest dobrze rozpromowana ale to z czasem przyjdzie, sama nazwa moim zdaniem zacznie z czasem budzic coraz większe zainteresoiwanie na rynku torbowym

zorientowany

\"Lekko\" pisząc o Słoniu Torbalskim. Stawka wynagrodzenia jest śmiesznie niska. Nie adekwatna do mnóstwa obowiązków jakimi jest obarczony sprzedawca w tej firmie.(usunięte przez administratora) Nie są też jasno określone obowiązki. Pracują tam tylko studenci i to na umowę zlecenie. (usunięte przez administratora). Nie polecam;/

Stefan

Ktoś Cię bardzo nie lubi, że naopowiadał Ci takich rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o.