Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

lemon60

żaświadczenie nie dotarło pewnie jeszcze z tydzien dwa ,dodam że urzad ma na zatwierdzenie pomocy mnie osobie niepełnosprawnej 2 tygodnie ,jak ktoś sobie to wyobrażi a mówienie że zaświadczenie jest po drugiej wypłacie pracownika waszego to bzdura po 3 ciej wyplacie .....są ludzie i ,,,tak pamientam z wojska na taborowei ,,gdybym byl w pelni sprawny to bym się z tego śmiał ,,,ale mam kobiete wyslać z jej synem z domu do parku ,,,niech się opalają ,by nie musiał mieć zaswiadczenia ,,,,, i w styczniu to będzie w kwietniu skutkować ,,ale terminy w MOPR SĄ OKREŚLONE I PRZEDAWNIENIE JEST ,,,I W STYCZNIU TEŻ ,MAM KRAŚĆ CZY CO ???? ŻRBRAĆ BY MIEĆ CHOĆ CHLEB SUCHY ,DZIŚ kOBIETA POSZLA CHYBA KOLEJNY RAŻ GŁODNA ,,,CZEKAM AŻ DOJRZEJE I ZNAJDZIE SOBIE PRACE W NORMALNEJ FIRMIE .DLA WAS PROBLEM ZNIKNIE SZANOWNA FIRMO A ,KORDYNATORZY ZNAJDA NASTĘPNĄ JELENICE ,CO CAŁY DZIEN NA 2 KONCU MIASTA BĘDZIE ROBIĆ ,, CO DZIEŃ ,,,BY MIEĆ PONIŻEJ MINIMUM PŁACOWE W TYM KRAJU ,,,CO DZIEŃ -TO MOŻE CAŁADOBĘ ,,,NIE BĘDZIE POTRZEBOWAŁA DOMU ,I OPAŁU ,,ITD ....

buła
@lemon60

tam wszystkie panie kłamią , jak się powołasz na to co powiedziały w zeszłym tygodniu to się jęzorem odetną i wredną miną wyprą ,ale wiedza doskonale że tak trzeba bo to ułatwia im życie .

Lemon60

,,,budynek ładny drogi wynajenty autka sa biuro calkiem oky a kontakt z Panią młodziutka ,moze się komus tam spodobać ,,,tak umalowana ,,,ale za to nic nie kuma nic niewie ,za to lubi klamac ,,a pyszczek przegada ciebie w sekundę ,,,ale co to daje ,,,spychologia ,nic niewie i nic się nie dowiesz i nic nie załatwisz ,a jak zalatwiasz ,,zaświadczenie o zarobkach ,to zapomni dostaniesz po czasie kiedy tobie już ono nie będzie potrzebne no i oczywiscie albo dostaniesz dwa zaswiadczenia o innych datach oczywiscie nie z poprzedniego miesiaca a po dwuch wypłatach ,czyli po co ,,jak i tak do niczego tobie nie będą potrzebne ,,no i oczywiscie ,,,leżyalo juz z 2 tygodnie temu ,,,nie ważne że wczoraj przyszło ,,,mamienie i bujanie norma ,,,ja czekam za zaswiadczenie ,z grudnia ,ale pewnie może w tym tygodniu ,,,tylko po co mnie one ,oczywiście wciskanie kupe slów nie potrzebnych przekrzykiwanie ,,,rozmówcy Solid rządzi ale nie mną ,,,a zdziwienie Młodej osoby dlaczego ja tak się uparłem na to zaświadczenie (za chwile potrzebne dwa za styczeń i nie w koncu lutego ,bo nic nie zalatwie ) odpowiem Pani .... zaświadczenie potrzebne jest mnie z tego tytułu ,że liczy się zarobek kazdego czlonka gospodarstwa domowego ,,,no chyba że mam Kobiete zima pozbawić noclegu ,,,,apropo rozumiem że Kordynator nie jest w stanie zapakować Kobiecie zaświadczenia w auto podwieść jak ma co dzien prace i nie do 15 stej ,,,bo takie zaświadczenie to z 3m3 pewnie wielkosci nie jest w tanie zapakować 0.3m3 bagażnik ,,to za mało ,,,by wziaść taki Pakunek ,dla mnie osoby niepelnosprawnej ,,ale na tyle sprawnej by widziec i czuc co się w koło mnie dzieje ,i co widze ,,,,takie sytuacje wystarczą by ocenic Firmę ,,przez wasz głoduję ,,,nie mam szans na pomoc ,,,a co dowiem się o waszej firmie to jest tak absurdalne ,naprawde ta firma nadaje się na pilnowanie clubów ,,inne podobne bajery TYLKO W GLOWIE WIADOMO CO ŻYCIA NIE ZNACIE ,,,LUDZI NIE SZANUJECIE ,,,

pinki

Totalne dno nikomu nie polecam no chyba ze kuzyn kierasa itd

wer

o matko tak niskie zarobki ?? przezylem szok doslownie sam kiedys zarabialem 7 zl ale szukalem caly czas dalej i dalej az pomogla mi strona Rekrutacyjnejrewolucji.pl wystarczy sie zarejestrowac i otrzymujesz duzo ofert pracy ;) sprawdzone wiec wam polecam i zycze powodzenia ;)

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
zero

w solidzie maja dobrze tylko lizusy. ten kto ma inne zdanie jest niszczony. łamane są prawa pracownicze. etat wypracowany to godziny ponad normę. Jak jesteś niewygodny dyrektorowi to ciebie zgnębi, jest fałszywy.

Heyka

Hey! Też interesowałoby mnie jak wygląda sytuacja na magazynach piotra i pawla w gadkach.Napiszcie jaka jest tam praca i kasa...

Witam. Wie ktos jak wyglada sytuacja na obiekcie piotr & pawel ? jakie mniej wiecej obowiazki i czy koordynatorzy wporzadku ?

Aha i jakie stawki netto?

jaaaa

pracowalem w solidzie prawie rok i zeby nie to ze nie spodzioewanie mnie (usunięte przez administratora) i dziwne fochy szefa to bylo okoi

fox

paweł i orzech,czy to są linki sponsorowane?ktoś am za to zapłacił>>? totalna wazelina.wstyd

orzech

Pracuję w Solidzie w dziale hanflowym. Nie mam powodów do marudzenia. Mało tego. Miałem lepszę pracę (na etat) ale zrezygnowałem. Przełożony jest spoko. Poziom stresu -1 a i przelew się zgadza. Pizdrawiam Orzech

Pracowałem w Solidzie jako służba wartownicza w jednostkach wojskowych i oprócz naturalnej głupoty niektórych dowódców nie miałem nic firmie do zarzucenia. Pozdrawiam

jozef

W starachowicach to tez nie wygląda najlepiej na obiekcie jestem praktycznie sam co wiez siłą zeczy mymusza prace co dziennie. Prozby o korekte w grafiku nie sa brane pod uwage dkatego musze czasami byc w robocie nawet po 14 dni pod rzad, a nawek jak mam wolne to jest to tykko jeden dzien i nie ma pewnosci ze go bedziesz mal.A jak prosilem o zmiane obiektu to zeby nie miec samych nocek co dziennie to prozby woule nie byly brane pod uwage odradzam prace w solidzie stawki godzinowe sa dobre tylko dla osob ktore sa na retach albo na eneryturach

ala

Pracowalam w tej firmie ok 6 miesiecy. Nikomu nie polecam tej firmy. Lamane podstawowe zasady przyslugujace pracownikowi a pracownik jest nikim. SOLID to totalne dno!

"ochroniarz"

Nie polecam nikomu tej firmy! Płacą naprawde grosze. Miałem 6zl na/h na umowie zlecenie. Nie wspominając o "umundurowaniu".. But się rozkleił po miesiącu i przez 2 miesiące chodziłem w swoich, aż wkońcu się zwolniłem. Zwykli oszuści..

bratadc

witam pracuje w tej fitnie ,ogolnie (usunięte przez administratora) br /> ja mam 6,8 na godzinea w galeriach dostaja po 6 jedynie nadgodzinami idzie nadrobic ta stawke. w wyplacia czesto sie nie zgadza . i trudno odzyskac pieniadze. pracuja tam ludzie ktorzy musza lub mie maga gdzies inndziej

XXX

Widocznie macie lub mieliście do (usunięte przez administratora) swoich inspektorów,ze nie umieli się o nic postarać ,ja na prace w Solidzie nie narzekam i wcale nie włażę swojemu inspektorowi w (usunięte przez administratora) wypłaty są przed czasem -trzeba wykonywać swoja pracę jak należy i nie wyłazić z szeregu. Inspektorzy OFI to też ludzie i potrafią wiele zrozumieć i pomóc.

Barnaba Tango

Pracowałem w Empiku (z ramienia Solidu). Uważaj, bo zdarzają się kradzieże, którym nie zapobiegniesz; Empik obciąży Solid, a Solid Ciebie. Mnie z tego powodu obciążyli i zwolnili. Mogli wlepić mi jeszcze więcej, miałem szczęście. Poznań.

tamper

Żenująca firma. Odradzam z całą mocą! Dział techniczny - bałagan, niekompetencja i arogancja. Klienci nie wiedzą w co się pakują. Pracownik jest nikim. Umowy śmieciowe, jakieś nieokreślone nigdzie "dodatki". Jednym słowem - dno.

motłoch
@tamper

pracowałem 2 tyg w tej szacownej firmie regulamin i kodeks jak za komuny już nawet w wojsku od 20 lat nie obowiązuje ideologia jak za Dzierżyńskiego czekiści i ormowcy wracają do łask dyspozycyjność i wazelina 24/dobę jesteś normalny to cię zniszczą i zapomnij o wypłacie ALE ZAPOMNIELI ŻE MAMY 21 WIEK i naród to nie ciemna niewykształcona masa na której można żerować

poszkodowany

UWAGA ! UWAGA ! Jesteśmy wraz z kilkoma osobami w trakcie przygotowywania POZWU ZBIOROWEGO PRZECIWKO SOLID-owi. Jest nas już 9 osób ! Wg naszego prawnika należy nam się odszkodowanie finansowe z tytułu nagminnie łamanych przepisów prawa pracy oraz stosowanego powszechnie mobbingu !!!Czekamy na kolejne osoby które zostały oszukane przez tą "firmę" Podaję swój e-mail : duckworth32@gmail.com CZEKAMY NA WAS!!! RAZEM UKARAMY TĘ ZA TO CZEGO SIĘ DOPUSZCZA !!!

ferdek

Tutaj pracują tylko Ci co nie mają innego wyjścia.Poprostu gdzieś muszą,(usunięte przez administratora) ,wykorzystywanie na maxa przez kierownictwo,Dla właściciela liczy się tylko..kasa.kasa i raz jeszcze kasa.pracownik jest niczym,nikim.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security