Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

egon

firma co szkoli niby pracownikow ale nie ma sluzb i jeszcze za koszule odciadaja ale Polska wolna amerykanka i nazwa solid jakos nie pasuje

Solid Browar LBW Poznan

Pewnie jestes przy (usunięte przez administratora) asem szefa wiec Ci jest dobrze.Zwykli pracownicy maja przerabane.Wszelkie profity o ile sa takie sprzywaja tylko na przy (usunięte przez administratora) asow i to jest wlasnie chore w tej firmie,ktora ma sępa w logo!

Śmiech na sali

tak się składa że pracuję w tej firmie! leniu! Lepiej się weź za robotę !

jagoda

No to sie zatrudnij i sprawdz!

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Poznań
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Śmiech na sali

jak się spojrzy to o każdej firmie są negatywne wypowiedzi. Zazwyczaj tak jest, że Ci którzy są zadowoleni z pracy nie wypowiadają się na forum bo nie mają takiej potrzeby. NA forach internetowych rozpisują się frustraci, którzy nie mają jak się wyładować ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIe wierze ,że może być tak źle. Gdyby tak było to ludzie by sie nie zatrudniali!!!!!!

Solid Browar LBW Poznan

Koledzy,a co sądzicie i o pracy na LBW Poznan-oczywiscie Solid Security,i o Szefie tego balaganu?pozdrawiam zwlaszcza ludzi z \"plombowania\"

Aga

Wszystko to prawda , dodam jeszcze , zwalnianie ludzi i ponowne zatrudnienie na umowe zlecenie tych samych ludzi wrecz zmuszanie ich do tego ...., dziwie sie tylko jednemu, dlaczego nikt z tym nic nie zrobi ? Przeciez to wszystko mozna sprawdzic , pewnie maja niezle plecy ....

koniec

tragedia żenada syf (usuniete przez administratora)

to juz za mna

Firma to jeden wielki (usuniete przez administratora), niby wszędzie w takich firmach tak jest ale to nie prawda.... kierownictwo dyrektorzy? ha zero pojecia o tym jak zarzadzac firma, brak właściwego podejscia do pracownika. pracujesz swiatki, piatki i niedziela i co wzamian?? a gdzie fundusz socjalny? haha duza firma dobrze prosperujaca a oszczedzaja na wszystkim. prosisz sie nawet o potrzebny Ci sprzet do pracy, nie wspominajac o ubiorze, co juz wogole jest wielkim zartem. wiecznie sie słyszy ze nie ma pieniedzy, ze trzeba oszczedzac, Po prostu jeden wielki ŚMIECH!! Ludzie trzymajcie sie jak najdalej od SOLIDU!!!!

Agulas488

Witam i tak sobie czytam co tam ciekawego slychac? Nic zupelnie nic syf jest byl i bedzie az strach mi wracac po 2 letniej przerwie na urlopie wychowawczym przebywam oj odpoczelam i mysle ze wystarczy mi pare dni aby zaskoczyc na nowo , to trudne nie bedzie po prostu robic swoje , zdystansowac sie i miec wszystko w nosie ...,,, uwaga nadciagam . Pozdrawiam.

,.;\'\"/?

FIRMA JAKIEJ MAŁO NA RYNKU. (usuniete przez administratora)!! ZACZYNA SIĘ OD REKRUTACJI NIJAKIEGO PANA (usuniete przez administratora)-DZIWNY KOLEŚ,TAK INACZEJ PATZRAŁ NA MNIE JAK JAKIŚ (usuniete przez administratora),ZADAWAŁ GŁUPIE PYTANIA.NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU. KIEROWNICTWO W PRZEDSTAWICIELSTWIE HANDLOWYM DO BANI, W TECHNICZNYM TO JUŻ CAŁKOWICIE KOSZMAR WIECZOROWĄ PORĄ. OGÓLNIE NIE POLECAM,TRZYMAJCIE SIĘ LEPIEJ Z DALEKA OD TEJ FIRMY.

niepocieszony

całkiem fajna lektura ! Piszcie więcej bo nie mam co czytać

kalisz

o widzę że ludzie z Poznania trochę się troszke się rozpisali czyżby zaczął się u was robić wielki syf ??? to tak jak unas . pozdrawiam

solid

koledzy popieram wasze zdanie odnośnie kierownictwa tylko, że to gożej niż banda (usuniete przez administratora) nie mają zielonego pojęcia jak się kieruje ludźmi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jebać konia

jedyną zasada jaką tu panuje to jena..,karać, nie wyróżniać !!!! (usuniete przez administratora)

car

Dostałem propozycję pracy w tej firmie jako przedstawiciel. Proszę napiszcie jak wygląda praca, wynagrodzenie czy dają samochody?

wyrwał solid

Odeszlem z tej firmy bo to chora firma. Pracowałem jeko Handlowiec, podstawe fakt masz mowia ze dostajesz 2000netto a nie dostajesz tyle zawsze co wyplate ucinaja nawet po 50 zlotych. (usuniete przez administratora).W skali roku to jestem w plecy ponad 600zlotych. Nie mozesz sie o wiele rzeczy doprosic. Mowia jedno,robia drugie.Prowizje dostajesz jesli przepracujesz okolo 6 miesiecy a wtedy i tak nie dostaniesz pelnej bo pewna pani pracujaca w prowizjach w wawie,nawali,zachoruje itd.A ty prowizji dostajesz grosze. Smiechu warte.(usuniete przez administratora)Ludzie uciekajcie od tej firmy jak najdalej.Pozdro. Ryszard W.

firma jako tako (usuniete przez administratora)

anonim - 2011-09-29 17:16 odpowiedz | cytuj KOLEGO MASZ RACJĘ,TO JEST (usuniete przez administratora). .ZAPOMNIAŁA KOBYŁA JAK ŹREBAKIEM BYŁA.JEŹDZIŁ W KONWOJACH TO MIAŁ ZAKAZ PROWADZENIA SAMOCHODÓW ,TYLE ICH ZNISZCZYŁ.WYGRYZŁ PERFIDNIE BYŁEGO KIEROWNIKA (usuniete przez administratora) CHOCIAŻ BYLI OSTRZEGANI ALE NIE WIERZYLI.(usuniete przez administratora) PRZEZ SWOJE UROJONE OSZCZĘDNOŚCI (usuniete przez administratora) WSZYSTKIM ROBOTĘ.MA DUŻE SZCZĘŚCIE, ZAWSZE SPADNIE NA CZTERY KOPYTA. A WINĘ ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ ZWALA NA INNYCH. ALE I JEMU WRESZCIE KOPYTKO SIĘ PODWINIE

Bagno,Bagno i jeszcze raz BAGNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie kompetencja na każdym kroku a mistrzem tej sztuki jest (usuniete przez administratora) Unikajcie tej firmy jak ognia.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security