Bros Sp. z o.o. Sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bros Sp. z o.o. Sp. k.

Patrikos

Praca na produkcji nie jest lajtowa, ale nie jest to też żaden hardkor. Pracowałem w trzech podobnych miejscach i to określiłbym jako przeciętne. Minusy -poleniuchować się na pewno nie da no i firma chemiczna, a plusy -siano regularnie jak dzwony w kościele i dodatki typu medikower, ubezpieczenie na życie, dodatek do wczasów - to nie wszedzie dają. Ogólnie nie narzekam

Jaga
@Niuulek

Nie jest trudno, normalna praca przy produkcji. Chociaż wiadomo, że to nie plaża i swoje zrobić trzeba

Martin
@Piotr

Nie wiem jakiej konkretnie kasy możesz się spodziewać, ale podobno dział eksportu jest jednym z najlepiej zarabiających. Godziny pracy teraz bardzo spoko – możesz zaczynać między 7 a 9 i wychodzić między 15 a 17.

Jeśli ktoś chce poznać opinię o firmie to pytajcie. Pracowałem tam długo i mogę co nie co opowiedzieć.

@Były pracownik

Pracowałeś może na Karpia 24? Co tam jest za rodzaj pracy? Tylko magazynowa czy przy produkcji także?

łysy z brazzers Nowy wpis
@Kandydat

Na produkcji także

Xxx

Wytrzymałam jeden dzień. (usunięte przez administratora) Oprowadzała mnie po hali ukrainka.(usunięte przez administratora). Pani sprawdza jakość wykonywanej usługi, czy wszystko jest ok, opakowania dobrze sklejone itp, (usunięte przez administratora) Przez monotonię pracy (Np. przykręcanie nakrętek) ma się wrażenie, że zamiast 8 godz pracuje się 16. Jeszcze nigdy mi się tak nie dłużyło. Nie polecam.

Rafał Nowy wpis
@Xxx

Zgadzam się z wypowiedzą również tego doświadczyłem pozdrawiam

Ciekawa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Czy ktoś mógłby się podzielić opinią na temat pracy w dziale jakości? Jakie zarobki i atmosfera?

Czy w Bros Sp. z o.o. Sp. k. występują paczki/bony świąteczne?

Paczki Nowy wpis
@Pytanie

Paczki świąteczne i premia na koniec roku bonów nie ma a szkoda

magda

Firma własnie mocno rekrutuje, proponują ponad 3 tys. na rękę samej podstawy. Lecą reklamy reklamy w radiu, na holu sporo chętnych a ja z nadgodzinami po kilku latach pracy wyciągam niecałe 2,4 tys w tej samej firmie!!! Mam pomagać nowym wiedząc że na dzień dobry dostaną 600zł wiecej niż ja po kilku latach pracy? Reklamy słyszał mój mąż i stwierdził że jeśli firma tak traktuje swoich starych pracowników - to chyba czas na zmianę pracy, ma rację a mi jest trochę wstyd że tak sie dałam traktować.

Stary wyga
@magda

Trafione w punkt, pracuje na magazynie ładnych parę lat,znam wszystkie operacje i magazyn od podszewki i zarabiam tyle samo co jakiś nowicjusz albo ktoś kto potrafi bez względu na staż połowę tego co ja, doświadczeni pracownicy dobrze widzą i wiedzą, kto ile potrafi,niestety nie widzą tego przełożeni, co sprawia,że dobry doświadczony pracownik dostosowuje się poziomem do tego słabszego (też nikt tego nie widzi) no bo po się wykazywać jak zarobki te same jak kogoś kto może za Tobą najwyżej pozamiatać...

Tomas
@magda

To jest faktycznie chore jak można nowym pracownikom płacić więcej niż starym zasłużonym ludziom. To jest naprawdę policzek dla ludzi którzy wiele swojego zdrowia w tej firmie zostawi. Po tym widać naprawdę jak nieudolny jest zarząd że nie potrafi doceniać pracowników starych potrafi działać tylko na bazie pożarów jak jest ognisko szybko je Gaś mnie potrafi zapobiegać planować myśleć w przód organizować.

Bezdomny
@magda

co Ty (usunięte przez administratora) ja bide klepie spie na klatce i srzatam brosa i bez nadgodzin zarabiam 4 k

Św.Mikołaj
@Tomas

Za takie małe pieniądze nikt nie chce pracować więc proponują wszystkim nowym dużo więcej żeby zwerbować pracowników a to, że nie pracują tak jak powinni to już inna sprawa. Firma nie szanuje wieloletnich pracowników to jest prawda, bo za taką pracę w chemii powinni zarabiać dużo więcej,przede wszystkim powinno być płacone szkodliwe.

Stefan
@magda

Nie rozumiem oburzenia. Poszedłeś do przełożonego pogadać o podwyżce? Czy po prostu krzyczysz po kątach jak jest źle? Jak źle i nowy który gorzej pracuje zarabia więcej od Ciebie to znaczy, że albo jesteś (usunięte przez administratora) albo pracujesz gorzej od nowego.

Ron
@Stefan

A ja poszedłem po kilku latach dostałem 100 zł bo taki trudny czas. Nowi wjeżdżają za więcej niż ja mam i dla nich nie ma trudnego czasu.

Olek
Kandydat

Jak się pracuje w dziale ochrony środowiska?

Wonglik
Klient
@Olek

Normalnie. Wstajesz, idziesz do roboty, robisz i kończysz robotę xD

Marcin
@Wonglik

Coś się zmieniło przez pandemię? można pracować zdalnie? W obecnej firmie mam możliwość wyboru 1-2 dni w tygodniu zdalnie albo jeden tydzień stacjonarnie a drugi w domu. i nie ukrywam że nieźle to funkcjonuje Prośba o odpowiedź - podczas rozmowy telefonicznej nie uzyskałem tej informacji - tylko że "różnie" i że "to zależy"

Marta
@Olek

chciałabym się z Panem skontaktować w tej sprawie. Mógłby się Pan odezwać na maila: martak20178@wp.pl?

Onaona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak wyglada praca na kontroli jakości na karpia 24 i jak zarobki?

Czy Bros Sp. z o.o. Sp. k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nick
Kandydat

Haha, fajne macie komentarze, normalnie jak w Stalmocie w Wolsztynie. Czemu wy w tym brosie pracujecie?

Kolumb
Kandydat

Przechodziłam rekrutację do tej firmy na stanowisko biurowe. Złożono mi ofertę pracy której nie przyjęłam. Wynagrodzenie było na bardzo niskim poziomie w porównaniu do konkurencyjnych ofert poznańskich firm. Co więcej dzieli się tutaj na pensję zasadniczą i premie regulaminowe i uznaniowe(usunięte przez administratora)

Czy w obrębie jednego działu w Bros Sp. z o.o. Sp. k. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Magda
@Pytanie

jak to w korpo - zakulisowe gierki są w dobrej cenie, najlepiej jak donosisz na poprzedniego lidera czy kierownika i to bezpośrednio do Szefa to masz spore szanse że nawet nie zainteresuje się jak było faktycznie - tylko przyjmie Twoja wersję, albo też możesz wykazać się nawet pozorną pomysłowością - a im więcej pomysłów na usprawnienia w firmie masz (nawet jeśli są one kompletnie chybione) to Twoje szanse wzrosną, nikt nie policzy faktycznych kosztów wdrożenia Twojego projektu czy zmian które proponujesz- i to niezależnie czy będzie to nowy kartonik, nowy produkt czy zmiany w firmowym oprogramowaniu - tych kosztów nikt nie liczy więc każdy pomysł jest dobry nad każdym można posiedzieć na kliku zebraniach parę razy w tygodniu (kilka godzin) - przy każdym projekcie /zmianie można ponarzekać - że za długo czekamy na etykietę, że za długo ustawiana jest maszyna do prób, że za długo czekamy na zmiany w oprogramowaniu. Im więcej takich zmian rozpoczniesz - tym bardziej zawalisz inne działy - więc tym bardziej będziesz mogła narzekać - i wyjdzie że sie starasz a inni Ci nie pozwalają i awans raczej pewny. Stąd też wszyscy prześcigają się w pomysłach - a określenie chaos nabiera nowego znaczenia.

@BYŁEM TU
@Magda

BRAWO TY. Opinia jak najbardziej trafiona. Atmosfera do (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Marcin
@Magda

Coś się zmieniło przez pandemię? można pracować częściowo zdalnie? (Rozważam aplikację a nie chcę tracić czasu na spotkanie w sprawie pracy)

Doświadczony

Jeżeli Bros nie zacznie doceniać doświadczonych pracowników, którzy pracują wiele lat, to czarno widzę przyszłość tej firmy.(usunięte przez administratora)

Gal
@Doświadczony

Najważniejsze osoby odeszły z Brodą,a szkoda...

Anonim
Kandydat

Czy możecie podzielić się opinią ile zarabiają BHP?

produkcja
@Anonim

spora kasa

Piotr

Masakra z Daleka od tej firmy. (usunięte przez administratora) obiecanki cacanki że jest premia której tak naprawdę nigdy nie ma. Tam nie liczy się pracownik tylko wyrobiona norma. Atmosfera totalny szok jak traktują pracowników zwłaszcza nowych. Operatorki zero szacunku do drugiego człowieka. Nie polecam można się tylko nerwicy nawałnic.

Zzz

Mógłby ktoś powiedzieć jak w praktyce oceniacie stanowisko handlowca?

Aaa
Kandydat

Witam. Jak się pracuje na magazynie na lutyckiej? Jakie zarobki można dostać

Darw

Podpisana umowa zlecenie a nie zjawienie się w pracy w pierwszy dzień i rezygnacja czy są jakieś kary jeśli się jeszcze pracy nie zaczęło?

Walus154
Kandydat

Ile zmian na produkcji? Wie ktoś?

Pampalini
Klient
@Walus154

Tysiąc pincet sto dziewincet

Nowy
Kandydat

Pracuję może ktoś na ulicy Strzeszyńskiej chciałbym wiedzieć jakie są tam warunki i jaka atmosfera

sylwia

Pani Kierowniczka produkcji arogancka i nieprzyjemna dla ludzi których nie lubi. Wiele osób rezygnuje z pracy lub szuka innej. Wprowadza chaos i konflikty. Praca fizyczna, jak w każdym zakładzie kasa na czas. Atmosfera ogolnie zła. Profesjonalizm zerowy. Nie polecam pracy na produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Bros Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań

Bros Sp. z o.o. Sp. k.