Bros Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Bros Sp. z o.o.

Do Gościa...

Na Kos jest 4 pracowników Brosa (nie 50) więc to co piszesz po prostu jest kłamstwem opartym na tym co sobie przeczytasz w internecie i wyobrazisz. Proponuję żebyś wyguglował swoje nazwisko to też się czegoś ciekawego na swój temat dowiesz... Podsumowując, niewiele wiesz a piszesz głupoty bo masz kompleksy. Zamiast spędzać miło czas opowiadasz w necie pierdoły bo nie masz nic innego do roboty. To jest również taka przypadłość Polaków (oprócz tego że są głośni i lubią się bawić). Jak chcesz mieć spokój to siedź w domu bo za 3 tyś nie kupisz sobie wymarzonych wczasów gdzie nikt Ci na odcisk nie wdepnie.

Gość raz jeszcze

Pytałem o „faraona” ze względu na zachowanie , bo jeśli to ta osoba o której myślę, a na pewno jest z firmy BROS , to współczuje ludziom którzy w tej firmie pracują , 90 % tej wycieczki najlepiej jakby nie wychodziło z pokojów żeby nie przynosić wstydu w firmie ... zabieranie alkoholi hotelowych na wycieczki „ bo są za darmo” to wiocha, wszyscy to widza dookoła - panie z irokezem w okularach ????, i jeśli reprezentuje się firmę to się nie pije aż zacznie się przewracać w barze głównym ( jak pewna pani ) , brawo , brawo ... i później Polacy maja opinie taka a nie inna . Dajcie lepiej te pieniądze szeregowym pracownikom będą mieli więcej motywacji do pracy , niż gdy stoi nad nimi ktoś niekompetentny ( faraon) . Pozdrawiam wszystkich pracowników na najniższych szczeblach i współczuje kadry ????

Gość

Mam pytanie o kogoś kto zwie się „faraon”- czy to łysy gbur który aktualnie z firmą przebywa na Kos? Jeśli tak to najlepszej reklamy firmie nie robi ...

Romeo

Mechanik utrzymania ruchu dobrze zarabia? Plisy i minusy? Dziękuję za odp.

Sama

To nie uzyskasz satysfakcjonującej odp.paczki świąteczne owszem wczasy pod gruszą możesz zapomnieć tam nie ma czegoś takiego a panie które są przez agencję nie mają nic bo my jesteśmy inne.już nie pracuje

użytkownik zarejestrowany

@Sama, wcześniej rozmawiałam z użytkownikiem @belzebub, na temat benefitów i do końca nie uzyskałam satysfakcjonującej odpowiedzi. Skoro Ty też pracujesz w Brosie to może również powiesz coś na ten temat?

użytkownik zarejestrowany

@kasandra w sieci jest aktualnie sporo ofert pracy, ale akurat na to wspomniane przez Ciebie nie widzę. Gdzie można aplikować do tego działu w Bros?

kasandra

Kontrola jakości? Ktoś pracował? Ma jakies doswiadczzenia? Jak wygląda rozmowa o pracę na karpia?

użytkownik zarejestrowany

@belzebub, rozumiem, w każdym zakładzie trzeba do tego typu rzeczy dopłacać. Czy pracownik może liczy na coś poza tym? Karta sportowa, na pewno dla wielu osób jest ważna, ale liczy się też ubezpieczenie zdrowotne czy socjalne. Coś możecie w tym temacie powiedzieć?

użytkownik zarejestrowany

@belzebub czyli jedyne, co funkcjonuje to premia całoroczna wypłacana w okolicach Świąt Bożego Narodzenia? "Wczasy pod gruszą" to faktycznie jeden z częstszych elementów takiego pakietu, ale on z drugiej strony równie często nie obejmuje takich premii. A czy firma oferuje jakieś benefity, jak karta sportowa?

belzebub
@Iza 13.08.2017, 12:46

Karta multisport za 40zl miesiecznie

Sunia

Praca jest fajna doswiadczenie zyciowe zawodowe lubie sadomasochizm wiec tam bede tyrala jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bura !!!

użytkownik zarejestrowany

@Paula praca jest zmianowa tak jak pisał @ja i jak można wyczytać w ogłoszeniach. Praca jest fizyczna więc to kwestia wytrzymałości organizmu ale za to dają umowę o pracę i pakiet socjalny.

belzebub
@Iza 22.07.2017, 10:06

Jaki pakiet socjalny ? :D tragedia nie pakiet socjalny, ( usunięte przez administratora ), zadnej kasy na urlop tzw. "wczasy pod grusza" co w obecnie w porzadnych zakladach jest norma, zal nie socjal.

monia

na ile zmian jest praca w brosie , w jakich godzinach zmiany i czy od pon-ndz.?

ja
@monia 16.06.2017, 17:58
na ile zmian jest praca w brosie , w jakich godzinach zmiany i czy od pon-ndz.?

praca na 3 zmiany w godzinach 6-14, 14-22, 22-6. od poniedziałku do piątku i jeśli przez agencję to w sobotę możesz iść a nie musisz, ale to zgłaszasz agencji

Paula
@ja 20.06.2017, 18:05

Zaczynam prace na produkcji na Naramowicach. Powiesz cos wiecej o pracy? Jest ciezko?

Valdi

Jak wygląda praca PH ds. hurtu i detalu i jakie warunki.

Blanca

Witam, jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele tej firmy?

Nick
@Blanca 13.04.2017, 14:42
Witam, jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele tej firmy?

Maybachami.

Gorącymarian
@Nick 15.04.2017, 15:43
Maybachami.

Aaaa , to słabo. Liczyłem na Rolls'a.

Mały

św.mikołaj
@Mały 31.03.2017, 13:27
Czy ktoś wie czy na Podolanach nadal trwa produkcja? A jak nie to kiedy skończyli tam produkować? Jak tam dostać robotę?...

witam wszystkich...produkcja na Podolanach jest cały czas...powiem tak praca w Brosie nie jest zła ,wypłata zawsze na czas,fajni ludzie pracują i to chyba jest jedyny powód dla którego warto zostać,praca jest w zależności od stanowiska albo lżejsza albo cięższa ,są takie stanowiska na których choćby stanąć na głowie to normy nie wyrobisz i kierownik dobrze wie o tym ale normy nie zmienia bo to takie ich "ulubione stanowiska"( usunięte przez administratora )szukają miejsca żeby przenieść zakład i podobno to nie będzie Poznań,tylko coś koło Kórnika ...pozdrawiam

Mały
@św.mikołaj 01.04.2017, 20:22

Dzięki. Ale czy to ten zakład na Podolanach będą przenosić albo likwidować? Mam tam rzut beretem i dlatego tu właśnie chciałem

vw 24

witam mam pytanko ile zarabia się na magazynie w Murowanej Goślinie?

Zioziol
@vw 24 24.02.2017, 16:16
witam mam pytanko ile zarabia się na magazynie w Murowanej Goślinie?

zależy czy zatrudniony jesteś przez agencje czy bezpośrednio przez firme

Wracająca z hh

Hej wszystkim ;-) pracuje przez hh i szczerze nie narzekam jakoś znacząco na prace tam owszem jest parę rzeczy które mogłyby się zmienić jednak tragedii nie ma może poza brakiem dodatku za pracę w chemii ;-) praca zależnie od stanowiska raz cięższa raz trochę lzejsza, ludzie hmmm z każdym można się dogadać mimo że czasem pojawiają się nerwy że względu na normy ;-) mnie osobiście czy norma jest czy nie ma nie robi różnicy ale zdaje sobie sprawę z tego że są osoby którym zależy na ich wyrobieniu i to szanuje i staram się na tyle ile potrafię fakt też że czasem wraca się dosłownie padnietym ale wypłata jest na czas jednak bawi mnie trochę różnica w terminie wypłat ponieważ pracownicy brosa wypłaty dostają 7 , pracownicy HR 15-17 a hh 22 . Praca jak praca osobiście nie wiąże z nią przyszłości ale nigdy nie wiadomo jak wyjdzie w praktyce. Stawki dla agencji to hh niecałe 15 zł brutto , HR z tego co się orientuję ma troszkę więcej ;-)

Sama
@Wracająca z hh 13.02.2017, 01:48

Witam pracowałam w firmie Bros przez HR.Praca spoko,ja byłam zadowolona poza normami .Atmosfera ??? Zależy.Niektóre panie które są zatrudnione przez firmę porażka popis,popis i jeszcze raz popis.Co to nie one ale idzie się do wszystkiego przyzwyczaić.Jeśli ktoś chce pracować to bedzie.W każdej firmie są stare wyjadacze.Duży minus CHEMIA !!! Ogólnie nie narzekam :-)

Szukajacy pracy

Czy operatorki maszyny chodza na popoludniowej zmianie pilnowac sprzataczek, czy to prawda?

Japy

W którym dokładnie miejscu znajduje się bros na baltyckiej ?

kaja
użytkownik zarejestrowany

Hej. Wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Doskonale dbają o stabilne zatrudnienie.

Bitt

Wypłata ZAWSZE jest na czas! jak w szwajcarskim zegarku;)

Ja

Wypłata jest terminowa, ale przecież to żadna łaska. Za pracę należy się wynagrodzenie jak psu kość.

Lucker

Czy ktoś się orientuje , czy może tam jakiegoś spawacza potrzebują do pracy ?

była

@ stolik na kawe dlaczego z góry zakładasz, że "góra"nic nie wie o takich praktykach ?

adi

Rekrutująca spóźnia się na spotkanie prawie pół godziny. Firma nie daje obiecanej odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej. Dzwoniąc do nich dwa tygodnie po terminie na odpowiedz nie można się niczego dowiedzieć. Daje to pierwszy obraz firmy.

Faraon/łysy

Witam na siłowni wszyscy mają ze mnie beke chodzę do Galerii Pestka nawet Bolek ciśnie więcej na sztandze odemnie

Faraon/łysy

Witam na siłowni wszyscy mają ze mnie beke chodzę do galerii Pestka nawet Bolek ciśnie więcej na sztandze odemnie

Faraon/łysy

Witam moich podwładnych pracowników ul.Bałtycka 7 w poznaniu .Marek wejście się za robotę!!!! Ja tylko mogę w ( usunięte przez administratora ) w tej firmie!!!!

EDWARD
@Faraon/łysy 05.06.2016, 09:24

nie ,, wejście się '' , a weźcie się ... Ile ,, klas '' skończyłeś ? 5. to twój maksymalny poziom ...

Marek

Pracuje w Brosie ul.Bałtycka 7 już 1 rok .Ale ściemnia i nic mi za to nie robią

kasia

@anka a na jakim stanowisku pracowałaś? wiesz może jak wyglądają zarobki w biurze?

anka
@kasia 13.04.2016, 22:26

Doskonale orientuję się w zarobkach w biurze. w porównaniu do obecnej posady - wynagrodzenie jest dość przeciętne choć przez długi okres czasu starano się mnie zapewnić że zarobki są na wysokim poziomie. pracowałam na różnych stanowiskach. proszę o konkretne pytania.

anka

AMA - pracowałam w BROS kilka lat .zapraszam do zadawania pytań :)

Faraon

Jestem (Łysy/Marcin) Moją funkcją jest ,koordynator pracy ul.Bałtycka 7 . zatrudniony przez firmę BROS !!!! Mam umowę na pełny etat !!!

Prawda

Trimb jesteś głupi że praca do 2000 płn netto to twój majestat puknij się w tą pustą główkę !!!

@Prawda 15.03.2016, 23:40

Z Twojej wypowiedzi wynika jasno, że sam jesteś głupi tempa dzido! Akurat w tym okresie poszukiwałem pracy i takie warunki płacy mi odpowiadały także nie wypowiadaj się szujo na temat moich zawodowych aspiracji i na temat moich oczekiwań bo jakie one są to Ty nie wiesz :)

trimb

dobra, ale przekazujmy rzetelne informacje bo widzę, że ludzie zaczynają robić syf ;) no dwa koła na pracownika magazynu to nie najgorzej, ja pracowałem w Amazon i maksymalnie do 2400 się wyszło, inni mieli więcej ale to jak były święta i można było wyrobić nadgodziny. A jaka jest specyfika pracy na magazynie w Murowanej Ernest?

Prawda

Praca dla ludzi bez marzeń zarobki bez komentarza przez agencję !!!

trimb

A na czym konkretnie polega praca na tym magazynie? Bo babka z agencji mówiła coś o kompletowaniu zamówień i prqcy przy taśmie, jak to wygląda?

trimb

Nie mam pojęcia bo ja dostałem namiar od koleżanki i ta praca na pracownika magazynu to jest przez agencję HR Consulting, nie orientowałem się czy bezpośrednio też zatrudniają.

Ernest
@trimb 13.03.2016, 20:59

Jak pokazesz ze ci zalezy na pracy, nie sciemniasz itp co kazdy brygadzista i kierownik potrafia dostrzec to jest szansa na umowe,wszystko zalezy jak do roboty podejdziesz.

Man
@Ernest 13.03.2016, 22:13

Chyba nie wiesz co mówisz człowieku..

trimb

okej, dzięki za info. ja przychodzę w najbliższym czasie przez agencję, a czy tak bardziej przyszłościowo firma organizuje jakiś nabór na pracowników, których zatrudniają bezpośrednio przez firmę? czy raczej nie mam co na to liczyć?

trimb

cześć ludziska, pytanie kieruję do pracowników Brosa w Murowanej Goślinie. Jak wygląda tam praca? przede wszystkim jak realnie wyglądają zarobki bo opinie słyszę różne, a naprawdę zależy mi na w miarę rzetelnej informacji :)

Ernest
@trimb 11.03.2016, 19:11

Praca nie jest ciezka, wiadomo swoje trzeba zrobic ale rak se nie urwiesz, bedziesz pracowal caly miesiac do tego ze dwie soboty to kolo 2000 wyciagniesz,moim zdaniem za taka prace jaka tam jest to niezle pieniadze

Lolo

W Brosie zarabia się do( usunięte przez administratora )Nie polecam !!!

Woman

Hej Man, idż sobie do Amazona i "szarp" po 10 h dziennie za 1700 zł.Języków zawsze możesz się uczyć. A Ukraińców zostaw w spokoju, to bardzo porządni i pracowici ludzie.Szanują pracę.

BigMom
@Woman 03.03.2016, 11:00

A Ty za granicą nie szanowałabyś ?

On

Rozumiem pieniądze to jedna wielka tajemnica ,ale może ktoś chociaż tak obligatoryjnie żuci jakąś przybliżoną kwotą jako brygadzista

Man
@On 02.03.2016, 15:11

Obstawiał bym, że mają nieco ponad 2 tys.

kartel
@On 01.03.2016, 09:30
Chciałbym się dowiedzieć od kogoś normalnego a nie flustrata ile zarabiają mniej więcej brygadzisci w BROSIE. Z góry dzięki...

w firmie nie mówi się ile kto zarabia, także jedynie od brygadzisty możesz się dowiedzieć tej informacji PS. na kokosy bym nie liczył

nibynikt
@On 01.03.2016, 09:30

do 3000

On

Jeśli można wiedzieć to ile mogą wyciągnąć brygadzisci .Jak zarabiają brygadzisci

WTF

Czemu są usuwane komentarze? Chodzi o te negatywne, ale opisujące prawde.. Ktoś mi może odpowiedzieć ?

Nowy

Ja do tej pracy dostałem się z przypadku robię na kompletacji ul.Karpia ( usunięte przez administratora )

Gosc

Taki jestes cwaniak to nie ukrywaj sie pod idiotycznym nickiem! Co to za problem skoro juz nie pracujesz a wylewasz wiadro pomyj? Prawda jest taka, ze pewnie jestes glabem, ktory zwyczajnie sobie nie poradzil w pracy i probuje sie dowartosciowac debilnymi opiniami...

arek

Witam czy ktoś był na rozmowie na Karpiej. O co pytają i jakie oferują warunki finansowe na stanowisko chemika

dzida

Ludzie nigdzie wam się nie podoba zamiast krytykować różne firmy wescie się za robotę na Ukrainie . Tam nie tu nie to co ???zbieraj puszki jeden z drugim .

wasyl

żabka
@wasyl 04.02.2016, 20:00
Idę na rozmowę o pracę do Bros na karpią. Mam pytanie jak wygląda tam socjal lub inne dodatki świąteczne....

Skoro idziesz na rozmowę, to o to zapytaj u źródła, a nie tu na forum, gdzie są dziwne wpisy np. od Joli...Jolę to chyba trzebaby najpierw wysłać do psychologa...lub do pracy w kamieniołomach.

Zostaw opinię o Bros Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bros Sp. z o.o.