BROS Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BROS Sp. z o.o.

Jaka jest atmosfera w Bros w Kicinie?

Ile jest zmian w BROS Sp. z o.o.?

Heniu

są trzy zmiany

@Heniu

istnieje tu jakakolwiek opcja, żeby ugadać się na jedną w dość wyjątkowych sytuacjach czy niestety odpada? Próbował już ktoś?

Kandydatką

Witam . Czy ktoś pracuje w Bros w biurze na ul. Karpia ? Jakie zarobki powiedzmy dla nowej osoby w biurze ? Czy na Karpia też jest produkcja czy tylko biura ? Pozdrawiam serdecznie

Pracownik na 3 zmiany

Pracowałem tu na 3 zmiany jako pomocnik operatorów. Miałem po dziurki w nosie tej pracy po roku. (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@Pracownik na 3 zmiany

A czemu aż na 3 zmiany? Sam sobie takie tempo narzuciłeś czy to firma nalegała? Były chociaż za to jakies dobre pieniadze?

Na produkcję

Proszę o opinię odnośnie pracy na produkcji. Czy warunki pracy są bezpieczne? Czy istnieje ryzyko zatrucia się jakąś szkodliwą substancją? Czy byliście świadkiem jakiejś poważnej awarii podczas produkcji?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie BROS Sp. z o.o.?

Zulu

Zależy na jakie stanowisko

@Zulu

Jeśli o biuro by chodziło? Tutaj jest jeden etap?

Magazyn

Pozdrawiam procesowego Macieja. Przedni kierownik.

Bubu
@Magazyn

Też pozdrawiam! Tylko porządki z nimi kierowniku! Z zielonymi!!!!! Czas na pracę a nie romanse i pierdoły!

Damian
@Bubu

Jak pozdrawiasz to chyba jesteś zadowolony z roboty, co? Powiesz coś o premiach bo podobno są dwie uznaniowa i regulaminowa. Ile można konkretnie wyciągnąć?

@Damian

Sumując wszystkie premie w maksymalnej wysokości jedno jest pewne - wciąż będzie mniej niż mają Ukraińcy.

@Klaus

:( A doprecyzujesz mimo to?

@Magazyn

Czy to sarkazm, czy poważnie da się współpracować z przełożonym i jego zasady się sprawdzają? Niekiedy procesowe podejście bywa zbyt sztywne i zabija kreatywność, co prowadzi do silnego zniechęcenia.

Reksio

Nie musisz się tym martwić. Kierownik od rana do późnego popołudnia siedzi w gabinecie w Goślinie i analizuje otrzymywane raporty. Spotkać go na hali można tylko okazjonalnie.

@Reksio

To kto wtedy to wszystko nadzoruje?

PFP

Hej witam! Co powiecie o pracy w magazynie w Murowanej Goślinie???

Lolo
@PFP

Nie wiesz co się stało to się nie odzywaj

BUBU
@PFP

Blokują mnie cały czas! A o pracy i koordynatorach z Murowanej dużo by mówić można

Bubu
@Lolo

A co się stało takiego?

BUBU
@PFP

A co się stało jeśli mogę wiedzieć?

Benji The cat
@BUBU

Się nie interesuj bo kaczej mordy dostaniesz i nie pisz jak chlasz

Szycha
@BUBU

bo nie można, na murowanej jest jak w klubie piłkarskim – gdy trener nie pasuje to się słabo gra aż go wyleją a tak robią brygadziści z każdym kolejnym kierownikiem, bo wystarczy nie robić wysyłek na czas, uszkodzić trochę palet, źle policzyć itp a on za to beknie Arek odszedł bo nie był głupi, bo jak nie był na miejscu to wiedział co się dzieje – i nie miał żadnej kontroli ani wpływu na brygadzistów - a robili co chcieli – bo to przecież oni rządzą na miejscu a na romansik musi być czas. wysyłek jest mniej z tego miejsca niż 3 lata temu a pracowników 3x tyle i tak nie nadążają, palety spadają z wózków itd. Najgorsze jest to że wieloletni wszyscy muszą się dostosować i się nie wychylać – ja zrezygnowałem, chciałem przenieść się na inna lokalizacje ale się nie udało – więc odszedłem bo nic nie robienie jest cięższe niż (usunięte przez administratora) się.

Adam Rem
@Szycha

ja tam pracuje od lat co ci się nie podoba w Bros?

Warto aplikować na produkcje? Jaka atmosfera?? Ciezka praca dla kobiet ?

@Ewa

Atmosfera jest oględnie mówiąc...dość gęsta. I to w każdym tego słowa znaczeniu.

@Klaus

Gęsta? :/ A możesz to jakoś doprecyzować?

Mata

Racja

Nikk

Hej, czy ktoś może powiedzieć cos dziale logistyki/jakaś opinia, coś o rekrutacji? W przyszłym czasie będę na rozmowie :)

Roman
@Nikk

Na kiedy masz zaplanowaną rozmowę? :)

Unikatowy
@Nikk

Przez wiele lat pracowałem w dziale bezpośrednio związanym z logistyka. Mogę tylko polecić. Jeśli ktoś wykazuje się właściwym zaangażowaniem w codziennie wykonywanych obowiązkach to Bros dla takiej osoby jest dobrym pracodawcą.

Mata
@Unikatowy

360 stopni inaczej

Cześć. Będę miał rozmowę o pracę w dziale logistyki. Jak wyglądają wynagrodzenia, atmosfera w pracy, jak wygląda wsparcie kierownika, czy są nadgodziny? Czy jest opcja pracy zdalnej?

nick

Dlaczego co chwile jest rekrutacja na bhpowca? Strasznie duża rotacja.

Gaba

Czy za ubrania robocze trzeba płacić ?

Zainteresowana

Ja mam pytanie z innej beczki jak to wyglada jeśli chodzi o ubiór pracowniczy? Można pracować w swoich ciuchach czy są obowiązkowe ubrania robotnicze?

Lilia
@Zainteresowana

Dostajesz ubrania pracownicze.

Grażyna
@Lilia

Zupełnie za darmo? Bo ja nie chciałabym dopłacać... a myślę nad pracą w tej firmie.

Marsjanin
@Grażyna

Przeczytaj kodeks pracy. Wszystko Ci wyjaśni. Nie będziesz zadawać głupkowatych pytań.

@Grażyna

Nie ma Pani dużych oczekiwań od przyszłej firmy... Ubranie robocze istotnie Bros zapewnia. I nie jest to żadnym wielkim gestem z jego strony. Kodeks Pracy jasno określa obowiązki pracodawcy w tej kwestii -zwłaszcza przy tym profilu produkcji, specyfice wykonywanej pracy.

Jak dużo osób pracuje w BROS Sp. z o.o.?

Klaus

Firma Bros się konsekwentnie i dynamicznie UKRAINIZUJE.

Klaus

Owszem dużo.Co prawda więcej jest osób narodowości ukraińskiej...

Poloczek

Witam jak wygląda praca na magazynie ?jutro mam rozmowę o pracę w tym przybytku

Nachos
@Poloczek

Tylko z tego magazynu nie spadnij .

Poloczek
@Nachos

Widzę ciekawa odpowiedź... Wnioskuję że jesteś tak nikim?

@Poloczek

Nie sądź po sobie, to nieładnie. Dobrą radę dał Ci przyszły kolega, a Ty mu tak odpisujesz? Dlaczego to robisz?

Sorb
@Andrzej

Bardzo dobrze podsumowałeś to Andrzeju. W końcu jako pracownik magazynu wiesz najlepiej, które rady mogą się kolegom przydać.

@Sorb

Ale to często się tak zdarza, żeby ludzie byli tu dla siebie tak niemili? :(

Do widzenia

Pięknie, Bros proponuje w tej chwili lepsze warunki zatrudnienia i finansowe nowym pracownikiom niż zasłużonym ludziom,ktorzy są tu od lat. Brawo za politykę tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!

Mati

Witam mam pytanie co do magazynu w janikowie jak tam wyglada praca? Wporzadu ludzie? Jak wygląda specfikacja pracy

Karolina G. - J.

A ja polecam tę firmę. Choć słyszałam, że w niektórych działach jest /było niemiło, to akurat dział handlowy jest super. Bardzo miłe, pomocne dziewczyny (byłam zaledwie 7 dni, a zdążyłyśmy się polubić), sympatyczny i empatyczny kierownik, luźna atmosfera. Zrezygnowałam, ponieważ świat liczb, cen, procentów, analiz itp. nie jest tematem, w którym czuję się dobrze, inaczej chętnie bym z nimi została na dłużej. Zarobki ok. Rozmowę rekrutacyjną również oceniam jako swobodną, konkretną, choć pytań było dosyć sporo i niektóre naprawdę mnie zaskoczyły. Tak naprawdę zawsze trzeba popracować w danej firmie, żeby móc ją ocenić samemu wg własnych kryteriów. Jednakowoż ja te firmę mogę polecić.

Elwira
@Karolina G. - J.

Wybieram się niedługo na rozmowę w tej firmie. Mogłabyś podpowiedzieć jak się do niej przygotować i jakie pytania mogą mnie zaskoczyć?

Spotkanie umówione było na 10:00, byłem o czasie a nawet chwile przed. Po 15 minutach czekania usłyszałem, że jeszcze chwile ( bo salki nie ma dostępnej ) po kolejnych 15 minutach wstałem i podziękowałem. Łącznie 30 minut czekania i zmarnowania czasu. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BROS Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w BROS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BROS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BROS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BROS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BROS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BROS Sp. z o.o.