BROS Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BROS Sp. z o.o.

Aga

Praca sama w sobie nie była zła, ale ludzie tam pracujący w szczególności operatorki ukrainki to jakaś masakra.

Kandytat

Witam. Czy ktos pracował tutaj na stanowisku przedstawiciel handlowy? Wszystkie opinie sa z produkcji i magazynu a ciekawi mnie te stanowisko. Czy ktos moze napisać jak wygląda ta praca jakie dostaje auto czy można je używać prywatnie? Czy sa jakieś benefity typu wczasy pod grusza lub paczki na święta? Karta multi sport czy prywatna opiekę medyczna?

Kandydatka

Szukaja lidera produkcji dlaczego poprzedni zrezygnowal??? Ile placa za zarzadzanie 70-100osobami?? To odpowiedzialna praca tyle osob

Pytanie praca kierowxa

Jakie są warunki pracy i płacy dla kierowców?

Nowicjusz

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca kierowcy w firmie Bros na ul Karpiej. Jakie obowiązki oprócz samego przewozu, jak finansowo?

DeDeK

Jakie warunki są na magazynie na Podolanach? Jakie są główne zadania, jakie są stany wózków, itp.?

Ewelina

Witam chciała bym wyrazić kilka zdań na temat pracy w firmie Bros na ulicy Karpia 24 . Dwa tygodnie temu dostałam propozycji pracy w tej firmie lecz od samego początku wydawało się być okej po pierwszym dniu szkolenia bhp Pan opowiadał o pracy lecz nadal wydawało Mi się Że wszystko okej... (usunięte przez administratora)później szkolenie i oprowadzenie po magazynie było na zasadzie szybkiego i nie dość jasnego wytłumaczenia przez Panią Ukrainkę po oprowadzenie pokazano mi moje miejsce pracy No i się zaczęło .... Ukrainki bardzo nie sympatyczne patrzą na Ciebie z góry . Brak organizacji koordynatorów nikt nie wie za co ma się zabrać każdy chodzi jak chce każdy lata aby zająć sobie krzesło zabrać wiatrak żeby Ci nowi mieli najgorzej . Barak organizacji z nowym pracownikiem każdy Cię odtrąca albo wymienia Ciebie na swoją koleżankę gdzie z góry byłaś już przydzielona na dane stanowisko ... praca sama w sobie nie jest zła lecz ludzie i atmosfera w pracy jest po prostu nie do zniesienia nie do wytrzymania ... istne piekło ! Jest garstka osób która jest naprawdę mega wporzadku lecz ludzie niektórzy są po prostu zmuszeni do takiej pracy ... (usunięte przez administratora) Jest mi tylko mega przykro że nie miałam okazji porozmawiać z kimś wyższym kto zarządza ta firma bo ponad połowa osób Powinna iść do zwolnienia . Wyraziłam swoją opinie ze względu na to aby każdy kto zamierza się tam zaaplikować nie robił tego .

ExPracownik

Nie polecam pracy w tej firmie,chyba że zna się język ukraiński, bez tego ani rusz. (usunięte przez administratora) Maszyny stare, nieodpowiednio zabezpieczone, w większości w połowie niesprawne.(usunięte przez administratora)

Czy zdarzają się nadgodziny w Bros Sp. z o.o. Sp. k.?

Św.Mikołaj

Zdarzają ale w sezonie i nie są obowiązkowe, chyba, że soboty, również nie obowiązkowe

Praca na karpia

Cześć, aplikuję do pracy na magazynie na ul Karpia. Czy ktoś może coś więcej napisać na czym polega ta praca?

Xyz

aplikuje na stanowisko laboranta. Jakieś wskazówki, opinie? Czego mogę się mniejwiecej spodziewać po teście z wiedzy ogólnej chemii?

Wesoły ptaszek

Witam wszystkich, zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na brygadzistę. Czy ktoś poleca to stanowisko? czy faktycznie jest tak jak piszą przedmówcy, że jest straszny zapach? czy pracuje się w maskach? Nie mówię o tych związanych z Covid19? Z góry dzięki za pomoc

@Wesoły ptaszek

To firma chemiczna, czyli to co piszą to prawda.Niektore czynności na produkcji wymagają zakładania masek specjalistycznych (wygląda się w niej jak kosmita), gdyż bezpośrednie wdychanie tych surowców chemicznych jest szkodliwe dla zdrowia.Na hali na Podolanach jest duże zapylenie..

Mariolka

Praca jak na każdej produkcji zero obijania pracownicy brygadziści wporzatku pracowałam 4,5 roku

były pracownik brosa

nie rozumiem was ludzie dlaczego tak pchacie się do brosa (celowe małe b)(usunięte przez administratora)

Anka

Witam chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku mieszacz odwazalnia? Czy jest to robota głównie dla mężczyzn?

Czy w firmie Bros coś sie zmieniło jak pracuje sie na produkcji duzo negatywnych opinii

Nie polecam !!!

Witam wszystkich internautów. Opowiem Wam na temat agencji pracy (które zatrudniają ) oraz o samej firmie Bros. Agencje pracy które zatrudniają jest wiele ponieważ jest taki przemiał że nie wiedzą skąd brać ludzi przez swoje postępowanie. Agencje pracy pobierają za brak przyjścia do pracy od 200 do 1000 zł za 1 dzień. Podpisuje się klauzurę że jeśli nie zwróci się rzeczy roboczych oraz narzędzi pracy jeśli się zakończy współpracę odciągają z wypłaty. Płaci się za: Nożyk Okulary Buty Spodnie T-shirt Nerkę (żeby włożyć narzędzia pracy) Pieczątkę. Wynagrodzenie za godzinę pracy 18 brutto. Wypłaty są od 10 do 30 zależności od agencji pracy. Zgłaszają twoja kandydaturę i umawiają na szkolenie BHP które trwa do 3h. Po BHP jest możliwość pracować w tym samym dniu lub innym zależności w którym ci pasuje. Przychodzą na zmianę jest obchód po hali produkcyjnej. Pierwsze co się rzuca w oczy nieład, stare maszyny, masę obcokrajowców. Często bywa tak że jest tak ogromne rozczarowanie że osoby zainteresowane są tak poirytowane że rezygnują przy przystąpienie do pracy. Będąc na stanowisku pracy przydzielonym jest wiele obowiązków czasami jest taki rozpęd że nie wiadomo co zrobić bo wszystko jest tak stare , psujące się że się odechciewa wszystkiego, jest dużo przesłanek że Mona krzywdę zrobić na tych maszynach ponieważ część z nich się rozsypuje i nie mają odpowiednich zabezpieczeń. Używają wiele sformułowań nazw poszczególnych miejsc odpadów w których się trudno połapać i zorientować gdzie co leży. Częste pracę monotonne co się wydaje że czas pracy wydłuża się niż skraca. Wrażenie się ma jakby się pracowało 20h na dobę niż 8h. Brygadziści uważają osoby nowe za zbędne szybko można odczuć niechęć , i takie spojrzenie co ty znów chcesz (bo nie możesz się odnaleźć w tym zgiełku i chaosie). Szybko odczuwa się brak wsparcia i brak zrozumienia. Oczekują że osoba nowa będzie znała cały ich system w 1 palcu w 1 dzień. Normy są kosmiczne, zauważy brygadzista ze stoisz 5 sekund bo operator naprawia coś przy maszynie podchodzi i pyta się czy nie masz nic do roboty, jeśli odpowiesz frechownie odpowiedzą idź do domu i nie wracaj. Operatorzy są tak pochłonięci praca że nie interesuje ich twoje dobro tylko żeby pracować na 300% obrotach. Uszkodzisz się podczas pracy , myślisz że ich to obchodzi. Idziesz do apteczki i opatrujesz się żeby dalej jakiś funkcjonować. (usunięte przez administratora) Przerwa 15 minutowa na dzwonek rozprzestrzeniający się po całej hali. Liczy się od momentu odejścia od stanowiska pracy. Czyli z 15 minut robi się 13 lub 12 min że względu że dużo ludzi pracuje i musi wyjść przez drzwi jakoś. Potem szukanie wolnego miejsca w stołówce. 2 min przed zakończeniem informują dzwonkiem i zakończeniem przerwy też dzwonkiem również zakończeniem pracy. Nie pozwolą wyjść nawet 20 sekund przed czasem. Reasumując lepiej poszukać innej pracy niż być co dziennie negowanym i jakim ty jesteś beznadziejnym pracownikiem. Zwracają uwagę że podczas pracy się jest oparty o część blatu żeby ułatwić pracy bo kręgosłup boli od butów ich że masz się nie opierać tylko pracować albo domu idź. Częste ochrzany o byle co. Nie liczy się twoje doświadczenie czy się było kimś więcej innej firmie niż szerogowym pracownikiem , dla nich się jest jakby się skończyło szkołe podstawową nigdy nic innego nie robiło się. Mam nadzieję że rozwijałem wiele wątpliwości. Pieniądze które oferują są żadne , brak poszanowania dla drugiego człowieka

o
@Nie polecam !!!

Dzięki za info. Dużo tematów odpisałaś. Faktycznie z opisu wygląda to bardzo kiepsko. Co takiego powinien wiedzieć lub umieć taki przysłowiowy nowy pracownik nazwijmy go dla przykładu "mały Piotruś pan " by poradził sobie na produkcji? 3h szkolenia jest ok ? A co takiego powinien zmienić właściciel firmy by lepiej się pracowało ? Czy to jest ważne dla niego?

Max
@o

Nie myśleć nie pytać nie pyskowac nie stać nie siedzieć. Mniej więcej to powinno się wiedzieć w pierwszej kolejności.

serum
@Nie polecam !!!

Potwierdzam te słowa, niezbyt przyjemne miejsce. Dodatkowo praca w chemii. Z braku laku dobry kit krótko mówiąc.

Roman
@serum

Szkoda że też nie jesteś zadowolony z pracy w firmie Bros, bardzo obszerna opinia o firmie pojawiła się prawie 2 miesiące temu, mógłbyś coś do tego dodać? Może od tego czasu kilka kwestii uległo zmianie i w tym momencie sytuacja w firmie wygląda już lepiej? Daj znać koniecznie, każdy szczery wpis jest bardzo ważny dla potencjalnych pracowników.

Nowa
@Roman

Nic nie uległo zmianie. Jest identycznie jak było rok wcześniej. Opinia jest nadal aktualna.

nick

witam czy ktos pracuje w tej firmie na Podolanach ? Jak tam trafic to jest jakas masakra

JM
@nick

Praca na Podolanach - podczas rozsypywania nawozów strasznie pyli na hali(usunięte przez administratora)Po 8 godzinach pracy,moje oskrzela były tak zawalone pyłem od nawozów,że trudno było mi oddychać.Twarz zrobiła się czerwona od gryzących pyłów.Nie polecam,jak chcecie być zdrowi.

obywatel
@nick

a chcesz zdjecia z tego miejsca i tego zapylenia czy filmiki?

Ciekawy

Witam, Ile mniej więcej zarabia brygadzista?

Korpokiller

Mniej 1000. Więcej 5000.

4-5 tys-netto

@Bibi

Na start

4-5 netto na start dostaniesz zależy od diswiadczenia

Bea

Dzień dobry. Bross zamieścił ogłoszenie na kontrolera jakości. Na jakie zarobki można liczyć i czy są jakieś benefity?

Zostaw merytoryczną opinię o BROS Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w BROS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BROS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BROS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BROS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BROS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BROS Sp. z o.o.