BROS Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BROS Sp. z o.o.

Mimo zapewnień o skontaktowaniu sie ze mną po rozmowie kwalifikacyjnej i przekazaniu telefonicznie bądź mailowo wyniku, niestety brak jakiegokolwiek odzewu. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona poprawnie.

Kass

Witam. Jakie są stawki na umowie o pracę?

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Asia

W ostatnim czasie z pracy w Brosie zrezygnowało kilku ważnych kierowników oraz dyrektor z kilkunastoletnim stażem, co się dzieje w Brosie?...

Joo
@Asia

Poprostu zaczyna sie sypac od strony organizacyjnej.zarobki rosna ok (po czesci z przymusu panstwa) inne dodatki jak ubezpieczenie opieka medyczna socjal.tez ok (niektore rzeczy sa bo musza nie z wlasnej dobrej woli pracodawcy) ale chaos z roku na rok narasta.Nikt nad tym nie panuje.jeszcze ze 4lata temu w porownaniu do tego co jest to bylo jak w szwajcarskim zegarku.

Joo
@Joo

Ciekawe co bylo jak w szwajcarskm zegarku?

Arco
@Joo

Dobry kierownik oznacza dobrą organizację pracy. Dobrzy kierownicy pozwalniali się z Brosa, więc jest jak jest..

Zenek
@Joo

Ten czas właśnie... 4-5 lat do tylu było inaczej lecz nastały czasy rządów innej klasy... ciekawe czy właściciel firmy to czyta albo dlaczego nikt mu nie podeśle linka do tej strony.

Aaa
@Arco

Samo mówi za się

Witam, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku specjalista ds sprzedaży na rynek niemiecki? realne zarobki, godziny pracy, premie.

Martin
@Piotr

Nie wiem jakiej konkretnie kasy możesz się spodziewać, ale podobno dział eksportu jest jednym z najlepiej zarabiających. Godziny pracy teraz bardzo spoko – możesz zaczynać między 7 a 9 i wychodzić między 15 a 17.

Badaboo
@Martin

A czy szukają też ludzi na inne rynki? Bo jeśli kasa byłaby dobra, to reszta brzmi nieźle.

aaaaa

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca dla pań przez agencję? Podobno pakowanie i coś przy taśmie. Ciężko jest? (chodzi mi o Bros na Podolanach)

Podolany sa ok. Warto

Julka
@aaaaa

Witam też sie wybieram do pracy na podolany. Czy Pani jyz tam pracuje? Jakie wrażenia?

Bbb
@aaaaa

Bros to produkcja chemiczna, więc trzeba mieć świadomość,że ma się styczność z chemią ( poprzez wdychanie, jak i przez skórę).Jaki to wpływa na zdrowie?

Magda

Witam ide do pracy na produkcję na podolany . tam jest parę firm . w którym miejscu jest bros?bo nie ma tam żadnego szyldu. Będę wdzieczna za podpowiedź.

Wojtek

Buahahaha tusza rośnie ????

Iza

@Paula praca jest zmianowa tak jak pisał @ja i jak można wyczytać w ogłoszeniach. Praca jest fizyczna więc to kwestia wytrzymałości organizmu ale za to dają umowę o pracę i pakiet socjalny.

belzebub
@Iza

Jaki pakiet socjalny ? :D tragedia nie pakiet socjalny, (usunięte przez administratora), zadnej kasy na urlop tzw. "wczasy pod grusza" co w obecnie w porzadnych zakladach jest norma, zal nie socjal.

Max
@belzebub

To już nieaktualne informacje. Teraz oprócz Multisportu jest dodatkowo Medicover, a ostatnio wprowadzili właśnie wczasy pod gruszą. I ma być jeszcze ubezpieczenie na życie.

Asia
@Iza

To praca w firmie chemicznej, więc trzeba mieć świadomość gdzie się pracuje i co wdycha... I pytanie jak ta chemia wpływa na zdrowie?...

Beata

Z działu inwestycji w ciągu 2 lat zrezygnowało w sumie 3 kierowników..współpraca z właścicielem firmy nie należy do łatwych..

@Beata

Kierownicze stanowiska nie należą do łatwych, trzeba mieć kompetencje i podejscie...

Beata

Kierownicy rezygnują z pracy po kilku lub nawet kilkunastu latach pracy, więc tu nie chodzi o kompetencje, tylko politykę firmy i traktowanie pracowników.(usunięte przez administratora)

Iza

@belzebub, rozumiem, w każdym zakładzie trzeba do tego typu rzeczy dopłacać. Czy pracownik może liczy na coś poza tym? Karta sportowa, na pewno dla wielu osób jest ważna, ale liczy się też ubezpieczenie zdrowotne czy socjalne. Coś możecie w tym temacie powiedzieć?

MAX
@Iza

Te rzeczy też są. Jest opieka zdrowotna w Medicowerze i ubezpieczenie grupowe w Axa. A z nowości jeszcze wczasy pod gruszą. A, i jeszcze od czasu do czasu można kupić produkty ze sporym rabatem. Tylko takie akcje dosyć rzadko są....

Praca jak każda inna. Ludzie fajni, kaska zawsze na czas, a ostatnio nawet wprowadzili taki system, że można przychodzić sobie na dowolną godzinę rano. Trochę brakuje stołówki, ale na szczęście jest Wujaszek :).

zela

Proszę o jakieś info na temat pracy jako PH w Brosie. Czy targety są realne, jak godziny pracy, wynagrodzenie i czy auto służbowe do użytku pryw.? Częste rotacje ludzi?Uczestniczę w procesie rekrtuacji i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć.

Obserwator

Jeśli było tak źle w firmie to zastanawiam się dlaczego wcześniej nie zwracaliście uwagi? Może nie wszystko jest prawdą?

max
@Obserwator

Były mnóstwo wpisów to opisujących, dlaczego ktos pracował i dlaczego odszedł. Rynek pracy nie zawsze był rynkiem pracownika, kiedyś o pracę było ciężko, więc każdy zaciskał zęby i pracował (bo miał rodzinę na utrzymaniu). (usunięte przez administratora)

W ostatnim czasie zwolniło się kilka ważnych osób w firmie, o czymś to świadczy, nic nie dzieje się bez przyczyny... ciekawe kto zostanie w Brosie..

szerokim łukiem

Również nie polecam pracy w tej firmie. Ale jeśli ktoś lubi chemię(usunięte przez administratora) to czemu nie, to praca dla niego.

Liza

Witam, czy ktoś się orientuje jak wygląda obecnie praca jako PH w tej firmie? Z góry dziękuję

Dawnypracownik

"Miałam (wątpliwą) przyjemność pracować przez dłuższy czas jako pracownik administracyjny w firmie Bros. Generalnie - odradzam. Atmosfera napięta, pieniądze nieadekwatne do wykonywanych obowiązków, wiecznie robienie pod górę pracownikom nowo zatrudnionym. Umowy o pracę to w firmie Bros szczyt marzeń - dają je pracownikom W NAGRODĘ, a nie dlatego że faktycznie im się one należą.(usunięte przez administratora) Kadra kierownicza też niestety pozostawia wiele do życzenia - (usunięte przez administratora) Cieszę się, że moja przygoda z tą firmą dobiegła końca - nigdy już tam nie wrócę."

KRECIK

Mariusz weź się za robotę!!! Otwieraj Garaż święta ???? idą!!! ???? Pozdrawiam!

Faraon

Jestem (Łysy/Marcin) Moją funkcją jest ,koordynator pracy ul.Bałtycka 7 . zatrudniony przez firmę BROS !!!! Mam umowę na pełny etat !!!

Lucker
@Faraon

Faraon to nie czasem "Plemnik" ?

kasia

@anka a na jakim stanowisku pracowałaś? wiesz może jak wyglądają zarobki w biurze?

anka
@kasia

Doskonale orientuję się w zarobkach w biurze. w porównaniu do obecnej posady - wynagrodzenie jest dość przeciętne choć przez długi okres czasu starano się mnie zapewnić że zarobki są na wysokim poziomie. pracowałam na różnych stanowiskach. proszę o konkretne pytania.

Panterka
@anka

Witam, jak wygląda wynagrodzenie pracowników administracyjnych?

Zostaw merytoryczną opinię o BROS Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w BROS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BROS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BROS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BROS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BROS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BROS Sp. z o.o.