BROS Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BROS Sp. z o.o.

Co do chemii to tylko śmierdzi czy był może jakiś przypadek zatrucia?

Krecik

Pozdrawiam DH ! :) Krecik

Milka

Cześć. Mam do was pytanie jaka aktualnie jest podstawą na Ph w firmie Bros, rodzaj zatrudnienia oraz jakie benefity firma daje np:, auto do celów prywatnych opiekę medyczną itp? Pozdrawiam

Były

W Brosie podobno duże zmiany kadrowe ? pracownicy odchodzą bardziej niż kiedyś, A zatrudniają?

Do Gościa...

Na Kos jest 4 pracowników Brosa (nie 50) więc to co piszesz po prostu jest kłamstwem opartym na tym co sobie przeczytasz w internecie i wyobrazisz. Proponuję żebyś wyguglował swoje nazwisko to też się czegoś ciekawego na swój temat dowiesz... Podsumowując, niewiele wiesz a piszesz głupoty bo masz kompleksy. Zamiast spędzać miło czas opowiadasz w necie pierdoły bo nie masz nic innego do roboty. To jest również taka przypadłość Polaków (oprócz tego że są głośni i lubią się bawić). Jak chcesz mieć spokój to siedź w domu bo za 3 tyś nie kupisz sobie wymarzonych wczasów gdzie nikt Ci na odcisk nie wdepnie.

Mam pytanie o kogoś kto zwie się „faraon”- czy to łysy gbur który aktualnie z firmą przebywa na Kos? Jeśli tak to najlepszej reklamy firmie nie robi ...

Romeo

Mechanik utrzymania ruchu dobrze zarabia? Plisy i minusy? Dziękuję za odp.

Sama

To nie uzyskasz satysfakcjonującej odp.paczki świąteczne owszem wczasy pod gruszą możesz zapomnieć tam nie ma czegoś takiego a panie które są przez agencję nie mają nic bo my jesteśmy inne.już nie pracuje

Iza

@Sama, wcześniej rozmawiałam z użytkownikiem @belzebub, na temat benefitów i do końca nie uzyskałam satysfakcjonującej odpowiedzi. Skoro Ty też pracujesz w Brosie to może również powiesz coś na ten temat?

Iza

@kasandra w sieci jest aktualnie sporo ofert pracy, ale akurat na to wspomniane przez Ciebie nie widzę. Gdzie można aplikować do tego działu w Bros?

kasandra

Kontrola jakości? Ktoś pracował? Ma jakies doswiadczzenia? Jak wygląda rozmowa o pracę na karpia?

Iza

@belzebub czyli jedyne, co funkcjonuje to premia całoroczna wypłacana w okolicach Świąt Bożego Narodzenia? "Wczasy pod gruszą" to faktycznie jeden z częstszych elementów takiego pakietu, ale on z drugiej strony równie często nie obejmuje takich premii. A czy firma oferuje jakieś benefity, jak karta sportowa?

belzebub
@Iza

Karta multisport za 40zl miesiecznie

monia

na ile zmian jest praca w brosie , w jakich godzinach zmiany i czy od pon-ndz.?

@monia

praca na 3 zmiany w godzinach 6-14, 14-22, 22-6. od poniedziałku do piątku i jeśli przez agencję to w sobotę możesz iść a nie musisz, ale to zgłaszasz agencji

Paula
@ja

Zaczynam prace na produkcji na Naramowicach. Powiesz cos wiecej o pracy? Jest ciezko?

Valdi

Jak wygląda praca PH ds. hurtu i detalu i jakie warunki.

Blanca

Witam, jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele tej firmy?

@Blanca

Maybachami.

Gorącymarian

Aaaa , to słabo. Liczyłem na Rolls'a.

Mały

Czy ktoś wie czy na Podolanach nadal trwa produkcja? A jak nie to kiedy skończyli tam produkować? Jak tam dostać robotę?

św.mikołaj
@Mały

witam wszystkich...produkcja na Podolanach jest cały czas...powiem tak praca w Brosie nie jest zła ,wypłata zawsze na czas,fajni ludzie pracują i to chyba jest jedyny powód dla którego warto zostać,praca jest w zależności od stanowiska albo lżejsza albo cięższa ,są takie stanowiska na których choćby stanąć na głowie to normy nie wyrobisz i kierownik dobrze wie o tym ale normy nie zmienia bo to takie ich "ulubione stanowiska"(usunięte przez administratora)szukają miejsca żeby przenieść zakład i podobno to nie będzie Poznań,tylko coś koło Kórnika ...pozdrawiam

Mały
@św.mikołaj

Dzięki. Ale czy to ten zakład na Podolanach będą przenosić albo likwidować? Mam tam rzut beretem i dlatego tu właśnie chciałem

vw 24

witam mam pytanko ile zarabia się na magazynie w Murowanej Goślinie?

Zioziol
@vw 24

zależy czy zatrudniony jesteś przez agencje czy bezpośrednio przez firme

Wracająca z hh

Hej wszystkim ;-) pracuje przez hh i szczerze nie narzekam jakoś znacząco na prace tam owszem jest parę rzeczy które mogłyby się zmienić jednak tragedii nie ma może poza brakiem dodatku za pracę w chemii ;-) praca zależnie od stanowiska raz cięższa raz trochę lzejsza, ludzie hmmm z każdym można się dogadać mimo że czasem pojawiają się nerwy że względu na normy ;-) mnie osobiście czy norma jest czy nie ma nie robi różnicy ale zdaje sobie sprawę z tego że są osoby którym zależy na ich wyrobieniu i to szanuje i staram się na tyle ile potrafię fakt też że czasem wraca się dosłownie padnietym ale wypłata jest na czas jednak bawi mnie trochę różnica w terminie wypłat ponieważ pracownicy brosa wypłaty dostają 7 , pracownicy HR 15-17 a hh 22 . Praca jak praca osobiście nie wiąże z nią przyszłości ale nigdy nie wiadomo jak wyjdzie w praktyce. Stawki dla agencji to hh niecałe 15 zł brutto , HR z tego co się orientuję ma troszkę więcej ;-)

Sama
@Wracająca z hh

Witam pracowałam w firmie Bros przez HR.Praca spoko,ja byłam zadowolona poza normami .Atmosfera ??? Zależy.Niektóre panie które są zatrudnione przez firmę porażka popis,popis i jeszcze raz popis.Co to nie one ale idzie się do wszystkiego przyzwyczaić.Jeśli ktoś chce pracować to bedzie.W każdej firmie są stare wyjadacze.Duży minus CHEMIA !!! Ogólnie nie narzekam :-)

Szukajacy pracy

Czy operatorki maszyny chodza na popoludniowej zmianie pilnowac sprzataczek, czy to prawda?

Szukajacy pracy...

Witam, mam pytanie czy teraz przed okresen swiat przyjechala maszyna na ktorej 3 operatorki maja pracowac szybkim tempem gdzie wykonywana jest duza masowa? Co smieszniejsze przez postawienie.tej maszyny sa ludzie.tez skazani aby przyjsc miedzy swietami a.sylwestrem, czy to prawda? PROSZEPROSZPozdrawiam O ODPOWOEDZ RZETELBA OSOBE Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o BROS Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w BROS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BROS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BROS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BROS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BROS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BROS Sp. z o.o.