Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

Ciesz sie ze tyle nam płacą 5,7

inzynier

Ile można spodziewać się na umowę o pracę jako ich instalator systemów alarmowych (Poznań) ? Czy ktoś pracował na tym stanowisku ? Jak warunki pracy ?

opti

Mam rozmowę o pracę -jestem nowy niby umowa o pracę -ile można się spodziewać ? na początek , jak wygląda pierwsza rozmowa -nigdy nie pracowalem w ochronie? prosze o jakies info ...

@opti

Odpowiedz jest dla OPTI!,nie wiem dlaczego nie chce sie wyswitlic wlasciwy nick!!

astral

Firma Solid to tylko marketing i znana marka . to tylko znaczek firmowy znany w całej pl i nic więcej . Są też ludzie którzy mają o niego dbać i to wszystko .

@astral

Ma Pani rację

Katastrofa
@astral

A durnie takie pracuja ze koniec i to samo wynagrodzenie co czlowiek który sie stara. Szczac na nich wszystkich .

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
krater

Pracowalem w solidzie i już nie chce wiecej. Male zarobki a roboty mnostwo(usunięte przez administratora) Niby umowa o prace ale jak przychodzi do wyplaty to dostajesz mniej niz na smieciowce. A o czlowieka wogole sie nie martwia. Ja mowie ze mam dzieci i musze zarobic na rodzine a kierownik mowi (usunięte przez administratora). Jeszcze wzglednie to wyglada w tych mniejszych firmnach mocnych lokalnie. Przynajmniej placa to co na umowe i na czas. Nigdy juz nie pojde do duzej firmny. Zaden Impel, solid czy konsalenet albo juwentus. Odradzam wszystkim.

karolina

fox budynek to wazna sprawa ... ostatnio bylam na rozmowie gdzie czuc bylo wilgocia

pracuje na umowe zlecenie juz ponad rok.Wszyskie przeslanki przemawiaja za tym,zebym dostal etat,Jednak wszechmocny szef odmawia,A gdzie inspekcja pracy?za biurkami siedza i paczki jedza?Doradzaja zeby isc do sadu,tylko po co oni sa w takim razie?chyba zeby popierac takie bezprawie.POZDRAWIAM szefa ochrony z BP Poznan.Pan Was rules-niestety.

fox

(usunięte przez administratora)/> "maja siedzibe w eleganckim budynku"????????To jakas prowokacja!W ten sposob chca sobie zrobic dobry PR?Kompletna zenada!Tania sila robocza i butna postawa calego szefostwa,ze jak sie nie podoba to inni juz czekaja.(usunięte przez administratora)PWazne zeby kontrahent sie nie dowiedzial i zeby faktura byla zaplacona na czas.Wiem bo tam pracuje-niestety,ale narazie nie mam innego wyjscia,tak samo jak setki innych.

NEX

Jestem za tym aby taka firma jak SOLID istniała na rynku jak najdłużej, dobra solidna firma, która ochrania obiekty, w Poznaniu mają swoją siedzibę przy Obornickiej, w eleganckim budynku, wizerunek firmy na plus z tej perspektywy, konwoje i pojazdy na plus.

NEX

W obecnym systemie emerytalnym wylicza się emeryturę ze składek zgromadzonych przy pensji 2700 zł i pracy 44 lata pracownik jest wstanie uzbierać składki na poziomie takim, że emerytura wyliczona będzie na poziomie emerytury minimalnej gwarantowanej przez ZUS po spełnieniu warunków praca 25 lat udokumentowana. (usunięte przez administratora)

NEX

SOlID jest firma dzięki której ludzie maja pracę i pieniądze, przez jakiś czas widuję pracowników ochrony w centrach handlowych, i doszedłem do wniosku, niech firma SOLID wprowadzi zmiany - zmiany w ubiorze pracowników - niech wprowadzą aby pracownik w centrum handlowym chodził w własnych rzeczach okres letni: spodnie dżinsowe, koszulka z krótkim rękawem, buty sportowe, na szyi identyfikator ze zdjęciem - będą się wyróżniali z tłumu identyfikatorami okres zimowy: firma Solid wydaje polary, polary można zamówić w hurtowni po przepracowaniu roku przechodzą na własność Niech firma SOLID odstapi od ubierania młodych ludzi w garnitury 2 rzędowe struj odpowiedni do opery dla starszych panów, takie ubranie powinno być czyste wyprasowane i zakładane na okazję, wyjście do opery, buty do takiego garnituru ze skóry czarne. Okres zimowy - pracownicy ochrony mogli by chodzić ubrani w własnych kurtkach z identyfikatorami na szyi. Wniosek firma SOLID będzie miała inny wizerunek, pracownicy będą się lepiej czuli w pracy Często widuję pracownika ochrony ubranego w za duży garnitur, brudny, buty sportowe, Firma Solid zaoszczędzi pieniądze na rzeczach. Wprowadźcie zmiany, a zobaczycie polepszy się wizerunek firmy

anialux38

Solid powoli wypada z obiektów inna firma sprzata po nich brudy

anialux38
@anialux38

zapomnij kolego

edek

buhahahahahaha:)))) dobre........

@edek

Nie spodziewaj sie niczego dobrego.Nie przypomina to rozmowy o prace,tylko podanie adresu,gdzie sie stawic i o ktorej godzinie i to wszystko.Na miejscu "do roboty"czasami jakies tam szkolenie,ale przewaznie wchodzisz w obowiazki kogos,kto sam sie zwolnil lub zostal zwolniony i zrobil sie wakat.Nie polecam pracy w ochronie.chyba ,ze chcesz pracowac po 300 lub 400 h na miesiac,zeby jakies tam pieniadze zarobic.Jednak czasami jest to juz praca na kilku obiektach,gdyz na jednym to tzw"przydupasy"dostaja najwiecej godzin i nie zawsze starcza do reszty.

@edek

Powyższa odpowiedz,jest do Ciebie.

?

firma do d... firma nie daj się ha ha ha ha haa współczuję

Walczący

Zapraszam do artykułu w Głosie Wielkopolskim o firmie Solid Jak okrada Pracowników -linki są kasowane przez admina. Proszę wpisać w google - Głos Wielkopolski Solid. Sama prawda o Solidzie. Pozdrawiam i ostrzegam - Jak najdalej od tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gość
@Walczący

Zapomni w Solidzie weź poprawkę nawet na oferowaną stawkę godzinową, bo może odbiegać od obietnicy np: zaoferowano mi stawkę 8,70 zł netto a przy wypłacie otrzymałem 7,50 zł netto.nie idź tam.

żaba

się urobić a nie zarobić!!! kary,potrącenia,zwolnienia po trzech miesiącach i śmieszne umowy na najniższą krajową....

Konrad

Zobaczcie jakie panuja warunki na posteruku plombowanie na LBW w Poznaniu to sie przekonacie co to znaczy SOLID,na powierzchni 1,5 m kwadratowego.przebywaja 2 osoby przez 24 godz.na dobe.Nie ma takiej rzeczy i takich warunkow na ktore Solid by sie nie zgodzl,Byle tylko kasa plynela na konto,Pracownicy i dbanie o nich o zbedny balast.

bimbo

a jak wyglada praca konsultanta telefonicznego? jakie zarobki? zastanawiam sie czy isc na rozmowe, ktos cos moze napisac w tym temacie?

szmaragd3535@wp.pl

Też jestem jedynym żywicielem rodziny nie chce przy takiej pracy biedy klepać i mieć z szarpanych nerwów

szmaragd3535@wp.pl

Dziewczyno ja nigdy nie byłam w solidzie i nie trafie tam wystarczy ze opinie przeczytalam pracuje w ochronie i nie narzekam szukalam zawzięcie i dobrze trafiłam fajna atmosfera wypłaty na czas i wszytko co do grosza masz wypłacone

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security