Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

ajsza

....... jak można pozwalać na tak niewolniczą pracę , masz rodzine zapomnij o niej,solid to firma z czasów niewolnictwa niczym na plantacji bawełny , harówka od świtu do nocy lub odwrotnie w domu jestes gosciem .... na stanowiskach same głąby, w liczarniach ludzie harują jak woły,a kierownictwo bez kompetencji..... ładnie tylko potrafią mówić na rozmowach o prace , a w rzeczywistości to sciema , pensje pozal się boże, firmą zarząda psełdo kierowniczka ..... jedna głupia odeszła to posadzili drugą niczym sie nie rózniącą od tamtej , brak pojęcia o zarządzaniu, brak asertywności,brak dialogu z ludzmi, siedzi z (usunięte przez administratora) na stołku i tylko na maile potrafi odpisywać, nic dziwnego ,że taka rotacja , a konwojenci uciekają do konkurencji..... do szkoły cała kadro zarzadzająca DO SZKOŁY.... właśnie się rozpoczął rok szkolny

PRAKTYK

Każda firma w branży , tylko nie wymieniona . DNO , DNO I JESZCZE RAZ DNO ........

kreativ

Uważam, że praca w firmie Solid jest bardzo normalna. Godziny w porządku, można ustalić wolne w dogodnym terminie, ale nie tak że nagle wszyscy chcą i każdy ma pretensje do całego świata. Stawka godzinowa wyższa niż u konkurencji, pieniądze zawsze na czas. Mam w porządku kierownika, nie ingeruje w grafik jeżeli między sobą (pracownikami) się dogadamy. Uważam, że to jest ok. Poza tym obsługa w porządku, wszystko wyjaśnione, wydane itd.

pafnucu new

pafnucy a Ty nie masz innych zmartwien w zyciu jak tylko podpiepszac pracownikow? zwrocili Ci uwage aby patrzyl gdzie chodzisz a Ty pewnie ciceciujesz dla innej firmy na jakims obiekcie i chcesz sie odgryzc bo Cie na grupe i nie chcieli i sie nie nadajesz. Tutaj sie pisze opinie o firmie czytaj z zrozumieniem.

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Księgowa/Księgowy
Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Pafnucy

Ich prace widziałem nie raz ostatnio Zajechali se na Fort w poznaniu drzwi otwarte i poszli spać numer boczny 106 mam fotki A jakiś czas ,przebiegałem w miejscu gdzie niema oświetlenia spieszyłem sie na autobus i ni stad ni z owad oni i przez okno barani zadzie kiedyś ktoś cie rozjedzie Od kultura przez duze K

tej pafnucy to do ciebie mądralo
@Pafnucy

Gdybyś wiedział ze w solidzie i nie tylko na grupie pracuje sie ponad 300 godz miesiecznie i 24 a nawet 48 non stop to bys wiedział dlaczego chłopaki zajechali pod fort!!!!!!!!!!! Ty taki kozak to pewnie 8 kaw i nie spisz dwa dni ale czy wytrzymasz tak miesiąc albo rok lub dwa??? Zdechniesz. Taka praca duzo godzin i pełno alarmów, mało snu, a w domu dzieci czekają bo taty ciągle nie ma, więc czasem pod fortem sie staje!!!

Golden boy

Nie polecam pracy na biedronkach, szczególnie na Św. Marcinie w Poznaniu gdzie jest nawiedzona i przewrażliwiona kierowniczka razem z resztą nawiedzonych sprzedawczyń które mieszają się do twojej pracy i o wszystko mają pretensje nawet jak zostanie skradziony towar podczas twojego pobytu na przerwie.

adrianek200144

BEZNADZIEJNA FIRMA PRACOWAŁEM NA OBIEKTACH BIEDRONKI PRACA SPOKO ALE NA TĄ FIRMĘ CZEBA UWAŻAĆ PONIEWAŻ PRZY REKRUTACJI TWIERDZĄ IZ INFORMUJĄ ZE JAK SIE NIE PRZYNIESIE ZASWIADCZENIA ZE SZKOŁY O KONTYNUACJI NAUKI TO ZAWIESZAJĄ WYPŁATĘ A W KADRACH ZADNA BABA RYJA NIE OTWORZY ZE COS TAKIEGO CZEBA PRZYNIESĆ CZŁOWIEK CZEKA ZA WYPŁATĄ A TU NIEMA.PNADTO CI ZŁODZIEJE NIE MAJĄ PRAWA ZAWIESZAC WYPŁATY ZA TAKIE COŚ.BO TEGO W UMOWIE NIE MA I NIEZGODNE Z PRZEPISAMI KPC.A KIEROWNIK OD BIEDRONKI PAN KAROL MŁOTKOWSKI TO JEST ZWYCZAJNY DUREŃ BO NIE MA ZIELONEGO POJECIA JAK ZARZĄDZAC LUDZMI.

adrianek200144

I NAJWIEKSZE ZŁODZIEJE W POLSCE

gliniarz&prokurator
@adrianek200144

Najpierw popracuj nad ortografią, a potem próbuj swoich sił na forach internetowych:) P.S. Nadal jak szukasz pracy i chciałbyś spytać o wynagrodzenie dzwoni do pracodawcy Twoja mama?:) A tak na marginesie: § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Dawid
@adrianek200144

Witam ja mam podobnie tylko ja pracuje dodatkowo w solidnie i pani w rekrutacji, nie wysłała mojego zaświadczenia że pracuję w innej firmie. A jak to odniosłem to się okazało że zmiany nr konta też nie wysłała, i teraz jest czerwiec ja nie mam kasy na koncie za kwiecień. A infolinia Warszawy to kpina nic nie wiedzą przelanczaja między działami i nic z tego nie wynika. Gorąco odradzam tę firmę i sam też zamierzam zmienić pracę bo w solid najniższe stawki na biedronce to jeszcze bałagan w. Kadrach!!!

adrianek778797
@gliniarz&prokurator

Hahaha mlotkowski widze awansowali cie z idioty na prokuratora czyli jednak jest przyszlosc w tej firmie hahaha????

Darek

Największa i najgorsza jaka istnieje w europie chyba

Kończący w Solidzie
@Darek

Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to szczera prawda. Uwaga na haczyk kryjący się w umowie zleceniu: przy wypowiedzeniu SS ma prawo nałożyć na pracownika karę za niewywiązanie się z obowiązków. I przeważnie nakłada: z ostatniej pensji potrącają sobie 200-300zł.

niunia19

witam ja czesto kozystam z przejazdow koleja w tarnowie tam z ta ochrona to dopiero jest masakra c szeffowie tej firmy n maja monitoringi a niewidza ze ich pracownicy zamiast zajmowac sie praca to obsciskuja sie ze swoimi dziewczynami po kontach juz pare razy to widzialem bo jak muwie czesto tam na pociag czekam i nic z tym nierobia niewiem czekaja az calkiem straca opinie ktora i tak juz niejest zbyt dobra

JOJO

siema pracuje w soidzie na obiekcie lm w swadzimiu to co tam sie wyrabia to kpina wyplat nie ma na czas a premie zabiera solid mimo ze wg umowy z lm powinny byc nam placone namiesiac inspektor dyrektor mowia co innego za kazdym razem stawki glodowe dobrze ze chociaz lm wzielo nas w obrone nie polecam to czyste zlodziejstwo i kurestwo

xyz

byłem , zobaczyłem ,uklękłem z rozpaczy.Odpowiedziałem na ogłoszenie do pracy ,byłem na obiekcie i jak usłyszałem ile dają na godzinę to zastanowiłem się czy na chlebek do pracy by mi straczyło. Ludzie 6 zł na godzine to przeciez jest kpina .To te brudasy ukraincy już nie chą robić za 8 zł a nam w naszym pieknym kraju dają takie śmieszne stawki.Śmiech na sali

swd

dogodny to ty możesz mieć pobyt w sanatorium , w solidzie dogodność kończy się w najlepszym przypadku na dobrej lokalizacji obiektu .

qwery

Ogólnie nie polecam nawet wrogowi tej firmy! Siedziałem 2 lata na umowie śmieciowej po czym jak miało przejść do do umowy o pracę to były podrzucane nam do podpisywania aneksy do umów zleceń i tak bez przerwy aneks gonił aneks. Zarobki to góra 6:50 za godz, a wymagania kosmiczne. A na koniec jeśli nie masz znajomości u kierownika to zwykły pracownik zawsze będzie parobkiem...

klient

Chciałabym opisać "jakość" i "profesjonalizm" instalacji wykonywanych przez firmę Solid z Poznania. Wraz z mężem wybraliśmy do naszego domu słynną firmę Solid myśląc że to dobry wybór - nic bardziej mylnego. Instalacja została wykonana niechlujnie, czujniki każdy na innej wysokości, system który oferowano nam jako super nowoczesny - nie dość że system załączał się za każdym razem jak wchodziliśmy do domu to jeszcze nikt nie mógł nam skonfigurować w ten sposób jak ustaliliśmy przy podpisaniu umowy czyli podział na strefy oraz sterowanie przez sms. Oprócz tego montaż kamer - 2 z 6 zamontowanych odpadło bo były przykręcone na same wkręty do styropianu a o podglądzie przez internet to mogliśmy tylko pomarzyć. Było u nas 3 instalatorów od każdego słyszeliśmy inne bajki i żaden nie rozwiązał problemu do końca. Na koniec po kilku reklamacjach i kilkunastu telefonach przysłali nam swojego informatyka P. Dawida który poprawił co się dało i ustawił wszystko bez najmniejszego problemu. Trwało to wszystko ponad 4 miesiące, nie polecam firmy chyba że traficie na P. Dawida ale jak widać ciężko się o niego doprosić.

@klient

Miałem podobną sytuacje. Mam wrażenie że instalatorzy firmy Solid nie są do końca wykwalifikowani jeśli chodzi o montaż i konfiguracje. Też po tygodniu przyjechał Pan Dawid który też jest instalatorem ale z większą wiedzą i wszystko skonfigurował tak jak chciałem, więc jeśli traficie na niego ok, jeśli na kogoś innego ciężko powiedzieć.

eśli chodzi o przyjecia do tej firmy to sie zminiło już nie przyjmuja z łapanki:) byłem podpisać umowę i nagle wszedł koleś który tak j***ł że kierownicy wyszli a pani zbladła. Powiedzieli mu o higienie to ten ich zaczął wyzywać od najgorszych.. Wiecej wymagań ale i zarobki lepsze a godzin jak ktoś chce to może dużo nałąpać sa 2 duże galerie makro cerful takżę kto chce pracowac i musi to będzie .

Zenek

jeżeli chodzi o Solid w Kaliszu to powiem szczerze że odradzam. ponieważ łatwiłem pracę u nich i było wszystko pięknie ładnie, podpisana umowa i wszystkie papiery. potem czekałem prawie dwa tygodnie za pracą aż tu nagle zadzwoniłem do kierownika Solidu a kierownik powiedział że nie potrzebują do pracy. a miałem już wszystkie ich ciuchy i nawet legitymację wyrobioną i niestety nici z pracy. poszedłem oddać wszystko do firmy a tu się okazało że przyjmują innych ludzi a mnie nie przyjeli. i to mnie po prostu wkurwiło. jak można mieć podpisaną umowę i wszystko a tu ci mówią że nie potrzebują do pracy a innych sobie przyjmują bez problemu. cholerstwo jebane i nic więcej. nikomu tego nie życze to co mi się przytrafiło.

pracownik Solid Radom

..omijajcie solid Radom z daleka,szkoda że w tym mieście istnieją takie firmy

Nowicjusz
@pracownik Solid Radom

Dlaczego ? co sie tam dzieje ?

Zenon

Dobry żart

mangusta

Stawki tylko na papierze masz, jak przyjdzie wyplata i podzielisz to na godziny ktore przepracowales to dopiero dowiesz sie jaka masz stawke. Oczywiscie odlicz sobie wszystkie dzialy, przepaly itp. A i zapomnij o normalnym grafiku bo ludzi z kwitami nie ma a patrole wyslac trzeba.

nowy

witam, od jakiegoś czasu pracuje w firmie solid w Kaliszu i poza dużą ilości dokumentów ( miła pani w rekrutacji) jest ok. wynagrodzenie jak dla osoby która zaczyna dopiero prace może być, obiekt fajny co prawda widać że rotacje duże ale wiadomo jak jest. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security