PoWoGaz

Poznań

Opinie o PoWoGaz

Mirek

Nie polecam, osoby tam pracujące szczególnie biuro i magazyny masakra

Hanna

@Zadowolony a możesz powiedzieć coś więcej o tych benefitach? Jakie oferuje firma PoWoGaz ? A skoro polecasz tam prace to mógłbyś wskazać konkretne zalety firmy? Myślę, że może to zaciekawić osoby zainteresowane pracą tam.

Ja
@Hanna 29.09.2017 08:36

500 plus za każdego lajka :) I w naturze nie przyjmuje bo nie wiem kto się kryje pod nickiem Hanna :)))

Zadowolony

Ja zdecydowanie polecam powogaz. Nie należę do pokolenia które pamięta prawdziwa komune w firmie ani tym bardziej benefity związane z dzika prywatyzacja ale faktem jest ze z powogazu odchodzą nieliczni. Ci co twierdzą że jest tam ciężko chyba nie pracowali wcześniej w prawdziwym korpo a ci którzy mówią ze zarabia się źle chyba jeszcze nie wykazali się na tyle żeby doświadczyć benefitow na koncie znacznie powyżej średniej. A teraz mozecie mnie hejtowac bo od tego jest to forum :) sądzę że wyraziłem się uczciwie

Hanna

Zapoznaliście się już z najnowszymi ofertami pracy? http://www.apator.com/pl/grupa-apator/kariera/aktualne-oferty-pracy Rozważacie podjęcie pracy, na którymś z tych stanowisk?

Ad

W tej firmie czas zatrzymał się 30 lat temu. Nie wiem, jak traktują swoich pracowników, natomiast obsługa klienta jest rodem z PRL-u. Totalny brak kultury i profesjonalizmu obsługi. Masakra. Pozdrawiam panie z działu sprzedaży, ilekroć do Was dzwonię, to mam wrażenie, że dodzwoniłem się do GS-u na wsi...

Kasw
@Ad 14.11.2016 19:52

100 % prawdy!

ilala

Skoro zapewniona jest umowa o pracę @diga i jeszcze dorzucają do tego odpowiednie benefity socjalne, to się wcale nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne. W końcu o dobre stawki jest teraz dość trudno.

operator

Z jakim doświadczeniem kto go dziś ma praca ma czarno a papierów brak.Doświadczenia nabędziesz dopiero pracując w powogazie i pokażesz że jesteś samodzielny z inicjatywą. To jest tzw. doświadczenie.Praca ok dla chcących się rozwijać ale trzeba być stanowczym.

operator

Instalator to instalator a złota rączka to do usterki lub do sąsiada na fuchę. Znam takich co potrafią wszystko czyli nic tylko w gębie mocni. Trochę specjalizacji w zawodzie wyuczonym w szkołach i na uczelniach.

operator

Instalator wymagania - ślusarz, dekarz, stolarz, malarz ,sprzątacz oraz ogrodnik czyli złota rączka.

plm

ok

Inzynier ze stazem

Potwierdzam. Byłem niedawno na rozmowie na stanowisko inżynieryjne. Obiecanki, snucie wizji, plany, zamiary. Wynagrodzenie dla osoby z doświadczeniem - śmieszne. Reakcja na pytanie o benefity: cisza. Zero perspektyw rozwoju. Pachnie komuną. Podsumowując - szkoda czasu.

nowy

Poszukiwania inżynierow to śmieszność. Chcieliby człowieka z doświadczeniem, a płacą bardzo słabo. Potwierdza - zero benefitów. Szkoda czasu na wysłuchiwanie mądrości, obiecywanek. Może i przebieg rozmowy rekrutacyjnej jest na luzie, ale jak ktos umie wyczuc obiecanki, to zaraz wyczuje, ze cos tutaj nie gra.

Aris

Coraz gorzej w tej firmie.

gowlin

Potwierdzam. Na pytanie o tzw. "benefity" panowie sprawili wrażenie, jakby nie wiedzieli co to jest. Pociagnąłem dalej temat, to odpowiedź była czymś w stylu: największym benefitem będzie to, że dostaniesz u nas szansę pracy i wynagrodzenie inżyniera na poziomie zarobków robotnika. Koledzy inżynierowie, nie dajcie się omamić wdziękiem dwóch bajerujących panów na rozmowie. Im zależy na taniej sile roboczej. Szanujący się inżynier odrzuci ich ofertę w przedbiegach, a świadczy o tym fakt, że Powogaz szuka konstruktora kilka miesięcy i nic.

inż

Nie prawda. Nie dają ŻADNYCH benefitów. Byłem, więc wiem.

inzynier

Bylem na rozmowie na stanowisko inzynieryjne w Poznaniu. Zdawalo sie merytrycznie aż do pytania o oczekiwany poziom wynagrodzenia. To po prostu żalosne, ze dla inzyniera ze sporym stazem proponuje sie zarobki jak dla studenta. Zeby nie tracic czasu najpierw zapytajcie o wynagrodzenie... Po co rzucac perly przed wieprze. Jesli firma nie zamierza doceniac finansowo swoich inzynierow, to znaczy ze... Dokonczcie sami. Inzynierom, którzy cos potrafia zdecydowanie odradzam.

BOB
@inzynier 09.05.2015 12:02

ile Tobie zaproponowali, bo chciałem tam isc ?

magda

A czy wiecie coś na temat letnich praktyk studenckich w tej firmie?

Armia

Jeżeli zostali odznaczeni taką nagrodą i tytułem to siłą rzeczy gratulacje się należą, chociaż zastanawiam się jakie decyzje miały miejsce, że udało się zając wysokie miejsce wśród wielu i naprawdę. Sugerujecie, że żyła to nie słowo tylko jego stan umysłu? Brzmi abstrakcyjnie, ale jeżeli tak jest to warto to zaakceptować i tyle.

naniu

Wiecie, że Powogaz S.A. znalazł się wśród najlepszych przedsiębiorstw w segmencie tzw. średnich firm w regionie i w rankingu „Dziennik Gazeta Prawna” otrzymał wyróżnienie "Skrzydła Biznesu"?? Dlaczego nikt nic nie pisze na temat warunkow pracy?? Podejrzewam, że wynagrodzenia sa zadowalajace skoro firma dostaje nagrody. Można skladac CV? Polecacie?

QJ

Ci co myślą że ich wodomierz odmierza prawidłowe wartości są naiwni. Na zmianie jak trzeba zrobić 300 szt wodomierzy na porządku dziennym jest obracanie głowic aby wyszło dobrze :) BIEDNI CI LUDZIE CO PŁACE CAŁE ŻYCIE ZA RACHUNKI ZA WODĘ - 50% LUB + 50 %

wuj

no dobra ale może konkretniej?

Z tego co piszą powyżej to cienko...

wuj

Obecnie pojawiły się dwie oferty pracy - dla specjalisty technologa oraz dla konstruktora elektronika. Ktoś się orientuje ile mogą płacić na takich stanowiskach?

aga

Radzę omijać APATOR POWOGAZ szerokim łukiem. Ta fabryka to dzisiaj kołchoz pracy. Wyzysk pracowników, strach i zarobki 7,52 brutto na godzinę. Dyrekcja zakładu z uśmiechem na twarzy żeby nie napluć pracownikowi w twarz mówi "idź zobacz czy deszcze nie pada" Nie polecam

No ale przecież mają tam jakiś konstruktorów, a oni raczej z a 5 zł nie pracują.

blondyn

(usunięte przez administratora) oni nie potrzebują inżynierów tylko roboli za 7.52 brutto na godzinę. Zresztą wiara z wyższym też tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 5 zł na godz.

A jak tam wygląda praca inżynierów? Jakie płace itd?

Kosmaty krasnoludek

Nie tylko widziałem, ale i czułem, hahahahha hej z innej branży.Pozdrowionka.

z innej branży

Kosmaty a widziałeś kogoś pod wpływem??? U mnie prze btramkę by nie przeszli hahahah Myślę, że coś zmyślasz hahahahha

pracujący wtedy

Te a co Ty (usunięte przez administratora) opowiadasz ?czy aby to prawda?????

wieśniak

Szybki a Ty kto, że obrażasz ludzi???? Czy w Twojej szybkości zdążysz się ubrać???? Sądząc po ogóle wypowiedzi, hm, nie wiem czy Tobie sloma nie wychodzi z papci - trochę taktu "kolego" !!!!

chyba sprawiedliwy

Trudno przezwyczaićsię do wymagań pracy tym, co nigdy takich wymagań nie mieli, wystarczyło że byli - a teraz krzywda się dzieje. No mój Boże na pieniązki trzeba zapracować, nie tylko być i brać.....

zołzowaty

Słyszałem, ze palą papierochy ale w swoim pokoju, bo tam nikt nie zachodz. Czy to prawda??? palcie???

zx

Blondynek to już prawie łabędzi śpiew

zx

no dobra może trochę burak ale jak z chama na pana to cudu nie będzie a kolegów już mam

szybki

to się z nim koleguj-

ja13

CXo chcesz od Pana Szafrana- spoko gość.

ja13 - 2010-10-27 19:59:10 Jeżeli rodzinna to po co kamery głupku i czyta wyborczą= fuj

ja13

Jeżeli rodzinna to po co kamery głupku

aaaaaaaaaa

ten kto zna się na metrologii nie pisze takich totalnych bzdur typu liczydło + 90%

liczydło + - 90 procent

Ile jest wody w wodzie ? To nadaje się do prokuratury. Na ile obywateli oszukujemy? Całe nieszczesne QJ z (usunięte przez administratora) na czele.

maclac

Wszystko ładnie pięknie tylko co te frustracje mają na celu.Widzę że wypowiadają się tu ludzie mający pojęcie o tym co się w tej firmie dzieje.Tylko mam ochotę ich spytać dlaczego są tak odważni na anonimowych forach?Tacy jesteście odważni to chwyćcie się za jaja i pokażcie swoją mądrość.

ja

swieta racja prawda

roberto

Dla mnie niestety praca w Powogazie też okazała się porażką... Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało OK nowy biurowiec itp. ale po jakimś czasie zobaczyłem, że to tylko pozory a firma tak naprawdę nic nie może mi zaoferować. W Powogazie wszyscy są podejrzani o wszystko! Pracownik to zło konieczne- śmieć na którego trzba miec cały czas oko!

powogaz

Nie polecam. znajomości, ukałdy ... rodzina

jaka

Fabryka straciła swój dawny blask i renome, dzisiaj jada tylko na opini. Wyśrubowane projekty robione na łeb na szyje odbijaja sie na jakości. Predzej czy póniej fabryka padnie i tak, w końcu ktoś zuważy ile jest "wody w wodzie" i jakie rachunki płaci :)

r56

To prawda, pracowałam w Powogazie blisko 30 lat. Po Powogazie została tylko dobra opinia którą fabryka cieszyła się w dawnych latach. Dobre pensje, nadgodziny - to przeszłość, pamietam że z innych zakładów nam zazdrościły koleżanki. Wszystko to się skończyło w roku 2006r kiedy to Powogaz został wykupiony przez Apator Toruń. Defakto pracownicy którzy byli włascicielami akcji dostali w zalezności od stanowiska duże pieniądze. Wywalczyli sobie pakiet ochronny który sie kończy w kwietniu 2011r. Ale nic nie ma za darmo. Apator zaplanował obniżke stawek z 22zł brutto na 12 zł oraz wplanach jest przeniesienie zakladu poza Poznań. Fabryka została sprzedana za 80mln zł łącznie z zakładem w Pniewach oraz apartamentami w Kołobrzegu. Za sam teren przy ul. Janickiego Toruń dostanie 100 mln zł (4 ha) CZYSTY ZYSK. Szkoda jedynie mi ludzi którzy zostali tam, normy i "opieka" przełożonych stała się nie do wytrzymania. Grupa trzymajaca władze zarabia olbrzymie pieniadze, a 99 % zalogi bedzie pracować za 5 zł netto(usunięte przez administratora) . Kompletny brak szacunku do ludzi. Z usmiechem na twarzy i przesadna grzecznością dają kary, i ustne nagany. Nikomu nie polecam.

Zostaw opinię o PoWoGaz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PoWoGaz