Apator Powogaz SA

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apator Powogaz SA

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Apator Powogaz S.A.
Dziękujemy Wam za opinie i pytania pojawiające się na forum.

Chcemy być tutaj, by dostarczyć Wam rzetelnych informacji na temat naszej firmy, rozmawiać o Waszych doświadczeniach, poznawać Wasze opinie i wyciągać wnioski z Waszych uwag.

W Apator Powogaz każda informacja zwrotna jest ważna, dlatego dzięki dialogowi prowadzonemu z Wami możemy pracować nad doskonaleniem procesów przebiegających w naszej firmie.

Dołożymy wszelkich starań, by odpowiadać na Wasze komentarze i udzielać rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Prosimy jednak pamiętać, że wypowiedzi na forum nie mogą obrażać kogokolwiek czy naruszać czyjejś godności. Godność jest dobrem osobistym chronionym przez prawo. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Jeśli masz pytania, na które nie znalazłeś/znalazłaś odpowiedzi lub chciałbyś/chciałabyś coś wyjaśnić - napisz do nas: hr.powogaz@apator.com

Pozdrawiamy,

Zespół Apator Powogaz S.A.

@Dobra zmiana.

Wiedza i doświadczenie to kompetencje, które dla Apator Powogaz S.A. jako pracodawcy są bardzo ważne. Doceniamy je i doskonalimy. Dokładamy również starań, aby nasi pracownicy czuli się częścią tej organizacji. Zdarza się, że pomimo wielu podejmowanych przez pracodawcę działań, pracownik decyduje się na zmianę miejsca pracy. Każdy przypadek rezygnacji z pracy naszych długoletnich, doświadczonych pracowników jest dla nas ogromną stratą.

Dobra zmiana.

I następna osoba z bardzo długim stażem chce się zwolnić. Kiedy wreszcie kierownictwu i dyrekcji tej firmy otworzą się oczy. 28 lat w jednej firmie to bardzo długo, napewno posiada i wiedzę i doświadczenie, ehh szkoda gadać.

@Ella

Dzień dobry, praktyką w naszej firmie jest prowadzenie rekrutacji dwutorowo tj. jako proces zewnętrzny, kiedy zapraszamy do rekrutacji kandydatów/kandydatki spoza organizacji oraz jako proces wewnętrzny do którego zapraszamy pracowników. Rekrutacja na stanowisko Mistrza jest prowadzona również w formie rekrutacji wewnętrznej. Każdy z pracowników/pracownic mógł zgłosić swoją kandydaturę i wziąć udział w rekrutacji. Ofertę zatrudnienia na stanowisko Mistrza dostanie osoba, która w największym stopniu spełnia wymagania, które są niezbędne na tym stanowisku.

Administrator Nowy wpis

Ktoś pracował jako Magazynier - Operator Wózka Widłowego w Apator Powogaz SA? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Zawiedziona

Odnosząc się do zapowiadanych podwyżek płac od maja br dla pracowników zatrudnionych powyżej 4 miesięcy, chcę zauważyć że jest to wielce niesprawiedliwe. Czy uważacie Państwo, że pracownik pracujący krócej 2,3 miesiące nie odczuwa podwyżek żywności, świadczeń itp? Rozumiem że uważacie Państwo, że idę po zakupy lub po otrzymaniu rachunku za media, nie obowiązują mnie podwyżki? Ponadto pozbawienie nas premii za m-c kwiecień to już totalna przesada. To nie jest nasza pracowników wina, że firma jest w trakcie przeprowadzki, na premię składa się również premia za frekwencję, której jak rozumiem również nie dostaniemy. Żenujące jak traktuje się pracowników. Firma się przenosi, nie dostaniecie premii, pracujecie 2 miesiące, nie obejmie Was "regulacja" płac - bo tak należy nazwać podwyżki, które obejmą pracowników. Bardzo smutne, a na rozmowie obiecywaliście jak się okazuje gruszki na wierzbie.

Xyz Nowy wpis
@Zawiedziona

No tak, w kwietniu przychodziliśmy i leżeliśmy cha, cha ????

Nowy wpis

@Zawiedziona

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Zgodnie z ZUZP premia za sprzedaż oraz za absencję zostanie wypłacona wraz z terminem wypłaty. Zachęcamy do ponownego przeczytania komunikatu nt. wypłaty nagrody Zarządu za miesiąc kwiecień. Przyczyna nie jest w żaden sposób związana z relokacją do nowej siedziby, lecz z panującą obecnie w kraju sytuacją ekonomiczną. Jeśli chcesz się uprawnić jakie składniki wynagrodzenia, w tym nagrody i premie otrzymasz za miesiąc kwiecień, skontaktuj się ze swoim przełożonym lub pracownikiem Działu HR. To z pewnością odpowiedniejszy kontakt niż zadawanie pytania na publicznym forum.

olexy Nowy wpis
@Zawiedziona

A czy jest sprawiedliwe ze pracownicy pracujący 20 lat zarabiają mniej jak nowo zatrudnieni pracujący po 2 - 3 miesiace ?

Zainteresowana
Kandydat

Czy firma wypłaca pracownikom świadczenia na święta Wielkanoc, Boże Narodzenie? Na jakie dodatki można liczyć?

Adalbert89
@Zainteresowana

Bony sodexo i paczki dla dzieci na Boże Narodzenie, na Wielkanoc nic

Poszukiwano osoby na stanowisko Automatyk. Czy ktoś był w firmie Apator Powogaz SA na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 8300 ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apator Powogaz SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista Automatyk
Pan

Firma dzięki temu, że wyznaje zasadę, że trzeba robić WIĘCEJ,SZYBCIEJ,LEPIEJ utrzymuje się w czołówce firm produkujących wodomierze mieszkaniowe. Szkoda, że nie wyznają tej zasady odnośnie wynagrodzeń pracowników. Jeżeli aktualny poziom inflacji się utrzyma, przy aktualnym wzroście wynagrodzeń ( a raczej jego braku) będziemy zapierdalać za miskę ryżu. Ale atrakcyjny system premii wynagradza żałosny poziom wynagrodzeń podstawowych, chyba że, komuś się nie spodoba, że wychodzisz 2 minuty za wcześnie to Ci ją zabiorą. Ale w zamian za to dostaniesz pączka w tłusty czwartek, więc mogę serdecznie polecam firmę i gdyby nie wcześniejsze problemy to daje 4/5 gwiazdek. Pozdrawiam

Niki
Kandydat

Witam wszystkich. Jestem osobą poszukującą obecnie pracy, ze względów zdrowotnych nie mogę pracować w godzinach nocnych. Czy istnieje jakakolwiek szansa na podjęcie pracy na produkcji, w systemie dwuzmianowym? Pozdrawiam.

Ona

Odnosząc się do odpowiedzi HR odnośnie zarobków podstawowych a zarobków brutto mam odczucie ze nas starych pracowników ktoś chce zrobić kolokwialnie pisząc w konia, a mianowicie zatrudniając pracownika nowego gwarantujecie mu juz dodatki motywacyjne a my musimy naginać jak chińczyki żeby to dostać a on i tak będzie to miał bo jak dostanie co innego na umowie niż jest w ogłoszeniu to was wyśmieje a tak w ogóle to wypadałoby przejść do realiów i tak solidnie rozejrzeć się jakie są zarobki w innych firmach w okolicy Jaryszek i się zastanowić nad zarobkami żebyście nie zostali z niczym bo już nawet osoby z Ukrainy niechcący tu przyjść do pracy bo inne firmy proponują im większe wynagrodzenie no chyba że będą tu pracować tacy jak to kolokwialnie pisząc menele ze smierdzacymi nogami brudni ze steach obok takiego stać free no niestety taka prawda o tym zakładzie brak słów

@Ona

Szanowna Pani, Obowiązujący w spółce regulamin wynagradzania, a w tym system motywacyjny dotyczy wszystkich zatrudnionych pracowników. Każdy z kandydatów ubiegających się o pracę otrzymuje na rozmowie informację z jakich elementów będzie się składało jego wynagrodzenie, dzięki czemu wie jak będą wyglądały jego przyszłe zarobki. Żeby otrzymać odpowiednie wynagrodzenie, trzeba spełniać takie same kryteria – dotyczy to nowych i "starych" pracowników. Jak wielu pracodawców na bieżąco monitorujemy rynek wynagrodzeń i staramy się kształtować naszą ofertę kompleksowo (system motywacyjny, benefity i inne elementy wynagrodzenia).

Czy aktualna oferta pracy na tym portalu jest oficjalnie dodana przez firme? Zastanawiają mnie zarobki brutto dla nowego pracownika przewyższające pensje pracowników aktualnie zatrudnionych. Aby dostać podwyżkę z 3500 do 3800 trzeba przez pół roku mieć dobrą frekwencję w pracy a nowi mają dostać od razu od 3850 do 4150??

@pracownik

Dzień dobry, ogłoszenie zamieszczone przez Pracodawcę jest aktualne. Na zarobki brutto zamieszczone w ogłoszeniu składają się wynagrodzenie zasadnicze i składniki systemu motywacyjnego. Zapraszamy do Działu HR, chętnie wyjaśnimy różnicę pomiędzy wynagrodzeniem zasadniczym a zarobkami brutto.

Aleksander
Kandydat

Witam wszystkich forumowiczów. Czy w firmie jest prowadzona rekrutacja na tokarza CNC? Jakie są zarobki dla samodzielnej osoby na tym stanowisku? Pozdrawiam

...
@Aleksander

Zadzwonić do Powogazu i się zapytać

Apator Powogaz SA prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta w Poznań. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Sympatia

Panie Grzegorzu z bródką ;) Serdecznie pozdrawiam, mam nadzieje, że kiedyś puścisz mi oczko !

Zniesmaczona
Kandydat

Kiedyś startowałam na staż do twardego działu HR - archiwizacja teczek, cała dokumentacja i strona administracyjna. Kończyłam już studia i byłam po moich pierwszych stażach w tej samej branży. na rekrutacji była Pani kierownik (chyba całego działu HR?) oraz dziewczyna pracująca w tym dziale - miała tylko się przysłuchiwać. Cała rozmowa trwała 5 minut, powiedziałam tylko jedno zdanie źle - że chciałabym się rozwijać. Nie dano mi później dojść do głosu cały czas argumentując to tym, że jestem jeszcze młoda i muszę się zastanowić czy na pewno to chcę robić w życiu i wtedy dać odpowiedź. Byłam oszołomiona, bo takiego passive agressive jeszcze nigdy w życiu nie doświadczyłam na rozmowie rekrutacyjnej. Po wielu kąśliwych uwagach podano mi rękę po 5 minutach i pożegnano. Przygotowywałam się na tę rozmowę bardzo długo, a nawet nie dano mi dojść do słowa i wytłumaczyć, że na prawdę chcę to robić i tam pracować. Ostatecznie nikt się do mnie nigdy nie odezwał a wyszło to dla mnie na plus. Kierowniczka dawała powiew (usunięte przez administratora) tak jak i cała atmosfera biura. Typu "masz tu siedzieć 20 lat i się zgadzać na wszystko". Ja wyjechałam za granicę zdobyłam doświadczenie w dziale HR i tak, a teraz pracuję w Polsce po tylu latach nadal w twardym HR na lepszym stanowisku, w lepszej firmie. Cieszę się, że wtedy to nie wyszło, ale nadal mam to w pamięci jak mnie potraktowano. Czasami trzeba uwierzyć też w to, że ludzie nawet w młodym wieku wiedzą co chcą robić w swoim życiu. Współczuję ludziom którzy muszą pracować z tą Panią pewnie za marne grosze.

@Zniesmaczona

Szanowna Pani, Dziękujemy za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem. Uważamy jednak, że zamieszczanie opinii nt. sytuacji, która miała miejsce wiele lat temu jest krzywdząca dla pracodawcy i niezgodna z obecną sytuacją w spółce. Do każdego z kandydatów podchodzimy indywidualnie, a w czasie rozmowy kierujemy się szacunkiem wobec drugiej osoby. Nikt z obecnych pracowników Działu HR nie pamięta sytuacji, którą Pani opisuje w komentarzu. Od kilku lat działem HR kieruje nowa osoba, szczególnie otwarta na rozwój. Dla przykładu, w dziale HR mamy zatrudnione dwie osoby, które zdobywają swoje pierwsze doświadczenia. Dział HR z funkcji twardych rozszerzył również się na funkcje miękkie w HR. Ponadto jednym z naszych priorytetów jest właśnie rozwój pracowników. Dowodem tego są liczne programy stażowe, kierowane do studentów i absolwentów, które realizujemy od wielu miesięcy. Pracownicy Działu HR

Zniesmaczona
@Apator Powogaz SA

Szanowna Pani, wszystko by się zgadzało, ponieważ sytuacja miała miejsce niecałe 3 lata temu, a nie wieele lat temu jak Pani to podkreśla. Zapewne była to ta sama osoba, która teraz również jest kierownikiem. Dziwne byłoby również to, że ktoś by pamiętał 5 minut rozmowy rekrutacyjnej, która odbyła się prawie 3 lata temu, ale to już nie mój problem. To są moje wspomnienia oraz odczucia związane z tą firmą i mam prawo się wypowiedzieć i wystawić opinię po tym jak mnie potraktowano. Szczególnie że nie było to 15 lat temu tylko 3. Nie mam też żadnego interesu w tym by mówić nieprawdę. Celem było to, że pani kierownik rzeczywiście utwierdza młode osoby na rekrutacjach, że nie jest to miejsce dla nich. Proszę również nie usuwać komentarzy, jeśli nie wie Pani co odpowiedzieć. Nie pozdrawiam.

??
@Zniesmaczona

To dlaczego nie zamieściła Pani opinii 3 lata temu tylko dopiero teraz? A ten kawałem tekstu został usunięty nie przez Powogaz tylko moderatora gowork bo był nie zgodny z regulaminem.

Robal
Klient
@Zniesmaczona

Chyba jednak paniom po tylu latach żal ścisnol ze tej roboty nie dostała ha ha

Apator Powogaz SA szuka kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 4500 PLN?

Ona48
@Administrator

Można w 2 miesiące :)

@Administrator

Dzień dobry, w ogłoszeniu było podane miesięczne wynagrodzenie brutto. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Szukający pracy
Kandydat

Byłem jekiś czas temu na rozmowie o pracę,sama praca fajna nawet pod kamerami trzy zmiany mi odpowiadają pensja zadawalająca,ale na koniec wizyty w zakładzie dowiedziałem się że firma w kwietniu przenosi się do miejscowości Jaryszki biorąc pod uwagę że Poznań jest najbardziej zakorkowanym miastem wizja powrotu do domu o godzinie 14.00 mnie przeraża,nawet transportem zakładowym.

Ona48
@Szukający pracy

Ludzie 50 km z Pniew dojeżdżali i przeżyli.

Dobra zmiana.

Olexy
@Dobra zmiana.

Ta firma i tak nic nie rob i aby zatrzymać pracownika który składa wypowiedzenie. Nawet 20 zł nie dołożą do wypłaty. Nie zależy im w żaden sposób na pracowniku. Idziesz po podwyżkę a oni tak znajdą jakieś ale. Pracowałem 16 lat i nie żałuję że odszedłem.

Nikita
@Dobra zmiana.

Myslisz,że robi to na nich wrażenie?przykre to jest,ale moim zdaniem absolutnie Nie:-(

Dobra zmiana
@Nikita

Jasne ze nie robi to na nich wrażenia. Przykre jest to iz nie liczą się nie tylko z człowiekiem ale za nic tez maja wiedzę i doświadczenie. Z tego działu odchodzą osoby ,które mają jaka kolwiek wiedzę o tym produkcie zarówno mistrz, inżynierowie jak i brygadzistka. Moim zdaniem powinni sami od siebie wyjść z propozycją aby ta pani przejęła obowiązki mistrza gdyż jest najdłużej pracująca tam osoba. A nie jakieś konkursy na które zgłaszają się osoby które nic nie wiedzą o tym wodomierzu. No ale ktoś już tu kiedyś napisał iz kobieta nie ma możliwości wybicia się w tej firmie.

Zainteresowany
@Dobra zmiana

Dlaczego tyle osób odchodzi z tego działu? Coś się stało?

@Dobra zmiana

Dzień dobry, praktyką w naszej firmie jest prowadzenie rekrutacji dwutorowo tj. jako proces zewnętrzny, kiedy zapraszamy do rekrutacji kandydatów/kandydatki spoza organizacji oraz jako proces wewnętrzny do którego zapraszamy pracowników. Każdy z pracowników/pracownic mógł zgłosić swoją kandydaturę i wziąć udział w rekrutacji. Ofertę zatrudnienia na stanowisko Mistrza dostanie osoba, która w największym stopniu spełnia wymagania, które są niezbędne na tym stanowisku.

Ella
@Apator Powogaz SA

Z tego co wiem to firma nic nie robi aby takich pracowników zatrzymać. Rozmawiałyśmy z Anią i z tego co wiem głównym czynnikiem jej odejścia jest to iz nie chce chodzić ona na zmiany. Dojeżdża razem z mężem a po przejściu na nową lokalizację będą jezdzic osobno i wspólnie robic po 160 km dziennie. Pytam gdzie tu logika? Z jednego domu i mąż na 1 zmianę a ona na trzy. Gdzie te dogodne warunki dojazdu?

Ella

To prawda, tylko że oni jeździli na zmianę w kilka aut . A oni będą sami dojeżdżać. Widać różnicę?

Olexy
@Apator Powogaz SA

"Zdarza się, że pomimo wielu podejmowanych przez pracodawcę działań, pracownik decyduje się na zmianę miejsca pracy" dobre hahah czyli jakich działań? Na podwyżke nie ma co. Liczyć. podczas składania wypowiedzenia również nie można liczyć na żadne plusy. Chyba że chodzi o poklepanie po plecach buahah

Kobieta PB
@Dobra zmiana.

Dlaczego Brygadziści nie szanują pracowników chodzi o dzisiejszy incydent po godzinie 14:00 (usunięte przez administratora) pracownika przy wszystkich. Jak tak dalej pójdzie to w Jaryszkach nie będzie miał kto pracować pracownicy się pozwalniają. Pozdrawiam niemiło...

@Kobieta PB

Dzień dobry, dziękujemy za sygnał. Dołożymy wszelkich starań, żeby wyjaśnić opisaną wyżej sytuację. Zachęcamy jednocześnie, aby korzystać z drogi służbowej i zgłaszać tego typu incydenty do przełożonego lub do Działu HR. Można również skorzystać ze skrzynki zgłoszeniowej - hr.powogaz@apator.com

Czy w firmie Apator Powogaz SA występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Operator Tokarek?

Pomocny
@Pytanie

Tylko I zmiana 6-14

Aktualność
Drodzy użytkownicy serwisu GoWork.pl i poszukujący informacji o Apator Powogaz S.A.

W związku z pojawiającymi się od pewnego czasu wpisami, które naruszają godność osobistą i obrażają naszych pracowników, zdecydowaliśmy o podjęciu kroków prawnych - wszczęciu postępowania przeciwko użytkownikowi nick Jablko.

Jednocześnie przypominamy, że wypowiedzi na forum nie mogą obrażać kogokolwiek czy naruszać czyjejś godności. Godność jest dobrem osobistym chronionym przez prawo.

Forum zostało stworzone aby służyć przyszłym pracownikom merytorycznymi informacjami o pracodawcy, a nie obrażać i łamać prawo.

Aktualność
Dziękujemy Wam za opinie i pytania pojawiające się na forum.

Pozdrawiamy,

Zespół Apator Powogaz S.A.

edek

"Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora." A komentarze zgodne z prawdą też?

Pracownik.

Nowy mistrz na mitorsie objął rządy, i niestety pokazał się z jak najgorszej strony. Jest wulgarny i nieprzyjazny oraz ordynarny względem pracowników na swoim odcinku jak i innych ludzi zatrudnionych w tej firmie. Nie ma rządnej wiedzy jeśli chodzi o ten produkt. Pytam się czy kadra zarządzającą zrobiła dobry wybór co do kandydata na to stanowisko ??? Tym bardziej iz mieli kandydatkę której mogli zaoferować to stanowisko. A teraz pani Ania chce odejść, a jest to jedyna osoba która posiada wiedzę na tym dziale o produkcie który się tam produkuje, a za chwilę zaczną się grupowe zwolnienia lekarskie gdyż nikt nie będzie chciał pracować z nowym mistrzem. Tymbardziej iz on sam powiedział iz połowa załogi jest do wyjebania. Jak to o tym człowieku świadczy.

taaa
@Pracownik.

Quote: "Na początku będzie miły, a jak pozna wszystko na dziale, połowa składu do wyjebania". Kiedy ten początek nastąpi? A co do usunięcia ludzi z działu, bez podania przyczyny, tak po prostu.

Obserwator
@Pracownik.

Jeśli tak naprawdę jest to słabo na tym dziale. Za chwilę nikt tam nie będzie chciał pracować. Radka nie ma, Ania wróciła ze zwolnienia ale widać iz z tą noga nie do końca jest dobrze, widać że utyka i ma duza opuchliznę wiec pewnie znow pójdzie na zwolnienie, a tylko ona może ta sytuację załagodzić. Może ten nowy mistrz zrozumie iz warto ją zatrzymać i postarać się o to u kierownictwa.

@Pracownik.

Dziękujemy za zgłoszenie. Jednakże przypominamy, że wszelkie zgłoszenia dotyczące pracy i ich warunków należy kierować zgodnie z przyjętymi procedurami - do przełożonych lub Działu HR bądź na adres mailowy hr.powogaz@apator.com. Dział HR Apator Powogaz S.A.

@Pracownik.

Bardzo dobrze, w końcu skończy się kolesiostwo i układy. Od dawna wiadomo, że na mitors idą tylko Ci którzy nie nadają się na maluchy... Najsłabsze ogniwo dostawało wczasy na mitorsie gdzie NIC nie robili... I nie robią tylko chodzą i opowiadają jak bardzo się nudzą... Widać nie wiele trzeba, żeby się dowiedzieć kto się nadaje do pracy a kto nie. Skończył się układ z Panią brygadzistka na palenie cmikow w kanciapie to już nagle źle. Wielki kabaret odstawia z płaczem... Płaczę bo się skończyło las Vegas i trzeba się wziąć do PRACY !!!! i prawidłowo gratuluję nowemu mistrzowi mitorsa że nie nie dał się urobić jak poprzedni !!!! Na kierowniku produkcji też wieszali psy ale w końcu dał radę opanować to towarzystwo. gratuluję i trzymaj ich krótko bo przyzwyczaili się że mają luzy same.... Jaki mistrz taki dział !!!

@taaa

A Czy nie wykonywanie obowiązków i działanie na szkodę firmy to mało powodów ? W końcu się weźmiecie do pracy !

obserwator
@Pracownik.

Witam serdecznie wszystkich pracowników Powogazu. Mistrz puki co jest spoko. Na mitorsie każdy ma pojęcie co się produkuje. Ten co napisał ten post nie posiada wiedzy praktycznie żadnej, jeśli wypisuje takie brednie.

K

Bzdury

J

Jeśli chodzi o mitors to pragnę was poinformować i zaznaczyć iż praca idzie tam zgodnie z procedurami. Aczkolwiek wszyscy robią teraz zamieszanie ponieważ głównym tematem jest nowy mistrz. Ludzie. Czy wy poszaleliście?! Dajcie człowiekowi szansę! A nie rozpowiadacie takie rzeczy na jego temat. Wreszcie ktoś będzie miał twardą rękę do niektórych spraw. Wreszcie będzie osoba bezstronna mimo jego absurdalnej postawy względem innych pracowników. (może źle zaczął?) a wy jacy byliście na samym początku pracy? Teraz wielce mądrzy wywyższający się pseudo brygadziści. Zapomnieliście jak to było? Każdy pracownik jest równo traktowany. Jak widzę takie zachowanie to nieraz mam ochotę dać z liścia. Chamstwo i jawna prowokacja. Super mitors. Tak trzymajcie a zobaczycie że się zaraz ludzie wam posypią! Pozdrawiam J.

@J

Skończy się kolesiostwo i o to.chodz. może Pan z cleen room skończy poszerzać swoje teorie o koronowirusie i za robotę się wezmie.... Może brata rozdzielcze też wtedy natchnie do pracy a nie marsze.... "Mistrza" montażu też powinni dawno zmienić bo już sam nie umie żadnej decyzji podjąć....

Artur
@Jablko

Panie, widać, że jesteś Kozak w necie a (usunięte przez administratora) w świecie. Jak takis mądry panie i tylko Ty człowiek pracujwcy, to wypowiedz sie na forum w zakladzie, wskazując wtedy kto nie pracuje, gdzie to kolesiostwo i inne bzdety które często tu wypacasz.

Jabłko
@Artur

Na mitorsie jest kolesiostwo a raczej było i się skończyło. Po co mam pokazywać cały dział skoro wszyscy wiedzą gdzie jest mitors i kto tam pracuje. Wieczne wakacje i nie to co było jak były obrabiarki i malarnia.

Panicz
@Jabłko

(usunięte przez administratora) wiesz i w (usunięte przez administratora) byłaś, na malarni były wieczne wakacje, zresztą spytaj tych którzy tam pracowali

obserwator
@Jabłko

Nie masz pokazywać nikomu działu ultrimis kolego/koleżanko, tylko masz się ujawnić na forum, dlaczego - otóż dlatego aby wszyscy mogli zobaczyć sfrustrowanego człowieka który, zamiast udać się do psychologa, to wypisuje brednie na gowork. Krótko mówiąc praca w Powogazie zbyt daleko ingeruje w twoje życie i nie służy zbyt dobrze twojemu zdrowiu psychicznemu. Każdy pracownik tej firmy pracuje na własne konto i jak nie znosisz swojej pracy zmień to i znajdź sobie inne zajęcie które, w mniejszym stopniu obciąży ci mózg, oraz układ nerwowy. Przestań wreszcie oczerniać ludzi którzy, tak po prawdzie nie mają wpływu na twoje życie, tylko ty sam musisz o to zadbać, abyś czuł się szczęśliwy. Dlatego weź się uczciwie do roboty i nie wypisuj już bredni, to ci nie pomoże w powrocie do szczęśliwego życia i uśmiechu. ;-) pozdrawiam.

Pan z Clean Room
@Jablko

W czym mogę pomóc, bo widzę że coś cię boli, przyjdź do mnie pogadamy uczciwie, zaprosimy też mojego kochanego brata, porozmawiamy wspólnie o problemach, które cię trapią, bo widzę, że potrzebujesz wsparcia. Nie bój się rozmawiać otwarcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Powogaz SA - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Apator Powogaz SA?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Powogaz SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Powogaz SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Apator Powogaz SA?

Liczba opinii klientów firmy Apator Powogaz SA, to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Powogaz SA