Kuratorium Oświaty

Poznań

Opinie o Kuratorium Oświaty

3e4r

czesc, natknalem sie jakis czas temu oferte ze szukaja osob na praktyki w wydziale finansowo- administracyjnym i spraw socjalsnych, warto mozna zdobyc doswiadczenue

obywatel

Wszystkie szkoly powinny byc zlikwidowane, poniewaz uczniowie po pobycie w szkole dostaja (nerwicy), i zle wplywa to na ich relacje z innymi. Uwazam, ze ludzie, ktorzy maja dzieci powinni poprzec mnie dzieci sa rozdraznione i spedzaja swoj czas nad ksiazkami od 8:00 czasami do pierwszej w nocy. Czekam na poparcie. Gdy bedziemy miec 65℅ bedziemy apelowac do wladz najwyzszych.

jaaaaa!!!
@obywatel 19.11.2014 21:59

Dobrze mowi powinny byc zlikwidowane moje dziecko o malo sie nie zabilo przez szkole!!! powinny byc zlikwidowane!!! albo wycofane stopnie i sprawdzanie wiedzy ucznia !!!!!

Kuratorium fałszuje wyniki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech lepiej sprawdzają i zliczają punkty!!!!!!!!!!!! Są niesprawiedliwi!!!!!!!! P.S. Do zliczania używa się kalkulatorów!!!!!! Napewno lepiej myślą niż kuratorium!!!!!!!

Te gnoje niech się zastanowią co robią z tych biednych dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najpierw oni niech sie nauczą rozwiązywać zadania, a potem niech robią testy. Myślą, że zadania dla uczonych rozwiążą szóstoklasiści. Kuratorium - niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lepiej niech czytają prasę w WC, a nie wymyślaja szóstoklasistom zadań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Kuratorium Oświaty - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuratorium Oświaty