Opinie o Makro Cash And Cary w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Makro Cash And Cary, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Makro Cash And Cary o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Cary w Poznań

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy w Makro Cash And Cary zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Babelek Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Moc swobodnie chodzic do toalety,to sila wyzsza,kasjerki glowne powinny w tym czasie nas zastapic. Dni kobiece mam ciezke,nie dlugo bede przy klientach... a nawet problemy jelitowe

miszek Nowy wpis

Myślę, że jeśli rzeczywiście @Lammy masz duże parcie do przodu oraz ku temu motywację, to nie będziesz miał większego problemu, żeby awansować np na kierownika.

Pracowałem tam kilka lat temu. Wtedy plusami była świetna ekipa. Do dzisiaj z wieloma osobami mam dobry kontakt. Minusy- kierownictwo i ich asystenci. Zwykłe świnie i konfidenci. Niestety Makro coraz gorzej przędzie. I tak dzisiaj pracuje tam może 1/10 w porównaniu z ilością zatrudnionych sprzed 7 laty. Generalnie polecam, bo jest looz.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Cary - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Makro Cash And Cary