makro cash and cary

Poznań

Opinie o makro cash and cary

miszek

Myślę, że jeśli rzeczywiście @Lammy masz duże parcie do przodu oraz ku temu motywację, to nie będziesz miał większego problemu, żeby awansować np na kierownika.

Pracowałem tam kilka lat temu. Wtedy plusami była świetna ekipa. Do dzisiaj z wieloma osobami mam dobry kontakt. Minusy- kierownictwo i ich asystenci. Zwykłe świnie i konfidenci. Niestety Makro coraz gorzej przędzie. I tak dzisiaj pracuje tam może 1/10 w porównaniu z ilością zatrudnionych sprzed 7 laty. Generalnie polecam, bo jest looz.

Zostaw opinię o makro cash and cary - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie makro cash and cary