Opinie o Body Chief Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Body Chief Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Body Chief Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Body Chief Sp. z o.o. w Poznań

Michaśka Nowy wpis

Tak sobie tu weszłam, bo jest rekrutacja w internecie na posadę specjalista ds. operacyjno-finansowych. Napisali, ze ta praca jest stacjonarna. No a jak ja mam małe dziecko i od czasu do czasu chciałabym popracować z domu, to firma jest pod tym kątem elastyczna? Np. takie obowiązki jak redagowanie pism czy opracowywanie analiz mogłabym robić zdalnie?

Kandydat Nowy wpis

Profesjonalizm firmy wątpliwy. Rozmowa kwalifikacyjna mało konkretna. Po rozmowie nie wiedziałbym jakie dokładnie mam obowiązki i jak wyglądałaby rzeczywiście moja praca. Odpowiedzi na pytania wymijające. Zero feedback'u ze strony firmy, mimo zapewnień, że jest niezależnie od wyniku. Widać, że jeszcze trochę do nadrobienia jest Body Chief. ;)

Nick nock Nowy wpis
@Kandydat

Hej, a na jakie stanowisko aplikowałea/aś?

Poznaniak Nowy wpis

Witam kochani. Chciałbym podzielić się opinią. Jeśli chodzi o jedzenie smaczne, podane pięknie. Ale jeśli chodzi o opinie kelnerów. Pani która nam podawała jedzenie bardzo sympatyczna i miła, natomiast "Pan" który parskał śmiechem przy pytaniu czy coś podać to już przesada. Nie chcę być surowy ale to taka ciota że szkoda mi go było. Ale to miejsce publiczne więc trzeba być kulturalnym.

Staszek

@Magda Możesz dodać więcej informacji, mam inne zdanie

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Body Chief Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. Social Media wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Magda

Nie polecam.

Pomoc kuchenna

Nie polecam pracy w tej firmie. Podjęłam pracę jako pomoc kuchenna . Praca sama w sobie nie jest zła. Bardzo się zawiodłam , pierwszy dzień porażka . (usunięte przez administratora) Po prostu atmosfera straszna . Jeżeli wkomuś zależy na atmosferze w pracy to odradzam . Moim zdaniem to podstawa. I nie dziwi mnie to , ze opinie na google na temat jedzenia w ostatnim czasie są w większości negatywne. Nie dziwi Was to? Nawet będąc osobą która chciałaby skorzystać z cateringu , mając wiedzę jak to wyglada na kuchni to na pewno nie Skorzystalabym z usług. Mam nadzieję , że moja opinia przyda się niektórym . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Body Chief Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Body Chief Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Body Chief Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Body Chief Sp. z o.o.
  • Polska 13