Body Chief Sp. z o.o.
counter
1 1 7 5 1
Reni Nowy wpis

@Poznaniak Ale dlaczego takie uwagi znalazły się na forum pracowniczym?

Poznaniak Nowy wpis

Witam kochani. Chciałbym podzielić się opinią. Jeśli chodzi o jedzenie smaczne, podane pięknie. Ale jeśli chodzi o opinie kelnerów. Pani która nam podawała jedzenie bardzo sympatyczna i miła, natomiast "Pan" który parskał śmiechem przy pytaniu czy coś podać to już przesada. Nie chcę być surowy ale to taka ciota że szkoda mi go było. Ale to miejsce publiczne więc trzeba być kulturalnym.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 280 dni.

Staszek Nowy wpis

@Magda Możesz dodać więcej informacji, mam inne zdanie

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Magda

Nie polecam.

Tak1Nie
Pomoc kuchenna

Nie polecam pracy w tej firmie. Podjęłam pracę jako pomoc kuchenna . Praca sama w sobie nie jest zła. Bardzo się zawiodłam , pierwszy dzień porażka . (usunięte przez administratora) Po prostu atmosfera straszna . Jeżeli wkomuś zależy na atmosferze w pracy to odradzam . Moim zdaniem to podstawa. I nie dziwi mnie to , ze opinie na google na temat jedzenia w ostatnim czasie są w większości negatywne. Nie dziwi Was to? Nawet będąc osobą która chciałaby skorzystać z cateringu , mając wiedzę jak to wyglada na kuchni to na pewno nie Skorzystalabym z usług. Mam nadzieję , że moja opinia przyda się niektórym . Pozdrawiam

Tak1Nie

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe wieści, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Body Chief Sp. z o.o. w miejscowości Poznań nie ma żadnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Body Chief Sp. z o.o. - Poznań

Body Chief Sp. z o.o.