Opinie o Szopex Dutkiewicz w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szopex Dutkiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szopex Dutkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szopex Dutkiewicz w Olsztyn

Bardzo nie polecam, po postach i ogłoszeniach o poszukiwaniu zaniosłam cv, pierwsze wrażenie SUPER, bardzo fajni współpracownicy, roboty wyjadę się nie dużo obiecane super pieniądze. Oczywiscie poza tym ze fajni koledzy to reszta totalnie odwrotnie co lepsze 28 dnia miesiąca rozmowa i musimy się rozstać, nic nie było zle wszystko fajnie ale po namyśle jednak nie potrzebny im kolejny pracownik... co to za firma XD nie dajcie się omamić nie warto

Najgorszy pracodawca w Olsztyne. Lepsze warunki już miałem w Transcom (tam przynajmniej było wiadomo co mam robić) Płacą tyle co łaska. Kierownik chyba sam nie wie co robić, bo kurier mu pokazuje palcem (miałem wrażenie , że kurier to jakiś kolega właściciela). Odradzam pracę bo pieniądze śmieszne i kierownictwo nie ogarnięte

Koszykarz

Witam, Wszedlem tutaj aby poczytac opinie o firmie poniewaz chcialem aplikowac na stanowisko sprzedawcy do sklepu koszykarza w Krakowie. Ocena pracodawcy 1/5 99.9% opinii negatywnych (0.01% opinii napisanych prawdopodobnie przez wlascicieli - rozumiem to, nie wnikam) Najnizsza krajowa i 100/200 zlotych premii miesiecznie?? Mialem okazje niejednokrotnie byc w sklepie i rozumiem ze za miesiac sprzedawania tak drogich produktow firmy nike i jordan mialbym dostac 100-200 pln? W mojej obecnej pracy zarabiam dwa razy tyle co najnizsza krajowa jako podstawa, wiec czym firma Szopex chcialaby mnie zachecic abym zmienil prace? Jakis pozytywy o ktorych zaden z expracownikow nie wspomina? Prosze o odpowiedz. Martwi mnie jeszcze sprawa z opoznionymi wyplatami. Czy firma zdaje sobie sprawe ze jest to niezgodne z kp?

WujekRada
@Koszykarz

Ogólnie to się zastanawiam nad sensem zmiany pracy jak obecnie zarabiasz dwa razy więcej by zostać sprzedawcą butów ?? Kredyt 1200zł + 700 czynsz i zostaje ci 2100 tys na życie. I pewnie praca od 10 do 22 ?? W jaki sposób ktoś Cię zachęca ? Z tego co było to warunki są Minimalna +10-20% + premia liczona od twojej sprzedaży 1,5-3% po wyrobieniu celu przez sklep.

LOL
@WujekRada

Wujek idź prowadzić grupe dla 12 latków którzy sie tasuja nawzajem do kurtek TNF, Tylko do tego sie nadajesz Pajacu

LOL

Przepracowalem w firmie prawie 2 lata z przerwami. Jeżeli ktoś ma jakikolwiek szacunek do samego siebie jak i pracy którą wykonuje to proszę omijac szerokim łukiem prace w tym kamieniołomie. Kierowniczka sklepu ktora sie przypieprza o wszystko do pracownikow ktorzy haruja za najnizsza krajowa i z łaski otrzymaja premie góra 200zł. Maxymalne oczekiwania, niestety nic w zamian od pracodawcy. "Pasja do butów" jako wymaganie ? Każdy tam ma tą Twoją pasję głeboko w (usunięte przez administratora) Pracownicy moga używac zniżek na produkty jak jakis dyrektorek lub kierownik z góry pozwoli wziąc jakis produkt. Premiery bardziej "chcianych" wydań idą bokiem po kolezkach i ludzi z biura wyżej, a pracownik nie ma co liczyc na to, żeby cokowliek dla siebie kupić. Oczywiście przy otrzymaniu wypowiedzenia "kierowniczka" nie potrafiła odrazu powiedziec o co chodzi tylko poczekala az przyjdę na rano i dopiero wtedy powie mi, ze sie zegnamy. Słabe zachowanie, jak i współpraca z tym troglodytą. (usunięte przez administratora)

Doradca Klienta

Rozmowa na lawce w galerii handlowej.

Ulubiony model buta i typowe pytania "czy sie spozniasz " itd. Generalnie to nie polecam, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, a pozniej jakiegokolwiek wsparcia ze strony przelozonych, beton kierowniczy i kolesiostwo

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Hops

Wszystkie rzeczy oferowane w ogloszeniach to śmiech na sali: minimalne wynagrodzenie wzamian za maksymalne oczekiwania, pasja do butów-każdy ma to gdzieś masz robić targety a specem możesz być sobie w domu. Wszystko to to tylko przykrywka fajnej wyluzowanej firmy tak naprawdę z każdej strony nowe procedury, obowiązki, wymagania zaangażowania zawsze i wszędzie. Mało kogo obchodzi ze masz jakieś życie poza praca. 30-40 zł premii za cały miesiąc pracy to realne pieniądze jakie możesz otrzymać. Nie polecam

XD
@Hops

tak bylo w 2017 i tak nadal jest w 2020

bar.bad
@XD

3 lata oszukiwania pracownikow minely jak jeden dzien a mimo to firma bedzie ci wmawiac ze stale sie rozwija xD Smiech na sali, nawet wsrod obecnych pracownikow kazdy potwierdzi ta sama wersje ale boja sie o tym pisac bo zwolnia ich z dnia na dzien jak cala reszte tu komentujacych

juz nie jestem sneakerheadem

Przepracowałem w firmie ladnych pare lat i tez zostalem zwolniony z dnia na dzień bez podania przyczyny, co pewnie nikogo tutaj nie zdziwi. Szczegółów współpracy opowiadać nie będę, bo żeby to wszystko opisac potrzebowałbym więcejniż pozwala limit znaków, ale potwierdzam wszystkie negatywne opinie poniżej(i niestety prawdziwe, pani Bogusiu). Cały zarząd tej firmy to albo rodzina prezesa, albo samozwańczy znawcy rynku i kultury(zaprzyjaźnieni lub spokrewnieni z kimś z zarządu), albo słynni „przyjaciele” prezesa, którym panie Jarku naprawdę proponowałbym zacząć patrzeć na ręce, bo odwiedzając sklepy zbytnio nie kryją się z tym, jak wiele można ukryć w przestarzałych systemach(programu kasowego nie musialem się nawet uczyć zaczynając swoją pracę w szopexie, bo przez lata używałem tego samego programu pracując w gastronomii, taka ciekawostka). Problemami finansowymi firma tłumaczyła się od lat tylko po to, by mieć pretekst do oszczędzania na pracownikach sklepów, a te całe plany sprzedażowe nigdy nie były realne i wyrabiały je chyba tylko sklepy, w których kierownicy i zastępcy sami kupowali buty a później sprzedawali chinczykom(ktorych w sklepach bylo pelno), żeby jeszcze dorobić sobie do premii. Sklepy obskurne, stare, brudne, pracownicy sklepów ledwo wiążą koniec z koncem, a centrala wozi sie super furami i chodzi w yeezy albo przedpremierowych butach(ciekawe skąd je maja). Zdecydowanie nie polecam tego allegrowicza, chociaż przynajmniej ekipę w sklepie mialem fajna, ale i tak 1/5

Jszopex
@juz nie jestem sneakerheadem

Zgadzam się w 100%.(usunięte przez administratora)naeptyzm szczególnie w biurze. Wielcy specjaliści, którzy nie mają pojęcia co robią, ale są znajomymi szefa. Co drugi od marketingu, a marketing leży... Opóźnione wynagrodzenia to już norma, zostawiają pracowników na długie weekendy bez pieniędzy, na pytanie kiedy dadzą zaległe wynagrodzenia pada odpowiedź: POMIDOR. Serio

Żałuję

Szkoda, że firma w obecnej sytuacji zagrożenia zdrowia i życia zmusza pracowników do powrotu do pracy w biurze. "Koronnymi" i wydaje się jedymymi argumentami za rezygnacją z pracy zdalnej jest oficjalna informacja na temat wygasania epidemii oraz to, że polskie oddziały firm adidas i Nike robią podobnie. Do osób decyzyjnych nie przemawiają fakty, że praca zdalna nie wpływa na zmniejszenie jej efektywności (są to pokreślam "fakty autentyczne" poparte wynikami sprzedażowymi), że część pracowników od kilku lat korzysta z możliwości pracy zdalnej, że wygasanie epidemii jest tylko zaklinaniem rzeczywistości (liczba zachorowań rośnie systematycznie od tygodnia) że firma nie jest przygotowana do powrotu pracowników pod względem sanitarnym (brak podstawowych środków higieny w toaletach).

nick
@Żałuję

taaaaa?? zapraszam do pracy w sklepie.możecie też pójść do barbera, kosmetyczki, do restauracji. Bo do biedronki to wiadomo, że większość z nas chodzi cały czas, od początku trwania pandemii :P. a może jeszcze pójść w inną stronę i puknąć się w głowę? o, to! to serdecznie polecam kolegom i koleżankom :)

doradca klienta
@Żałuję

Oj to musi być straszne! Bardzo chetnie sie zamienie. Pojde za ciebie do biura, a ty za mnie na sklep w galerii. Bedziesz spotykal kazdego dnia setki klientow, którzy nie nosza maseczek, rekawiczek i nie dezynfekuja rak. Bedziesz obslugiwal ludzi ktorych nie znasz. Mysle ze to dobra propozycja. Zastanawiam sie też czy skoro boisz sie isc do biura - nie wychodzisz w ogole z domu bo boisz sie obcych ludzi w sklepie tak samo jak kolegow z pokoju w biurze, a moze wlasnie oni nie stanowia zagrozenia, wiec biegniesz po zakupy do biedronki. Może warto spojrzec szerzej i wykazać odrobinę szacunku do osob które są w bezposrednim kontakcie z potencjalnym zagrożeniem.

Outside The Box
@doradca klienta

Drogi Doradco Klienta z galerii, wypowiedź @żałuję nie obraża przecież pracowników stacjonarnych. A Twoje negatywne nastawienie sugeruje, że zapomniałeś już, że to Ci zdalni pracownicy "biurowi" pracowali więcej niż powinni, kiedy sklepy stacjonarne były zamknięte, po to, żeby było z czego opłacić m.in. Twoją pensję i abyś miał gdzie teraz wracać. Jeśli nie odpowiada Ci Twoja praca i związane z nią ryzyko - zamiast krytykować zdanie innych - zmień pracę. Są prace, które po prostu można wykonywać z każdego miejsca np. z domu, z tak samo dobrym rezultatem, w bezpiecznych warunkach i przy niższym koszcie pracodawcy. Świat się zmienia i warto iść z duchem czasu.

ABC
@Outside The Box

Świat też wraca do "normalności".

Outside The Box
@ABC

Do normalności to światu jeszcze daleko. A to co nastąpi, to "nowa normalność". Nie od dziś wiadomo, że zarówno w przyrodzie jak i biznesie, wygrywają najbardziej elastyczni, którzy potrafią się zaadaptować do nowych realiów :) I tego życzę firmie Szopex.

N
@Outside The Box

czynsz za biura trzeba płacić czy przychodzicie czy nie więc chyba oszczędności nie ma , ale szanuję opinie wszystkich , szkoda energii na walkę

@N

Czynsz na pewno. Ale pozwolę sobie zostawić tu wypowiedź samego Szefa z końca marca: "I jakie oszczędności w firmie, można zostawić tylko biurko szefa, a resztę zaorać. Oszczędności na kawie, czynszach, amortyzacji i takich tam, to ok 1 mln zł rocznie, wchodzę w to w ciemno, musicie tylko zrealizować plany i jesteśmy w domu."

Hmm
@doradca klienta

Pozwolę sobie zacytować Doradcę Klienta: "Bedziesz spotykal kazdego dnia setki klientow, którzy nie nosza maseczek, rekawiczek i nie dezynfekuja rak. Bedziesz obslugiwal ludzi ktorych nie znasz." I od razu dodam: ZA ZMNIEJSZONA WYPLATĘ I BEZ PREMII NA NIEWIADOMO JAK DLUGO

:D
@Outside The Box

Myślę, że niepozytywne nastawiienie jest spowodowane obcięciem wynagrodzeń pracownikom stacjonarnym... nie mówiąc juz o premiach! Skandal! Zdalni pracownicy "biurowi" pracowali więcej niż powinni kiedy sklepy stacjonarne byly zamknięte?? A co Ci pracownicy "biurowi" robili? Zastanawiali sie ile wyplaty obciac pracownikom "stacjonarnym"? Czy ile osob zwolnić? Albo moze skad zamowic rękawiczki lateksowe albo żele do dloni? Ja proponuje podwyzke tym bohaterom dac! I Pana Kanapke 24/h. Co do zmiany pracy - zgadzam się! W Biedronce na start dostaje sie więcej niż zarabia kierownik sklepu stacjonarnego po 2 latach...

Pomyłka
@:D

Mam wrażenie że mylisz zwykłych pracowników biurowych z zarządem ;)

STACJONARNY
@Outside The Box

ZARTY SOBIE ROBISZ? To pewnie kolejna osoba z biura, ktora probuje ratowac ten tonacy statek, pracownicy podczas pandemii robili zamowienia internetowe, a na koniec dowiaduja sie ze byla to "praca spoleczna" za (usunięte przez administratora) Plus oczywiscie masowe zwolnienia, niby wziecie tarczy mialo uchronic pracownikow przed zwolnieniem, ale jak widac "szczury" cos znalazly :))))))))))))))) ZENADA

XYZA

Właściciel powinien wstydzić się występować na LIVE dotyczących radzenia sobie w kryzysie firmy bo nigdy sobie z tym nie radził. Już na początku roku (czyli przed pandemią) pseudo dyrektor finansowa (ha ha ha ) pisała e-maile z informacjami o złym stanie finansowym firmy cytuję "ratujmy się kto może" "tak źle nigdy nie było". Ta firma źle traktuje pracowników - co więcej - ma ich za nic. Po kilkunastu latach pracy, jesteś zwolniony z dnia na dzień, bez powodu z szantażem - jak nie podpiszesz porozumienia załatwimy to inaczej. Bez odprawy. (usunięte przez administratora) Szef jest albo tak głupi albo tak ślepy. Już dawno stracił dobrych, szczerych i pracowitych pracowników ufając osoby, które stale go (usunięte przez administratora) Oby tak dalej..... Wielka Pani dyrektor sprzedaży - śmiech na sali nie dyrektor, Wielki Pan Dyrektor od rozwoju - no cóż - jak się ma Pana sprawa dotycząca mobbingu pracowników? Ups!

BS
@XYZA

Przykro mi , że w ten sposób wyrażasz opinie o firmie w której pracuję . Łatwo przychodzi krytyka gdyby wiadomość jest anonimowa :)

ABC
@XYZA

Idź do sądu. Przy tak dlugim stazu pracy nie ma mozliwosci zwolnienia pracownika ot tak bez wyplacenia odprawy. Szopexowcy to oszukiciele!

Brawo

1/5 hhahhahaha weź zamykaj te sklepy albo zwalniaj tych rekinów biznesu z biura ,...XD

Czy firma Szopex Dutkiewicz w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

BS

To zależy od rodzaju pracy i oceny osiąganych wyników

Biegacz

Firma, która zostawia pracowników na pastwę losu. Nowa umowa podpisana w marcu obowiązująca od kwietnia została unieważniona, mimo tego ze już prawie rok pracowałem w firmie i nie było żadnych skarg itp.Nie liczy się dla nich nic tylko własny (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu sieci szopex dutkiewicz : ( worldbox,sklepbiegacza, chmielna, sklep-koszykarza, itp.) Dodatkowo system wypłacania premii to istne (usunięte przez administratora) plany sprzedażowe brane spod kapelusza(zupełnie nie obiektywne ) Pani regionalna na dodatek zupełnie nie interesuje się sklepem tylko cyferkami... Drogi kandydacie na pracownika, ODRADZAM ! :)

Korona

Z powodu epidemii zarząd chciał ograniczyć koszty stałe zmniejszając zarobki kilku pracownikom. Zdziwili się, bo większość pracowników i tak robiła na minimalnej... hahaha

Robert

Nie przesadzajmy, idealnie to nigdzie nie jest ,ale jeśli ktoś rzeczywiście ma dobre wyniki to nie ma powodu żeby narzekać.

@Robert

Dopóki cie nie zwolnią bez powodu z dnia na dzień :)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Szopex Dutkiewicz. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Realista

Tu pojawia się ciekawa kwestia, niby, teoretycznie, istnieje jakaś możliwość awansu. Warto jednak zaznaczyć, ze zmiana stanowiska i dodatkowe obowiązki nie wiążą się z otrzymaniem większego wynagrodzeniem.

Kami

Jeśli nie masz kogoś znajomego to niestety.Nie dostaniesz awansu.Jeśli znasz kogoś na wyższym szczeblu to choćbyś nic nie umiał czy nic nie robił awans masz jako pewniak ???? Powinna być jeszcze ocena taka jak nepotyzm.Dostalibyśmy pełną 5???? Jeśli zależy Ci na rozwoju swoich umiejętności to niestety.Źle trafiłeś.Wszystkiego uczymy się tu sami.Nie ma mowy o jakimkolwiek rozwoju.

Nie

Może i istnieje, ale nie dostaniesz podwyżki jak to zwykle bywa

Gosc

Częste opóźnienia w wynagrodzeniach, cięcia kosztów na wszystkim co się da, w pierwszej kolejności na pracownikach oczywiście. Premie jeśli już wypłacane to "do ręki" - wiadomo, na podatkach też trzeba sobie przyoszczędzić... Premie wypłacane z miesiecznymi opóźnieniami... ogólnie tragedia, Żadnej opcji awansu, a jeśli już się uda to nie licz na podwyżkę

Nie dają wypłat na czas ! To jawne łamanie prawa !

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)zero narzędzi do pracy, wypłata od kilku miesięcy notorycznie się spóźnia.

Zgorzkniały

Jeśli pracować w Szopeksie to tylko w dziale finansowym. Tam mają jak pączki w maśle. W pozostałych - czy w centrali czy w sklepach - brak wypłat na czas, brak narzędzi do pracy, niezapewnianie warunków bhp w pomieszczeniach pracy, brak komunkacji. Niewarto.

Aktualny Pracownik

od początku mojej pracy w tej firmie ok pół roku tylko raz dostałem wypłatę na czas

Jakie narzędzia pracy zapewnia Szopex Dutkiewicz? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Narzędzia pracy

Co otrzymasz od firmy? Dużo nerwów, stresu i za grosza szacunku. A! No i czasem wypłatę na czas, ale to coraz rzadziej

Zofia
@Narzędzia pracy

@Narzędzia pracy? Piszesz, że zdarzają się obsunięcia terminów wynagrodzenia w Szopex. Ile dni one zatem wynoszą? Dziękuję.

@Zofia

Dotychczas były to opóźnienia jedno-dwudniowe.

Jeszcze obecny pracownik

Potwierdzam, wyplata teraz tez sie spoznia

Wieloletni sprzedawca Szopex
@Zofia

Pani Zosiu, obecnie wypłata spóźnia się już czwarty dzień. Taka sytuacja jest już notoryczna, tylko w tym roku ma ona miejsce chyba 5 raz.

Zostaw merytoryczną opinię o Szopex Dutkiewicz - Olsztyn

• Jak się pracuje w Szopex Dutkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Szopex Dutkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szopex Dutkiewicz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szopex Dutkiewicz?

Kandydaci do pracy w Szopex Dutkiewicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szopex Dutkiewicz
1.5/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Prosta 38
    10-029 Olsztyn