Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Manutan Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Julka
Kandydat

Zadzwoniła do mnie pani HR z tej firmy. Takiego cynizmu, (usunięte przez administratora) i bezwzględności w rozmowie dawno nie słyszałam. Teraz wiele firm zachowuje się tak, jakby uskuteczniały działalność charytatywną i zastanawiały się tylko komu przekazać benefit w postaci łaskawego pozwolenia, żeby dla nich zasuwać i osiągać nie wiadomo jakie wyniki. Ogłoszenia to jedna sprawa, a rozmowy to druga - tutaj nie ma miejsca na pytania: co mianowicie firma oferuje w zamian. Świetna wizytówka firmy, gratuluję poziomu EB. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że owa pani trafi na lepszych od siebie....

hahaha Nowy wpis
@Julka

Pani z HR?, tam nie ma działu HR tylko jest główna dowodząca która jest specjalistką od wszystkiego czyli od niczego. Co do cynizmu itd.... to widzę że nadal nic się nie zmieniło w tym przybytku wszechmocnie panującej. Ciekawe czy nadal jest coaching (na bardzo wysokim poziomie braku poziomu), a i ta minimalna ilość wykonywanych telefonów które królowa zlicza i cały dzień tym żyje. Biuro mają teraz na tym samym poziomie co wysokiej klasy firma rozpoznawana na całym świecie. Bedąc u nich na szkoleniu zobaczyłam kolorowy szyld firmy M (przenieśli się z budynku obok), wzdrygnęłam się na samo wspomnienie pracy tam, ale potem uśmiech od ucha do ucha i satysfakcja, że to już tylko wspomnienie. Tak więc co nas nie zabije to nas wzmocni. Pani K nie pozdrawiam ale to co podczas pracy tam widziałam czasem jako ciekawostkę jeszcze opowiadam :)

Urszula Nowy wpis

Cześć, @Dawid w swoim wpisie wspomniał, że firma Manutan się rozwija. Chciałabym więc się zapytać, czy w związku z tym, pracodawca zapewnia też rozwój swoim pracownikom? Jeśli tak, to w jaki sposób? :)

Dawid Nowy wpis

Firma rozwija się , nie zapominając o pracownikach i dlatego ma dobra opinię jako pracodawca, fajna atmosfera polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Manutan Polska Sp. z o.o.?

Rena ta

Nie polecam tej firmy! Zamówiony towar przyszedł uszkodzony, po kilku rozmowach reklamację w końcu uznano i na tym się skończyło. Od miesiąca dzwonię ( pan od reklamacji rzadko osiągalny), wysylam maile i dalej niestety czekam . Bardzo nierzetelne podejsie do klienta.

Aneta

Nie wiem, z czego właściwie wynika tak mała Wasza aktywność na wątku dotyczącym Manutan Polska. Firma ta przecież cały czas prężnie się rozwija, a świadczy o tym chociażby fakt, że w chwili obecnej poszukują kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Ogłoszenie znajdziecie na popularnym portalu z ofertami pracy. A może ktoś już uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej i opowie o jej przebiegu?

Jolanta

Zamówiłam w firmie Manutan wózek Składany schodowy wózek transportowy RU57 przyszedł na drugi dzień, ale wybrakowany, nienadający się do użytku. Firma nie chciała wymienić szybciutko na nowy tylko upierała się na składanie reklamacji, która będzie rozpatrywana przez 14 dni. Obsługa niemiła, niekonkretna,. Firma nierzetelna. Zgłosiłam chęć wymiany, to nie. Koniecznie chcieli żeby składać reklamację, robić im zdjęcia i wysyłać. Nie wiem o co chodzi. Coś kombinują. Firma nierzetelna. Nie polecam.

Aneta

@Darek, odniosłeś się do opinii sprzed kilku lat. Być może coś się zmieniło od tego czasu. Jak Ci się pracuje w Manutan Polska? Czy Twoim zdaniem warto rozważać zatrudnienie w tej firmie? Czy ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi uwagami na temat tego pracodawcy?

Moglibyście się podzielić się z innymi aplikantami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Manutan Polska Sp. z o.o.?

Ula

było super zarabiałam na rękę od 3700 nawet do 7000 PLN odeszłam bo miałam ofertę bardziej płatnej pracy

jedynka
@Ula

cóż Ta Pani Kinga za bzdury wypisuje podszywając się pod byłych pracowników. wstyd! ale to bardzo typowe dla niej zachowanie. zupełnie nie pozdrawiam kierowniczki całkiem fajnego zespołu.

Darek
@Ula

Dziwnie ja pracuje i wiem ,że są ograniczenia premii kwartalnej i nie ma siły zarobić 6tyś netto ...

Darek

Podstawa oki , premia mała jeżeli zrobisz 200% planu kase z 100% nadwyżki zobaczysz po roku o ile zamkniesz cały rok na 200% .... Efetk... zapiepszasz kwartał zamykasz na 200% wzrostu. Kolejny finiszujesz na 100% i pomachaj kasie.... Praca po 10-11h po rynku nie jezdzisz ,a gonisz... Autko do dyspozycji.... Rotacja spora jak na tak młodą firmę.... To nastawienie na zatrudnienie naganiacza klientów nie prawdziwego PH ..... Nie warto jeżeli szukasz czegoś stabilnego na chwile by zyskać czas na szukanie dobrego pracodawcy można zacumować...

Kulka

Dzięki za informacje. Nie będę przynajmniej tracić czasu na tę firmę.

BEROS

Nie ma oficjalnego ogłoszenia w stylu Manutan zatrudni itd. Robią rekrutację przez agencje. Czytam i czytam te wasze opisy i zastamawiam się czy oby nie przesadzacie. Fakt praca jest ciężka i wymagająca a i ciśnienie spore na wyniki ale tak jak napisałem to jest korporacja działająca w Eu w 18 KRAJACH. Nie ma lekko, nie jest lajtowo, nie ma czasu na zabawę. 8 h pracy w biurze a pH 9-10 w terenie i praca 1h przy kompie. Ale warto. Jeśli pH robi swoje to warto. Jest ciekawie, dużo się dzieje, ciągle coś nowego i praca z ludźmi na poziomie od kupców po inżynierów. Jest możliwość rozwoju przynajmniej dla pH. Ph-jka-ka-cm taka jest ścieżka rozwoju. A jak ktoś jest bardziej zaintetesowany to są różne sposoby by się więcej dowiedzieć. Lepiej się postarać a nie sugerować się krytycznymi opiniami byłych pracowniko, niedoszlych pracowników lub nieradzacych sobie pracowników. A i nie jestem Panią K na którą tutaj tak narzekacie.

gosc
@BEROS

To ciekawa historia, żeśmy tak sobie wszyscy nie radzili. Chyba powinieneś zagłębić się trochę w historię byłych pracowników, a nie pisać takie pierdoly, bo inaczej nazwac tego nie można. Zaraz może usłyszę, że nie odchodzili, tylko byli zwalniani. O zgrozo. Z Manutana odeszli najlepsi ludzie , świetni handlowcy, a Ci którzy zostali(śmiało można powiedziec, ze doskonale dają sobie radę że wszystkimi codziennymi. zaskoczeniami )- myślę ,że to kwestia czasu aż zbiorą w sobie siły żeby się uwolnić raz na zawsze i odejść. Jeśli dla Ciebie taka praca jest odpowiadającą to jesteś najwyraźniej jednostka. I nie chodzi o pozostawianie negatywnych lub pozytywnych opinii tylko o PRAWDZIE.

Filutek
@BEROS

Z tego co się orientuję, to PH też obowiazuje 8 godzinny dzień pracy a tu jest napisane 9- 10h w terenie plus 1 godzina przy kompie. czyli wychodzi 11 godzin. czy warto się poświęcać? Z tego co czytam to pieniądze są raczek kiepskie a warunki trochę toksyczne.

Aneta

Pracujesz w Manutan Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Jakie według Ciebie są plusy i minusy pracy właśnie tutaj? Komu polecisz aplikowanie do Manutan Polska?

kij

Wiecie czy mają teraz jakieś oferty pracy? Dzięki za odpowiedź

akuku

sia Co jest najgorsze?! na samym początku kierowniczka, która jest pępkiem świata :D Wredne babsko, które tylko stosuje mobbing wobec pracowników. Jeśli to czyta pozdrawiam środkowym palcem. Niech lepiej pójdzie się dokształcić w dziedzinie zarządzania personelem. Ciekawa jestem kto ją zatrudnił na to stanowisko, ale obstawiam że po znajomości. Bo kto normalny zatrudniłby takie babskie........

Ziomus

To prawda, moze tu i nie ma super ale sa firmy gdzie jest jeszcze gorzej zdecydowanie bez porównania. Ze takie firmy jeszcze funkcjonują na rynku.

Gość

głowa boli od samego czytania a jeszcze bardziej od poziomu niektórych piszacych tu osób a zwłaszcza obecnych pracowników firmy. Jeśli taka kutura panuje w tej korporacji i w taki sposób rozmawia się z klientami i współpracownikami to zdecydowanie stawia tą firmę w jeszcze gorszym świetle niż już została tu przedstawiona. Smutne ale prawdziwe.

haha

Przecież każdy kto tam pracował wie że Beros to Pani K lub jej siostra pisząca na jej prośbę i pracująca w tej firmie - żałosne ale nikt nic dobrego o tej firmie nie napisze

Zostaw merytoryczną opinię o Manutan Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Manutan Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wołoska 5
    02-675 Warszawa
  • NIP: 5482309884 KRS: 0000049166
Manutan Polska Sp. z o.o.