counter
2 49 85 5 1
 Problem

Bardzo proszę o nieumieszczanie informacji nieprawdziwych .

TakNie10
@BS

Pani B. jako wieloletni pracownik firmy Szopex nie widze w niepozytywnych komentarzach zadnej nieprawdziwej tresci. Ciezko przyjmuje sie krytyke jezeli jest prawdziwa. Traktujecie pracownikow jak smieci. Jedyna nieprawda moze byc zatajenie obrotow firmy Szopex w sprawie Tarczy Antykryzysowej

MaybeBaby Nowy wpis
@BS

Gdzie tu mamy nieprawdziwe informacje Pan i dyrektor finan...znaczy Pani BS? :) Na początku roku seria godnych pożałowania maili o ratowaniu firmy, premie wypłacane "pod stołem" albo jako zaliczki, o ile wgl były wypłacane... Spotkanie mające na celu wyjaśnienie sytuacji to jedna wielka żenująca farsa. A czemu firma ze spółki jawnej nagle się zmieniła? :) Wszyscy pracownicy widzą co się dzieje, nie bez powodu tyle osób z biura zmieniło pracę.

Tak2Nie1
Żałuję
Nazwa działu: Handlowy

Szkoda, że firma w obecnej sytuacji zagrożenia zdrowia i życia zmusza pracowników do powrotu do pracy w biurze. "Koronnymi" i wydaje się jedymymi argumentami za rezygnacją z pracy zdalnej jest oficjalna informacja na temat wygasania epidemii oraz to, że polskie oddziały firm adidas i Nike robią podobnie. Do osób decyzyjnych nie przemawiają fakty, że praca zdalna nie wpływa na zmniejszenie jej efektywności (są to pokreślam "fakty autentyczne" poparte wynikami sprzedażowymi), że część pracowników od kilku lat korzysta z możliwości pracy zdalnej, że wygasanie epidemii jest tylko zaklinaniem rzeczywistości (liczba zachorowań rośnie systematycznie od tygodnia) że firma nie jest przygotowana do powrotu pracowników pod względem sanitarnym (brak podstawowych środków higieny w toaletach).

Tak15Nie4
nick
@Żałuję

taaaaa?? zapraszam do pracy w sklepie.możecie też pójść do barbera, kosmetyczki, do restauracji. Bo do biedronki to wiadomo, że większość z nas chodzi cały czas, od początku trwania pandemii :P. a może jeszcze pójść w inną stronę i puknąć się w głowę? o, to! to serdecznie polecam kolegom i koleżankom :)

Tak5Nie6
doradca klienta
@Żałuję

Oj to musi być straszne! Bardzo chetnie sie zamienie. Pojde za ciebie do biura, a ty za mnie na sklep w galerii. Bedziesz spotykal kazdego dnia setki klientow, którzy nie nosza maseczek, rekawiczek i nie dezynfekuja rak. Bedziesz obslugiwal ludzi ktorych nie znasz. Mysle ze to dobra propozycja. Zastanawiam sie też czy skoro boisz sie isc do biura - nie wychodzisz w ogole z domu bo boisz sie obcych ludzi w sklepie tak samo jak kolegow z pokoju w biurze, a moze wlasnie oni nie stanowia zagrozenia, wiec biegniesz po zakupy do biedronki. Może warto spojrzec szerzej i wykazać odrobinę szacunku do osob które są w bezposrednim kontakcie z potencjalnym zagrożeniem.

Tak6Nie5
Outside The Box
@doradca klienta

Drogi Doradco Klienta z galerii, wypowiedź @żałuję nie obraża przecież pracowników stacjonarnych. A Twoje negatywne nastawienie sugeruje, że zapomniałeś już, że to Ci zdalni pracownicy "biurowi" pracowali więcej niż powinni, kiedy sklepy stacjonarne były zamknięte, po to, żeby było z czego opłacić m.in. Twoją pensję i abyś miał gdzie teraz wracać. Jeśli nie odpowiada Ci Twoja praca i związane z nią ryzyko - zamiast krytykować zdanie innych - zmień pracę. Są prace, które po prostu można wykonywać z każdego miejsca np. z domu, z tak samo dobrym rezultatem, w bezpiecznych warunkach i przy niższym koszcie pracodawcy. Świat się zmienia i warto iść z duchem czasu.

Tak16Nie4
@Outside The Box

Świat też wraca do "normalności".

Tak1Nie4
Outside The Box
@ABC

Do normalności to światu jeszcze daleko. A to co nastąpi, to "nowa normalność". Nie od dziś wiadomo, że zarówno w przyrodzie jak i biznesie, wygrywają najbardziej elastyczni, którzy potrafią się zaadaptować do nowych realiów :) I tego życzę firmie Szopex.

Tak7Nie
N
@Outside The Box

czynsz za biura trzeba płacić czy przychodzicie czy nie więc chyba oszczędności nie ma , ale szanuję opinie wszystkich , szkoda energii na walkę

TakNie5
@N

Czynsz na pewno. Ale pozwolę sobie zostawić tu wypowiedź samego Szefa z końca marca: "I jakie oszczędności w firmie, można zostawić tylko biurko szefa, a resztę zaorać. Oszczędności na kawie, czynszach, amortyzacji i takich tam, to ok 1 mln zł rocznie, wchodzę w to w ciemno, musicie tylko zrealizować plany i jesteśmy w domu."

Hmm
@doradca klienta

Pozwolę sobie zacytować Doradcę Klienta: "Bedziesz spotykal kazdego dnia setki klientow, którzy nie nosza maseczek, rekawiczek i nie dezynfekuja rak. Bedziesz obslugiwal ludzi ktorych nie znasz." I od razu dodam: ZA ZMNIEJSZONA WYPLATĘ I BEZ PREMII NA NIEWIADOMO JAK DLUGO

Tak2Nie3
:D Nowy wpis
@Outside The Box

Myślę, że niepozytywne nastawiienie jest spowodowane obcięciem wynagrodzeń pracownikom stacjonarnym... nie mówiąc juz o premiach! Skandal! Zdalni pracownicy "biurowi" pracowali więcej niż powinni kiedy sklepy stacjonarne byly zamknięte?? A co Ci pracownicy "biurowi" robili? Zastanawiali sie ile wyplaty obciac pracownikom "stacjonarnym"? Czy ile osob zwolnić? Albo moze skad zamowic rękawiczki lateksowe albo żele do dloni? Ja proponuje podwyzke tym bohaterom dac! I Pana Kanapke 24/h. Co do zmiany pracy - zgadzam się! W Biedronce na start dostaje sie więcej niż zarabia kierownik sklepu stacjonarnego po 2 latach...

Tak4Nie4
Pomyłka Nowy wpis
@:D

Mam wrażenie że mylisz zwykłych pracowników biurowych z zarządem ;)

STACJONARNY Nowy wpis
@Outside The Box

ZARTY SOBIE ROBISZ? To pewnie kolejna osoba z biura, ktora probuje ratowac ten tonacy statek, pracownicy podczas pandemii robili zamowienia internetowe, a na koniec dowiaduja sie ze byla to "praca spoleczna" za (usunięte przez administratora) Plus oczywiscie masowe zwolnienia, niby wziecie tarczy mialo uchronic pracownikow przed zwolnieniem, ale jak widac "szczury" cos znalazly :))))))))))))))) ZENADA

TakNie4
XYZA
Nazwa działu: Handlowy

Właściciel powinien wstydzić się występować na LIVE dotyczących radzenia sobie w kryzysie firmy bo nigdy sobie z tym nie radził. Już na początku roku (czyli przed pandemią) pseudo dyrektor finansowa (ha ha ha ) pisała e-maile z informacjami o złym stanie finansowym firmy cytuję "ratujmy się kto może" "tak źle nigdy nie było". Ta firma źle traktuje pracowników - co więcej - ma ich za nic. Po kilkunastu latach pracy, jesteś zwolniony z dnia na dzień, bez powodu z szantażem - jak nie podpiszesz porozumienia załatwimy to inaczej. Bez odprawy. (usunięte przez administratora) Szef jest albo tak głupi albo tak ślepy. Już dawno stracił dobrych, szczerych i pracowitych pracowników ufając osoby, które stale go (usunięte przez administratora) Oby tak dalej..... Wielka Pani dyrektor sprzedaży - śmiech na sali nie dyrektor, Wielki Pan Dyrektor od rozwoju - no cóż - jak się ma Pana sprawa dotycząca mobbingu pracowników? Ups!

Tak14Nie2
@XYZA

Przykro mi , że w ten sposób wyrażasz opinie o firmie w której pracuję . Łatwo przychodzi krytyka gdyby wiadomość jest anonimowa :)

Tak4Nie7
@XYZA

Idź do sądu. Przy tak dlugim stazu pracy nie ma mozliwosci zwolnienia pracownika ot tak bez wyplacenia odprawy. Szopexowcy to oszukiciele!

Tak4Nie1
Brawo

1/5 hhahhahaha weź zamykaj te sklepy albo zwalniaj tych rekinów biznesu z biura ,...XD

Tak11Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy firma Szopex Dutkiewicz w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

To zależy od rodzaju pracy i oceny osiąganych wyników

Biegacz
Nazwa działu: Handlowy

Firma, która zostawia pracowników na pastwę losu. Nowa umowa podpisana w marcu obowiązująca od kwietnia została unieważniona, mimo tego ze już prawie rok pracowałem w firmie i nie było żadnych skarg itp.Nie liczy się dla nich nic tylko własny (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu sieci szopex dutkiewicz : ( worldbox,sklepbiegacza, chmielna, sklep-koszykarza, itp.) Dodatkowo system wypłacania premii to istne (usunięte przez administratora) plany sprzedażowe brane spod kapelusza(zupełnie nie obiektywne ) Pani regionalna na dodatek zupełnie nie interesuje się sklepem tylko cyferkami... Drogi kandydacie na pracownika, ODRADZAM ! :)

Tak13Nie2
Korona
Nazwa działu: Handlowy

Z powodu epidemii zarząd chciał ograniczyć koszty stałe zmniejszając zarobki kilku pracownikom. Zdziwili się, bo większość pracowników i tak robiła na minimalnej... hahaha

Robert

Nie przesadzajmy, idealnie to nigdzie nie jest ,ale jeśli ktoś rzeczywiście ma dobre wyniki to nie ma powodu żeby narzekać.

Tak2Nie7
@Robert

Dopóki cie nie zwolnią bez powodu z dnia na dzień :)

Tak11Nie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Szopex Dutkiewicz. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

TakNie4
Realista
@Pytanie

Tu pojawia się ciekawa kwestia, niby, teoretycznie, istnieje jakaś możliwość awansu. Warto jednak zaznaczyć, ze zmiana stanowiska i dodatkowe obowiązki nie wiążą się z otrzymaniem większego wynagrodzeniem.

Kami
@Pytanie

Jeśli nie masz kogoś znajomego to niestety.Nie dostaniesz awansu.Jeśli znasz kogoś na wyższym szczeblu to choćbyś nic nie umiał czy nic nie robił awans masz jako pewniak ???? Powinna być jeszcze ocena taka jak nepotyzm.Dostalibyśmy pełną 5???? Jeśli zależy Ci na rozwoju swoich umiejętności to niestety.Źle trafiłeś.Wszystkiego uczymy się tu sami.Nie ma mowy o jakimkolwiek rozwoju.

Nie
@Pytanie

Może i istnieje, ale nie dostaniesz podwyżki jak to zwykle bywa

Tak3Nie
Gosc

Częste opóźnienia w wynagrodzeniach, cięcia kosztów na wszystkim co się da, w pierwszej kolejności na pracownikach oczywiście. Premie jeśli już wypłacane to "do ręki" - wiadomo, na podatkach też trzeba sobie przyoszczędzić... Premie wypłacane z miesiecznymi opóźnieniami... ogólnie tragedia, Żadnej opcji awansu, a jeśli już się uda to nie licz na podwyżkę

Gość

Nie dają wypłat na czas ! To jawne łamanie prawa !

Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)zero narzędzi do pracy, wypłata od kilku miesięcy notorycznie się spóźnia.

Zgorzkniały

Jeśli pracować w Szopeksie to tylko w dziale finansowym. Tam mają jak pączki w maśle. W pozostałych - czy w centrali czy w sklepach - brak wypłat na czas, brak narzędzi do pracy, niezapewnianie warunków bhp w pomieszczeniach pracy, brak komunkacji. Niewarto.

Tak7Nie
Aktualny Pracownik
Nazwa działu: Handlowy

od początku mojej pracy w tej firmie ok pół roku tylko raz dostałem wypłatę na czas

Tak8Nie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Szopex Dutkiewicz? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Narzędzia pracy
@Pytanie

Co otrzymasz od firmy? Dużo nerwów, stresu i za grosza szacunku. A! No i czasem wypłatę na czas, ale to coraz rzadziej

Tak15Nie
@Narzędzia pracy

@Narzędzia pracy? Piszesz, że zdarzają się obsunięcia terminów wynagrodzenia w Szopex. Ile dni one zatem wynoszą? Dziękuję.

@Zofia

Dotychczas były to opóźnienia jedno-dwudniowe.

Jeszcze obecny pracownik
@Były pracownik

Potwierdzam, wyplata teraz tez sie spoznia

Wieloletni sprzedawca Szopex
@Zofia

Pani Zosiu, obecnie wypłata spóźnia się już czwarty dzień. Taka sytuacja jest już notoryczna, tylko w tym roku ma ona miejsce chyba 5 raz.

Tak9Nie

Pracowałem w jednym ze sklepów 2 lata. Ludzie, z którymi miałem przyjemność współpracować byli naprawdę pozytywnymi i pomocnymi ludźmi. Cała ekipa pracownicza była zgranym zespołem, włącznie z kierownikiem. Poznałem również kilka osób z siedziby firmy, którzy zajmowali różne stanowiska: specjalistów ds. czegoś tam, kierowników regionalnych, dyrektorów. Wiadomo, zawsze znajdzie się kilka nielubianych przez nas osób, jednak uważam, że naprawdę cały zespół z siedziby firmy jest w porządku. A to, że czasami się przyczepią o coś - no cóż, taka jest ich praca. To nie tylko fajna atmosfera i możliwość rozmawiania z ludźmi, ale to także obowiązki. Możliwe, że proces rekrutacji się zmienił, ale najważniejsze jest, żeby składając cv do danego sklepu, znać jego asortyment - modele butów lub ubrań, przeznaczenie oraz wykorzystywane technologie. Jednak z tym nie ma większego problemu, ponieważ przez pierwsze dni każdy pracownik stara się pomóc przyswoić wiedzę. Jeżeli chodzi o płacę to nie ma żadnego zaskoczenia - dostaniesz tyle, ile w większości tego typu sklepów. Na korzyść są premie od wyrobionych założeń, które potrafią być naprawdę duże. W dodatku firma oferuje swoim pracownikom naprawdę super zniżki pracownicze. Firma daje możliwość rozwoju zawodowego, jednak nie jest to nic szczególnego. Moim zdaniem, praca w tej firmie na stanowisku doradcy klienta jest świetnym miejscem aby zdobyć doświadczenie przydatne do dalszego rozwoju kariery. Podsumowując: atmosfera w pracy: 5/5 współpraca z zespołem: 5/5 zarobki: 3,5/5 zniżka pracownicza: 5/5 rozwój w pracy: 4/5

Tak4Nie7
@Były pracownik

Dziękuję Ci za tak obszerną i merytoryczną opinię o pracodawcy, jakim jest Szopex. Nadmieniłeś, iż praca w tej firmie na stanowisku doradcy klienta jest dobrym miejscem aby zdobyć doświadczenie zawodowe. A wiesz może, przyjmują tam osoby, które jeszcze się uczą - studentów, itp.?

TakNie6
Byly pracownik
@Były pracownik

Hahahahaha nie osmieszajcie się i nie piszcie pozytywnych komentarzy na swój temat zaraz po wstawieniu ogloszenia na pracuj.pl. Ta firma to jeden wielki żart. Najmniejsza krajowa, cięcie kosztów jak tylko jest to możliwe, zero możliwości rozwoju, ludzie wyżej postawieni zero jakiejkolwiek wiedzy, zwolnienia z dnia na dzień bez podania powodu, zastraszanie, manipulacja na porządku dziennym. Firma upada, także nie wiem, gdzie ta ich "praca w stabilnej firmie i wysokie zarobki". Nie polecam i zapraszam do konkurencji, przynajmniej lepiej płacą. Pozdrawiam

Tak18Nie2
NIE POLECAM
@Były pracownik

Jedno wielkie kłamstwo. Podsumowując: atmosfera w pracy: 2/5 współpraca z zespołem: 2/5 zarobki: 1/5 zniżka pracownicza: 1/5 rozwój w pracy: 1/5

Tak10Nie
Zdecydowanie nie polecam
@NIE POLECAM

Pracowalam w jednym ze sklepow jako doradca klienta. Premie roznia się od tego, co obiecuje się na rozmowie rekrutacyjnej, warto też wspomnieć, że wypłaty kilka razy się spóźniały, a informacje o braku wyplat przysyłali drogą mailową dopiero na koniec dnia, powodując problemy takie jak opóźnienia w opłaceniu rachunków. Ludzie tracą pracę z dnia na dzień i boją się mówić co było przyczyną zwolnienia. Zniżki pracownicze teoretycznie są, ale i tak większości nie można kupić z rabatem, poza tym przy zarobkach w firmie i tak nikogo nie stac na fajne buty. Odpowiedzi na komentarze poniżej pokazują poziom komunikacji w firmie. Atmosfera nie jest przyjemna, brak jakiejkolwiek organizacji, a ludzie na wyższych stanowiskach sami nie wiedzą czym się zajmują.

Tak14Nie
Assik

Pracowałam w Firmie ponad rok. Proces rekrutacji mocno złożony, rozmowa tu, rozmowa tam. Atmosfera bardzo miła i pierwsze wrażenie super, ale to tylko pierwsze wrażenie. Zarobki najniższa krajowa plus premia, ale ogólny poziom oceniam na niski. Niewiele można się nauczyć, brak wdrożenia przez innych Pracowników. Więcej nauczyłam się u poprzedniego Pracodawcy. Fakt, jest to duży Pracodawca i zatrudnia wiele osób, a rynek olsztyński jest średni. Ale ludzie nie są zadowoleni, jak się rozmawia między pracownikami. Szczególnie te zarobki. Aktualnie znalazłam pracę marzeń. I warto wierzyć, szukać i spełniać swoje marzenia. Warto przedstawiać swoje warunki i walczyć o lepsze jutro.

Tak24Nie1

konkretny krytyk
@Assik

Czego oczekiwałaś pracując jako sekretarka? 5000 zł na rękę plus premię. niczego się nie nauczyłaś? żart. kawę parzyłaś całkiem dobrze, więc doświadczenie jakieś zdobyłaś... pracuję w tej firmie dobry kawał czasu i śmiało mogę powiedzieć że nie chce iść nigdzie indziej.

Tak2Nie19
Wonski
@konkretny krytyk

@konkretny krytyk Sam ten komentarz świadczy o poziomie pracowników owej firmy, omijać z daleka!

Tak25Nie
Były oracownik
Nazwa działu: Marketing
@konkretny krytyk

Módl się żebym nie spotkał cię gdzieś na ulicy przypadkiem

@Assik

Assik, czy jaki już były pracownik możesz podpowiedzieć co firma mogłaby poprawić, aby zatrzymać na dłużej dobrych pracowników? Czy tylko wynagrodzenie czy też inne kwestie których jeszcze nie poruszyłeś?

Chomik

Pracowałam z Panem (usunięte przez administratora)i uważam że jest bardzo dobrze zorganizowana osobą, potrafi zarządzać ludźmi i jak już się czegoś podejmuje to doprowadza to do końca, robi wszystko co dobre w interesie firmy w której pracuje. Szkoda że już nie pracuje w Szopexie

@Chomik

Biorąc aktywny udział w dyskusji należy pamiętać, że raczej unikamy posługiwania się tu personaliami pracowników Szopex Dutkiewicz. Może to bowiem doprowadzić do ich rozpoznania, co nie jest już pożądane. Nie pracujesz już w tej firmie, ale może wiesz, czy przychylnie podchodzą do zatrudniania osób, które nie mają zbyt dużego doświadczenia zawodowego?

Czarek
Nazwa działu: Handlowy

Obsługa fatalna, nikt nic nie wie. W większości spraw odsyłamy jestem od działu do działu. A poprosić o coś niestandarowego, typu przyspieszenie procesu reklamacji...(usunięte przez administratora) Za każdym razem podczas reklamacji sklep czeka do ostatniego dnia na wymianę towaru lub zwrot pieniędzy.. Zdecydowanie nie polecam, najgorsza firma z jaką miałem okazję cokolwiek załatwiać.

Tak2Nie3
Kościół - dens

Jako osoba doświadczona w handlu (i mająca porównanie) stwierdzam, że ta firma na tle innych wyróżnia się przede wszystkim kulturą organizacyjną i podejściem do pracowników. Kierownictwo wyrozumiałe - bez kija w ****, skłonne sie dogadać. Czasem stawało na rzęsach żeby dogodzić pracownikom np. w sprawie grafiku, co wierzcie lub nie, jest niespotykane w pracy w sklepie. Atmosfera w pracy mega pozytywna, co w chwilach natłoku pracy bardzo pomaga. To oczywiście zależy od współpracowników, a takich jak moja osoba miała mieć okazje w szopexie to ze świecą szukać. Zarobki całkiem w porządku, kto się trochę wykaże to zostanie zauważony i doceniony, choć bez fajerwerków. Jak do tej pory najlepsze miejsce pracy w mojej karierze zawodowej. Warto spróbować.

Tak6Nie3
Anonim

Witam, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:))) Ha, ha... Ja pracuję w tej firmie już trochę. Mam można powiedzieć blisko 20-letnie doświadczenie. Pracowałem już w paru firmach i ta w tej chwili daję mi dużo satysfakcji. A dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że idę do pracy z uśmiechem, robię to co lubię i w ogóle nie traktuję tej pracy jako czegoś co robię z przymusu. Wręcz przeciwnie jest pracą bardzo ciekawą i uważam, że tylko ciężką pracą, pogodą ducha i wytrwałym dążeniem do celu, osiągamy to co sobie założyliśmy w życiu. Dlatego dziwię się ludziom, którzy chcą zacząć karierę zawodową w nowym miejscu liczą, że na starcie dostaną nie wiem jak duże pieniądze. Trzeba trochę niestety popracować, dać poznać się od dobrej strony i wtedy liczyć na lepsze pieniądze. A nie od razu chcieć nie wiadomo, jak duże pieniądze. Każdy z nas jakoś zaczynał karierę zawodową. Dziś pracujesz w sklepie, jutro możesz być dyrektorem. Kwestia mobilizacji i wytrwałego dążenia do celu.. Ja zdecydowanie polecam by samemu spróbować sił w procesie rekrutacji. I dla tej osoby, która przejdzie pomyślnie jej wszystkie etapy otwiera się ścieżka kariera na dobre kilka a nawet kilkanaście lat:)))))))))

Tak1Nie
Tom
@Anonim

Zapewne Kierownicy zarabiają zadowalająco i chodzą z uśmiechem od ucha do ucha. A cała reszta pracowników pracuje na ten uśmiech. :D

@Anonim

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Piotrek.

Tak1Nie

Tralalala
@Anonim

Pracowałem/am w tej firmie parę lat i o awans i jakąkolwiek podwyżkę jest bardzo ciężko. Ciągle się tylko słyszało, że teraz nie da rady. Może jakieś możliwości rozwoju są, ale tylko w Olsztynie, w siedzibie. W sklepach nie ma na co liczyć.

Wero

Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej. Poznalam zakres obowiazkow. (usunięte przez administratora)na caly etat. Zalosne.

Tak23Nie

Niemile zaskoczony

Po przeczytaniu tych komentarzy nawet nie będę aplikował

Tak10Nie

pracownik roku 2021

Dawno nie słyszałem bardziej flustrującej, żałosnej opini - człowieku patrz na siebie - jestes za tępy, żeby być takim "kierownikiem" i to Cie boli ? patrz na swoje ręce a nie na czyjeś życiowy flustracie... ktos potarfi się ustawić a ty nie i to Cię boli ? nie rozmnażaj się tylko...

KIEROWNIK ZMIANY =]

Im - nie analizuj tego bo Ci nie wychodzi - wychodzę z prostego założenia - skoro komuś jest tak bardzo źle i nie może pracować z (usunięte przez administratora) kierownikami TO NIECH ZMIENI PRACE. proste ? ale nieeee - trzeba sie poużalac nad sobą, pokazać jakąś się jest PI..DĄ życiową przy okazji podkreślić, ze jest się idiotą bo nie potrafi się ustawić ... . ty gadasz o inspekcji ? na co czekasz ? dzwoń, przedłuż temat a nie sie podnieczasz na forum.. nie wpadnie inspeckja pewnie :) tylko co to zmieni ? flustrat dalej będzie nieudacznikiem .. pier..one parobki bez studiów, margines społeczny mający pretensje do wszytskiego ahhh

Im

Najłatwiej jest teraz napisać że troll, żeby tylko zatuszować prawdę.

Ex

Sposób w jaki konstruujesz swoje wypowiedzi pokazuje jakie warunki powinna spełniać osoba, sprawująca bardziej odpowiedzialne stanowisko w tej firmie. Każdy kto ma głowę na karku wie, że nie można sobie pozwolić na takie komentarze, bo traktowane są one mniej lub bardziej jako stanowisko pracodawcy, którego reprezentujesz swoimi wypowiedziami na poziomie poniżej wszelkiej krytyki. Nie ma też takiego słowa jak „flustracja”. Trzymam kciuki za kolejne awanse, bo posiadasz szeroki wachlarz braków w kulturze i IQ, a to paradoksalnie sprzyja w Szopexie awansowaniu

Tak14Nie
ZŁOTY KIEROWNIK
@Ex

Oj tam oj tam, mała literówka i zrobiła się FLUSTRACJA :D ale tak to jest jak nie ma się mocnych argumentów to już trzeba się czepiać literówek prawda ? Zaczyna mnie męczyć ta bezsensowna konwersacja na temat ludzi i miejsca którego nigdy nie widziałem na oczy :d aleee okeeej niech będzie, że reprezentuje stanowisko kierownicze w tej firmie :) Jak bym napisał, że jestem papieżem też byście to łykneli ? haha ALE OK rozumiem "tuszuje prawdę" zabawne jak ludzie się od razu nakręcają, chyba trafiłem w sedno moimi głupawymi komentarzami i poruszyłem kilka rolasów :D Skoro juŻ jestem tym kierownikiem to powiem tak ! - OGLĄDAJCIE SIĘ ZA PLECY - KIEROWNIK JEST WSZĘDZIE ahaha :D

dobrava

Proces rekrutacji centrala Zacznę od tego, że wszyscy są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni i to jedyny plus tego procesu. Rekrutacja składa się z kilku etapów: wybór cv, rozmowa z kadrami, rozmowa z kierownikiem działu, zadania związane ze stanowiskiem, rozmowa z właścicielem (zadania, kierownicy działów..). Jednym słowem złożoność procesu rekrutacji na stanowisko specjalisty jest zbliżona do stanowiska conajmniej dyrektorskiego w dużej korporacji (z pozycją giełdową!). Baaaardzo niskie zarobki, baaaardzo wygórowane oczekiwania. Proces pokazuje również totalny brak delegowania kompetencji - tzn. kierownik działu czy dyrektor nie może podejmować decyzji!!! ostatnie słowo i tak należy do właściciela. Patrząc na dużą liczbę negatywnych opinii na temat firmy zastanawiam się kiedy się zmieni polityka personalna - bo przecież kiedyś zabraknie chętnych do pracy - w końcu mamy teraz rynek pracownika. Wszystkim pracownikom życzę rozwoju zawodowego i trzymajcie fason. Pracodawca to nie jest wielki dobroczyńca, pan życia i śmierci - umowa o pracę to świadczenie wzajemne - warto stawiać swoje warunki i oczekiwania!

Tak22Nie

Cezary

Gdyby było źle jak to sugerują niektórzy to forum by wrzało!!!

j.p.l

normalna praca, nie jest źle przynajmniej szefostwo jest ok, kierownik sklepu - super, osoby wyżej zawsze są dla mnie miłe. pracowałem wcześniej w acti ve i mam dość duże porównanie do branży sportowej, pracuje rok - fajan atmosfera na sklepie, czasem kierownik coś dorzuci do pensji.

Monia

Chciałabym polecić pracę w Szopexie, pracują tu bardzo fajni i ciekawi ludzie, jest otwarta i przyjacielska atmosfera. Wiele osób łączy tu wspólna pasja i zainteresowania, można brać udział w imprezach typu mecze, koncerty, maratony. ciągle coś ciekawego się dzieje. Zostałam tu bardzo miło przyjęta do pracy, dostałam warunki zgodne z moimi oczekiwaniami na rozmowie kwalifikacyjnej z czego jestem bardzo zadowolona :)

Hops
@Monia

Oficjalnie jest to najbardziej kwadratowa opinia na świecie, aż bije po oczach wiarygodnością

Tak13Nie
youngg
@Hops

w takim razie nisko sie cenisz

youngg

w takim razie nisko sie cenisz

Karo
@Monia

To ewidentnie wpis zrobiony przez właścicieli, sytuacja w firmie znacznie gorzej wygląda, z rozmów z ludźmi wynika że spora część załogi chce zmienić pracę (usunięte przez administratora)

Tak24Nie

Dział HR

Witam Wszystkich, uważnie zapoznaliśmy się z zamieszczonymi powyżej opiniami. Mamy świadomość, iż firma jest w fazie zmian w związku z dynamicznym rozwojem, który miał miejsce na przestrzeni kilku ostatnich lat. Nastąpiło przekształcenie organizacji z średniej wielkości rodzinnej firmy w dużą organizację zatrudniającą na dzień dzisiejszy ponad 400 osób. W konsekwencji dynamiki wzrostowej w maju tego roku został utworzony w firmie dział HR. Zapewniamy, iż ściśle współpracujemy z osobami zarządzającymi sprzedażą detaliczną. Rozumiemy, iż wiele zmian następuje w ostatnim okresie i zależy nam aby przyczyny, cel tych zmian był zrozumiały dla Pracowników. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do kontaktu z Działem HR (hr@sportowysklep.pl) celem wyrażenia swoich opinii, które są dla nas cennym źródłem informacji. Z naszej strony zapewniamy pełną anonimowość i swobodę wypowiedzi. Pozdrawiamy, Dział HR

chatytatywny pracownik

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Popieram poprzednikow w 100%. Niestety wszystko jest prawda. Za marne wynagrodzenie robisz wszystko, a na premie nie ma co liczyc. Ochlapy dostajesz za bycie sprzedawca jak i za wyzsze funkcje w sklepie. Kierownik zarabia 2 razy mniej niz w kazdej innej firmie tego typu, nie mowiac o zastepcy kierownika. Firma pozbywa się pracowników... przepraszam ! To pracownicy sami sie zwalniaja. Wprowadzajac "nowe", "lepsze" rozwiazania powoduja, iz pracownikiem jest osoba ktora nie wie czy dany but jest do biegania czy do gry w pilke, poniewaz wszyscy ktorzy sie butami i moda interesuja wola pracowac GDZIEKOLWIEK indziej. J(usunięte przez administratora) Wymogi jakie ciagle wprowadzaja są chore i niestety istnieje spychologia pracy. To Ty zarabiajac "grosze" odpowiedzialny jestes doslownie za wszystko ( tworzac raporty, ktore pozniej regionalny jedynie przedstawia wyzej). Osoby "wyzej" totalnie nie znajac sie na swojej pracy wymagaja od Ciebie cudow. Biuro, kadry, social media, reklamacje... (usunięte przez administratora)Jezeli cos chca, to ma byc natychmiast. Jak Ty o cos prosisz to mozesz czekac nawet i 2 lata ( miedzyczasie 2468 meili dlaczego jest tak zle). Co miesiac ta sama gadka o tych samych problemach ktore W OGOLE nie sa rozwiazywane. Nikt Cie nie docenia! (usunięte przez administratora) Ty robisz wszystko aby bylo dobrze, a pozniej jest jak bylo i nic z tym nie jest robione.

Tak27Nie

Zostaw opinię o Szopex Dutkiewicz - Olsztyn

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Szopex Dutkiewicz
2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Prosta 38