Opinie o Szopex Dutkiewicz w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szopex Dutkiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szopex Dutkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szopex Dutkiewicz w Olsztyn

Yuu

Pracowałem w Poznańskim oddziale tej sieciówki, dokładnie w którym sklepie nie wymienię aby nie robić niepotrzebnej nagonki ale kto ma wiedzieć ten wie. Na plus jedynie umowa o pracę i dyspozycyjność, mimo że to powinno czymś normalnym w XXI wieku to wielu firmach nie jest to normą. Dodam jeszcze ramy godzinowe pracy 8h to też jest mało spotykane w sklepach, przeważnie. No i na tyle plusów które powinny być czymś oczywistym, teraz czas na "minusy". Można się rozpisywać ale przede wszystkim wymagania niemiarodajnie wobec pensji, najniższa krajowa a przełożony mi robił kartkówki z marek butów jak na studiach gdzie na studiach jeszcze 51 procent to zaliczenie egzaminu a tu 90 procent to must a have i masz czas dzień lub dwa dni. Nie wspomnę że po dwóch tygodniach masz wszystko wiedzieć o butach w ofercie, od technologii ich nazw do wagi buta etc. Nie mówię że jest to złe ale pensja i krótki czas do tego jest komiczne, bo w normalnych warunkach to w okresie próbnym to wszystko robisz. Drugi aspekt to szkolenia wobec obsługi klienta, na tych szkoleniach czułem się jak na linczu. Wszystko nie tak a błędy które mi wytykano potem widziałem u tego samego pracownika lub u innych pracowników kiedy obsługiwali klientki, no ale tak to jest jak wice-kierownik w podrzędnym sklepie przez władzę zamienia się w kierownika (usunięte przez administratora). Obsługa klienta? Ja nie zostałem dopuszczony, bo nie byłem "gotów" a jak dopuszczono mnie wyjątkowo to nawet sprzedaż łączoną zrobiłem ale nadal "niegotowy" bo tescików kierownika na temat technologii butów nie zdałem na 100 procent(śmiech na sali xD). No i obsługa klienta była wtedy kiedy "szefostwo" chciało kawcię/herbatkę wypić albo pogadać, a głupiego(czytaj. mnie) stawiali na kasie aby tajemnicy klient widział że ktoś jest albo inni klienci widzieli ze jest pracownik. No i chyba najważniejsza teraz rzecz, sposób pożegnania się był bardzo komiczny. Dostałem wypowiedzenie na dnia na dzień bez przesłanek że jest coś na rzeczy, nawet przełożony mi zleciał zadanie że mam zrobić to i to w domu. No i dzień wypowiedzenie to było zaproszenie mnie na rozmowę osobistą, nie powiedzenia mi powodu tego wypowiedzenia(rozumiem jakby coś źle zrobił albo po prostu dokładny powód) a jedynie co dostałem to "nie tego szukamy" xD Poważna firma i dostaje powód wypowiedzenia "nie tego szukamy" xD i jeszcze próba skrócenia mi wypowiedzenia aby się mnie pozbyć jak najszybciej i podgadywanie "no jak chcesz to możemy skrócić ci wypowiedzenie" ewidentnie odklejka roku. Jedynie co z tej pracy wyniosłem to buty i naukę żeby nie ufać nikomu w miejscu w pracy, bo zmieniając pracę finansową na gorszą(w szopexie) kierowałem się lepszym dojazdem i pasją do sportu. Nie zarobicie a jeszcze się tylko zniechęcicie do pracy w sklepach obuwniczych przez natłok oczekiwań, a dodałbym jeszcze że Pani wicekierownik to niezły mobbing master a jej kąśliwe komentarze z dwubiegonówką mogą jedynie spowodować do was niechęć do płci pięknej.

Beata
@Yuu

A jak miałeś swoją zmianę w sklepie to byłeś sam, czy był jeszcze drugi sprzedawca? Piszesz, że jest osiem godzin pracy, a pracuje się też w weekendy, czy tylko od poniedziałku do piątku? Bo sklepy zwłaszcza z butami to chyba też często i w sobotę są czynne. A miałeś jakąś zniżkę pracowniczą na ich buty w sklepie?

Jaka sytuacja w sklepie w Poznaniu? Też ubogi względem WSS w Warszawce? Pytam, bo nie zdjęli ogłoszenia z olxa, więc a nuż aktualne. Jeszcze dopytałbym, czy umowa o pracę jest już na etapie okresu próbnego. Cóż, 26 lat już nie mam :3

Chciałabym się zatrudnić do tej firmy. Jednak ciekawią mnie trzy rzeczy. Czy nadal zdarzają się opóźnienia w wypłatach, o których pisaliście? Wciąż wypłata płacona jest na dwa razy? I za co w ogóle można otrzymać tę premię? Dajcie znać. ;)

Płacą na czas. Resztę jak chcesz się dowiedzieć, to wyślij CV i zapytaj na rozmowie kwalifikacyjnej.

Oczywiście ze nie Nowy wpis

To, ze płaca na czas napisał pewnie ktoś z biura żeby chronić tyłki. Nie płaca na czas to raz, płaca w kilku ratach wiec jak masz kredyty, opłaty, zobowiązania finansowe to nie zatrudniaj się. No chyba ze idziesz do pracy z nudów i nie potrzebujesz pieniędzy

Ktoś kazał po szczegóły się kontaktować z firmą, a to co, zarobki etc to jakaś tajemnica, której nie wolno ujawniać? Myślałem, ze tu się wlasnie dowiem, ile zarobi kupiec fashion, bo stare ogłoszenia z kwietnia nawet tak żeby informacyjnie poczytać to nie włączają się

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Anonim

20.02.2024 07:02

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Anonimikona wywiad

Doradca klienta. Doradzam klientom podczas doboru sprzętu biegowego.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Anonimikona wywiad

Na moim stanowisku nie ma potrzeby wykonywania pracy zdalnej.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Anonimikona wywiad

Myślę, że jest to poufna informacja firmy i nie należy jej podawać.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Kilka lat.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Anonimikona wywiad

Tak. Są cykliczne szkolenia. Firma płaci na czas. Jest możliwość awansu. Są inwestycje w pracownika, dostajemy sprzęt biegowy. Może nie jest idealnie, jak to w każdej polskiej firmie, ale jest ok. Uważam, że jak ktoś wypowiada się na temat prowadzenia firmy, to niech sam założy swoją, zamiast pracować u kogoś. Na poziomie sklepów jest fajna współpraca, znamy się wzajemnie. Trzeba jednak lubić codzienną pracę z ludźmi.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Anonimikona wywiad

Duże możliwości dla kogoś, kto jest biegaczem - firma dba o to, abyśmy mieli dostęp do różnych obszarów związanych z bieganiem, takich jak wiedza, sprzęt, wyjazdy.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Anonimikona wywiad

W moim odczuciu, nawet jeśli są jakieś negatywne strony, to nie są one aż tak istotne i rażące, aby się o nich wypowiadać publicznie. Uważam, że więcej osób powinno podzielić się jednak pozytywnymi doświadczeniami, aby pokazać bardziej realne oblicze tej firmy.

Anonimikona wywiad

Jeśli pracownik się rozwija i ma dobre wyniki pracy, to są różne możliwości awansu poziomego i pionowego co jakiś czas. To zależy od osoby i sytuacji.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Stacjonarne, on-line, wyjazdowe.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Anonimikona wywiad

Tak, są zaplanowane. Częstotliwość jest różna. Ogólnie co kilka miesięcy, czasami nawet co 1-2 miesiące.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Anonimikona wywiad

Wszystkie obszary są zapewnione. Jeśli pracownik zgłasza potrzebę przeszkolenia w danym temacie - jest mu to w jakiś sposób organizowane.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Anonimikona wywiad

Jest to atmosfera współpracy, przyjazna. Nawet jeśli zdarzą się zgrzyty, jak to bywa wśród ludzi w firmie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Anonimikona wywiad

Jest ok. Bywają różne sytuacje, ale jest to ogólnie utrzymane w tonie otwartej rozmowy i przyjaznej współpracy. Każdy stara się wykonać swoją pracę dobrze.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Anonimikona wywiad

Efektywność koordynacji działań wszystkich działów. Na poziomie sklepu - współpraca z zespołem.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Wywiązuje się.

Anonimikona wywiad

Myślę, że właściciel firmy na bieżąco doskonale wie (od swojej kadry zarządzającej), gdzie należy wprowadzić istotne zmiany. Nie dzieje się nic tak strasznego, żeby kogoś upominać w internecie.

Doradca Klienta

Rozmowa na lawce w galerii handlowej.

Ulubiony model buta i typowe pytania "czy sie spozniasz " itd. Generalnie to nie polecam, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, a pozniej jakiegokolwiek wsparcia ze strony przelozonych, beton kierowniczy i kolesiostwo

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy jest możliwość pracy w Szopex Dutkiewicz na część etatu?

Pracuję w Szopexie od kilku lat. Może parę lat temu nie było kolorowo pod względem finansowym, ale z perspektywy pracy doradcy Sklepu Biegacza widzę, że sytuacja poprawia się z każdym rokiem - także podejścia do pracownika i jego wynagrodzenia. Stawki może szału nie robią, ale w wielu miejscach płacą gorzej. Płacą na czas. Zwróćcie uwagę na to, że zazwyczaj tylko niezadowolonemu pracownikowi chce się wypisywać opinię. Więc obraz jest bardzo jednostronny. Nie ma takiej tragedii. Znam wiele osób, które tu siedzą od lat, choć mogą przecież iść gdzie indziej. W mojej historii nie było sytuacji, aby ktoś został zwolniony bez bardzo konkretnego powodu, np. ta osoba kompletnie nie nadawała się na swoje stanowisko po przyuczeniu czy do pracy z zespołem - opinia takich ludzi jest słaba. Ja wcale nie czytam opinii na gowork. Wolę iść na rozmowę i zobaczyć jak jest naprawdę.

On

Pracowałem w jednej z filii tego (usunięte przez administratora) plany sprzedażowe wykręcone na maksa, a najciekawsze artykuły były dostępne tylko w jedynym z warszawskich sklepów, on jest pompowany najbardziej wartościowym towarem, a reszta ma wykręcać ogromną sprzedaż na samych ochłapach. Pomijam fakt kierownictwa, główna kierownicza sklepu poszła sobie na L4 jej obowiązki przejęła vice kiero, nie dość, że ona pracowała tylko 8-15, bo ma bąbelka którym musi się zająć, cała reszta normalnie może tyrać po 12h, a na koniec kiero powie Ci, że wynik masz słaby pomimo iż sama ma najgorszy z całej załogi. Warto wspomnieć też fakt, że często są opóźnienia w wypłacie, podstawa wypłacana oddzielnie z ewentualną premią, ostrzegam przed zatrudnieniem się w tej firmie.

Felix
@On

Jak duże te opóźnienia? Zdarzają się co miesiąc? Dobrze cię zrozumiałem? Są dwa przelewy? Osobno z wypłatą a osobno z premią? Wiesz może czemu taki podział?

@Felix

przez pare miesięcy miałem taką sytuację 3 razy z opóźnieniem, albo dostałem za mało, ogólnie kilku pracowników które powinno mieć tyle samo dostało różne wynagrodzenia. Tak, ok 15 przychodzi podstawa, a premia w drugim przelewie pod koniec miesiąca

BogusiaS

Od jakiegoś czasu widzę swoista nagonkę na mnie . jestem tu przywoływana z imienia i nazwiska więc nie pozostaje mi nic innego jak podjąć kroki prawne. Może ta osoba która tak miło się o mnie wyraża podpisze się nazwiskiem, bardzo nalegam .

@BogusiaS

Jak się Pani tutaj ciągle udziela i podpisuje inicjalami to nic dziwnego, ze przywołują Dyrektor Finansowa z imienia i nazwiska. Na linked in ma Pani profil publiczny i każdy takie informacje może przeczytać. ( O TUTAJ: https://pl.linkedin.com/in/boguslawa-siehen-34b34b11b ) . Na pewnych stanowiskach trzeba być gotowym na takie "przywoływanie". Jak sie nie podoba to niech Pani zmieni pracę a nie pisze puste groźby na temat konsekwencji prawnych, ktorych i tak nikt nie wyciągnie bo nie ma za co. MYŚLENIE NIE BOLI :)

@BogusiaS

Jak tam Bogusia? Gdzie ten pozew i konsekwencje prawne? Minal prawie rok a nic nie dostal*m :) nadal niecierpliwie czekam.

Je*** Szopex
@Pracownik WSS

W szopexie do dostania sa jedynie 2 rzeczy - (usunięte przez administratora)jak barszcz wyplata i wypowiedzenie, takze obiecanego pozwu sie nie doczekasz xd Ciekaw jestem jak C B (usunięte przez administratora)i wykrecil sie ze sprawy o (usunięte przez administratora). Ktos cos wie?

Alicja
@Je*** Szopex

Sporo Twojej opinii zostało wykasowane, ciężko zrozumieć czego dotyczy. Jaka sprawa była z firmą, wyjaśnisz? Chodzi o coś poważnego?

@Je*** Szopex

Tam bylo dobrze posmarowane, każdy wie gdzie ;) . Ręka rękę myje

Aleksandra
@Pracownik WSS

posmarowane? a przybliżysz temat? kontekst i okoliczności? słabo idzie zrozumieć a to raczej wpływa mocno na warunki pracy?

@Aleksandra

Ale co ty tu chcesz rozumiec ? I przyblizac ? Reka reke myje i to tyle jezeli chodzi o ta firme, jak nadal nie rozumiesz to idz do pracy gdzie nie wymagaja az tak skomplikowanego myslenia bo ewidentnie nie jest to Twoja mocna strona. Praca ? Ciekawe gdzie jak praktycznie wszysykie sklepu Worldbox sa juz zamkniete a w WSS maja asortyment jak w Sports Direct powoli.

Olaf
@Pracownik WSS

No ale akurat ja nie bardzo rozumiem to stwierdzenie ręka rękę myje. Jesteś w stanie mi to szerzej wyjaśnić, abym zrozumiał, co masz na myśli? Ja szukam firmy, gdzie jest stabilne zatrudnienie a resztę mogę jakoś przeboleć. Potrafię się dostosować do grupy. Ten mniejszy asortyment może sugerować, że pracy też będzie mniej?

Yuu

Beata
@Yuu

Jaki jest styl zarządzania w Szopex Dutkiewicz?

W szopexie zarządzają ludzie, którzy są rodziną szefa albo kolegami itp itd. To samo tyczy się innych wyższych stanowisk. (usunięte przez administratora) Ludzi, którzy siedzą czasem w sklepach to talenty z pomysłami ale nie ma szans na pójść wyżej ze względu na takie podejście. (usunięte przez administratora) Jeśli zastanawiacie się nad praca w szopexie to zastanówcie się co może wam zaoferować Polska firma, która zalicza regres, kadra zarządzających to znajomy, znajomego albo rodzina i 99% komentarzy na goworku to negatywy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Szopex Dutkiewicz?

Omiljen

W szopexsie coś takiego jak atmosfera nie istnieje. Szopex to synonim słowa (usunięte przez administratora). Wielkie (usunięte przez administratora).

Aleksandra
@Omiljen

No i się nie dowiemy jaki synonim ma. :/ Niby nie istnieje ale jakoś to musi przecież być. Opiszesz jak to wygląda?

Jakie wartości są cenione w Szopex Dutkiewicz?

XD

Zadne, masz jak chlop panszczyzniany za********c za "(usunięte przez administratora)" a jak cos nie pasuje to pokaza Ci gdzie sa drzwi lub bez slowa rozwiaza umowe. Nie marnuj na nich czasu, jest o wiele lepiej platnych miejsc pracy gdzie przynajmniej beda Cie szanowac jako czlowieka. Napewno po pracy w Szopex-ie twoja pasja do butow przerodzi sie w niechec do poruszania tego tematu. NIE POLECAM.

Kamila
@XD

A ile w takim razie proponuje firma? No i jaka jest umowa, skoro moga ją ot tak rozwiazac? :/ Zlecenie?

@Kamila

najnizsza krajowa + premia ( o ile cele wyrobisz lub managerek sklepu laskawie zapyta biurw wyzej czy moga ci ja wyplacic) Umowa to najgorsze mozliwe Zlecenie, wiec jak cos sie im w Tobie nie spodoba to pewnie nawet bez wyjasnienia dostaniesz wskazowki gdzie sa drzwi i od kotrej strony masz je zamykac. Jak myslisz o pracy w tym (usunięte przez administratora) to stanowczo odradzam

Gumowa kaczka

Nie polecam zakupów w tym sklepie sprzedawaja badziewie które nie wytrzymuje roku po odeslaniu towaru jako reklamacja oczywiscie odpowiedz przychodzi negatywna wiec szkoda pieniazkow na zakupy w tym sklepie omijajcie szerokim łukiem.

@Gumowa kaczka

Jakbys byla w miare rozumnym czlowiekiem to zauwazylabys, ze na portalu go work zamieszcza sie opinie o PRACODAWCY i robia to aktualni bad juz byli PRACOWNICY. Jak chcesz sie wyplakac bo buty lub ubranie sie "zepsulo" to polecam rzecznika praw konsumenta. Czytanie ze zrozumieniem jak i myslenie wcale nie bola, jednak widze ze moga byc dosyc trudnymi czynnosciami dla niektorych.

Czy pracodawca Szopex Dutkiewicz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Moja motywacja

Oczywiście, kazdego dnia jak przychodzę do pracy dowiaduje się że mam coraz więcej obowiązków a moja premia jest z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza :) Pozdrawiam, Pracownik Worldbox

AntySzopex

Oczywiscie. Zamiast umowy na czas nieokreślony wlepiaja jakis twor w postaci "umowy lojalnosciowej", w ktorej zawarte sa rzeczy do poprawy jak np wyeliminowanie spoznien (sklep otwarty od 10:00 ale masz byc na 9.30 zeby wymopowac podloge, poscierac kurze. Za darmo oczywiscie), porawa sprzedaży (srednia ilosc paragonow na dzien to 3 w sklepie w krk) i tym podobne bzdury. Brak zastosowania sie do powyzszych skutkuje rozwiazaniem umowy z pracodawca ????‍♂️ jednym słowem dramat. Szopex to klasyczny przyklad polskiego prywaciarza. Lepiej zarobisz idac rozdajac ulotki, sprzedaja kebaby, a jesli chodzi o benefity to nawet w mc donalds jest o niebo lepiej. Tym co tam prscuja zycze rychlej zmiany pracy. No chyba, ze praca za 1800 zl plus premia 200 zl to szczyt ambicji ;)

Czy można liczyć w Szopex Dutkiewicz na prywatną opiekę medyczną?

KotbezButów

W szopexie nie ma żadnych dodatków w postaci prywatnej opieki, ubezpieczenia itp rzeczy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Szopex Dutkiewicz?

BogusiaS

To zależy na jakie stanowisko . Rozmowę można przeprowadzić z kierownikiem regionalnym .

Klient

Pragnę nadmienić, że na zamówiony towar oczekiwałem przez pięć dni nie otrzymując żadnej informacji. Szóstego dnia osobiście interweniowałem w siedzibie firmy w Olsztynie. po czym następnego dnia otrzymałem wcześniej zamówiony towar. W innych sklepach internetowych na zamówiony towar oczekuje się do trzech dni.

@Klient

Pragne nadmienic, ze klient zamowil skarpetki z ostatnich sztuk za 19,99 z darmowa wysylka. W telefonie kontaktowym podal stacjonarny :) Jaka firma tacy klienci.

Malody
@Klient

Faktycznie, czas realizacji zamówienia w GRUDNIU, miesiącu najbardziej ruchliwym w roku to Skarbica wiedzy jeśli chodzi o ocenę pracodawcy ;)

BS

Bardzo proszę o nieumieszczanie informacji nieprawdziwych .

ABC
@BS

Pani B. jako wieloletni pracownik firmy Szopex nie widze w niepozytywnych komentarzach zadnej nieprawdziwej tresci. Ciezko przyjmuje sie krytyke jezeli jest prawdziwa. Traktujecie pracownikow jak smieci. Jedyna nieprawda moze byc zatajenie obrotow firmy Szopex w sprawie Tarczy Antykryzysowej

MaybeBaby
@BS

Gdzie tu mamy nieprawdziwe informacje Pan i dyrektor finan...znaczy Pani BS? :) Na początku roku seria godnych pożałowania maili o ratowaniu firmy, premie wypłacane "pod stołem" albo jako zaliczki, o ile wgl były wypłacane... Spotkanie mające na celu wyjaśnienie sytuacji to jedna wielka żenująca farsa. A czemu firma ze spółki jawnej nagle się zmieniła? :) Wszyscy pracownicy widzą co się dzieje, nie bez powodu tyle osób z biura zmieniło pracę.

LOL
@BS

Pani Bogusławo, rozumiem, że pracuje Pani w tej firmie jako Dyrektor Finansowy i musi Pani bronic tej żałosnej firmy pod kazdym względem bo inaczej szef będzie na Panią zły. Ale bardzo proszę nie zniżać się do poziomu ponizej zera i nie pisać bzdur. Każda negatywna opinia na tej stronie jest w 100% zgodna z prawdą. Jeżeli Pani i koledzy z biura "wyżej" tego nie widzicie to współczuję krótkowzroczności. Chyba czas na wizytę u okulisty ;)

bs
@LOL

ok, skorzystam z rady i udam się do okulisty :)

Stary pracownik

Pracowałem w jednym sklepie 4 lata więc też wystawie tu swoją opinię Budżety są tak założone żeby nie było możliwości ich zrealizowania - przez ostatnie 2-3 lata mojej pracy nie udalo się zrobić tego ani razu, to chyba wystarczająca odpowiedź. Jedynie sklep na chmielnej jest w stanie "wyrabiać" budżety tam pracownik za otwieranie drzwi dla kolejki ludzi pod sklepem i siedzenie na d***e dostaję większą premie niż kierownik każdego sklepu w sieci i nikt nie widzi tu problemu Oczywiście średnia premia sprzedawcy z każdego innego sklepu to maksymalnie 100-200zł. Podwyżka dla sprzedawcy? Nie ma takie możliwości tylko praca za najniższą krajową, nieważne ile pracujesz i jak. U kierowników to samo niewyrobiony budżet = brak premii i śmieszna podstawa. Firma tylko sprzedaje produkty na boku za większe kwoty, a i tak wiecznie dla pracowników sklepów nie ma pieniędzy na premie i podwyżki. Przez 4 lata mielismy jedno spotkanie integracyjne, a na święta dostaję się skarpetki albo nawet i nic - to tyle z nagrodzenia pracownikow za dobrą pracę. Jedyna rzecz jaka poprawiła się przed moim odejściem, to ze wypłaty są na czas :) Pozdrawiam i nie polecam.

Tak było
@Stary pracownik

Jeszcze trzeba dodac ile to pracownicy wss biora dla siebie limitowanych par butow na znizki czy tez nie zeby sprzedac drozej i dorobic sobie jeszcze do premii xD

@Stary pracownik

Nieszanowanie pracowników , wyzysk i dyskryminacja płacowa to chleb powszedni dla tej firmy. Ciekawe kiedy ktos w końcu zauważy co się dzieje w sklepach , przyjedzie obejrzeć jak pracownicy harują za najnizsza krajową i 200zl premii oczywiście jak się uda wyrobić 1% . Wprowadzane setki zakazów , wymagań i obowiązków które na nic się nie przekładaja , za które nawet firma nie podziekuje w żaden sposób.

Michuj

Kadra zarzadzajaca jak i kierownicy maja gleboko Ciebie i to ze harujesz i to ze za najnizsza krajowa. O nic nie boj! Za niedlugo pozmienia procedury i doloza Ci jeszcze roboty co bys za duzo premii nie zarobil. Albo kaza Ci podpisac mistrzowskie porozumienie ze zrzekasz sie 20% wynagrodzenia bo koronawirus a pozniej na zjazdach w Olsztynie beda sobie piatki przybijac ze okres pandemii to najlepszy okres w dziejach firmy.

On

@Były pracownik to raczej na długo się tu załapać nie da, a szkoda bo właśnie też fajna oferta mi się zdawała...

Zostaw merytoryczną opinię o Szopex Dutkiewicz - Olsztyn

• Jak się pracuje w Szopex Dutkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Szopex Dutkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szopex Dutkiewicz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szopex Dutkiewicz?

Kandydaci do pracy w Szopex Dutkiewicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szopex Dutkiewicz
1.5/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Prosta 38
    10-029 Olsztyn
  • NIP: 7390202240 KRS: 0000041060

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042