Opinie o Szopex Dutkiewicz w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szopex Dutkiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szopex Dutkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szopex Dutkiewicz w Olsztyn

Pracowałem w jednym ze sklepów 2 lata. Ludzie, z którymi miałem przyjemność współpracować byli naprawdę pozytywnymi i pomocnymi ludźmi. Cała ekipa pracownicza była zgranym zespołem, włącznie z kierownikiem. Poznałem również kilka osób z siedziby firmy, którzy zajmowali różne stanowiska: specjalistów ds. czegoś tam, kierowników regionalnych, dyrektorów. Wiadomo, zawsze znajdzie się kilka nielubianych przez nas osób, jednak uważam, że naprawdę cały zespół z siedziby firmy jest w porządku. A to, że czasami się przyczepią o coś - no cóż, taka jest ich praca. To nie tylko fajna atmosfera i możliwość rozmawiania z ludźmi, ale to także obowiązki. Możliwe, że proces rekrutacji się zmienił, ale najważniejsze jest, żeby składając cv do danego sklepu, znać jego asortyment - modele butów lub ubrań, przeznaczenie oraz wykorzystywane technologie. Jednak z tym nie ma większego problemu, ponieważ przez pierwsze dni każdy pracownik stara się pomóc przyswoić wiedzę. Jeżeli chodzi o płacę to nie ma żadnego zaskoczenia - dostaniesz tyle, ile w większości tego typu sklepów. Na korzyść są premie od wyrobionych założeń, które potrafią być naprawdę duże. W dodatku firma oferuje swoim pracownikom naprawdę super zniżki pracownicze. Firma daje możliwość rozwoju zawodowego, jednak nie jest to nic szczególnego. Moim zdaniem, praca w tej firmie na stanowisku doradcy klienta jest świetnym miejscem aby zdobyć doświadczenie przydatne do dalszego rozwoju kariery. Podsumowując: atmosfera w pracy: 5/5 współpraca z zespołem: 5/5 zarobki: 3,5/5 zniżka pracownicza: 5/5 rozwój w pracy: 4/5

Zofia

Dziękuję Ci za tak obszerną i merytoryczną opinię o pracodawcy, jakim jest Szopex. Nadmieniłeś, iż praca w tej firmie na stanowisku doradcy klienta jest dobrym miejscem aby zdobyć doświadczenie zawodowe. A wiesz może, przyjmują tam osoby, które jeszcze się uczą - studentów, itp.?

Byly pracownik

Hahahahaha nie osmieszajcie się i nie piszcie pozytywnych komentarzy na swój temat zaraz po wstawieniu ogloszenia na pracuj.pl. Ta firma to jeden wielki żart. Najmniejsza krajowa, cięcie kosztów jak tylko jest to możliwe, zero możliwości rozwoju, ludzie wyżej postawieni zero jakiejkolwiek wiedzy, zwolnienia z dnia na dzień bez podania powodu, zastraszanie, manipulacja na porządku dziennym. Firma upada, także nie wiem, gdzie ta ich "praca w stabilnej firmie i wysokie zarobki". Nie polecam i zapraszam do konkurencji, przynajmniej lepiej płacą. Pozdrawiam

NIE POLECAM

Jedno wielkie kłamstwo. Podsumowując: atmosfera w pracy: 2/5 współpraca z zespołem: 2/5 zarobki: 1/5 zniżka pracownicza: 1/5 rozwój w pracy: 1/5

Zdecydowanie nie polecam
@NIE POLECAM

Pracowalam w jednym ze sklepow jako doradca klienta. Premie roznia się od tego, co obiecuje się na rozmowie rekrutacyjnej, warto też wspomnieć, że wypłaty kilka razy się spóźniały, a informacje o braku wyplat przysyłali drogą mailową dopiero na koniec dnia, powodując problemy takie jak opóźnienia w opłaceniu rachunków. Ludzie tracą pracę z dnia na dzień i boją się mówić co było przyczyną zwolnienia. Zniżki pracownicze teoretycznie są, ale i tak większości nie można kupić z rabatem, poza tym przy zarobkach w firmie i tak nikogo nie stac na fajne buty. Odpowiedzi na komentarze poniżej pokazują poziom komunikacji w firmie. Atmosfera nie jest przyjemna, brak jakiejkolwiek organizacji, a ludzie na wyższych stanowiskach sami nie wiedzą czym się zajmują.

Assik

Pracowałam w Firmie ponad rok. Proces rekrutacji mocno złożony, rozmowa tu, rozmowa tam. Atmosfera bardzo miła i pierwsze wrażenie super, ale to tylko pierwsze wrażenie. Zarobki najniższa krajowa plus premia, ale ogólny poziom oceniam na niski. Niewiele można się nauczyć, brak wdrożenia przez innych Pracowników. Więcej nauczyłam się u poprzedniego Pracodawcy. Fakt, jest to duży Pracodawca i zatrudnia wiele osób, a rynek olsztyński jest średni. Ale ludzie nie są zadowoleni, jak się rozmawia między pracownikami. Szczególnie te zarobki. Aktualnie znalazłam pracę marzeń. I warto wierzyć, szukać i spełniać swoje marzenia. Warto przedstawiać swoje warunki i walczyć o lepsze jutro.

konkretny krytyk
@Assik

Czego oczekiwałaś pracując jako sekretarka? 5000 zł na rękę plus premię. niczego się nie nauczyłaś? żart. kawę parzyłaś całkiem dobrze, więc doświadczenie jakieś zdobyłaś... pracuję w tej firmie dobry kawał czasu i śmiało mogę powiedzieć że nie chce iść nigdzie indziej.

Wonski
@konkretny krytyk

@konkretny krytyk Sam ten komentarz świadczy o poziomie pracowników owej firmy, omijać z daleka!

Były oracownik
@konkretny krytyk

Módl się żebym nie spotkał cię gdzieś na ulicy przypadkiem

@Assik

Assik, czy jaki już były pracownik możesz podpowiedzieć co firma mogłaby poprawić, aby zatrzymać na dłużej dobrych pracowników? Czy tylko wynagrodzenie czy też inne kwestie których jeszcze nie poruszyłeś?

Chomik

Pracowałam z Panem (usunięte przez administratora)i uważam że jest bardzo dobrze zorganizowana osobą, potrafi zarządzać ludźmi i jak już się czegoś podejmuje to doprowadza to do końca, robi wszystko co dobre w interesie firmy w której pracuje. Szkoda że już nie pracuje w Szopexie

@Chomik

Biorąc aktywny udział w dyskusji należy pamiętać, że raczej unikamy posługiwania się tu personaliami pracowników Szopex Dutkiewicz. Może to bowiem doprowadzić do ich rozpoznania, co nie jest już pożądane. Nie pracujesz już w tej firmie, ale może wiesz, czy przychylnie podchodzą do zatrudniania osób, które nie mają zbyt dużego doświadczenia zawodowego?

Czarek

Obsługa fatalna, nikt nic nie wie. W większości spraw odsyłamy jestem od działu do działu. A poprosić o coś niestandarowego, typu przyspieszenie procesu reklamacji...(usunięte przez administratora) Za każdym razem podczas reklamacji sklep czeka do ostatniego dnia na wymianę towaru lub zwrot pieniędzy.. Zdecydowanie nie polecam, najgorsza firma z jaką miałem okazję cokolwiek załatwiać.

Doradca Klienta

Rozmowa na lawce w galerii handlowej.

Ulubiony model buta i typowe pytania "czy sie spozniasz " itd. Generalnie to nie polecam, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, a pozniej jakiegokolwiek wsparcia ze strony przelozonych, beton kierowniczy i kolesiostwo

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Kościół - dens

Jako osoba doświadczona w handlu (i mająca porównanie) stwierdzam, że ta firma na tle innych wyróżnia się przede wszystkim kulturą organizacyjną i podejściem do pracowników. Kierownictwo wyrozumiałe - bez kija w ****, skłonne sie dogadać. Czasem stawało na rzęsach żeby dogodzić pracownikom np. w sprawie grafiku, co wierzcie lub nie, jest niespotykane w pracy w sklepie. Atmosfera w pracy mega pozytywna, co w chwilach natłoku pracy bardzo pomaga. To oczywiście zależy od współpracowników, a takich jak moja osoba miała mieć okazje w szopexie to ze świecą szukać. Zarobki całkiem w porządku, kto się trochę wykaże to zostanie zauważony i doceniony, choć bez fajerwerków. Jak do tej pory najlepsze miejsce pracy w mojej karierze zawodowej. Warto spróbować.

Witam, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:))) Ha, ha... Ja pracuję w tej firmie już trochę. Mam można powiedzieć blisko 20-letnie doświadczenie. Pracowałem już w paru firmach i ta w tej chwili daję mi dużo satysfakcji. A dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że idę do pracy z uśmiechem, robię to co lubię i w ogóle nie traktuję tej pracy jako czegoś co robię z przymusu. Wręcz przeciwnie jest pracą bardzo ciekawą i uważam, że tylko ciężką pracą, pogodą ducha i wytrwałym dążeniem do celu, osiągamy to co sobie założyliśmy w życiu. Dlatego dziwię się ludziom, którzy chcą zacząć karierę zawodową w nowym miejscu liczą, że na starcie dostaną nie wiem jak duże pieniądze. Trzeba trochę niestety popracować, dać poznać się od dobrej strony i wtedy liczyć na lepsze pieniądze. A nie od razu chcieć nie wiadomo, jak duże pieniądze. Każdy z nas jakoś zaczynał karierę zawodową. Dziś pracujesz w sklepie, jutro możesz być dyrektorem. Kwestia mobilizacji i wytrwałego dążenia do celu.. Ja zdecydowanie polecam by samemu spróbować sił w procesie rekrutacji. I dla tej osoby, która przejdzie pomyślnie jej wszystkie etapy otwiera się ścieżka kariera na dobre kilka a nawet kilkanaście lat:)))))))))

Tom
@Anonim

Zapewne Kierownicy zarabiają zadowalająco i chodzą z uśmiechem od ucha do ucha. A cała reszta pracowników pracuje na ten uśmiech. :D

@Anonim

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Piotrek.

Tralalala
@Anonim

Pracowałem/am w tej firmie parę lat i o awans i jakąkolwiek podwyżkę jest bardzo ciężko. Ciągle się tylko słyszało, że teraz nie da rady. Może jakieś możliwości rozwoju są, ale tylko w Olsztynie, w siedzibie. W sklepach nie ma na co liczyć.

Wero

Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej. Poznalam zakres obowiazkow. (usunięte przez administratora)na caly etat. Zalosne.

Niemile zaskoczony

Po przeczytaniu tych komentarzy nawet nie będę aplikował

pracownik roku 2021

Dawno nie słyszałem bardziej flustrującej, żałosnej opini - człowieku patrz na siebie - jestes za tępy, żeby być takim "kierownikiem" i to Cie boli ? patrz na swoje ręce a nie na czyjeś życiowy flustracie... ktos potarfi się ustawić a ty nie i to Cię boli ? nie rozmnażaj się tylko...

KIEROWNIK ZMIANY =]

Im - nie analizuj tego bo Ci nie wychodzi - wychodzę z prostego założenia - skoro komuś jest tak bardzo źle i nie może pracować z (usunięte przez administratora) kierownikami TO NIECH ZMIENI PRACE. proste ? ale nieeee - trzeba sie poużalac nad sobą, pokazać jakąś się jest PI..DĄ życiową przy okazji podkreślić, ze jest się idiotą bo nie potrafi się ustawić ... . ty gadasz o inspekcji ? na co czekasz ? dzwoń, przedłuż temat a nie sie podnieczasz na forum.. nie wpadnie inspeckja pewnie :) tylko co to zmieni ? flustrat dalej będzie nieudacznikiem .. pier..one parobki bez studiów, margines społeczny mający pretensje do wszytskiego ahhh

Im

Najłatwiej jest teraz napisać że troll, żeby tylko zatuszować prawdę.

Ex

Sposób w jaki konstruujesz swoje wypowiedzi pokazuje jakie warunki powinna spełniać osoba, sprawująca bardziej odpowiedzialne stanowisko w tej firmie. Każdy kto ma głowę na karku wie, że nie można sobie pozwolić na takie komentarze, bo traktowane są one mniej lub bardziej jako stanowisko pracodawcy, którego reprezentujesz swoimi wypowiedziami na poziomie poniżej wszelkiej krytyki. Nie ma też takiego słowa jak „flustracja”. Trzymam kciuki za kolejne awanse, bo posiadasz szeroki wachlarz braków w kulturze i IQ, a to paradoksalnie sprzyja w Szopexie awansowaniu

ZŁOTY KIEROWNIK
@Ex

Oj tam oj tam, mała literówka i zrobiła się FLUSTRACJA :D ale tak to jest jak nie ma się mocnych argumentów to już trzeba się czepiać literówek prawda ? Zaczyna mnie męczyć ta bezsensowna konwersacja na temat ludzi i miejsca którego nigdy nie widziałem na oczy :d aleee okeeej niech będzie, że reprezentuje stanowisko kierownicze w tej firmie :) Jak bym napisał, że jestem papieżem też byście to łykneli ? haha ALE OK rozumiem "tuszuje prawdę" zabawne jak ludzie się od razu nakręcają, chyba trafiłem w sedno moimi głupawymi komentarzami i poruszyłem kilka rolasów :D Skoro juŻ jestem tym kierownikiem to powiem tak ! - OGLĄDAJCIE SIĘ ZA PLECY - KIEROWNIK JEST WSZĘDZIE ahaha :D

dobrava

Proces rekrutacji centrala Zacznę od tego, że wszyscy są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni i to jedyny plus tego procesu. Rekrutacja składa się z kilku etapów: wybór cv, rozmowa z kadrami, rozmowa z kierownikiem działu, zadania związane ze stanowiskiem, rozmowa z właścicielem (zadania, kierownicy działów..). Jednym słowem złożoność procesu rekrutacji na stanowisko specjalisty jest zbliżona do stanowiska conajmniej dyrektorskiego w dużej korporacji (z pozycją giełdową!). Baaaardzo niskie zarobki, baaaardzo wygórowane oczekiwania. Proces pokazuje również totalny brak delegowania kompetencji - tzn. kierownik działu czy dyrektor nie może podejmować decyzji!!! ostatnie słowo i tak należy do właściciela. Patrząc na dużą liczbę negatywnych opinii na temat firmy zastanawiam się kiedy się zmieni polityka personalna - bo przecież kiedyś zabraknie chętnych do pracy - w końcu mamy teraz rynek pracownika. Wszystkim pracownikom życzę rozwoju zawodowego i trzymajcie fason. Pracodawca to nie jest wielki dobroczyńca, pan życia i śmierci - umowa o pracę to świadczenie wzajemne - warto stawiać swoje warunki i oczekiwania!

Cezary

Gdyby było źle jak to sugerują niektórzy to forum by wrzało!!!

j.p.l

normalna praca, nie jest źle przynajmniej szefostwo jest ok, kierownik sklepu - super, osoby wyżej zawsze są dla mnie miłe. pracowałem wcześniej w acti ve i mam dość duże porównanie do branży sportowej, pracuje rok - fajan atmosfera na sklepie, czasem kierownik coś dorzuci do pensji.

Monia

Chciałabym polecić pracę w Szopexie, pracują tu bardzo fajni i ciekawi ludzie, jest otwarta i przyjacielska atmosfera. Wiele osób łączy tu wspólna pasja i zainteresowania, można brać udział w imprezach typu mecze, koncerty, maratony. ciągle coś ciekawego się dzieje. Zostałam tu bardzo miło przyjęta do pracy, dostałam warunki zgodne z moimi oczekiwaniami na rozmowie kwalifikacyjnej z czego jestem bardzo zadowolona :)

Hops
@Monia

Oficjalnie jest to najbardziej kwadratowa opinia na świecie, aż bije po oczach wiarygodnością

youngg
@Hops

w takim razie nisko sie cenisz

youngg

w takim razie nisko sie cenisz

Karo
@Monia

To ewidentnie wpis zrobiony przez właścicieli, sytuacja w firmie znacznie gorzej wygląda, z rozmów z ludźmi wynika że spora część załogi chce zmienić pracę (usunięte przez administratora)

Dział HR

Witam Wszystkich, uważnie zapoznaliśmy się z zamieszczonymi powyżej opiniami. Mamy świadomość, iż firma jest w fazie zmian w związku z dynamicznym rozwojem, który miał miejsce na przestrzeni kilku ostatnich lat. Nastąpiło przekształcenie organizacji z średniej wielkości rodzinnej firmy w dużą organizację zatrudniającą na dzień dzisiejszy ponad 400 osób. W konsekwencji dynamiki wzrostowej w maju tego roku został utworzony w firmie dział HR. Zapewniamy, iż ściśle współpracujemy z osobami zarządzającymi sprzedażą detaliczną. Rozumiemy, iż wiele zmian następuje w ostatnim okresie i zależy nam aby przyczyny, cel tych zmian był zrozumiały dla Pracowników. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do kontaktu z Działem HR (hr@sportowysklep.pl) celem wyrażenia swoich opinii, które są dla nas cennym źródłem informacji. Z naszej strony zapewniamy pełną anonimowość i swobodę wypowiedzi. Pozdrawiamy, Dział HR

chatytatywny pracownik

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Popieram poprzednikow w 100%. Niestety wszystko jest prawda. Za marne wynagrodzenie robisz wszystko, a na premie nie ma co liczyc. Ochlapy dostajesz za bycie sprzedawca jak i za wyzsze funkcje w sklepie. Kierownik zarabia 2 razy mniej niz w kazdej innej firmie tego typu, nie mowiac o zastepcy kierownika. Firma pozbywa się pracowników... przepraszam ! To pracownicy sami sie zwalniaja. Wprowadzajac "nowe", "lepsze" rozwiazania powoduja, iz pracownikiem jest osoba ktora nie wie czy dany but jest do biegania czy do gry w pilke, poniewaz wszyscy ktorzy sie butami i moda interesuja wola pracowac GDZIEKOLWIEK indziej. J(usunięte przez administratora) Wymogi jakie ciagle wprowadzaja są chore i niestety istnieje spychologia pracy. To Ty zarabiajac "grosze" odpowiedzialny jestes doslownie za wszystko ( tworzac raporty, ktore pozniej regionalny jedynie przedstawia wyzej). Osoby "wyzej" totalnie nie znajac sie na swojej pracy wymagaja od Ciebie cudow. Biuro, kadry, social media, reklamacje... (usunięte przez administratora)Jezeli cos chca, to ma byc natychmiast. Jak Ty o cos prosisz to mozesz czekac nawet i 2 lata ( miedzyczasie 2468 meili dlaczego jest tak zle). Co miesiac ta sama gadka o tych samych problemach ktore W OGOLE nie sa rozwiazywane. Nikt Cie nie docenia! (usunięte przez administratora) Ty robisz wszystko aby bylo dobrze, a pozniej jest jak bylo i nic z tym nie jest robione.

Radem

Praca w tej firmie to pomyłka. Na rozmowie kwalifikacyjnej opisują się w samych superlatywach. W rzeczywistości to stajnia Augiasza. Codziennie kolejne problemy, codziennie kolejne nowe obowiązki, codziennie nowe procedury, co miesiąc kolejne cele, których pracownicy nie są w stanie zrealizować. Premia? Nie istnieje - wszystko zaplanowane jest tak abyś nigdy jej nie otrzymał. Nie wywiązują się z warunków umowy, nie doceniają starań pracownika. Wszystko to za najniższe możliwe wynagrodzenie. Ludzie na wyższych szczeblach są oderwani od rzeczywistości. Pomimo wielkiej pasji do streetwearu nie byłem w stanie już wytrzymać w tej firmie. Zreaztą pasja mie ma tutaj znaczenia... podsumowując - żenada! Odradzam!

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM...teoretycznie jesteś sprzedawcą, ale praktycznie zapierdzielasz jako magazynier, tragarz, ogrodnik, sprzątaczka...oczywiście za minimalne wynagrodzenie.Ponadto możesz spodziewać się dziesiątek nadgodzin i setek dodatkowych obowiązków...Zero poszanowania dla pracownika - nigdy nie usłyszysz nawet dziękuję, za to procedurami i konsekwencjami będziesz zasypywany co kilka dni..

Tandex

Wypowiedz Moni i DżDż (w rzeczywistosci to pewnie jedna osoba) jest oderwana od rzeczywistosci. Niezle sie usmialismy czytajac te bzdury!

Nigdy w zyciu

Cos mi sie wudaje, ze Panie, ktore napisaly dwie powyzsze opinie to ludzie z biura... Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, ale o tym napisze za jakis czas obszerny komentarz.

DżDż

Jak najbardziej polecam pracę w Szopexie :) Klimat jest na luzie a zarazem trzymane są ramy profesjonalizmu. Każdy daje z siebie 100% albo i więcej. Ludzie tu pracujący, na których można zawsze polegać, dobre godziny pracy, tak jak było na rozmowie kwalifikacyjnej, tak jest i w rzeczywistości. Jestem bardzo zadowolona, bo nie w każdej pracy tak jest.

Dragon543
@DżDż

To prawda każdy daje z siebie więcej niż 100 % ale (usunięte przez administratora) z tego ma. Sklepy gdzie doradcy to pełna profeska a dostają miejsce pensje niż kobiety na kasie w rossmannie czy biedronce. Do tego masa rzeczy, które musisz wykonywać po za zakresem obowiązków. Kilka lat temu przychodziłem do pracy z uśmiechem na twarzy, potem coraz gorzej . Na szczęście ja już tam nie pracuje i odradzam wszystkim innym :)

Zostaw merytoryczną opinię o Szopex Dutkiewicz - Olsztyn

• Jak się pracuje w Szopex Dutkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Szopex Dutkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szopex Dutkiewicz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szopex Dutkiewicz?

Kandydaci do pracy w Szopex Dutkiewicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szopex Dutkiewicz
1.5/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Prosta 38
    10-029 Olsztyn