Opinie o Szopex Dutkiewicz w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szopex Dutkiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szopex Dutkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szopex Dutkiewicz w Olsztyn

Mortalbla

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, ludzie pracujący na sklepie stacjonarnym orają jak woły, dostają tylko coraz więcej obowiązków natomiast a odpowiedz czy mógłbyś dostać podwyżkę czeka się w nieskończoność. Nie znam bardziej leniwych stworzeń niż pracownicy biura firmy szopex Dutkiewicz . Dostają duże pieniądze a nie robią nic podczas gdy pracownik który wykazuje się duża wiedza produktowa oraz zaangażowaniem do pracy jest traktowany jak (usunięte przez administratora) Najlepszym pracownikiem według dyrekcji firmy to osoba która nie ma własnego życia po za sklepem (usunięte przez administratora) wiatek piątek i dostaje za to ekstremalnie niskie wynagrodzenie, w stosunku do wykonywanej pracy

włodi

Wszystko pięknie ładnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapewniają że jeszcze nie są korporacją i ciągle to sobie powtarzają. Nie dorównują innym firmom z regionu pod względem organizacji pracy. Dział analiz do bani. Nigdy więcej nie spróbuję podjęcia się czegoś czego w firmie nie zrobił ktoś wcześniej. Zero kreatywnści ludzi tam pracujących. Jak zauważą że ktoś ma więcej do powiedzenia równają do z trawą. Niby firma handlowa ze sportem, a w ogóle nie przywiązują do pracy. Jak to się mówi: "Szukający pracownika na zasadzie- Czy się stoi czy się leży 1500(nawet nie 2000 ) się należy".

kk

Nie polecam pracy w tej firmie,człowiek haruje całe dnie,wykonuje dużo pracy fizycznej której nie ma w umowie,a i tak premię ucinają za nie zrealizowanie planów mimo że wykonujesz 500 innych robót w tej stajni augiasza, ludzie z biura mają Cię w d nie masz nawet co liczyć na pomoc ani świąteczne życzenia. Galerie w święta są czynne do 14 ale ty musisz zapier*alać do 15 bo tak sobie życzy pani dyrektor ktora nie rozumie ze ludzie maja dom i świeta. ciesze sie ze juz tam nie pracuje i nie polecam nikomu !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Szopex Dutkiewicz - Olsztyn

• Jak się pracuje w Szopex Dutkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Szopex Dutkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szopex Dutkiewicz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szopex Dutkiewicz?

Kandydaci do pracy w Szopex Dutkiewicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szopex Dutkiewicz
1.5/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Prosta 38
    10-029 Olsztyn