Opinie o Worldbox (Szopex Dutkiewicz) Olsztyn
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...
Filtruj
Stanowisko
Sortowanie
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
UL. MARKA KOTAŃSKIEGO 6 10-166 Olsztyn
*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.


19.02.2024 05:38
Inne
19.02.2024 21:38
Pracownik
21.02.2024 19:02
Były pracownik
Wywiadu udzielił/aAnonim
20.02.2024 19:39
Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?
Doradca klienta. Doradzam klientom podczas doboru sprzętu biegowego.
Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?
Na moim stanowisku nie ma potrzeby wykonywania pracy zdalnej.
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?
Myślę, że jest to poufna informacja firmy i nie należy jej podawać.
Jak długo pracujesz w tej firmie?
Kilka lat.
Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.
Tak. Są cykliczne szkolenia. Firma płaci na czas. Jest możliwość awansu. Są inwestycje w pracownika, dostajemy sprzęt biegowy. Może nie jest idealnie, jak to w każdej polskiej firmie, ale jest ok. Uważam, że jak ktoś wypowiada się na temat prowadzenia firmy, to niech sam założy swoją, zamiast pracować u kogoś. Na poziomie sklepów jest fajna współpraca, znamy się wzajemnie. Trzeba jednak lubić codzienną pracę z ludźmi.
Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.
Duże możliwości dla kogoś, kto jest biegaczem - firma dba o to, abyśmy mieli dostęp do różnych obszarów związanych z bieganiem, takich jak wiedza, sprzęt, wyjazdy.
Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.
W moim odczuciu, nawet jeśli są jakieś negatywne strony, to nie są one aż tak istotne i rażące, aby się o nich wypowiadać publicznie. Uważam, że więcej osób powinno podzielić się jednak pozytywnymi doświadczeniami, aby pokazać bardziej realne oblicze tej firmy.
Jakie są możliwości rozwoju na aktualnym stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynika?
Jeśli pracownik się rozwija i ma dobre wyniki pracy, to są różne możliwości awansu poziomego i pionowego co jakiś czas. To zależy od osoby i sytuacji.
W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?
Stacjonarne, on-line, wyjazdowe.
Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.
Tak, są zaplanowane. Częstotliwość jest różna. Ogólnie co kilka miesięcy, czasami nawet co 1-2 miesiące.
W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?
Wszystkie obszary są zapewnione. Jeśli pracownik zgłasza potrzebę przeszkolenia w danym temacie - jest mu to w jakiś sposób organizowane.
Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?
Jest to atmosfera współpracy, przyjazna. Nawet jeśli zdarzą się zgrzyty, jak to bywa wśród ludzi w firmie.
Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?
Jest ok. Bywają różne sytuacje, ale jest to ogólnie utrzymane w tonie otwartej rozmowy i przyjaznej współpracy. Każdy stara się wykonać swoją pracę dobrze.
Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.
Efektywność koordynacji działań wszystkich działów. Na poziomie sklepu - współpraca z zespołem.
Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?
Wywiązuje się.
Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?
Myślę, że właściciel firmy na bieżąco doskonale wie (od swojej kadry zarządzającej), gdzie należy wprowadzić istotne zmiany. Nie dzieje się nic tak strasznego, żeby kogoś upominać w internecie.
19.02.2024 21:23
Pracownik
07.07.2023 09:21
Były pracownik
21.07.2023 15:31
Były pracownik
07.03.2023 09:26
Inne
09.03.2023 09:59
Były pracownik
04.02.2023 11:43
Były pracownik
02.09.2022 10:36
Inne
02.09.2022 13:26
Były pracownik
07.03.2022 11:10
Inne
02.05.2022 12:30
Pracownik
17.05.2022 14:58
Były pracownik
29.03.2022 23:38
Inne
02.05.2022 12:22
Były pracownik
18.10.2020 10:12
Inne
20.10.2020 21:59
Pracownik
16.08.2021 03:33
Były pracownik
08.05.2021 11:40
Inne
19.05.2021 18:37
Były pracownik
27.01.2021 09:38
Inne
27.01.2021 18:39
Pracownik
10.12.2020 20:25
Inne
15.12.2020 14:15
Pracownik
15.12.2020 14:55
Były pracownik
14.05.2020 17:20
Inne
03.11.2020 19:19
Były pracownik
04.11.2020 10:19
Pracownik
06.08.2020 19:32
Były pracownik
28.08.2020 18:11
Pracownik
15.10.2020 20:36
Inne
07.10.2020 15:21
Były pracownik
25.09.2020 22:28
Były pracownik
29.08.2020 22:49
Kandydat
15.09.2020 06:02
Były pracownik
17.09.2020 14:39
Pracownik
17.09.2020 14:37
Były pracownik
03.09.2017 19:59
Inne
05.08.2020 19:25
Pracownik
19.08.2020 11:42
Były pracownik
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Worldbox (Szopex Dutkiewicz)?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
09.06.2020 18:12
Inne
18.06.2020 20:38
Inne
21.05.2020 10:21
Inne
22.05.2020 08:12
Inne
25.05.2020 15:38
Inne
14.05.2020 09:02
Inne
14.05.2020 17:19
Inne
15.05.2020 21:48
Inne
02.05.2020 14:21
Inne
28.04.2020 12:50
Inne
28.04.2020 22:20
Inne
06.04.2020 16:53
Inne
29.03.2020 17:26
Inne
12.03.2020 19:14
Inne
16.03.2020 10:01
Inne
18.01.2020 12:08
Inne
20.01.2020 19:59
Inne
20.01.2020 20:35
Inne
20.01.2020 20:34
Inne
14.11.2019 16:15
Inne
08.11.2019 14:26
Inne
08.11.2019 12:35
Inne
06.11.2019 17:55
Inne
07.10.2019 11:37
Inne
22.10.2019 09:33
Inne
22.10.2019 11:18
Inne
29.09.2019 13:46
Inne
02.10.2019 08:44
Inne
05.10.2019 12:23
Inne
26.06.2018 21:49
Inne
08.02.2019 13:12
Inne
25.08.2019 11:07
Inne
15.05.2019 15:42
Inne
20.06.2019 19:45
Inne
13.03.2019 21:48
Inne
16.10.2018 23:00
Inne