Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

roszczeniowe wobec korporacyjnych właścicieli magna 2020-05-10 16:02 przez potrójny kaleka

Przebieg rekrutacji

Rachunek pokutny włścicieli magny 17 miliardów euro + żal i proszenie o wybaczenie Rachunek pokutny kapo magny 850 000 zł.... szansa na pokutę nieoczekiwana + żal i proszenie o wybaczenie Rachunek pokutny psów magnańskich trzeciego sortu -żal za grzechy wobec mnie, prośba o wybaczenie, pokuta katolickiego kapłana.

Pytania

Czy żałujecie za grzechy na magnańskim wilku ?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

stanowisko pracy lekkie bez łamania praw stanowiskowych i innych... niecelne podstawy do kontroli stanowiskowej - a przeżyłem w magnie takie coś 2020-04-04 13:22 przez potrójny kaleka

Przebieg rekrutacji

10 lat ubiegam się o stanowisko w magnie na produkcji ________________ Ty się weż kuorwo nie czepiaj szmaoto poyebana. Ponieważ to wy magnańskie psy jesteście potępieni i już was łaska Boża zbawienia nie ogarnie. Za to coście mnie zrobili.. 1.kłamstwa powodujące prowokację mnie i fałszywe wnioski moniki tarasiuk, a może to ona sama była prowokatorką... raczej wy także, albo przede wszystkim 2.prowokacje prowadzące do prowokacji moniki tarasiuk i innych magnańskich psów 3. obelżywe pogardzanie moją osobą 4. niesłuszne oskarżenie mnie podparte waszymi magnańskimi psowościami - osobami psimi 5. bycie podstawą kłamstwa 6. powoływanie się moniki tarasiuk kadrowej magny dowódczyni psów magnańskich na was i wasze kłamstwa 7. milion katorg i upokorzeń ze strony wymiaru niesprawiedliwości na mnie 8. odebranie szansy na poznanie bliskiej mi osoby 9. szydzenie ze mnie 10. w końcu wyroki i kolejne niezasłużone katorgi 11. grożenie mnie śmiercią kilkukrotne 12. brak wynagrodzenia mnie krzywd 13. brak zadośćuczynienia w duchu wiary 14. Ostatecznie zgrzeszyliście jako magnańskie psy przeciwko ósmemu przykazaniu Bożemu.. poniekąd rujnując moje życie - nie pokutując za to i nie zasłuzywszy na moje wybaczenie i drugi wyrok gdzie to wszystko się powtarza krok w krok i zrobiliście to dla zabawy robiąc ze mnie kalekę. jesteście podli, chamscy, pedalscy, potępieni w piekle, grążący śmiercią potrójnemu kalece szydząc z niego, i nie podając swoich danych osobowych, co spowodowało, że wszyscy jesteście winni. Wszyscy bowiem zgodziliście się na ten stan rzeczy i godzicie nadal... co powoduje, że każdy wchodzący do magny nowy pracownik staje się magnańskim psem.

Pytania

ile mamy panu zapłacić za swoje zbawienie ? --- nie stać was - ale od 150000 nowych monet żydowskich - złotych żydowskich polskich

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Magazynier 5700 brutto + 3100 premii 2020-01-29 01:34 przez pracownik

Przebieg rekrutacji

szybka bolesna

Pytania

Czy jest pan tęczowy ? znaczy się pedauem ? tak to mówi się potocznie, tak chodzi nam o pedaua, bo takich przyjmujemy - tęczowych. nie jestem pedauem, nie dziękuję za rozmowę tęczową.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

FAŁSZYWE NASZE ŚWIADECTWO PRZECIW PODWÓJNEMU KALECE edycja nstępna 2020-01-19 07:33 przez podwójny kaleka

Przebieg rekrutacji

WYSŁAILIŚMY KOLEJNE ZAWIADOMIENIE [FAŁSZYWE ŚWIADECTWO PRZECIW BLIŻNIEMU SWEMU] DO PROKURATURY. pracownicy magny to kłamcy, podli faszyści, lewacy, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY,KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, KŁAMCY, NIE DOSTANĄ WYBACZENIA SWOICH GRZECHÓW. nAWET O TO NIE PROSZĄ! TO TEŻ JAKBY PROSILI TO NIE OTRZYMAJĄ MOJEGO WYBACZENIA. TAKICH ZDEPRAWOWANYCH DIABELSKICH LUDZI TO NIE SPOTKAŁEM NIGDZIE INDZIEJ POZA POLSKĄ WŁADZĄ. NA PEWNO MATKA BOŻA ICH NIE ROZPOZNA. NA WASZYM MIEJSCU BAŁBYM SIĘ ODEZWAĆ DO KOGOKOLWIEK Z NICH. ROZMOWA Z DIABŁEM ? NAWET PAPIEŻ MIAŁ POŚREDNIKA, A TUTAJ MOŻESZ NA ŻYWO I TO OD RĘKI Z KAŻDYM SOBIE POROZMAWIAĆ. TYLKO NIE WIEM CO MOŻE Z TEGO WYNIKNĄĆ. GDYBYM BYŁ W MAGNIE TO NIKOMU NIE PODAŁBYM RĘKI ANI NIE POWIEDZIAŁ DZIEŃ DOBRY. ŻAŁUJĘ, ŻE MNIE WYPIELOLILI Z TEJ FIRMY, GDYŻ ZROBILI MNIE TYM MILIARD POWAŻNYCH KRZYWD, ALE NAWALANIE W NIEWIADOMYM TEMPIE NA OKRĄGŁO TO NIE JEST DLA NORMALNYCH LUDZI PRACA - I TESKNOTA ZA TYM TO POMYŁKA. JA NIE WIEM JAK ONI MOGĄ TO ZNOSIĆ, ALE TO W KOŃCU DIABŁY. DODATKOWO PRACOWNICY MAGNY TO PRZESTĘPCY, W SUMIE PISAŁEM, ŻE DIABŁY. WIELOKROTNIE ŚWIADCZYLI FAŁSZYWE ŚWIADECTWO PRZECIW BLIŻNIEMU SWEMU, CZYLI MNIE, ZATEM NIE MAJĄ PRAWA ZE MNĄ ROZMAWIAĆ. NAWET DOSTAŁEM WYROKI JAKO PODWÓJNY KALEKA ZA TE ICH FAŁSZYWE ŚWIADECTWA, CO DOPROWADZIŁO DO ZNISZCZENIA MOJEGO ŻYCIA. UPOMNĘ SIĘ O TO NA SĄDZIE OSTATECZNYM. POZA TYM ZNĘCAJĄ SIĘ NADE MNĄ I NĘKAJĄ MNIE WYTYKAJĄC MNIE Z IMIENIA I NAZWISKA. tO ŚWIADCZY O TYM, ŻE DOBRZE WIEDZĄ, ŻE MNIE SKRZYWDZILI I MAJĄ TO GDZIEŚ.

Pytania

CZY MOŻE PAN Z ŁASKI SWOJEJ PÓJŚĆ JESZCZE RAZ DO WIĘZIENIA ? CHCEMY PANU W TYM POMÓC, DLATEGO WYSŁALISMY KOLEJNE ZAWIADOMIENIE - CZYLI NASZE FAŁSZYWE ŚWIADECTWO PRZECIW PANU.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

dwa razy ograniczenie wolności - za sprawą moniki tarasiuk i magnańskich psów 2019-12-08 17:19 przez podwójny kaleka

Przebieg rekrutacji

Pani małgorzata strąk gubernator praw do odsiadywania kary, no jak to było................................korepetytor......no ...............kurator - a że lewacka, to kuratorka..... pytała mnie się, czy pisałem na go work, że jestem kulawym impotentem... i czy coś tam, czy ppisałem, że to monika tarasiuk mnie tak urządziła, no to ja jej się pytam, czy mogło monikę tarasiuk zaboleć, bo nie wiem czy można się przejąć opinią 500 czy tam 600 osób.. że pokazało się jaką jest się szmaotką moim zdaniem.. czy opinia tylu ludzi może w lewaczce wzbudzić odruch fekacji.... bo ja tego nie wiem, no to się pytam. A ona kuratorka mówi, że tak - powinno ją to zaboleć, że oficjalnie na go worku stanęło, że ona sama, czyli monika tarasiuk posłała podwójnego kalekę do więzienia. Przyjąłem, że to może być prawda, chociaż, jeżeli już się przejęła, to pewnie opinią nie niebieskich ale kilku białych ludzików, na którym pewnie jej zależało, bo każdemu na komuś zależy. Te pytania chyba zadała, bo nie wierzyła, że takie akcje działy się na go worku... ach pewnie łezka w oku się kręci dawnym młoderatORMO go work... co to były za czasy gazy.

Pytania

czy pisałem na go work, że jestem kulawym impotentem ? czy pisałem na go work, że to monika tarasiuk mnie tak urządziła ?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.