Auto Partner SA

Opinie o Auto Partner SA

SZUKAM PRACY

Witam jakie sa zarobki za kierowcy w AP woj Ślaskim mam oferte pracy z umowa !

anonymous

Nie polecam tej firmy jak prace jako kierowcy oklamują na wyplatach GPS w samochodach praca bez umów itd itd samochody zlomy wraki w zimie siedzenie w samochodach mrozy do -20 stopni Szkoda pisania na temat

@anonymous 08.09.2018 12:14

a ja jeżdże i jest ok. Co prawda czasami gonitwa ale spoko. Nowym Fiorino jeżdże. Tylko wiesz jaka jest różnica między mną a Tobą ? Ja rozrózniam, że pracuje dla kogos innego a nie dla AP! Na aucie tylko ich logo. Pracujesz dla danego przewoznika. Wiec moj jest ok, a Twoj.. no coz.. zmien "prace" :)

@Fedon1 10.09.2018 09:34

to pracuj dalej widocznie masz lepszego przewoznika u Nas jest jeden kierowca przyszly emeryt co przewoznikowi jak by umial to ...... a reszta kierowcow jezdzi wrakami Fiorino bo przewoznik wogole nie dba o Nich

@Fedon1 10.09.2018 09:34

Fedon 1 a kto placi ? przewoznik placi z pieniedzy Auto Partnera a nie ze jak piszesz ze pracujesz dla przwoznika a nie dla AP ,tak wiedz nie wiem jaka Ty widzisz róznice Zycze Ci powodzenia w AP

@anonymous 08.09.2018 12:14

Nie no padne. Zobacz co masz w umowie. Chyba ze nie masz umowy i na lewo??? Tak samo moglbym jezdzic dla Ikea. To ze jest znaczek AP to nie swiadczy ze dla nich pracujesz. A rozliczenia miedzy AP a przewoźnikami to inna sprawa. W kazdym razie mi sie podobaja auita oklejone AP a wbilem tu tylko bo aktualnie chce sie do nich przyjac patrzac jak sie rozwijaja. Jak to jest??? chyba jest dobrze skoro tak ida. Ba, jest dobrze bo mam kontakt z przedstawicielami i sprzedawcami.

anonymous

nie polecam tej firmy za kierowcy

@anonymous 08.09.2018 12:20

@Fedon1 10.09.2018 09:33

Rysio

Oddział Poznań-magazynier jak wygląda praca. Ktoś wie i może ocenić-polecić?

MójNick
@Rysio 04.09.2018 18:37

Powiem tak. Ja mam 15 min. dojazdu więc to duży plus. Pieniądze ok jak na ten region. Ale z tego co widzę różnie współpracownicy mają. Stażem jestem 3 lata - niedługo idę rozmawiać z kierownikiem i nie zakładam, że nie dostanę podwyżki.

Domen

Auto partner Białołęka Witam pracowałem w ap na bialalace , niestety dobrego to nie mogę nic powiedzieć chyba że o zespole bo chłopaki naprawę dobre. Jeśli masz na utrzymaniu rodzinę /mieszkanie/samochód czy nawet chcesz żyć normalnie to nawet nie próbuj swoich sił na tym oddziale . Po 1 praca ciężka bo trzeba dużo dzwigac kręgosłup pod koniec dnia zdycha plus musisz ogarnąć wszytko co się dzieje na magazynie w tym system czyli stanowisko magazyniera wymaga znajomości wszystkich procesów itd. Wszystko by było w porządku ale jeśli za 160 godzin PLUS 3 SOBOTY PLACA CI 2000 ZL to żyć dalej się nie chce zwłaszcza z świadomością że te drobne zapłacili ci za dobra harówkę. Na koniec za 3 tyg pracy i 2 soboty otrzymałem 1300 zł dziękuję do widzenia. JESLI KTOS LUBI ZASUWAC ZA TAKIE DROBNE TO TAK BARDZO DOBRA PRACA POZDRAWIAM NIE ZADOWOLONY BYLY PRACOWNIK

Auto Partner SA
@Domen 09.08.2018 14:31

To co mówisz o zespole - zgadza się, potwierdzam ze atmosfera super. Z kasą się nie zgodzę bo zależy od czasu jaki pracujesz i twojego podejscia. Ja ogarnąlem sobie dobrą podwyżkę i nie narzekam. Natomiast czasami rzeczywiscie jest ciezko (duzo do ogarniecia) - ale chyba nie ma tak, ze lezysz gdzies indziej w robocie i pienidze leca z nieba.

BL99

Szczerze, z tym żarłem mega fajne!!!! tak jak ktoś pisał - i kasa i oszczednosc czasu. W koncu

Wojtas

Oddział Gdańsk polecam.

KamilB

Konkurencja jest w regionie. Ale ja polecam przede wszystkim za atmosferę. Jak chcesz pracować to jest ok. Jak chcesz się obijać i dostawać kasę z nieba to zapomnij. Pieniądze w miarę ok (zawsze może być lepiej). Ale jakby było tak źle to bym zmienił. Ostatnio jedzenie dodawane jest z dopłatą. Świetne to jest. Jak sobie policzyłem to miesięcznie sporo oszczędzam (zarówno kasa jak i szykowanie w domu). Po 3 latach wystawiam 5gwiazdek.

Michał

A ja tam nie narzekam. Kasa zawsze na czas, uczciwe podejście. Wiesz co masz robić i za co dostajesz kasę. Jako sprzedawca z 2ma sobotami zarabiam 3100zł, ale fakt, że pracuję, a nie marudzę.

Tuśka

Jak wygląda praca na stanowisku kasjer/kasjerka na filiach? I jakie są zarobki? :)

kasjer
@Tuśka 02.03.2018 13:22

Może i stanowisko "kasjerka" ale dodatkowo księgowa, sekretarka i nie wiadomo co jeszcze (oczywiście bez podtekstów)

Ona
@kasjer 14.03.2018 17:04

Zależy od kierownika oddziału, zazwyczaj z 2 sobotami możesz liczyć na 2100-2200 no i tona faktur do układania.....

elo

a jest ktoś z jutrzenki? jakie warunki na filii, dział sprzedaży ?

@elo 25.04.2017 08:18

Robiłem na magazynie,nie polecam (usunięte przez administratora)

Sz

Jeśli ktoś chce współpracować z kierownikiem którego brak kompetencji przeraża to zapraszam do oddziału Dąbrowa Górnicza... Pracownik jest traktowany jak śmieć, teksty w stylu " liczy się tylko klient a ty jako pracownik nie" są na porządku dziennym. Klienci też narzekają na dzielenie zamówień mimo, że złożyli jedno zamówienie lub na brak odzewu na ich uwagi. Pan kierownik wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma po prostu. Także niech nie zmylą Was głodne teksty korposzczurów o super pracy. Gorąco odradzam Wam pracę z Panem Robertem w oddziale Dąbrowa Górnicza.

Wesoły
@Sz 09.06.2018 17:35

:) dobre ... Jakaś prawda w tym jest

Lidia

@ANON, napisałeś, że potwierdzasz opinię, ale tak na prawdę nie podałeś żadnych dodatkowych argumentów. Na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Auto Partner? Czy zakres wykonywanych obowiązków Ci odpowiadał? Czy na pewno wywiązywałeś się jako pracownik ze wszystkich powierzonych Tobie obowiązków? Co myślisz na ten temat?

ANON

Moge zapytac na jakim stanowisku pracowales i za co Cie zwolnili ?

Lidia

@AnyMoUsSs, może warto było jeszcze trochę popracować i poczekać z ostateczną decyzją o odejściu? Każda firma miewa lepsze i gorsze etapy. Czy próbowałeś w jakiś pozytywny sposób wpłynąć na atmosferę w firmie Auto Partner? Jak myślisz, co było główną przyczyną braku organizacji w firmie? Czy proponowałeś jakieś rozwiązania tej sytuacji?

AnyMoUsSs

Cześć , chodzi mi o Auto Partner w Opolu n ul. Głogowskiej 39. Byłem pracownikiem magazynu... Chaos.. układane wszystko w chaosie... ciągła rotacja pracowników, co roku odpowiedzialność materialna - z tego co mi wiadomo wszyscy pracownicy płacą raty przez kolejny rok do kolejnej inwentaryzacji za braki na magazynie !! ... potracają z wynagrodzenia!! Nie zgodziłem się na taką opcje bo w połowie roku jak sie zatrudniłem nie byłem w stanie sprawdzić i policzyć wszystkiego. Uciekłem szybciutko... (usunięte przez administratora) i tyle. Zarobki też nie są adekwatne do wykonywanej pracy w szybkim tempie... bo trzeba robić wysyłki i rozkładać towar w pocie czoła ... szybko szybko szybko.... NIE ZGADZAJ SIE NA TO! Poszukaj pracy w miejscu gdzie na 1st jest szacunek. Cześć.

MAKOS

Praca na magazynie w pruszkowie. Opiniuje na podstawie roku pracy. Zarobki- zeby zarobic 3000zl. Trzeba przyjsc w 4 soboty i na trzepac nadgodzin. Praca cięzka, dzwiganie i pospiech. Kierownicy wiecznie sfochowani. Jedyną kompetentna osoba jest tam kierownik Tomek. Reszta "tych" kierownikow nie potrafi nic zalatwic. Spychologia. Główny kierownik taki łysy kurdupel znęca się psychicznie, a jego przydupas to lamus ze hoho. Wspominajac o drektorze osoba ktora ucieka przed pracownikami gdy maja jakis problem. Co miesiac brakujace kilka stowek w wyplacie ktore jest tlumaczone tak "ah bo tam sie pomylilem" itd. Wyplata 10tego. Ale gdy 10 wypada w piatek to wplywa na konto w poniedzialek. Podsumowujac, jak chcesz pracowac 6 dni w tygodniu z nadgodzinami byc traktowany jak śmieć dzwigać ciężary i zarabiac mniej jak 3 tys to smialo. Dobrze trafiles(za palenie papierosow w palarni płaci się 75zł) a kierownicy palą i nie płacą Ps PAMIĘTAJCIE W TEJ FIRMIE KAŻDY TRAKTOWANY JEST JAK (usunięte przez administratora)

@MAKOS 10.03.2018 10:17

Mowa o Tomku kierowniku zwrotów?

Re
@MAKOS 10.03.2018 10:17

Zapomniales dodac ze w lato temperatura na antresoli siega 35 stopni a w zime na dole, parter magazynu 5 stopni. Firma oszczedza. Za 2100 kupic benzyne lub gaz na dojazdy na to zapupie i okazuje sie ze w osiedlowym sklepie masz lepsza robote, przynajmniej czysto a nie kurz w oczach i nosie.

Adam

Czy są jakieś nadzieje, że firma podniesie zarobki?

maciekfz6

Słabo wygląda firma Auto Partner w oczach pracowników ,którzy pracując kilkanaście lat otrzymują na rękę 2500 zł. W tym 3 soboty ,jakieś nadgodziny(w czasie obsługi klienta-sprzedaż, rozliczanie tras firm transportowych, praca zamiennie z kasjerką,jak jest "sraczka" na magazynie to i magazyn ),promocje ,maxgeromania itp. "Firma to ludzie"-niestety tylko do roboty i najlepiej żeby pot po plecach ciekł !!! Pozdrawiam pracownik filii we Wrocławiu.

KobietaX

Pracuje w ap bierun od 2 lat, praca nie nalezy do lekkich. Szczegolnie na zbieraniu czy dostawach. Jak dla mnie duzo dzwigania i to nie samych filterkow tylko jak ida tarcze to po calych tyg. Wynagrodzenie? Chcesz zarobic to widzimy się w sobote. Przynajmniej ze dwie soboty. Wyplata z 2 sobota 2700

ciekawy
@KobietaX 16.02.2018 00:02

Mam pytanie to jaki zarobek maja kierowcy z Auto Partner a czy Soboty maja liczone osobno

ciekawy
@KobietaX 16.02.2018 00:02

a mam pytanie jaki zarobek maja kierowcy czy soboty sa liczone osobno

@KobietaX 16.02.2018 00:02

Dwie soboty 2700 chyba brutto, pracuje na magazynie i nie 1 miesiąc tylko z kilkadziesiąt miesięcy z 2 sobotami nie przekraczam 2100 na reke netto.Prosze nie łapcie sie na taka reklame , strata waszych młodych lat a pracy jest w krakowie duzo.Nie przedstawie sie by sie ktos nie domyslił gdzie robie .Dzieki

@anonymous 09.03.2018 17:37

Gościu jak nie masz premii to czego ty chcesz? Ja spokojnie z 2 sobotami mam 2700netto. Idzie zarobic ale trzeba chciec ;) pracuje a wiec wiem.

@ciekawy 18.02.2018 16:10

Nie mam pojęcia. Pracuje na magazynie, nie wiem ile mogą zarobic kierowcy :)

Demon
@KobietaX 17.04.2018 22:39

A za co masz te premie pracując na magazynie? Premie to mają sprzedawcy.

Lidia

@anonymous, rozumiem, że Twoje niezadowolenie wzbudza poziom wynagrodzenia w firmie Auto Partner. Czy warunki wynagrodzenia zostały Ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy próbowałeś je negocjować z pracodawcą? Jeżeli udowodnisz, że jesteś ważnym elementem zespołu, może łatwiej będzie Ci wynegocjować podwyżkę? Czy zależy Ci na rozwoju tej firmy?

Poszukujący pracy

Witam. Pytanie jak zarabiają kierowcy w tej firmie jako dostawcy w Krosno (podkarpackie)? Oferta pracy pojawiła sie przez firmę Nowaja pani Payrycja Niepkój oferuje taką pracę na um-zlecenie netto 1900zł z sobotami? Oferta była w lipcu 2017 teraz ponownie, więc nie wiadomo, czy ktoś ZREZYGNOWAŁ, czy potrzebują kolejnego kierowcy. Proszę o opinię już pracujących jako kierowcy w tej firmie.

@Poszukujący pracy 03.04.2018 17:57

Kierowcy w AP trasy od 330-380 km dziennie od rana od 6 do 17-17.30 wszystkie soboty w pracy a zarobek 2 tys Naprawdę smieszne

Lidia

@KobietaX, czyli jednak da się jeszcze więcej wyciągnąć, piszesz, że trzeba chcieć, czyli co dokładnie trzeba robić, żeby sobie na tą premię zapracować? @Krzysztof W. wiesz coś więcej teraz na ten temat, może byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej?

Krzysztof W.

Witam. Co powiecie o pracy na stanowisku kierowcy w filii w Ostrowie Wielkopolskim? Jakie są zarobki na danym stanowisku?

drops

Lublin, jak odwiedziłem to .... Pracownicy na magazynie każdy w co innego ubrany. To daje do myślenia. Myślę ,że firma nie jest ok bo liczy się tylko kasa dla nich. Wy robole macie robić tę kasę a oni was i tak wyrolują. Ja tak nie traktuje swoich pracowników. Stwierdzam ,że okropna firma jak na te lata. Współczucia dla pracowników...

Alojz z Tychów
@drops 28.03.2018 14:14

Lublin... Hmmm... Mam nadzieję że ten troll kurdupel zasmarkany nie jest już tam pseudo dyrektorem... Ha ha. Ciul jakich mało

Lidia

@Jupik, a jest to uregulowane w umowie z AutoPartnerem? Może warto zajrzeć jakie dokładnie obowiązki powinien wykonywać sprzedawca i powołać się na nie? Zastanawia mnie jeszcze ta kwestia premii. Co dokładnie decyduje o tym jakie są progi i dlaczego zawsze są one zaniżone?

Jupik

Sama praca nie jest zła warunki też jeżeli chodzi o płace to mogło by być lepiej zwłaszcza gdy pracuje się parę lat (2640,00 na rękę dwie soboty premii brak progi sprzedażowe za wysokie)pozostaje zarządzanie na filii przez kierownika i tu pojawia się problem ponieważ jesteśmy jako sprzedawcy zatrudnieni do sprzedawania towaru a tu dochodzi jeszcze wydawanie towaru sprzedanego klientom indywidualnym z Lady robienia zwrotów od klientów z Lady wydawanie towaru dla klientów na odbiór własny a jest nas 4 sprzedawców(dwóch na 8 do 16 i dwóch na 10 do 18 tej ) i trzech magazynierów(którzy powinni mieć na takie godziny do pracy żeby to działało a przychodzą jak im pasuje) którzy powinni te czynności obsługiwać w ramach swoich obowiązków ale tego nie robią za aprobatą kierownika który notabene rozlicza Nas z obrotu że sprzedaży ( jesteśmy bez premii ) (magazynierzy co mc 100 zł premii)koło się zamyka bezsilność ręce opadają nie chce się pracować i jeszcze jedno magazynierzy biorą nadgodziny ale i tak nie wykonują swojej pracy czyli nie wydają towaru w opisanych sytuacjach na to wszystko kierownik mówi że klienci się skarżą że my jako sprzedawcy nie odbieramy telefonów i klienci nie mogą się do Nas dodzwonić(my w tym czasie wydajemy towar z magazynu) tak to wygląda z perspektywy piecioletniej jednej z filii w Polsce

Bobik
@Jupik 03.04.2018 21:22

No i jeszcze te reklamacje, które zabierają Tobie tyle cennego czasu a zapomniałeś o nich wspomnieć.

Jupik
@Bobik 07.04.2018 10:08

Bobik ty chyba nie czytasz tekstu ze zrozumieniem,Twoja wrzutka odnośnie tekstu w poście ni jak się ma do rzeczywistości ponieważ jak ja pamietam nigdy reklamacje nie były robione przez nikogo innego jak przez sprzdawców(obowiązki sprzedawcy zatrudnionym na tym stanowisku),więc albo nie rozumiesz o czym ja piszę albo nie panujesz nad tym co sie dzieje.Trzeba się wziąć do roboty(każdy za to za co odpowiada i do czego jest zatrudniony,ale to też trzeba ustalić) i będzie dobrze.Nie bierz tego emocjonalnie tylko zrób porządek to może wszystko zadziała.

Rafcio

Pracuję od miesiąca (oddział w Dąbrowie Górniczej), jestem bardzo zadowolony, praca w fajnej atmosferze z miłymi i bardzo pomocnymi ludźmi. Jak najbardziej polecam ;)

Poszukiwacz
@Rafcio 29.03.2018 18:43

sa do was przyjecia? musze miec doswiadczenei na magazynie?

Filip

Można odpoczywać i nie zarabiać. Każdy ma wybór, właśnie firma daje taka możliwość.

Kiniuk
@Filip 20.03.2018 17:01

Można nie pracować i nie zarobić oraz zapieprzać i zarobić 300 zł więcej.

Ax

W sobotę był 10, a wypłaty nie było w piątek. Kochana Centralo czy tak trudno było puścić przelew przed 13 by do wieczora znalazł się na koncie?? Macie nas za nic i tyle w temacie...

Zostaw opinię o Auto Partner SA - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Partner SA