Opinie o Auto Partner S.A. w Bieruń - sklep maxgear.pl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Partner SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Partner SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Auto Partner SA w Bieruń

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Filia Koszalin

Wiem, że tutaj opinie dotyczą przeważnie Bierunia, ale być może moja opinia uchroni kogoś przed wdepnięciem w niezłe (usunięte przez administratora) Realia tej pracy są takie, że trzeba pracować 3/4 soboty w miesiącu, a przy wypłacie 3 z przodu i tak się nie zobaczy. Dodatkowo odpowiedzialność finansowa. Jeżeli nie sprawdzisz towaru przed wydaniem, a klient zwróci uszkodzony towar - bulisz. Jednak to wszystko to drobiazgi w porównaniu z prawdziwym problemem, jakim jest kierownik magazynu. Jeżeli osoba, która przez przypadek i po znajomości otrzymuje trochę decyzyjności, kieruje się jedynie złośliwością i zawiścią, to efekt może być tylko jeden. W tym miejscu panuje strasznie toksyczna atmosfera, która została stworzona właśnie przez tego człowieka. Ludzie są buntowani przeciwko sobie, wytykane są błędy, które często nawet nie zostały popełnione, ponieważ "kierownik" musi być w centrum uwagi. Zawsze najlepszy i bezbłędny. Wszyscy się mylą, on nie. Wszystko jest mocno ostentacyjne, nawet ludzie obgadywani są w ten sposób, żeby słyszeli, że to właśnie o nich chodzi. Dodatkowo jest strasznie wyśmiewczy, musi mieć kogoś z kogo będzie się nabijał. W kółko powtarzane te same głupoty. Zboczone i żenujące. I te jego pioseneczki o panu Koniecznym czy Cofale. Obraża tych ludzi tylko dlatego, że nie zrozumiał maila od nich? Naprawdę żenadometr wybija ponad skalę. Wszystko zgłaszane kierownikowi filii, jednak niestety bagatelizowanie i odwracanie kota ogonem. Przydałoby się, żeby ktoś w końcu popatrzył na ręce osobie, która niszczy filię od środka i sam wyciągnął wnioski skąd częste rotacje pracowników, dlaczego kierownik filii zasuwa na magazynie za pracowników i skąd tyle braków z dostaw. Może zamiast w kółko zatrudniać nowych ludzi, wystarczy przyjrzeć się jednej osobie i od niej wyciągnąć konsekwencje? A jeżeli ktoś zastanawia się nad pracą w tym miejscu, to mogę powiedzieć tylko tyle, że nie warto wchodzić w paszczę lwa, nawet w takim mieście jak Koszalin można bez większego wysiłku znaleźć pracę na lepszych warunkach i w zdrowszej atmosferze.

Ambitna
Kandydat

Proszę o konkretne odpowiedzi : -czy w AP jest premia absencyjna (miesięczna, kwartalna, roczna) - czy jest możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony, jeśli pracownik pomimo negatywnych komentarzy poradzi sobie bo: Jest odporny na stres, szybko się uczy, ma charakter, jest ambitny, pracowity lubi wyzwania, dźwigać poprzeczki,nie zraża się opiniami. Powiedzmy, że wszystkie te negatywne komentarze dają kopa do zmierzenia się i udowodnienia sobie, że wszystko się pewno da jakoś ogarnąć i jak pisze na stronie AP, firmę tworzą ludzie. Jest to prawda, bo często jest tak, że do firm przyjmują się osoby, które tak naprawdę znalazły się w niezgodzie z oczekiwaniami zawodowymi(złożyłem CV, oddzwonili, jade, mam robote) a potem, jak pracownik nie daje rady to narzeka... No ma prawo, ale warto się zastanowić, co chcemy w zyciu robić, czy ta praca akurat jest na pewno dla mnie. Czynniki, które przemawiają jak dla mnie za tym, aby spróbować zmierzyć się z tymi wszystkimi negatywami: Lubie pracę w ruchu, przemieszczanie się, przestrzeń, wynik uzależniony od indywidualnego zaangażowania a nie od team, który mi ten wynik zawali. Jak zawale sama sobie, to będę mieć pretensje do team. Nie lubię siedziec 8 h na jednym krześle i monotonnie wykonywać jedną i ta sama czynność przez kilka lat. Dlatego nie zrażają mnie negatywy bo czuję, że po odpowiednim przeszkoleniu oraz indywidualnym opanowaniu zasad i schematu pracy, jestem w stanie to ogarnąć. Ale ważnym dla mnie jest, czy moje zaangażowanie, wkład osobisty, wykazanie się rekompensuje system płacowy? Zalozmy, że przez cały rok nie pójdę na L4, będę pracować w nadgodzinach jeśli jest taka potrzeba, wyniki pracy będę mieć dobre, przełożeni nie będą mieć żadnych zastrzeżeń do mojej pracy a nawet mogą być zadowoleni wiec wracam do meritum: Czy można liczyć na podwyzke, umowa na czas nieokreślony, premia absencyjna za nie chorowanie, uznaniowa, ubezpieczenie grupowe badz inne benefity? Czy tylko stawka godzinowa tylko plus premia za wypracowanie ponad normę. Pytam, bo nie mogę się doszukać wśród komentarzy informacji o tym, co proponuje jeszcze firma

Kuba
Kandydat

Ile realnie zarabia przedstawiciel handlowy "na rękę" gdy zrealizuje plany sprzedażowe? Wiadomo, każdy ma inne plany sprzedażowe, mam na myśli przeciętne wynagrodzenie przedstawiciela handlowego.

KamilM

Frustracja – zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu. Czasem frustrację definiuje się jako każdą sytuację, która wywołuje nieprzyjemne reakcje: ból, gniew, złość, nudę, irytację, lęk i inne formy dyskomfortu. To Was tutaj łączy. Tylko frustraci potrafią tutaj wypisywać. Na ponad 2000 pracowników w Polsce zawsze się jakiś znajdzie. Generalnie, już nie pracuję (biznes z własnych pobudek) - ale pracę miło wspominam. Stażowe było solidne na magazynie. PS. Zawsze jest tak, ile nie dostaniecie dodatkowych benefitów - to zawsze będzie mało, mało, mało. Do roboty, niech ambicje Was podpalą do wykazania a nie stałego odbębnienia i do domu... grać w gry, imprezki. Co za czasy. PS. 2 - większość inicjałów, które tu padają - osoby - miło je wspominam, profesjonaliści na swoich stołkach.

Angela Nowy wpis
Kandydat

Może mi ktoś napisać jak obecnie wygląda praca w Auto Partner w Bieruniu jaka atmosfera oraz jak wyglądają realne zarobki Dziękuję

stary Nowy wpis
@Angela

harówka jak zwykle + parokrotnie większy wysiłek, bo upał, gorąc niesamowity, wentylacja słaba, klimy zero, więc sobie wyobraź. To magazyn, więc dźwigasz cały dzień paczki i to paczki ciężkie, częsci samochodowe, niektóre ważą po 20 kg, a opakowania zbiorcze nawet po 70kg. Basic salary to 2900 jakoś na rękę. Chcesz więcej, to nadgodziny + soboty.

Kuba

Były PH
@Kuba

Planów i zadań jest na tyle dużo że w 100℅ nie jesteś w stanie ich wszystkich zrealizować, realnie między 2500-2800, bardzo rzadko 3 przodu zobaczysz.

@Były PH

Co za brednie pensja zaczyna się od 3600 po wykonaniu małych planów, sufitu brak ale realny sufit ro +- 6000

Nowy
@Były PH

Ty chyba nie rozumiesz brutto netto to dobry znak dla firmy ze cię nie na Powodzenia dalej

Obecny
@Były PH

To musiałeś być bardzo słabym handlowcem,skoro zarabiałeś takie pieniądze.Przez dwa lata jak pracuje w Ap to może jeden raz miałem taką wypłatę.

lolo
@Pracownik

Ma racje jak robisz co do ciebie nalezy to i 8000 netto ci wpadnie jako ph lecz lezac na plecach zapomnij o premiach.

Były sprzedawca
@Pracownik

Pensja podstawowa to około 2600 - 2800 na rękę plus premia. W oddziałach jest różnie ale PH na północy ma między 3200 a 4500. Zdarza się i więcej ale to naprawdę musi mieć szczęście. Sprzedawcy zarabiają od 2700 do 3500. Tu duże znaczenie ma ilość sobót. Bez sobót raczej nie ma 3 z przodu. Magazynierzy ze swoimi nadgodzinami sobotami i godzinami nocnymi między 2700 a 3100. I tu też dużo zależy od ilości sobót. Ty tyle.

Zaskoczony
@Były sprzedawca

Poszalales z tymi kwotami albo pracujemy w innych firmach... Na południowym wschodzie jest podobnie tylko od każdej kwoty trzeba odjąć między 300 a 400 zł

Edyta
@Były sprzedawca

to ile ta sobota jest platna, tak na reke ? robia problemy jak ktos np chce dorobic i przyjdzie we wszystkie sob w miesiacu ?

up
@Edyta

Kwestia dogadania

The BestOne
@Były PH

To musiałeś być wybitnym przedstawicielem lecącym na podstawie :)

Marek Nowy wpis
@Kuba

Handlowych wypisują że sprzedają. A towar wożą przewoźnicy od odzialu do odzialu . kasa się kręci tylko jak zobacza akcjonariusze duża stratę to zaczną myśleć. Firma jest na dużej stracie . Ale o tym się nie mowi

Marko

Firma w Bieruniu olbrzymia, codziennie robi się pewnie po kilkanaście kilometrów w magazynie, do tego w miesiącu leci lekko kilkanaście ton przerzuconego żelastwa. Najciężej jest na MaxGear, inni lżej nie mają, bo muszą wyrobić normy, jak ktoś robi wolno, to skaner to pokazuje i taki delikwent jest wzywany na dywanik, co chwilę są komunikaty, podaje się nazwiska kto i gdzie ma się zgłosić. I leci się po premii albo po wypłacie, gdy premia już zabrana. To jest tyralnia. Nikt się nie zastanawia nad tym, dopóki nie przekona się na własnych plecach jaka to jest praca. Zarobki bez nadgodzin oscylują poniżej 3 tys na rękę, a żeby zarobić ok 4000 tys, to trzeba zastawać po godzinach i to prawie codziennie, często z sobotami. Większość to ludzie w wieku do 25 lat, młodzi, więc głupi. Proste chłopaki i proste dziewczyny. Nie zastanawiają się, że dźwiganie żelastwa rujnuje im stawy, prędzej czy później, to da o sobie znać, ale pewnie to będzie później niż prędzej i za późno, żeby to spieprzone zdrowie naprawić. I to wszystko w spiekocie niesamowitej, gdzie strugi potu leją się z góry na dół, po twarzy, plecach, po całym ciele. Po godzinie takiej harówki majtki, koszulka, spodnie są mokre od potu. I człowiek ma dość. Jak ktoś chce się przekonać, jak wygląda wyzysk w 21 wieku w PL, to polecam. Wtedy może docenicie to, co macie. Nawet, gdy są to jakieś prace nieciekawe, ale spokojne, np przy kompie lub jako kierowca - to o wiele lepsze, niż ta tyralnia.

pracownik Nowy wpis
@Marko

Po żadnej wypłacie się nie leci nie masz premii i tyle w temacie .A podaj komu zabrali wypłatę za błędy . Nie oczerniaj firmy jak jeszcze nie dostałeś wypłaty .

Spencer

Najlepsi są kierownicy, szefowie. Chodzą w prywatnych ciuchach, bez butów z blachą, pewni siebie, sprawiają wrażenie przestępców, którzy wyszli na przepustkę, jest nawet takich dwóch, którzy chodzą we dwóch, jak pederaści, jeden z wydętym brzuchem, drugi w dziarach.

neutralny
@Spencer

to mnie akurat rozbawilo, ale niestety tak jest - regulamin pracy powinien dotyczyc wszystkich: pracownikow i kierownikow. Bo dyrektor to juz inna sprawa ale fakt faktem-niektorym „palma” odbija bo objeciu stanowiska co swiadczy o tym ze po prostu nie nadaja sie na to i nie przeszli szkolen przede wszystkim wspolpracy z ludzmi moim zdaniem ci ktorzy obejmuja stanowiska wyzsze powinni rowniez przejsc testy, m.in. psychologiczne

Zodiak
@neutralny

Gdyby przeszli takie testy to nie byłoby kogo zatrudnić ani na stanowisku kierownika ani lidera ????

logo firmy Asystent Biura
Buczkowice
MCE - Małopolskie Centrum Ekologiczne
(68 opinii)
logo firmy Mechanik
Ruda Śląska
Lambertz Polonia Sp. z.o.o.
(1480 opinii)
logo firmy Spawacz MIG
Przytkowice
VALOR CNC+ SP. Z O. O. SP. K.
(27 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat

Cześć,powie mi ktoś jakie warunki na Ph? Jaka umowa, samochód,premie? Ile można realnie wyciągnąć? Słyszałem że w Ap słaba płacą przedstawicielom?

Były Przedstawiciel
@Kandydat

2200 na start, a jak masz doświadczenie to 2700 Netto Bardzo ważne ponieważ wszedł nowy wał, to jest nowa stawka ryczałtu za samochód który używasz. Jesteś już na starcie w plecy okolo 50 zł na wypłacie. Nie realne plany do wykonania, brak towaru przez co klienci nie robią zakupow/słaba dostępność. Nowy system rabatowy, ceny się tak rozjezdzaja, przegrywamy cenowo w wielu przypadkach. Jest to Typowe KORPO, POLSKIE KORPO. Najgorsze połączenie. Bardzo mocna inwigilacja pracowników, tablet, laptop, telefon. Nie używaj tego po godzinach pracy. Jest nawet zakaz. Premie?? Hmmm, to są grosze. Jeszcze potrafią zamrozić 50%, tych groszy. Wyrównanie inflacyjne? Nie Motywacja do pracy potrafi być odebrana już na samym starcie, przez ludzi wyżej postawionych. Jako były pracownik nie polecam, więcej zarabiam jako PH i mam lepsze warunki w innej branży. Tutaj cokolwiek zrobisz, zawsze będzie mało. To nie jest miejsce pracy dla ludzi którzy mają ambicje. Tutaj wiele nie osiągniesz, i nie zarobisz. A w internecie chwała się, "Firma to ludzie". Taki paradoks.

@Były Przedstawiciel

Hym.... u mnie na regionie zupełnie inna bajka.warunki pracy jak i kontakt z kadrą kierowniczą jest ok. Plany realne , nikt nic nie ucina z premii bo tak!!! Zarobki na dobrym poziomie. Ps pracować trzeba , firma handlowa

Zapracowany
@Były Przedstawiciel

Moim zdaniem- jeżeli nie zmieni się podejście Dyrektorów regionu do godnej zapłaty za pracę PH to niestety kochani Dyrektorzy zaraz sami wsiadziecie do samochodów i będziecie jeździli po klientach.Albo będziecie mieli smarków nic nie wiedzących o branży a w świetle klienta nie będzie to wyglądać profesjonalnie.

Również były przedstawiciel
@Kandydat

Ja również pracowałem w AP jako PH już kilka dobrych lat temu. Zaznaczyłem na rozmowie o pracę, że nigdy nie miałem do czynienia ze sprzedażą, ale jest to moje marzenie i taki założyłem sobie cel. Wiedziałem, że jeśli otrzymam solidne wsparcie i szkolenia sprzedażowe jestem w stanie sobie poradzić. Takie też dostałem zapewnienie. Realia okazały się takie, że dostałem samochód, telefon, komputer i tablet oraz swój rejon i tyle. Masz - działaj. Z obiecanych szkoleń miałem może ze 3... jedno z tabletu - akurat wtedy zaczynali je wprowadzać w firmie i dwa dni jeżdżenia z handlowcami po innych rejonach i filiach - efekt żaden bo Ci handlowcy znali swoich klientów od długiego czasu i bardziej widziałem sceny typu "Cześć Kaziu jak Ci mija dzień ? - a super". Oprócz, czasem dawki, dobrego humoru nic z tego nie wyniosłem bo nie były to szkolenia sprzedażowe. Płaca zasadnicza jaką otrzymałem na start była taka jak opisana tutaj w komentarzu - a był to 2018 rok więc pokazuje to, że od tego czasu nie zmieniło się w zasadzie nic. Plany częściowo udało mi się realizować pomimo braku doświadczenia.. Jednak po roku zrezygnowałem ponieważ wciąż nie czułem się pewnie a firma nie chciała mi pomóc. Wystarczy powiedzieć, że podczas tegoż roku mojej pracy kierownik filii zmienił się 4 razy... dlatego też podjąłem decyzję o zmianie pracy.

@Zapracowany

Podejście się nie zmieni. Firma otwiera nowe oddziały agencyjne i koszty utrzymania PH oraz inne myśli, że przeżuci na mało inteligentnych Agentów. Tylko dlaczego wybiera najgorszych w danym regionie? Nawet nie sprawdza tych, jak to mówią "Partnerów Biznesowych", wystarczyło by zobaczyć PIT za poprzedni rok z ich własnej działalności, i już wiadomo z kim ma się do czynienia. Oni jeszcze nie działając, śmieją się, że weksel Firmie nic nie pomoże, a inwentaryzacji przecież nie będą robić co tydzień. Ciekawe czy Pan Piotr rzetelnie przekazuje Zarządowi z Kim podpisuje umowę ???

PlastykPL
@Kandydat

@kandydat, wynagrodzenie zależy od potrzeby pozyskania OH i lokalizacji oddziału. W centrali ze znajomością branży aftermarketowej oraz kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku, PH może dostać 4tys netto podstawy plus premię uzależnioną od wyników pomniejszoną o kary: za pracę z CRM oraz godziny spędzane na oddziale. To podmiot zbudowany na podstawie rodzinnej. Osoby w centrali to dalsi lub bliżsi członkowie rodzin będących od kilkunastu lat trzonem AP ( jak w ZUS itp. ) Trzeba uważać z kim i o czym rozmawiasz. Pozdrawiam.

A co powiecie o dziewczynach z raportów? W szczególności na drugich zmianach? Wydaję im się, że są kierowniczkami ,a zwłaszcza wiecznie niezadowolona i wykrzywiona pani E... i jej koleżanka pani K....Same siedzą na telefonach, śmieją się a czepiają się innych mimo ,że nasza praca jest zrobiona zarówno kliki jak i palety. Najgorsze było przeprowadzenie szkolenia z wyjść ewakuacyjnych przez E....porażka. Jej wywyższanie i chamskie odpowiedzi na zadane pytania pokazują jej poziom. A pospieszanie ludzi po magazynie, że mają szybciej iść to żenada.....gdy sama całą dniówkę siedzi .Kto jej w ogóle dał takie zadanie?????Ona nie nadaje do rozmawiania z ludzmi.A pani K niech przychamuje z wpisami za 4 zl, bo też już wszyscy mają jej dość.

nowy pracownik
@pracownik

A wszystkie takie wredne są z dostaw te liderki co powiecie ?

Olga
@nowy pracownik

Ale to pracując tu jeszcze nie miałeś styczności, że pytasz?

Ciepłota

Nie mam słów co do traktowania ludzi w te upały, przecież na poziomie 3 nie ma czym oddychać. Dziewczyny z dostaw ciężko dźwigają, nikt nie zwraca na nie uwagi. Ludzie mdleja, zbiera się na wymioty. Ale nikt o tym się nie dowie kto nie dźwiga, nie nosi, nie przerzuca. Kompletacja zajechana jak konie po westernie. To co się wyprawia w tej firmie to dramat. Na magazynie na p.3 po 35C a dochodziło nawet do 38. Żadnej dodatkowej Przerwy. Porażka . Mowa o centrali Bieruń

Elno
@Ciepłota

Niestety nie wszyscy mają tak dobrze jak Anna z 3 i Dorota,że przebeblaja pół dniówki przy dmuchawie nie muszą dźwigać ciężarów i nie czują ukropu.

Pepe
@Ciepłota

Oj tam. W zimę za to będzie 9C :-)

Magazynier

Najgorsi są liderzy z dostaw na antresoli w Bieruniu. Ciagle spacerki z koleżankami, kawki i pogawędki. Po pol godziny potrafią królewny stac i gadać a nam sie odezwać do nikogo nie wolno. Potrafią sobie przerwę o 15 minut przedłużyć bo 20 min przerwy im nie wystarcza na pogadanie, oczywiscie zaraz potem obchód po pietrze zobaczyc czy nikt nie gada albo stoi zeby sie ochłodzić bo jest 35 stopni na hali. Porażka

magazynier

Pamiętam jak kiedyś przy większej liczbie osób (czyt. kierownicy magazynów, fili i regionalnych) zrobiłem borutę, że towar jest kradziony przez owych czy innych kierowników z rożnych miast w Polsce. Za skradziony i zgubiony towar mieli płacić zwykli pracownicy jak ja i sprzedawcy. Kilka dni później zostałem zwolniony. Zbytniej krzywdy mi nie zrobiono. Od razu znalazłem lepszą pracę. Polecam zmianę pracy.

Filia Koszalin

W.
@Filia Koszalin

To jest właśnie praca w korpo. Mają 100 filii i każdy robi co chce. Powinieneś założyć typowi sprawę o (usunięte przez administratora)

W.
@W.

Ocenzurowali mnie :d zglos typa niech go przeswietla. Pare razy im kontrola wpadnie to naucza sie ludzi szanowac. Ta firme chwala chyba tylko sami tacy kierownicy.

Qwerty
@Filia Koszalin

AP w Koszalinie to festiwal żenady. Centrala już dawno powinna zrobić z nimi porządek.

DJ
@Filia Koszalin

Szacun za to że w końcu ktoś powiedział to głośno. Typ nadaje się na kierownika jak koń do baletu.

@W.

Myślę, że jest to nieuniknione, jednak sprawa jest bardzo złożona. Wyżej opisany przypadek nie jest typowym przełożonym, który sobie krzyknie na pracownika, bo ten czegoś nie zrobił, bądź wykonał zadanie ze zbyt małą starannością. Tutaj wygląda to nieco inaczej. Wyobraź sobie, że Twoim przełożonym jest osoba, która podświadomie wie, że niewiele umie, więc usilnie stara się swoje braki w kompetencjach przerzucać na innych pracowników. Tutaj przypisywane są ludziom takie głupoty, że często nie wiesz czy masz się śmiać czy płakać. Ilość nadużyć do jakich dochodzi w tym miejscu jest wręcz przerażająca. Zarówno względem kobiet jak i mężczyzn. Pamiętam jak do pracy na magazyn miała przyjść nowa dziewczyna. Jeszcze zanim zaczęła pracować, kierowniś magazynu już ustawiał kolejkę kierowców, żeby brali ją w trasę i "porządnie wypukali". Tak, to są jego słowa. A to jest tylko przykład jeden z wielu. I co zrobisz? Musisz udawać, że to śmieszne, bo inaczej w/w poczuje się urażony, a z ciebie zrobi wroga publicznego nr 1. Inny przyklad: Do jednego z magazynierów przyszła koleżanka, która przytuliła go na powitanie. W/w chodził za nim przez tydzień nazywając go "ruch....czem". Jeszcze inny przyklad: W/w ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, wręcz jest to dukanie. A co za tym idzie potrzebuje pomocy przy przetłumaczeniu kontekstu maila z centrali. O ile jest obok ktoś, kto mu w tym pomoże, to ok. Jakoś wykona polecenie zawarte w mailu. Inaczej jest jeżeli żadnej pomocy w okolicy nie ma. Wtedy pojawia się zasada: "jeżeli ja tego nie rozumiem, tzn że autor maila jest głupi i trzeba go obrażać i wyśmiewać". Takie przykłady mnożą się i mnożą i naprawdę można by napisać książkę. Ten człowiek przez całą swoją "kadencję" pracuje wyłącznie cudzymi rękami. Sam usilnie stroni od pracy co rusz wymyślając nowe wymówki, a większość czasu spędza na śmiechach z kasjerką. Wielokrotnie udało mi się zauważyć zażenowanie ze strony klientów, którzy musieli tego słuchać. Można zgłaszać to kierownikowi filii, ale ledwo miniesz drzwi biura, a już możesz zobaczyć jak tamten leci i we dwóch się z Ciebie nabijają. Królują tu kłamstwo i manipulacja. Kierownik filii jest całkowicie podporządkowany kierownikowi magazynu. Dodatkowo delikatnie zwrócę uwagę na to, że pojawia się problem z używkami. Do weryfikacji. :) Z pracy rezygnują ludzie, którzy wiele lat byli związani z tą firmą, bo ile czasu można coś takiego wytrzymać? Mam nadzieję, że w tym wypadku sprawdzi się powiedzenie - "Oliwa sprawiedliwa i zawsze na wierzch wypływa" i centrala w końcu powyrywa chwasty w swoim ogródku. :)

Nie wszędzie, oddziałów jest 100

Zawsze lepiej mówić głośno o takim buractwie, niż siedzieć cicho i dawać przyzwolenie. Niezależnie od tego czy centrala wyciągnie z tego jakieś konsekwencje czy nie. Miłego. :)

@.

Kierownik magazynu dzisiaj wyleciał z hukiem. Sama byłam świadkiem upadku tej osoby.

ApB

Kto taki? W Bieruniu?

@ApB

Kierownik magazynu w Koszalinie. Pożegnał się ze stanowiskiem.

Max1
@Filia Koszalin

Filia Koszalin. Centrala robi porządki. Kierownik Magazynu zwolniony. Kierownik fili na wylocie. Gęsto tłumaczy się przed Centralą.

Rudy
@Max1

Chyba masz wiadomości z paska TVP INFO.

Włochaty
@DJ

Zacznijmy od tego, że on nie nadaje się do NICZEGO. ja nie wiem skąd oni go wzięli chyba z odzysku bo nigdzie indziej go nie chcieli xD nawet jak próbuje kogoś ośmieszyć to sam wychodzi na głupka xD

Rtyx
@Filia Koszalin

Kierownictwo tutaj to ściemniacze do potęgi. Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie widział co się działo i dzieje do dzisiaj. Osoby odpowiedzialne za cały ten (usunięte przez administratora) żyją sobie jak świnki przy korycie. Nic się nie zmieniło i nie zmieni bo nikt nie wyciąga wniosków.

Martin

ja musialem bulić całą wypłate, około 2200 zł

Gość
@Martin

Komu i za co płaciłeś?

K.
@Gość

Jak źle sprawdzisz i klient się spruje to wystawiają dla ciebie paragon i idziesz normalnie płacisz w kasie tak jakbyś to ty kupił ten towar na detal.

@K.

Nie zmyślaj bajek, ponieważ pracujemy na dziale sprzedaży od wielu lat w tym samym składzie i nikt nigdy nie płacił za klienta, i nie ma u nas osoby, która aż tak by się pomyliła. Nigdy też nie płacimy za części w detalu jak potrzebujemy kupić coś dla siebie. I jeszcze jedno czy ty uważasz że za 2200 ktoś by pracował na sprzedaży ????

xD
@Pracownik

W tym samym składzie... Hahahaha xD czyżby k. (celowo z małej) próbuje bronić swojego tyłka? Albo jakiś jego du..owłaz? Od lat ten sam skład, a co chwilę ogłoszenia że szukają do pracy. Całe ap koszalin. xD Polityka tej filii jest dokładnie taka sama jak polityka w naszym pięknym kraju. Nakłamać i naobiecywać a jak już zaczniesz pracę to wychodzi cała prawda. Dalej szukajcie jeleni.

Grażyna
@xD

To co takiego niby obiecują, co potem nie pokrywa się z rzeczywistością?

Robi
Kandydat

Czy to prawda że w centrali można przychodzić do pracy pod wpływem alkoholu?

Przerażony
@Robi

Człowieku.... musiałem się położyć na ziemi odpisując na tą wiadomość aby zrównać się z tobą poziomem inteligencji... odpowiadając na twoje pytanie... nie, nie można przychodzić do pracy pod wpływem alkoholu.

Ppp
@Przerażony

Jacek to Ty?

byłypracownik

Pracowałem w AP blisko 6 lat w filii nr. 71 BOCHNIA. Przez ten okres byłem sprzedawcą. Za dwóch pierwszych kierowników byłem dobrym sprzedawcą, aż nastała pani kierownik. Ta osoba rozbiła fajny zespół. Brak merytoryczności, rozmowy, umiejętności kierowania ludżmi. Jak się awansuje bardzo szybko ze stanowiska kasjerki na przedstawiciela handlowego i kolejno na kierownika oddziału to (usunięte przez administratora)nie nadąża. Kierowniczka nie znosi odmiennego zdania według zasady, że „kierownik ma zawsze racje", nawet, gdy ta racja jest niezgodna z regulaminem pracy. Jak za bardzo się upominasz o swoje i innych pracowników to jesteś niedobrym pracownikiem i według kierowniczki nie wypełniasz poleceń przełożonych. Dostajesz w asyście zakłamanego (jak już tutaj ktoś zauważył) „wysokiego z Podhala” i jeszcze jednej no-name osoby gotową „ofertę” nie do odrzucenia. Ty sam – Ich Troje ????. Bez wcześniejszej rozmowy, uwagi, bezpośrednio po powrocie z L-4. Jednym słowem po chamsku – nie jestem pierwszą osobą tak potraktowaną. Mam tę satysfakcję, że po „wyrzuceniu” mnie z pracy wypowiedzenie złożyło 6 osób w filii. Dopóki kierownikiem w AP Bochnia będzie osoba pokroju M. a dyrektorem regionalnym p. Wysoki, a Ty nie chcesz być bezwolnym pracownikiem, to omijaj ten oddział szerokim łukiem. Jako firma AP dla mnie była OK, dopóki byliśmy zespołem. Zarobki rzeczywiście bez szału – 3 z przodu z dwoma sobotami i dobrym wynikiem sprzedaży, ale zależy kto czego szuka. Ja lubię motoryzację i ze względu na stan zdrowia ta praca dawała mi z nią kontakt. Ale ponoć „firma to ludzie”, więc jak powyżej, w AP Bochnia się nie zatrudniajcie. Może takie korpo? Może zarząd niedowidzi?

Dmk
@byłypracownik

W Częstochowie podobnie - wszystko działało jak należy do momentu gdy kierownikiem zrobiono magazyniera. Zero umiejętności zarządzania, natomiast chamstwo poziom maksymalny. Do tego jak potrzebuje coś do swojego auta to sobie to najzwyczajniej w świecie kradnie.

Gruby

Czy u Was też pajace z centrali mają czelność powiedzieć do Szefa filii że jest CHAOTYCZNY , jak to zrobił takowy w Bolesławcu? Jeśli jeszcze raz w przyszłości przyjdzie mu do głowy, nie zważając na słowa pouczać Piotra, to reakcja jego Konkubiny będzie na tyle stanowcza że jego noga więcej tam nie postanie, bo to Piotr jest tam Szefem i proszę to sobie wbić do głowy, i ma za sobą pracownikòw.

@Gruby

Ooo.... jak widzę w tej Filii ktoś nosi spodnie nie od parady i nie będzie łatwo Firmie nim dyrygować !!!

Yo
@Gruby

Do szefa filii który ta filie prowadzi pod logo szefa z centrali gdzie są pajace, tak??

Ali
@Yo

Zapewne tak ! Nie dość, że spłaca nie swoje regały na których stoi nie jego towar, komputery, alarm i monitoring przez który myślą, że Go będą podglądać ??? Czy to za mało, ale trafili na Partnera honorowego i z plecami, który zawsze potrafił walczyć o swoje..

monia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Pracowałem w AP blisko 6 lat w filii nr. 71 BOCHNIA. Przez ten okres byłem sprzedawcą. Za dwóch pierwszych kierowników byłem dobrym sprzedawcą, aż nastała pani kierownik. Ta osoba rozbiła fajny zespół. Brak merytoryczności, rozmowy, umiejętności kierowania ludżmi. Jak się awansuje bardzo szybko ze stanowiska kasjerki na przedstawiciela handlowego i kolejno na kierownika oddziału to psychika nie nadąża. Kierowniczka nie znosi odmiennego zdania według zasady, że „kierownik ma zawsze racje", nawet, gdy ta racja jest niezgodna z regulaminem pracy. Jak za bardzo się upominasz o swoje i innych pracowników to jesteś niedobrym pracownikiem i według kierowniczki nie wypełniasz poleceń przełożonych. Dostajesz w asyście zakłamanego (jak już tutaj ktoś zauważył) „wysokiego z Podhala” i jeszcze jednej no-name osoby gotową „ofertę” nie do odrzucenia. Ty sam – Ich Troje ????. Bez wcześniejszej rozmowy, uwagi, bezpośrednio po powrocie z L-4. Jednym słowem po chamsku – nie jestem pierwszą osobą tak potraktowaną. Mam tę satysfakcję, że po „wyrzuceniu” mnie z pracy wypowiedzenie złożyło 6 osób w filii. Dopóki kierownikiem w AP Bochnia będzie osoba pokroju M. a dyrektorem regionalnym p. Wysoki, a Ty nie chcesz być bezwolnym pracownikiem, to omijaj ten oddział szerokim łukiem. Jako firma AP dla mnie była OK, dopóki byliśmy zespołem. Zarobki rzeczywiście bez szału – 3 z przodu z dwoma sobotami i dobrym wynikiem sprzedaży, ale zależy kto czego szuka. Ja lubię motoryzację i ze względu na stan zdrowia ta praca dawała mi z nią kontakt. Ale ponoć „firma to ludzie”, więc jak powyżej, w AP Bochnia się nie zatrudniajcie. Może takie korpo? Może zarząd niedowidzi?

Piotr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
Kandydat

Czy Ktoś wie jak się pracuje w filii w Bolesławcu ?

Olo

Witam osoby chcące podjąć pracę w oddziale w Katowicach ostrzegam przed kulawym kierownikiem. Po tyg pracy na magazynie ( bez umowy) rozstałem się z firmą ponieważ było widać że to nie ma sensu i praca jest typowo na wyzysk. 10tego dnia następnego miesiąca dostałem pensje za dwa dni pracy... Po moich telefonach w celu wyjaśnienia usłyszałem " masz jakieś dowody ze tu pracowałeś?" naprawdę omijajcie takie firmy szerokim łukiem. Pozdrawiam

M
@Olo

Wiem o którego człowieka Ci chodzi, sam kiedyś miałem tą wątpliwą przyjemność z nim pracować, jednym słowem największy partacz i kłamca. Nie wiem jakie ma znajomości, że dalej jest kierownikiem ale bardziej apodyktycznego i zakłamanego przełożonego nigdy nie miałem. Podsumowując nie polecam pracy w AP a szczególnie pod kierownictwem "kulawego".

Gryf
@M

Tu nie o znajomości chodzi. W AP kluczem do sukcesu jest włażenie w (usunięte przez administratora)regionalnemu - jeśli przy tym oddział robi obrót to kierownik oddziału może być despotą, (usunięte przez administratora)czy nawet pawianem - najważniejsze słupki w excelu...

Jojo
@M

Kulawego w przenośni czy też dosłownie. Z tego co wiem pracuje tam też magazynier ktory uważa się za najmądrzejszego na swiecie

DD
@Jojo

Panowie, gościu miał poważny wypadek stąd kuleje... Żaden z was na pewno nie chciałby tego przechodzić co on przeszedł... Nie macie jaj aby iść i pogadać z przełożonym co leży na serduchu tylko stać was na wypisywanie głupot... Żenada !

Szaraczek
@DD

Ja na odejściu powiedziałem co mi leży na sercu. I co zaproponowali podwyżkę. Ale gdy ja o nią pytałem to ciężka sytuacja. A jak rzuciłem papierami i trochę pod dupa im się zapaliło to nagle się znalazła. I co na koniec jak się autopartner pięknie zachował. Nie wypłacił wypracowanych premii. Bo jak usłyszałem ludziom którzy odchodzą lub są zwolnieni. Wypracowanych premii nie wypłacamy. To po co są akceptację na te kalkulatory premii.? Jeśli ktoś coś akceptuje to powinno być. A nie oszukiwanie ludzi. Klienci tez się śmieją ze jest non stop rotacja. Bo ap oszukuje i wykorzystuje ludzi....

Silny88
@Gryf

Nie za najmądrzejszego tylko za najlepiej zorganizowanego i nie magazynier tylko kierownik magazynu: najlepiej zorganizowanego kierownik magazynu :D pozdro dla kumatych

VIP
@Szaraczek

Pisz do centrali bo i kierownik i dyrektor robią co chcą i jak chcą....

Coco
@Silny88

Ciekawe jak teraz cienko piszczysz skoro twoj dupochron juz nie pracuje czyt. Kulawy. Wczesniej robiles co.chciales ponizales itp a teraz zmiana o 180 stopni zapewne trzeba byc grzecznym zeby nie odleciec gdzies gdzie bedziesz zwyklym cieciem

Romek

Może ktoś powiedzieć coś na temat oddziału w Radomiu. Jakie zarobki? Jakie godziny pracy? Jaka atmosfera?

Helena
@Romek

A na jakie stanowisko chcesz się starać?

Związek Zawodowy

Czy są jacyś chętni by się zrzeszyć i walczyć o swoje jako związek zawodowy? Firma rok do roku rekordowe zyski, a z nami, którzy to na to pracujemy nie chce się podzielić ani groszem, to kpina, walczmy o swoje!

@Związek Zawodowy

Normalny Pracownik podpisując umowę o pracę powinien mieć w niej zagwarantowany udział w zysku, ale jak ktoś chce pracować za jałmużnę to już Jego sprawa..

Pracown...

MJ . Można Ci zarzucić wiele np: pogaduchy na antresoli z dziewczynami gdzie się Ciebie nie spotka tam stoisz i bajerujesz . Ostatnio wypadła Ci zapalniczka którą odpalasz papierosy wychodząc na dwór zapalić w czasie godzin pracy które są opłacane z pieniędzy szefa.

MJ
@Pracown...

Koleżanko, to nie są pogaduchy. Do obowiązków lidera należy kontakt z pracownikami. Zadają nam pytania, a my odpowiadamy. Czasami my mamy jakąś sprawę. Taka praca. To nie była zapalniczka, tylko wisiorek przy kluczach. Ja słyszałem że nie radzisz sobie w życiu, więc piszesz idiotyczne komentarze w internetach. Prosiłem o konkrety, a nie wysrywy.

@MJ

Pracuje się od 06:30 do 14:30 a nie goworku odpisuje się w czasie pracy .

Pracownik 5
@MJ

O panu MJ już dużo jest napisane, ale czy to coś wniesie a padają ciężkie słowa jak molestowanie.Pan MJ sam się wypowiada broniąc swojej osoby. Murem za Sebą

AlaX

A może by o panu napalonym liderze opowiedzieć pani z HR, chyba raz w tygodniu jest w magazynie w słynne dni z działem HR i ona będzie chyba musiała poruszyć taki temat z właściwym kierownikiem bo nie może być tak że nie można się schylić bo ci jaśnie pan lider zagląda do tyłka w dekolt i się ślini a swoją nieocenioną pomoc oferuje jak mu się twoje krocze spodoba bez względu na to czy jej potrzebujesz czy nie

Bp
@AlaX

To co wypisujecie o MJ to czysty cyrk. Popatrzcie na siebie. Ten magazyn to siedlisko plotek i fałszerstwa. Mam nadzieję, że karma wróci do tych osób. Gorzej niż dzieci w przedszkolu.

Bp
@Pracownik 5

Co to znaczy murem za Sebą?

Mag

Moim zdaniem fają jest czlowiek ktory wypisuje takie prywatne rzeczy na forum o pracodawcy czyli ty... A pan napalony lider nie zostal wyssany z palca, chociaz oatatnio cos go nie widac w pracy...

Ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Wie ktoś może dlaczego wymieszali liderów ma antresoli? Co tydz ma być ktoś inny. Czy jest ktoś kto wie jak wygląda praca na poczcie? Atmosfera, warunki itd. Ogłoszenie wisi już jakiś czas ..

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner SA - Bieruń

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Auto Partner SA?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 5 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Auto Partner SA?

Liczba opinii klientów firmy Auto Partner SA, to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a, 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Partner SA?

Kandydaci do pracy w Auto Partner SA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Partner SA
2.2/5 Na podstawie 351 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto Partner SA