Auto Partner SA

Opinie o Auto Partner SA

mati

Mam pytanie jakie są warunki pracy w auto partner jako przedstawiciel handlowy?

@mati 07.12.2018 23:22

Dostajesz 2760 brutto ;)) dostajesz telefon laptop tablet samochód. Ciągła kontrola czy gps zgadza się z telefonem tabletem samochodem. Chcą żebyś pracował w domu maksymalna wypłata jaka dostałem to nie całe 3 tys. Płacą najgorzej z całej branży a wymagania jak praca za 10tys ;))

Kamiloss

Praca jako handlowiec 2780zł brutto. Chyba najgorsza kwota jaką miałem od 10 lat zero.szacunku za pracę wykonywana. A najlepsze jest to żeby jeszcze pracować w domu szykować umowy poprawiać warunki i oczywiście jak najmniej na filii. Nie polecam pracy lepiej iść markety lepsza kasa

Fz6

Październikowa wypłata przedstawiciela handlowego w dużym mieście -2300zł no nie ma czego komentować. Nowe logo to jest ważna rzecz!!!!!!

@Fz6 13.11.2018 14:00

Haha dobra kasa nie rozp... Na głupoty... Taka kasa była ponad 10 lat temu

Roman

Mam pytanie do pracujących. Czy normą jest że w Auto Partner w Bieruniu proponuje mi samozatrudnienie ale normalnie będę pracował w firmie i przyjeżdżał codziennie do pracy ? Zastanawiam się czy przyjąć ofertę. Co jak nagle niespodziewanie zachoruję i przestanę pracowac ?

Apel z Pomorza

Panowie czy nie czas żeby skierować się po siły zarzadajace z gordonczykow przecież tam u nich tez rewolucja gaszą i ucinają starchych dyrektorów a zatrudniają nowych z icków... a ICki co robią... destrukcje. Panowie A.. i Pio... wejdźcie na stronę HMG i tam sa numery telefonów do starych dyrektorów zaczynające się na 500 11itd ..Oni wam pomogą jak się dogadacie a za nimi przyjdziemy my

Adam

Dziś 9.11, a wypłat nie ma na koncie, czyli do wtorku o wodzie i ryżu.

Szejker Mejker
@Adam 09.11.2018 17:54

Adam u nas na filii jemy chleb ze smalcem i z solą. Ewentualnie taki tani pasztecik za 1,29 by godnie uczcić Dzień Niepodległości. Do popicia kranówka :D

KamSlask
@Adam 09.11.2018 17:54

Pracuje kilkanascie lat w firmie-- jak na moje oko to trzeci przypadek. Takze nie ma zle. Kiedys nawet wyplaty przychodzil 5, 6, 7...... ale widac, ze skala firmy swoje robi. Ja szczerze mam troche zrozumiania - nie zebym tlumaczyl- ale jest duzo korzysci pozaplacowych i chwale to.

Zadowolony
@KamSlask 13.11.2018 10:08

5 pln do zupki to faktycznie firma jest hojna :)

Wojtek123
@Adam 09.11.2018 17:54

Ile ludzi tyle opini. Ja korzystam z Medicovera, OKSYSTEM i jedzenia. Nie mam co narzekać. Jak zsumujesz wszystko (nawet te 100zł na święta, wycieczki z magazynu) to jest ok - fakt że to już standard się robi w większości firm.

Ale jaja !
@KamSlask 13.11.2018 10:08

pracujesz kilkanaście lat w tym .........AP Bieruń ? Z głową masz czy co ?

KamSlask
@Ale jaja ! 17.11.2018 23:21

Tak, mam coś z głową - poukładane..... skaczę po działach rozwijam się - po prostu chce pracowac i chwale sobie. Nie podlizuje sie KC. Po prostu jestem normalny, a ty jak chcesz za obijanie dostawac po 4000zl, 5000zl to gratuluje podejscia. Jak to jest ze na wycieczkach, na przerwach rozmawia sie z ludzmi normalnie, atmosfera ok. Czy aby to nie jeden pracownik poirytowany wyzala sie od lat tutaj?? Gowork, sprawdźcie to sobie po tracie w moich oczach.

@Wojtek123 14.11.2018 07:56

Rozumiem, że benefity pozapłacowe są dla Ciebie największym atutem? Czy jest coś jeszcze, za co chwalisz sobie pracę w firmie? Napisz proszę, jakie wycieczki masz na myśli. Są organizowane jakieś wyjazdy integracyjne?

anonimus

Jak jest ciężka sytuacja finansowa firmy to niech (usunięte przez administratora)odpuści sobie bony na święta za 100 zł .Pracownicy zrozumieją mniejszy śmiech na sali będzie .

Taki_system_1985
@anonimus 22.11.2018 20:32

Brawo za odwagę. Zaimponowałeś/aś mi. A tak serio - oddaj kartę na szlachetną paczkę, którą pewnie będziemy organizować! Przyniosłeś/aś chociaż kilogram cukru rok temu?

PotencjalnyZ_IC

Pytanie - czy jak przejdę rekrutację na PH to mogę jeździć autem "po mieście" jak w konkurencji??

jojojo
@PotencjalnyZ_IC 14.11.2018 07:58

nie

NickSeb
@PotencjalnyZ_IC 14.11.2018 07:58

Tak - ja jeżdżę od 3 lat po średnim mieście (sklepy, szkoła, itp.) - nie ma problemu. Wiadomo ze jak jade jakas dalsza trase prywatnie to po prostu pytam przelozonego czy moge (paliwo jedna sprawa, eksploatacja druga sprawa no i w razie czego jak cos sie odpukac stanie-ubezpieczenie itp)- ale o tym chyba kazdy wie.

Szczęśliwy

Kolejny raz kiedy nie dostajemy wypłaty w terminie, gdzie oczywiście winę zwalają na system, który w tej firmie zatrzymał się w latach 90, program sprzedażowy przypomina worda, którego pamietam z podstawówki, a jego szybkość sprawia, że klienci tracą cierpliwość podczas składania zamówienia. Zarząd szczyci się nowym logiem jak było by to największe osiągniecie tej firmy.Sprzedaż utracona (sprzedawcy wiedzą o co chodzi) klikamy kiedy czegoś brakuje, ale nikt sobie z tego nic nie robi tylko czekają żeby obciąć nam z wypłaty 50 zł kiedy brakuje kliknięć. Zarobki z dwoma sobotami koło 2000 zł no i ewentualnie jak ktoś wyrobi marże to jakieś +300. Brak jakiegokolwiek wsparcia dla pracownika, ważne żeby się liczby w exelu zgadzały. Firma która stawia dopiero małe kroczki. Nie pozdrawiam.

KamilBer_
@Szczęśliwy 10.11.2018 19:07

Ja dostałem w piątek i bardzo dużo ludzi z tego co pytałem. To jak to jest?

Ona84
@Szczęśliwy 10.11.2018 19:07

Ja tez dostałam. PS. ale fajne podejscie przelozonego-bo chyba wiedzieli, ze cos moze byc i proponowal sporej ilosci osobom "wybranie" gotowki w razie czego. Takze nie jest tak do konca, ze maja "w nosie". Jasne, ze zawsze mogloby byc lepiej. Ale jezeli rzeczywiscie cos jest z przyczyn niezaleznych od firmy? Mi kiedys bank dal info, ze w dniu takim a takim, godz. takie a takie nie bede mogla korzystac z karty-to dopiero byl dramat.

Szczęśliwy
@KamilBer_ 13.11.2018 10:01

Jak napisali w meilu, którego musiałeś dostać jeśli pracujesz w AP, wypłatę dostali tylko w większych bankach typu ING, to ze mam konto w mniej popularnym nie świadczy, ze mam nie dostać wypłaty w terminie.

100 rocznica bez chleba

Wypłata nie dotarła na czas jest to nie pierwszy taki przypadek. Praca w fili Pruszków , ciężka non-stop dźwiganie , chcesz zarobić najlepiej przyjdź w sobote . Pracownicy z Ukrainy są często lepiej traktowani niż Polski pracownik , dlaczego? , ponieważ pracują więcej godzin , a co za tym idzie są bardziej "wydajni". Premia bardzo zależna od chumoru kierownika. Nie pozdrawiam . :)

Fz6

"Firma to ludzie..." których traktuje się mało poważnie. Po raz kolejny wypłata z przyczyn "od firmy niezależnych" :) będzie nie w terminie. Pokazuje to, jak mierną istotą jest szeregowy pracownik AP. Niewiele szacunku, za to wymagania na poziomie.Kolega otrzymał dziś wynagrodzenie(ten sam bank) 2600zł na rękę z trzema sobotami i stwierdził "czuję się jakbym dostał w pysk". Smutne to i przykre. Przykre to i smutne. Pozdrawiam pracownik jednej z filii.

@Fz6 09.11.2018 17:55

Mógłbyś napisać coś więcej o wymaganiach stawianych pracownikom? Czy zakres obowiązków jest jasno przedstawiony w umowie? Dlaczego według Ciebie pracodawca nie szanuje pracownika? Rozumiem, że największą wadą jest wysokość wynagrodzenia w firmie. A czy są w firmie Auto Partner jakieś rzeczy, które postrzegasz jako zaletę?

padre

AP szuka przedstawiciela w olsztynie, ktos ma jakieś info i doświadczenia co do pracy na tym stanowisku w tej firmie?

padre

Przedstawiciel Handlowy w Auto Partner - aktualnie w olsztynie potrzebują, ktoś ma jakieś informacje?

KobietaX

Pracuje w ap bierun od 2 lat, praca nie nalezy do lekkich. Szczegolnie na zbieraniu czy dostawach. Jak dla mnie duzo dzwigania i to nie samych filterkow tylko jak ida tarcze to po calych tyg. Wynagrodzenie? Chcesz zarobic to widzimy się w sobote. Przynajmniej ze dwie soboty. Wyplata z 2 sobota 2700

ciekawy
@KobietaX 16.02.2018 00:02

Mam pytanie to jaki zarobek maja kierowcy z Auto Partner a czy Soboty maja liczone osobno

ciekawy
@KobietaX 16.02.2018 00:02

a mam pytanie jaki zarobek maja kierowcy czy soboty sa liczone osobno

@KobietaX 16.02.2018 00:02

Dwie soboty 2700 chyba brutto, pracuje na magazynie i nie 1 miesiąc tylko z kilkadziesiąt miesięcy z 2 sobotami nie przekraczam 2100 na reke netto.Prosze nie łapcie sie na taka reklame , strata waszych młodych lat a pracy jest w krakowie duzo.Nie przedstawie sie by sie ktos nie domyslił gdzie robie .Dzieki

@anonymous 09.03.2018 17:37

Gościu jak nie masz premii to czego ty chcesz? Ja spokojnie z 2 sobotami mam 2700netto. Idzie zarobic ale trzeba chciec ;) pracuje a wiec wiem.

@ciekawy 18.02.2018 16:10

Nie mam pojęcia. Pracuje na magazynie, nie wiem ile mogą zarobic kierowcy :)

Demon
@KobietaX 17.04.2018 22:39

A za co masz te premie pracując na magazynie? Premie to mają sprzedawcy.

????
@KobietaX 16.02.2018 00:02

Zapomniałaś dodać ile premi wyrobilaś i czy na Czechach bylas co płacą 30 zł /h 2700 z samymi sobotami to chyba brutto

Milion
@???? 08.10.2018 22:14

Widzę, że w końcu podnieśli za ekstra Czechy.

Waldi

Tragedia kierownik wyzyskiwacz i oszust. Zabierze wam pieniądze za wszystko co możliwe. Oszukany was i zrobi z was idiotow. Ludzie zmieniają się tam jak rękawiczki z wyjątkiem drugiego kierowniczyny i bezczelnie kasjerki

anonymous

Jak wygląda praca na magazynie? Ile można zarobić? W moim mieście właśnie pojawiło się ogłoszenie...

Rysio

Oddział Poznań-magazynier jak wygląda praca. Ktoś wie i może ocenić-polecić?

MójNick
@Rysio 04.09.2018 18:37

Powiem tak. Ja mam 15 min. dojazdu więc to duży plus. Pieniądze ok jak na ten region. Ale z tego co widzę różnie współpracownicy mają. Stażem jestem 3 lata - niedługo idę rozmawiać z kierownikiem i nie zakładam, że nie dostanę podwyżki.

Sara
@MójNick 05.09.2018 08:27

Zapomnij że dostaniesz hasło kierownika za dużo zarabiacie

Lidia

Czy ktoś może przedstawić @SZUKAM PRACY aktualne warunki zatrudnienia? Może opowiecie coś więcej o pracy na stanowisku kierowcy? @SZUKAM PRACY, kwestia wynagrodzenia jest bardzo indywidualna i zależy od wielu czynników, na przykład od doświadczenia. Czy pracowałeś już jako kierowca?

@Lidia 25.09.2018 20:08

Juz wiem jaki jest zarobek jako kierowca w AP woj Śłaskim masakra i to smieszne i bez umów i podobno praca na czarno za te pieniadze ten cały szef jest naprawde śmieszny za 2 tys na miesiace a pracowałem już jako kierowca a prawko to mam wiecej nisz te szefostwo ma lat ! ! ! !

SZUKAM PRACY

Witam jakie sa zarobki za kierowcy w AP woj Ślaskim mam oferte pracy z umowa !

anonymous

Nie polecam tej firmy jak prace jako kierowcy oklamują na wyplatach GPS w samochodach praca bez umów itd itd samochody zlomy wraki w zimie siedzenie w samochodach mrozy do -20 stopni Szkoda pisania na temat

@anonymous 08.09.2018 12:14

a ja jeżdże i jest ok. Co prawda czasami gonitwa ale spoko. Nowym Fiorino jeżdże. Tylko wiesz jaka jest różnica między mną a Tobą ? Ja rozrózniam, że pracuje dla kogos innego a nie dla AP! Na aucie tylko ich logo. Pracujesz dla danego przewoznika. Wiec moj jest ok, a Twoj.. no coz.. zmien "prace" :)

@Fedon1 10.09.2018 09:34

to pracuj dalej widocznie masz lepszego przewoznika u Nas jest jeden kierowca przyszly emeryt co przewoznikowi jak by umial to ...... a reszta kierowcow jezdzi wrakami Fiorino bo przewoznik wogole nie dba o Nich

@Fedon1 10.09.2018 09:34

Fedon 1 a kto placi ? przewoznik placi z pieniedzy Auto Partnera a nie ze jak piszesz ze pracujesz dla przwoznika a nie dla AP ,tak wiedz nie wiem jaka Ty widzisz róznice Zycze Ci powodzenia w AP

@anonymous 08.09.2018 12:14

Nie no padne. Zobacz co masz w umowie. Chyba ze nie masz umowy i na lewo??? Tak samo moglbym jezdzic dla Ikea. To ze jest znaczek AP to nie swiadczy ze dla nich pracujesz. A rozliczenia miedzy AP a przewoźnikami to inna sprawa. W kazdym razie mi sie podobaja auita oklejone AP a wbilem tu tylko bo aktualnie chce sie do nich przyjac patrzac jak sie rozwijaja. Jak to jest??? chyba jest dobrze skoro tak ida. Ba, jest dobrze bo mam kontakt z przedstawicielami i sprzedawcami.

anonymous

nie polecam tej firmy za kierowcy

@anonymous 08.09.2018 12:20

@Fedon1 10.09.2018 09:33

Domen

Auto partner Białołęka Witam pracowałem w ap na bialalace , niestety dobrego to nie mogę nic powiedzieć chyba że o zespole bo chłopaki naprawę dobre. Jeśli masz na utrzymaniu rodzinę /mieszkanie/samochód czy nawet chcesz żyć normalnie to nawet nie próbuj swoich sił na tym oddziale . Po 1 praca ciężka bo trzeba dużo dzwigac kręgosłup pod koniec dnia zdycha plus musisz ogarnąć wszytko co się dzieje na magazynie w tym system czyli stanowisko magazyniera wymaga znajomości wszystkich procesów itd. Wszystko by było w porządku ale jeśli za 160 godzin PLUS 3 SOBOTY PLACA CI 2000 ZL to żyć dalej się nie chce zwłaszcza z świadomością że te drobne zapłacili ci za dobra harówkę. Na koniec za 3 tyg pracy i 2 soboty otrzymałem 1300 zł dziękuję do widzenia. JESLI KTOS LUBI ZASUWAC ZA TAKIE DROBNE TO TAK BARDZO DOBRA PRACA POZDRAWIAM NIE ZADOWOLONY BYLY PRACOWNIK

Auto Partner SA
@Domen 09.08.2018 14:31

To co mówisz o zespole - zgadza się, potwierdzam ze atmosfera super. Z kasą się nie zgodzę bo zależy od czasu jaki pracujesz i twojego podejscia. Ja ogarnąlem sobie dobrą podwyżkę i nie narzekam. Natomiast czasami rzeczywiscie jest ciezko (duzo do ogarniecia) - ale chyba nie ma tak, ze lezysz gdzies indziej w robocie i pienidze leca z nieba.

BL99

Szczerze, z tym żarłem mega fajne!!!! tak jak ktoś pisał - i kasa i oszczednosc czasu. W koncu

Wojtas

Oddział Gdańsk polecam.

KamilB

Konkurencja jest w regionie. Ale ja polecam przede wszystkim za atmosferę. Jak chcesz pracować to jest ok. Jak chcesz się obijać i dostawać kasę z nieba to zapomnij. Pieniądze w miarę ok (zawsze może być lepiej). Ale jakby było tak źle to bym zmienił. Ostatnio jedzenie dodawane jest z dopłatą. Świetne to jest. Jak sobie policzyłem to miesięcznie sporo oszczędzam (zarówno kasa jak i szykowanie w domu). Po 3 latach wystawiam 5gwiazdek.

Michał

A ja tam nie narzekam. Kasa zawsze na czas, uczciwe podejście. Wiesz co masz robić i za co dostajesz kasę. Jako sprzedawca z 2ma sobotami zarabiam 3100zł, ale fakt, że pracuję, a nie marudzę.

Tuśka

Jak wygląda praca na stanowisku kasjer/kasjerka na filiach? I jakie są zarobki? :)

kasjer
@Tuśka 02.03.2018 13:22

Może i stanowisko "kasjerka" ale dodatkowo księgowa, sekretarka i nie wiadomo co jeszcze (oczywiście bez podtekstów)

Ona
@kasjer 14.03.2018 17:04

Zależy od kierownika oddziału, zazwyczaj z 2 sobotami możesz liczyć na 2100-2200 no i tona faktur do układania.....

elo

a jest ktoś z jutrzenki? jakie warunki na filii, dział sprzedaży ?

@elo 25.04.2017 08:18

Robiłem na magazynie,nie polecam (usunięte przez administratora)

Sz

Jeśli ktoś chce współpracować z kierownikiem którego brak kompetencji przeraża to zapraszam do oddziału Dąbrowa Górnicza... Pracownik jest traktowany jak śmieć, teksty w stylu " liczy się tylko klient a ty jako pracownik nie" są na porządku dziennym. Klienci też narzekają na dzielenie zamówień mimo, że złożyli jedno zamówienie lub na brak odzewu na ich uwagi. Pan kierownik wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma po prostu. Także niech nie zmylą Was głodne teksty korposzczurów o super pracy. Gorąco odradzam Wam pracę z Panem Robertem w oddziale Dąbrowa Górnicza.

Wesoły
@Sz 09.06.2018 17:35

:) dobre ... Jakaś prawda w tym jest

Lidia

@ANON, napisałeś, że potwierdzasz opinię, ale tak na prawdę nie podałeś żadnych dodatkowych argumentów. Na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Auto Partner? Czy zakres wykonywanych obowiązków Ci odpowiadał? Czy na pewno wywiązywałeś się jako pracownik ze wszystkich powierzonych Tobie obowiązków? Co myślisz na ten temat?

Zostaw opinię o Auto Partner SA - Bieruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Partner SA