Opinie o Krotrans Logistics Sp. z o.o. w Tychy

Spółka transportowa zajmująca się przewozem płynnych oraz półpłynnych produktów spożywczych cysternami. Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krotrans Logistics Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krotrans Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotrans Logistics Sp. z o.o. w Tychy

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
spedytor Krotrans

Jestem spedytorem w tej firmie. Pierdoły, które są tutaj wypisywane nie mieszczą mi się w głowie. Chyba napisała je osoba, która bardzo chciała z nami pracować, ale się nie sprawdziła, podziękowano jeji teraz wylewa publicznie swoje żale. To najlepsza firma w jakiej miałam/em okazję pracować, ludzkie podejscie do pracownika, iście rodzinna atmosfera. Miedzy pracownikami zawiązują sie prawdziwe przyjaznie... na LATA!!! Szefostwo bezustannie dba o jak najlepszy komfort dla swoich pracowników. Inwestowanie w ludzi, rozrywke, wiele sposobów motywacji.... Próba oczerniania takich pracodawców, którzy PRZEDE WSZYSTKIM SĄ DOBRYMI LUDZMI jest przekroczeniem wszelkich granic zachowania taktu. Niestety, ale bardzo mało jest takich miejsc, gdzie można z przyjemnością przyjąć do pracy, my mamy to szczęście.... A Ty niedowartościowany człowieku zapamietaj.. Karma wraca :D

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Krotrans Logistics Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Krotrans Logistics Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Krotrans Nowy wpis
@Pytanie

Witam, tak, na rozmowy kwalifikacyjne zapraszamy kandydatów do siedziby firmy.

spedytor Krotrans

tak Nowy wpis
@spedytor Krotrans

Dobrze powiedziane spedytorze z krotransa karma wraca ,to nauczycie się może czytać zlecenia . Czy wy rożmawiacie sami ze sobą? Może wypowiedzą się podwykonawcy transportowi? oni także pracuję dla tej firmy.

Obecnie Krotrans Logistics Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 4 sierpnia.

@Pytanie

Rekrutacja jest wciąż otwarta, zapraszamy do aplikowania.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Krotrans Logistics Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Spedytor międzynarodowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Junior Project Quality Engineer
logo firmy SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(19 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy w Krotrans Logistics Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

@Pytanie

O jakich dodatkowych nagrodach mówimy? W naszej firmie działa system premiowania pracowników. Premie zależne są od wyników finansowych firmy, dokonań zespołu, a także od indywidualnych osiągnięć pracownika. Ponadto nasi pracownicy doceniani są również w inny sposób- poczawszy od awansów, przez paczki świąteczne, upominki urodzinowe i z okazji różnych mniejszych świąt. Dołącz do nas, a przekonasz się że nagroda niejedno ma imię :)

Kamila
@Krotrans

Jak w Krotransie można sobie zapracować na wspomniany awans? Czy jest jakiś minimalny staż pracy, który trzeba osiągnąć aby awans był możliwy czy raczej nie ma to znaczenia a liczą się inne kwestie - jakie? :)

@Kamila

Kwestia awansu i rozwoju zawodowego jest kwestią rozpatrywaną indywidualnie. Nie określamy minimalnego stażu pracy, jednak by awansować należy dość dobrze znać specyfikę pracy, firmę i współpracowników. Ponadto niezwykle ważna jest samodzielność, chęć podjęcia inicjatywy i pomysłowość, a także posiadanie odpowiednich cech i kompetencji niezbędnych na danym stanowisku. Wymagamy właściwych postaw świadczących o zaangażowaniu pracownika w funkcjonowanie przedsiębiorstwa, odpowiedzialności i rzetelności. Jak widać składowych potrzebnych do awansu jest wiele, jednak warto wspomnieć, że praktycznie wszystkie osoby będące obecnie na stanowiskach managerskich w naszej firmie, były wcześniej pracownikami niższego szczebla.

Kamila

Dzień dobry, na jaki okres czasu zawierana jest pierwsza umowa z nowym pracownikiem w Krotransie? Czy np. po roku pracy można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony?

@Kamila

Kwestia umowy jest kwestią omawianą indywidualnie podczas ustalania warunków pracy. Często pierwszą zawieraną umową jest umowa zlecenie, na tzw. okres próbny. Z wieloma osobami współpracujemy na zasadach B2B, na atrakcyjnych warunkach, z zachowaniem prawa do urlopu i wielu innych przywilejów.

Czy jest możliwość pracy w Krotrans Logistics Sp. z o.o. na część etatu?

@Pytanie

Specyfika pracy w transporcie ma to do siebie, że ciężko pogodzić ją z pracą na część etatu. Zatrudniając nowych pracowników oczekujemy raczej dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin.

Ciekawy
Kandydat

Czy w tym Krotrans coś się zmieniło? Słyszałem, że Spedytorzy uciekają do pracy do przewoźników i wtedy dopiero wiedzą co to fajna robota?

@Ciekawy

Posiadamy zgrany zespół, który jest z nami już dość długo. Prowadzimy również otwarte procesy rekrutacyjne i co jakiś czas pojawiają się nowi pracownicy. Stwarzamy możliwość rozwoju, wdrożenia się w branży transportowej produktów spożywczych... Chyba nie jest z nami tak źle, skoro nasz zespół z roku na rok jest coraz większy i pracownicy mają coraz dłuższy staż pracy w naszej firmie :)

Ciężko jest w systemie 12/12 w Krotrans Logistics Sp. z o.o.?

@Pytanie

Prosimy o doprecyzowanie pytania, o jaki system 12/12 chodzi?

rafał
Kandydat

witam czy prowadzicie rekrutacje dla kierowców z kat b?

@rafał

Witam, Bardzo mi przykro ale nie prowadzimy procesów rekrutacyjnych dla kierowców. W tej kwestii współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

Zazwyczaj początkowo proponujemy umowę zlecenie na czas próbny. Rodzaj kolejnej umowy jest uzgadniany indywidualnie i obowiązuje po okresie próbnym. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje i sugestie naszych pracowników.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Krotrans Logistics Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Proces rekrutacji w naszej firmie zaczyna się od selekcji i wyboru CV osób spełniających wymagania wskazane w ogłoszeniu (zazwyczaj poszukujemy nowych pracowników poprzez ogłoszenia zamieszczone w sieci) lub selekcji CV przesłanych bezpośrednio do nas (np. tych z polecenia). Wybrane osoby zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas przedstawiamy nasze oczekiwania i wysłuchujemy oczekiwań kandydata. Na tej podstawie podejmujemy decyzję o wyborze najlepszych kandydatów. O naszej decyzji staramy się powiadamiać kandydatów w przeciągu około 1-2 tygodni. W wyjątkowych sytuacjach, np. z powodu dłuższych wyjazdów służbowych osoby decyzyjnej, gdy proces rekrutacji miałby się wydłużyć, kandydat otrzymuje taką informację podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Iza

@Chrome Oczywiście - praca na stanowisku dyspozytora jest niewątpliwie specyficzna. Na pewno orientujesz się w sytuacji, jaka panuje w firmie Krotrans Logistics. Mógłbyś w związku z tym podzielić się z nami swoją opinią na temat warunków zatrudnienia, jakie tam oferują. Można liczyć u tego pracodawcy na umowę o pracę od pierwszego dnia?

Chorme
@Iza

Nie pracuję tam, wiem ze słyszenia że wymagane jest przejście na działalność gosp. po okresie próbnym, kiedyś była umowa o dzieło, teraz nie wiem. Tak jak pisałem wcześniej, nie jest to typowa praca biurowa od 8-16, ale nie zawsze trzeba pracować po godzinach, a jeśli już to może to trwać czasami 5min żeby wykonać dwa telefony a czasem 30min żeby zmienić zlecenie. Każda firma ma swoje wady i zalety, nie ma chyba idealnej, jedynie możemy tolerować wady na korzyść zalet. Wiem że są gorsze firmy niż Krotrans, gdzie trzeba prowadzić 30 samochodów i wtedy mamy dopiero zabawę, a pieniądze takie same albo nawet niższe :)

@Chorme

@Chorme Jak na osobę, która nie jest zatrudniona w firmie Krotrans Logistics, sporo wiesz o jej funkcjonowaniu. Ale oczywiście dobrze, że postanowiłeś się z nami tym podzielić. Jeśli masz tam jakichś znajomych, to poproś, żeby sami wzięli udział w tej dyskusji. A może sam wiesz coś na temat rekrutacji - planują w najbliższym czasie?

@Iza

Jako firma dynamicznie rozwijająca się, prowadzimy stałe rekrutacje na stanowiska Dyspozytorów i Spedytorów, a obecnie również do działu pozyskiwania zasobów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Krotrans Logistics Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Jeśli jesteś osobą poszukującą nowych możliwości rozwoju zawodowego w branży transportowej i Twoje pytanie wiąże się z wątpliwościami, czy warto wysłać do nas aplikację, chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli więc jesteś zainteresowany/na odpowiedzią na powyższe pytanie lub masz więcej pytań odnośnie pracy u nas, wyślij do nas swoje CV i spotkajmy się na rozmowie kwalifikacyjnej. Chętnie opowiemy o tym jak wygląda nasza praca, czym wyróżnia się nasz zespół i jak można do niego dołączyć. Oczywiście opowiemy również o możliwym wynagrodzeniu, a także o poruszonej tu kwestii nadgodzin. Pozdrawiamy.

Eryk

Firma działa już kilkanaście lat i aktualnie ma dobrą opinię ,więc gdyby prawdą było to co pewne osoby wypisują to nie byłoby tak dobrze.

Czarek

Spoko firma i praca dobra. Wystarczą chęci do pracy!!

ciekawy

Czy to prawda, że w tej firmie zwalniają Polaków a przyjmują osoby z Ukrainy?Tak słyszałem.

@ciekawy

Jestem ciekawa, skąd dokładnie posiadasz takie informacje. Jeśli to, co piszesz okazałoby się prawdą, wówczas sytuację w Krotrans Logistics można byłoby uznać za bardzo niepokojącą. A interesujesz się nimi bo chciałeś tam aplikować, czy masz jakiś inny powód?

imamb
@ciekawy

Nie jest to prawda. Pracują tu Ukraińcy, ale nie zastępują oni innych pracowników.

Arbeiter

W tej firmie szanowane są tylko księgowe które mało robią a dużo płaczą, zrzucają rozliczenia faktur na spedytorów. W dziale operacyjnym spedytorzy harują non stop. Nie ma czegoś takiego jak godziny pracy. Kierownik potrafi zmienić plan 15 minut przed 16 i nie dość że praca z połowy dnia idzie w kosz, to jeszcze trzeba siedzieć do 18 żeby wystawić nowe zlecenia, przeliczyć kilometry, znaleźć myjnię. Do tego 7 dni w tygodniu 24 na dobę pod telefonem i mailem. Zapomnij o wolnym popołudniu czy weekendzie. Jak chcesz wziąć urlop to musisz żebrać kolegów z działu żeby wzięli za Ciebie Twoją robotę. Jeżeli chcesz iść w góry gdzie nie będzie zasięgu albo napić się piwa w weekend to musisz prosić żeby ktoś "zaopiekował" się autami które masz pod sobą. Telefon czasami dzwoni w środku nocy bo auta ładuje się 24/7. Szefostwo niby twierdzi że zawdzięcza spedytorom sukces firmy, ale w rzeczywistości masz wrażenie jakby cała firma była super tylko dział spedytorów to najsłabsze ogniwo. Premie są groszowe w stosunku do wykonywanej pracy i godzin w niej spędzonych. Chyba że będziesz się podlizywać szefowej i do niej szczerzyć, to będziesz miał dobrze w firmie i będziesz chwalony na każdym kroku. Do tego byłych pracowników wyśmiewa się na forum przy każdej okazji. Masz prawo robić, milczeć i się nie wychylać. Praca na działalności? Jednego dnia ludzie dostawali wypowiedzenie bez podania przyczyny, tylko dlatego że nie spodobali się szefowej bo miała gorszy dzień. Dostawali15 minut na spakowanie swoich rzeczy. Nie chroni Cię żadne prawo. Na początku wydaje Ci się że trafiłeś do raju. Później zobaczysz że ludzie są zastraszeni. Boją się odejść bo ich poczucie własnej wartości jest sprowadzane do minimum. Do tego dochodzi kwestia zamknięcia działalności w przypadku odejścia.

Chrome
@Arbeiter

Taka specyfika pracy dyspozytora, fabryki pracują 24h a towar musi lecieć na produkcję, więc ciągle pod telefonem, a zawsze są spóźnienia i trzeba się tłumaczyć. Źle ci umyją cysternę i już problem bo nie załadują towaru. W większości firm transportowych czy spedycjach która ma auta pod sobą, dyspozytor ma gorszą pracę, jedni to lubią inni nie.

Iza

@Arbeiter Twoja merytoryczna opinia o specyfice pracy w Krotrans Logistics z pewnością posłuży osobom, które są zainteresowane tym pracodawcą. Bardzo niepokojąco wygląda sytuacja w tej firmie. Może w tym wypadku warto byłoby porozmawiać z jej zarządem o wskazanych przez Ciebie problemach i wspólnie dojść do jakiegoś porozumienia. Co o tym sądzisz?

Iza

@były pracownik Rozumiem i bardzo dziękuję Ci za opisanie nam paru kwestii. Uważam jednak, że należałoby zrobić coś z tą sytuacją - zastanów się nad tym. Czy ktoś jeszcze chciałby coś napisać o pracodawcy, jakim jest Krotrans Logistics? Może prowadzą aktualnie procesy rekrutacyjne?

Zostaw merytoryczną opinię o Krotrans Logistics Sp. z o.o. - Tychy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Krotrans Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krotrans Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krotrans Logistics Sp. z o.o.